NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
fórumon itt szokott lenne NBA Fantasy ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Közeledve az NBA szezonhoz olyan ötletünk támadt, hogy létrehozunk két új franchise-t! A Vegas Aces és a régi-új Seattle Supersonics a meglévő csapatok kereteiből táplálkozva állt talpra. Mind a 30 csapat hat játékost védhetett le, a többiek szabadon rabolhatóvá váltak. Hogy kiket védtünk le és a resztliből kiket draftolt a két csapat? Egy órás podcastünkből kiderül.

 www.sport1tv.hu/Podcastok/2017/09/21/sportmajomnba0921

És íme a pool.



Írjátok meg, hogy az elérhető játékosokból milyen csapatot hoznátok össze, hogy nem csak hosszútávon tudna bajnokesélyes lenni az együttes, de már az első szezonukban sem röhögnék ki őket az ellenfelek

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0607%2Fr217418_1296x729_16-9.jpg
Is this about LeBron James? Kyrie Irving offers insight into his trade request
During a revealing interview on First Take, the former Cavaliers star detailed the motives behind his trade request that shocked the NBA this summer.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah a cavs még 1 picket kér a thomas - irving cserében 😒"
Negritis
és egy 2020-as második körössel meg is elégedtek... fuck logic
ZERO_L
szal 1 marék szotyi, cool

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
nah a cavs még 1 picket kér a thomas - irving cserében 😒"
Negritis
és egy 2020-as második körössel meg is elégedtek... fuck logic



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah a cavs még 1 picket kér a thomas - irving cserében 😒"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
IT sérülése miatt lehet visszavonja a CLE a cserét, az nem kicsit szopó a Bostonnak.
sapka
Sajnos benne volt. Ennyit arról, h a Bostonnak nem érné meg a csere..

Sajnálom IT-t, mert emberileg megérdemelné a maxot. Amit abból a testből ki lehet hozni, ő kihozta. Erre élete formájában meghalt a húga. A szerződése lejárta előtt megsérült. A csapat akivel lojális volt, amikor neki a legnehezebb volt, az lemond róla, mert nem tartja elégnek, h vele contenderi magasságokba jussanak. Majd az új csapata visszaküldené oda, ahol lemondtak róla.. Szopás.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
IT sérülése miatt lehet visszavonja a CLE a cserét, az nem kicsit szopó a Bostonnak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Boston oldalra lépett egyet annak fényében hogy később előrébb tudjon lépni, nyilván a tavalyi rendszerüknek sok korlátja volt (+sírt a labda).
sapka
Ez a lényeg. Nem az idei év a cél. 2-3 év múlva lesznek ott, h konkuráljanak a bajnoki címért a Warriors-szal. Addigra a Cavs sehol sem lesz.

Plusz Irvingnek Coach K után először lesz "edzője". Én meg lennék lepve, ha a játéka nem fejlődne akár 1-2 év alatt is.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Én azt nem értem miért nem vesszük figyelembe a két játékos értékelése során a csapataik játékrendszerét. Amíg a Cavs Lebron köré építette a játékát, a Celtics sok mozgáson és a liga top3 passzoló magasára (Horford) épülő támadójátékot alkalmazott. Bostonban gyakorlatilag le van véve a mindenkori PG válláról rengeteg irányítói teher. Míg Irving tökéletes megoldás James mellé, de amint James a padra kényszerül neki kellett volna James szerepét átvenni, ami rohadtul nem Kyrie kenyere. Ő köré pont egy olyan rendszer kell, ahol a kreálás nem csak az ő feladata. Nem véletlenül könyörgött James februárban plusz kreátorért, aki tudja mozgatni a csapatot.
dawyd728
Igen, de akkor vegyük hozzá, hogy IT feladata pont az volt,hogy P&R 1v1-eket csináljon, amihez az egész csapat segédkezett kemény blokkokkal, passzokkal stb.
Kyrie ebben pont nem jó, ő iso scorer; amiben az az igazán meglepő, hogy akkor kapott igazán jó iso zárásokat amikor James ült. És ez nem igazán jött tavaly.

