NBA

33 feliratkozó

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Egy-ket dolog ami eszembe jutott. Thomas es Cousins kifejezetten rossz viszonyban volt, allitolag miatta csereltek el Thomast. Szóval ez így nyilván fals. Másrészt pho-ben sem volt AS szinten IT.
+1 a Curry Hield osszehasonlitas nyilvan nem oke. De mondjuk Thompsonnal osszehasonlitva egész helytálló is lehet.

Egy jó draft sactownban es maris kijezetten jól fog mutatni a jövő. Ők erre fogadtak, lássuk.
sapka
Hield floorja viszonylag magasan van, és jelenleg a liga többsége 10+ éves karriert lát benne, amolyan 4-7. ember egy bajnokesélyes csapatban. Csak a kérdés kijön-e belőle ez az alacsony ceiling és lesz-e valaha posztján top10-15 játékos? Thompson karrier is kb wishful thinking.

Utolsó gondolatra +1. Kérdés a jelenlegi vezetés, aki képes volt ledraftolni a tavalyi első kör két legrosszabb játékosát, ott milyen jövőkép van? Mindenesetre a következő két drafton kell megalapozniuk a jövőt, amire az esély adott.
dawyd728
sztem Hieldben már nincs olyan sok, és épp emiatt sem jó ez a csere. idős a saját draf classjában (93as születésű miközben 97-es embereket választották ki + Wiggins és LaVine is 2 évvel fiatalabb pedig őket 2014-ben választották ki valamint Cousins is 3 évvel idősebb, de neki ez már 7. szezonja idén ...), megmondom őszintén én azon meglepődnék, ha olyan 7-8 évet le tudna húzni a ligában, és a top 15 a legmagasabb szint ahova eljuthat saját posztján top 10 nem lesz belőle. én azt mondom, hogy kifejezetten rossz csere volt ez, és igen is bele kell számítani a sixers draft pick swapot. innentől kb nekik tankol a Kings.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Szerintem sokan nem értik ezt a tradet igazán mélységében. Azt gondolom ez egy win-win trade volt.

A Kings az elmúlt két drafton rendezte a magasember prospect állományát, most a prospect SG állományt, és a drafton az elmúlt évek legjobb PG felhozatala lesz. Egy csupán top5 pickkel is lehet egy Malik Monkjuk vagy egy De'Aaron Foxuk, úgy hogy nyugodtan épülhetnek még 2-3 évig bármiféle kötelezettség nélkül. A jövőt nyerték meg, és szerintem ez kifejezetten bíztató jövő kép, Joergerrel. Sajnos ez volt a legjobb ajánlat Cousinsért, ez van.

A Pelicans pedig a lehetőséget a playoffra, és arra hogy egy jó offseasonnal képesek az első 4 nyugati csapat közé érni, ebben azért jobban kételkedek. De ők erre fogadtak, végre kiderül Gentry tényleg szar edző-e. Ez sem lesz egyszerű dolog.
sapka
Win-winnek azért nem mondanám, de szerintem sem volt ilyen "worst trade ever" típusú csere ez. Cousins 6 éve van a csapatnál azóta a 3x 14., 2x 13. és egyszer 10. volt nyugaton. Mivel ez egymás után is volt, el lehet mondani, hogy a fejlődés megkérdőjelezhetetlen, de hiába TOP3 center Cousins, a Kings balfasz volt és nem tudott köré építeni egy csapatot. Maga Cousins meg úgy látszik nem volt annyira jó, hogy egyedül bevigyen egy csapatot a PO-ba. Biztos volt érte jobb ajánlat is korábban, mert az tényleg nevetséges amibe belement a Kings, de nem véletlen nem kapkodtak utána a csapatok.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No Magic a Lakers élén. Jót tenne az NBA-nek egy újra erős Lakers.
Alakul ez a liga azért, végre nem csak a GSW hülyeségeiről kell olvasni olvadozó híreket.