Szóval ennek fejében úgy tűnik nekem, hogy köv idényben a Boston a teljes játékrendszerét kidobja, és valami számukra újat csinál (kérdés ez ennyi idő után, azaz két hónap idő elég-e keleti bajnokhoz méltóan összeszokni). Míg a Cleveland ugyanazt fogja csinálni mint tavaly, de jobb depthtel, és minőségibb rotációval, valamint adót is spórolt (és jövőre is van esélyük akár Porterre is), így szvsz simán behúzzák jövőre is Keletet. A Boston oldalra lépett egyet annak fényében hogy később előrébb tudjon lépni, nyilván a tavalyi rendszerüknek sok korlátja volt (+sírt a labda).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Én azt nem értem miért nem vesszük figyelembe a két játékos értékelése során a csapataik játékrendszerét. Amíg a Cavs Lebron köré építette a játékát, a Celtics sok mozgáson és a liga top3 passzoló magasára (Horford) épülő támadójátékot alkalmazott. Bostonban gyakorlatilag le van véve a mindenkori PG válláról rengeteg irányítói teher. Míg Irving tökéletes megoldás James mellé, de amint James a padra kényszerül neki kellett volna James szerepét átvenni, ami rohadtul nem Kyrie kenyere. Ő köré pont egy olyan rendszer kell, ahol a kreálás nem csak az ő feladata. Nem véletlenül könyörgött James februárban plusz kreátorért, aki tudja mozgatni a csapatot.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Braxa meg Negritis is írta, h ez a Celticsnek win, de én ezt tényleg nem értem, h miért. Kicserélték az irányítójukat egy full ugyanolyan stílusú játékosra, aki a tavaly év alapján egy kicsit gyengébb, meg elvesztették két kiegészítő játékosukat. Akkor, hogy lettek jobbak?
Duff
de ne egy év alapján döntsünk már, Westbrook meg MVP lett, megdöntötte a megdönthetetlen rekordot, ettől még nem lett jobb játékos mint volt egy évvel ezelőtt...

IT ha az egész szezont nézzük kiemelkedett (a többiek pontszegénysége mellett), és olyan évet tudott maga mögött amit kevesen tettek le, de itt volt a sérülése (ami Ainge szerint még a szezonkezdetre sem fog rendbe jönni), ki tudja hogyan fogja folytatni, ha veszít a sebességéből akkor az komolyan befolyásolhatja majd a hatékonyságát
ha Ainge túl rizikósnak tartotta ezt a sérülést és IT tényleg a maxra utazott, akkor ennél jobb lehetőséget nem találhattak volna, hogy elboltolják de mellette még a "keleti bajnok" esélyességéhez mérhető értéket kapjanak
(az egész draft utáni diskurzus arról szólt, mekkora hiba IT-ra építeni a jövőt...)

amúgy kíváncsi vagyok James-Love és esetleg Wade mellett mennyi rádobása lesz, de erős a gyanúm, hogy rendesen vissza fognak esni a számai, remélem nem küldik el legalább akkor ő játsszon nagy döntőt


egyébként, két éve Irving meg eldöntött egy NBA Final Game 7-t, az miért nem számít bele az értékelésébe?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
2 értekezés:

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21056332_1524618130964095_258640710067027968_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=eu_IhupGCF0Q7kNvgFhBnUd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDrX-1WArPBjsDZ2s2nkv8FBbjMF3GQL0xJ_6_I78BWQA&oe=664CA864
Az Irving-Thomas trade-ről 15 percben. | By Tőrös BalázsFacebook
Az Irving-Thomas trade-ről 15 percben.


 soundcloud.com/user-961014319/36-resz-a-cleveland-boston-csere-farkasvolgyi-gaborral-es-spaits-janossal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
azért 4% TS nem olyan vészes, mint ahogy leírod különbségnek
és valszeg az hozza ki, hogy IT sokkal több triplát emelt rá és jóval több az FTA-ja is

 stats.nba.com/vs/#!/?PlayerID=202738&VsPlayerID=202681&Season=2016-17&SeasonType=Regular%20Season&PerMode=Per36

egyébként itt van az alapszakaszuk 36 percre bontva:
elég hasonló a 2, DE

IT fizikailag alkalmatlan a védekezésre a mérete miatt, Irving még ebből a szempontból bőven kezelhető
valamint Irving-ben jóval több az upside és jóval fiatalabb is

+Kyrie-t még nem láttuk edző alatt vitézkedni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
Duff
túlságosan elfogult vagy Irvinggel szemben, aki nem néz NBA-t még azt gondolja, hogy a kerületi kosárcsapat irányítóért adtak ennyit, nem egy legit all-star-ért 😀
az a "nagyjából IT=Irving" is elég messze áll a valóságtól, IT egy mocskosul jó scorer(jobb mint Irving), de semmi több, akihez inkább érzelmi alapon kötődött nagyon a csapat/város, Irving sokoldalúbb több mindenre lehet használni, a poszt egyértelműen upgradelve lett

én is hajlok arra, hogy ez win-win szituáció mindenki számára, amit a játékosok sérülései formálhatnak majd át a későbbiekben
ZERO_L
Pont ezaz, hogy szerintem én nem vagyok elfogult Irvinggel szemben, mert nálam nem az a fasza PG, aki hatszor megpörgeti a falloszán a labdát, majd át a lába alatt kétszer, majd 5 crossover és akkor ráemeli a fadeaway távoli kettest, vagy beviszi és háttal a gyűrűnek megpróbálja palánkról bedobni. Ő ezért All-Star, de nálam ez nem elégíti ki a jó játékos fogalmát. És védekezésben, meg a csapat irányításában tényleg pocsék.

Írtad, hogy az IT = Irving messze áll a valóságtól. Igen, IT tavaly konkrétan jobb játékos volt. Mindkettő scorer szóval elég ha megnézzük azt, hogy IT több pontot átlagolt, magasabb hatékonysággal, és több gólpasszt adott... Arról nem is beszélve, hogy Thomas gyakorlatilag hátára vette csapatát és ECF-ig vitte őket. Irving meg tavaly James nélkül asszem net negatív volt, de a karrierje során is elcipelte csapatát pár 1/1-ig.

Braxa meg Negritis is írta, h ez a Celticsnek win, de én ezt tényleg nem értem, h miért. Kicserélték az irányítójukat egy full ugyanolyan stílusú játékosra, aki a tavaly év alapján egy kicsit gyengébb, meg elvesztették két kiegészítő játékosukat. Akkor, hogy lettek jobbak?

Aztán persze lehet, hogy jövőre Irving valami csoda folytán megtanulja, hogy ez csapatjáték, megtanul védekezni, javul a hatékonysága, és még arra is rájön, hogy a Föld gömbölyű. De én erre sokkal kisebb esélyt látok.
Duff
Jobb hatékonyság alatt azt érted, hogy rosszabb a FG-3pt-FT százaléka? 5.8-5.9-es assist átlag összehasonlítása is igazán komoly érv.
Nyilván ha ő a number uno scorer és nem Lebron játszik mellette több pontja lesz ez nem meglepő.
Toca
Én a TS%-t néztem, úgy tudom az sokkal inkább reprezentálja a hatékonyságot. Az meg 62,5%-58% IT javára. (Azt mondjuk akkor nem értem, hogy lehet, ha az FG%,3PT%,FT% meg egyenként rosszabb 😀 )
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
Duff
túlságosan elfogult vagy Irvinggel szemben, aki nem néz NBA-t még azt gondolja, hogy a kerületi kosárcsapat irányítóért adtak ennyit, nem egy legit all-star-ért 😀
az a "nagyjából IT=Irving" is elég messze áll a valóságtól, IT egy mocskosul jó scorer(jobb mint Irving), de semmi több, akihez inkább érzelmi alapon kötődött nagyon a csapat/város, Irving sokoldalúbb több mindenre lehet használni, a poszt egyértelműen upgradelve lett

én is hajlok arra, hogy ez win-win szituáció mindenki számára, amit a játékosok sérülései formálhatnak majd át a későbbiekben
ZERO_L
Pont ezaz, hogy szerintem én nem vagyok elfogult Irvinggel szemben, mert nálam nem az a fasza PG, aki hatszor megpörgeti a falloszán a labdát, majd át a lába alatt kétszer, majd 5 crossover és akkor ráemeli a fadeaway távoli kettest, vagy beviszi és háttal a gyűrűnek megpróbálja palánkról bedobni. Ő ezért All-Star, de nálam ez nem elégíti ki a jó játékos fogalmát. És védekezésben, meg a csapat irányításában tényleg pocsék.

Írtad, hogy az IT = Irving messze áll a valóságtól. Igen, IT tavaly konkrétan jobb játékos volt. Mindkettő scorer szóval elég ha megnézzük azt, hogy IT több pontot átlagolt, magasabb hatékonysággal, és több gólpasszt adott... Arról nem is beszélve, hogy Thomas gyakorlatilag hátára vette csapatát és ECF-ig vitte őket. Irving meg tavaly James nélkül asszem net negatív volt, de a karrierje során is elcipelte csapatát pár 1/1-ig.

Braxa meg Negritis is írta, h ez a Celticsnek win, de én ezt tényleg nem értem, h miért. Kicserélték az irányítójukat egy full ugyanolyan stílusú játékosra, aki a tavaly év alapján egy kicsit gyengébb, meg elvesztették két kiegészítő játékosukat. Akkor, hogy lettek jobbak?

Aztán persze lehet, hogy jövőre Irving valami csoda folytán megtanulja, hogy ez csapatjáték, megtanul védekezni, javul a hatékonysága, és még arra is rájön, hogy a Föld gömbölyű. De én erre sokkal kisebb esélyt látok.
Duff
Jobb hatákonyság alatt azt érted, hogy rosszabb a FG-3pt-FT százaléka? 5.8-5.9-es assist átlag összehasonlítása is igazán komoly érv.
Nyilván ha ő a number uno scorer és nem Lebron játszik mellette több pontja lesz ez nem meglepő.

Nézd meg a nagydöntőben mit hozott le a GSW ellen. Irvin egyre jobb és éretebb játékot mutat évről évre, ráadásul fiatalabb és 6.3 magassága is elég előnyös. IT-hoz képest igenis upgrade.

Az is erős, hogy gyakorlatilag a hátán vitte. Bulls ellen volt 6-ból 2 jó meccse, igen a Washington ellen ő volt a húzó erő, de azért mindig volt mellette valaki aki előlépett, közel sem csak ő kellett ahhoz.
A mostani Boston keretet meg a korábbi Irving féle Cavs kerethez hasonlítani vicc.
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
Duff
túlságosan elfogult vagy Irvinggel szemben, aki nem néz NBA-t még azt gondolja, hogy a kerületi kosárcsapat irányítóért adtak ennyit, nem egy legit all-star-ért 😀
az a "nagyjából IT=Irving" is elég messze áll a valóságtól, IT egy mocskosul jó scorer(jobb mint Irving), de semmi több, akihez inkább érzelmi alapon kötődött nagyon a csapat/város, Irving sokoldalúbb több mindenre lehet használni, a poszt egyértelműen upgradelve lett

én is hajlok arra, hogy ez win-win szituáció mindenki számára, amit a játékosok sérülései formálhatnak majd át a későbbiekben
ZERO_L
Pont ezaz, hogy szerintem én nem vagyok elfogult Irvinggel szemben, mert nálam nem az a fasza PG, aki hatszor megpörgeti a falloszán a labdát, majd át a lába alatt kétszer, majd 5 crossover és akkor ráemeli a fadeaway távoli kettest, vagy beviszi és háttal a gyűrűnek megpróbálja palánkról bedobni. Ő ezért All-Star, de nálam ez nem elégíti ki a jó játékos fogalmát. És védekezésben, meg a csapat irányításában tényleg pocsék.

Írtad, hogy az IT = Irving messze áll a valóságtól. Igen, IT tavaly konkrétan jobb játékos volt. Mindkettő scorer szóval elég ha megnézzük azt, hogy IT több pontot átlagolt, magasabb hatékonysággal, és több gólpasszt adott... Arról nem is beszélve, hogy Thomas gyakorlatilag hátára vette csapatát és ECF-ig vitte őket. Irving meg tavaly James nélkül asszem net negatív volt, de a karrierje során is elcipelte csapatát pár 1/1-ig.

Braxa meg Negritis is írta, h ez a Celticsnek win, de én ezt tényleg nem értem, h miért. Kicserélték az irányítójukat egy full ugyanolyan stílusú játékosra, aki a tavaly év alapján egy kicsit gyengébb, meg elvesztették két kiegészítő játékosukat. Akkor, hogy lettek jobbak?

Aztán persze lehet, hogy jövőre Irving valami csoda folytán megtanulja, hogy ez csapatjáték, megtanul védekezni, javul a hatékonysága, és még arra is rájön, hogy a Föld gömbölyű. De én erre sokkal kisebb esélyt látok.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
"Egy biztos, arra nem kell sokat várni, hogy a két csapat egymásnak feszüljön, hiszen október 18-án hajnalban Cleveland-Boston mérkőzéssel rajtol az NBA-szezon."

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Vajon ki nyerné ezt a meccset? 😊
In: Kyrie, Larkin, Hayward, Morris, Baynes
Out: IT, AB, Crowder, Olynyk, Zizic, Brooklyn 1st
sapka
A meccset nyilvánvalóan a második, mert nekik van emberük Irvingre. Míg a másik csapatnak nincs IT-ra.

Viszont ez miért fontos most? Azt kell nézni a csapat többi részéhez hogyan ilyenek az érkezők és korábban illettek a távozók? Illetve mekkora potenciál van bennük, 2-3 év múlva mit adhatnak. Ez alapján számomra nem kérdés, h jól döntöttek. Plusz továbbra sem a mélységgel lehet bajnokságot nyerni, hanem minél erősebb első 3-4 emberrel. Ezen kívül ott az esély AD-re. Többek között a Sixers-el kötött draft előtti tradenek köszönhetően is. Plusz a draftjuk is felértékelődik..

Ainge-t divatos lehúzni, amiért nem azonnal lőtte el az összes értékét és nem próbál meg konkurálni a bajnoki címért. Majd miután lehúzott pár gm-et, mélységet áldoz minőség rovására, akkor meg az a gond. Közben továbbra is a legtöbb és legértékesebb jövőbeli pickje neki van. A keret egésze Horfordot leszamítva 5 év múlva is felszálló ágban lesz.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
nah csak durrantott valamit a Boston
Negritis
Nagy durrantás volt, szerintem nagyon szarul jöttek ki belőle. Nagyjából IT = Irving, és akkor még adták mellé a hasznosan játszó és jó szerződéssel rendelkező Crowdert és egy valószínűleg jövő évi top3 picket. Én magában azt picket se adtam volna oda egy védekezni nem tudó, nem hatékony scorerért, akinek amúgy irányítania kéne, de azt se nagyon tud, és mellé még retardált is. Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre, mikor mondjuk Butler is lehetett volna belőle...
Duff
túlságosan elfogult vagy Irvinggel szemben, aki nem néz NBA-t még azt gondolja, hogy a kerületi kosárcsapat irányítóért adtak ennyit, nem egy legit all-star-ért 😀
az a "nagyjából IT=Irving" is elég messze áll a valóságtól, IT egy mocskosul jó scorer(jobb mint Irving), de semmi több, akihez inkább érzelmi alapon kötődött nagyon a csapat/város, Irving sokoldalúbb több mindenre lehet használni, a poszt egyértelműen upgradelve lett

azon lehet vitatkozni, hogy a Zizic(még semmit nem láttunk tőle, SL-ben sem volt átütő) és Crowder mennyire kellett belevenni egy már amúgy is elvágyódó sztárjátékosért (lehet Irvingre volt nagy kereslet és ezért kellett), DE
a picket mindenképp adni kellett, mert a Cavs nem hülye, pontosan tudják James lépni fog jövőre és kell valami érték is amiből építkezhetnek mégis két éves sztár játékosról beszélünk (a csavar ott lehet a történetben, hogy lehet nem is a legmagasabb picket adta oda a Celtics)

ez a "Szerintem röhejes, hogy jól gyűjtögette Ainge a pickeket eddig, hogy aztán elszórja egy Irvingre" kijelentésed is elég megmosolyogtató... EGY picket adott oda Ainge, az éveken át tartó gyűjtögetésből leesett két top3as választás és a zsebben van még min 3 első körös pick a sajáton kívül, a torta egy szeletét beáldozta egy all-star irányítóért, skandalum

Butlernek én jobban örültem volna, de ahogy lehetett hallani a Bulls nagyon nem akarta keletre cserélni ezért is ment kvázi áron alul nyugatra, most meg már nagyon nincs hova várni meg asseteket tartogatni, van egy fiatal mag (akikre lehet építeni a távoli jövőt) kiegészítve max-os játékosokkal
egyedül a Davis trade-re lehetne várni (én még szkeptikus vagyok, hogy a Pelicans ilyen gyorsan lemondana a mostani projektükről), de ha kell még mindig van elég mozgástér a cseréhez



én is hajlok arra, hogy ez win-win szituáció mindenki számára, amit a játékosok sérülései formálhatnak majd át a későbbiekben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Celtics offseason fázisai:
Tök jól építik a jövőt király csapat lesz / lehet.
Miért nem mennek már rá egy nagy névre, így nem lesz jó.
Miért nem tradelnek egy nagy névért, így nem lesz semmi.
Miért tradeltek egy nagy névért, így sokkal többet buktak.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mindenki jól járt szerintem: Cavs is, Celtics is, Irving is.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
a Celtics sztem is jobb csapat lett mint volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom, szerintem jól járt a Celtics. De aztán lehet nektek lesz igazatok 😊
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
IRVING BOSTONBAN!!!!

IT+Crowder+Zizic+Nets pick az ellenértéke, erre felkelni, wooooow

szokni kell még ezt:
 pbs.twimg.com/media/DH3-x48XgAEv2Yt.jpg
ZERO_L
Szerintem ennyiért nagyon drága volt.
Bazzani
Miért is? IT-t nem akarták megfizetni jövőre, Crowder-nek meg nem akartak annyira sok időt adni a parkettán, Tatum és Brown mellett. a 18-as Nets pick meg persze nagy érték, de a Boston-nak nem kell még egy újabb top5 pick ebbe a keretbe, nem ezért hozták el Hayward-ot. Döntőt akarnak játszani, ahhoz meg szerintem egy jó csere volt a Cavs-től elhozni Irving-et, bár négyes, ötös poszton még mindig vékony a gárda, de a mostani Boston keretet megnézve, nem hiszem, hogy nagyon drága lett volna.
kisvanek4
Döntőt akarnak játszani de úgy hogy még véletlenül sincs emberük Jamesre 😊 meg úgy alles zusammen aki tudna lepattanózni.
Blaise
Szerintem, ha Ainge nekifuthatna újra a nyárnak, akkor máshogyan csinálná ő is az egészet, mert azok alapján, amilyen cserék voltak az NBA-ben és amilyen értékeik voltak, bőven jobb csapatot lehetett volna összerakni. Én csak azt nem értem, hogy miért az az első reakció a legtöbb helyen, hogy ez a csere csak a Cleveland-nek lesz jó. Szerintem ez simán lehet egy win-win csere, mert azok után, hogy Irving bemondta, hogy távozik eléggé szar helyzetben volt a Cavs, így meg kaptak egy nem sokkal rosszabb shooter PG-t, egy iszonyat hasznos cserét, aki jól védekezik, egy fiatal tehetséget meg egy jövő évi, akkor mondjuk azt top 10-es picket. Jövőre meg eldönthetik merre előre, mert ha James és IT lelép akkor lehet robbantani az egészet, és újrakezdeni az építkezést. De az is lehet, hogy még idén cserélik tovább a picket. Viszont szerintem Ainge se volt hülye, hogy meghúzta ezt, mert olyan értékeket adott, amikre nem volt szüksége. Persze az alap probléma megmaradt, de a piacon már nem is volt olyan név, akivel ezt orvosolni tudta volna. Mindenesetre, szerintem érdekesebb lesz idén a kelet (ha minden marad így), mint tavaly volt.