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mint Divac és 2000-es évek Kings szurkolója, még most ugorj fel a denveri bandwagonra, míg nem késő.
dawyd728
vagy akár elkezdhet ő is drukkolni a Pelicans-nek, én legalábbis anno részben miatta (+ Glen Rice és Muggsy Bogues) lettem Charlotte Hornets fan, majd a költözés után is maradtam 😊

az utóbbi években mondjuk sok NBA-t nem néztem, mert sok értelmét nem láttam egy a PO-ról alapból lemondó csapatnak szurkolni, na de majd most!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Egy jó draft sactownban es maris kijezetten jól fog mutatni a jövő. Ők erre fogadtak, lássuk.
sapka
Innentől bukó a gondolatmenet. "Ezer éve" nem volt ott olyan. 😕
több mint 7 éve
dawyd728 3 693
Egy-ket dolog ami eszembe jutott. Thomas es Cousins kifejezetten rossz viszonyban volt, allitolag miatta csereltek el Thomast. Szóval ez így nyilván fals. Másrészt pho-ben sem volt AS szinten IT.
+1 a Curry Hield osszehasonlitas nyilvan nem oke. De mondjuk Thompsonnal osszehasonlitva egész helytálló is lehet.

Egy jó draft sactownban es maris kijezetten jól fog mutatni a jövő. Ők erre fogadtak, lássuk.
sapka
Hield floorja viszonylag magasan van, és jelenleg a liga többsége 10+ éves karriert lát benne, amolyan 4-7. ember egy bajnokesélyes csapatban. Csak a kérdés kijön-e belőle ez az alacsony ceiling és lesz-e valaha posztján top10-15 játékos? Thompson karrier is kb wishful thinking.

Utolsó gondolatra +1. Kérdés a jelenlegi vezetés, aki képes volt ledraftolni a tavalyi első kör két legrosszabb játékosát, ott milyen jövőkép van? Mindenesetre a következő két drafton kell megalapozniuk a jövőt, amire az esély adott.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egy-ket dolog ami eszembe jutott. Thomas es Cousins kifejezetten rossz viszonyban volt, allitolag miatta csereltek el Thomast. Szóval ez így nyilván fals. Másrészt pho-ben sem volt AS szinten IT.
+1 a Curry Hield osszehasonlitas nyilvan nem oke. De mondjuk Thompsonnal osszehasonlitva egész helytálló is lehet.

Egy jó draft sactownban es maris kijezetten jól fog mutatni a jövő. Ők erre fogadtak, lássuk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hat, nem tudom..
 www.sbnation.com/2017/2/20/14673844/demarcus-cousins-trade-vlade-divac-better-trade-2-days-ago-kings-gm

vagy...
 www.nba.com/article/2017/02/20/demarcus-cousins-trade-quick-thoughts-sacramento-kings-new-orleans-pelicans

"DeMarcus Cousins is way, way smarter than people give him credit for being.

He witnessed, for six years, the decisions that the various people in the Kings’ front office over the years made. Take 2012. The Kings, picking seventh that year, made a deal to trade for Jimmer Fredette instead of just keeping their pick and drafting Klay Thompson (not to mention Kawhi Leonard, but let’s be fair: only the Spurs, with their vastly superior Borg/Jedi intellect, knew what the Klaw was going to become). Not good. But, again, Sacramento used the 60th and last pick in 2012 to take Isaiah Thomas, who was Isaiah Thomas from the minute he became a pro — unstoppable. DeMarcus Cousins liked playing with Isaiah Thomas very much. Yet after three very productive seasons, the Kings traded Thomas in the summer of 2014 to Phoenix, because he wanted a decent payday for what he’d accomplished.

So: no Klay Thompson, who you could have had, and no Isaiah Thomas, who you did have."

De Jimmertol szep volt a 73 pontos meccs a heten... Kinaban.

vagy...

"Divac also said the trade was his decision, without any input from Kings owner Vivek Ranadive, who he said has put Divac fully in charge of basketball operations.
"He didn’t have any idea," Divac said. "I just told him what I was going to do."


Mint jatekost, imadtam Vladet... de amit az egesz front office muvel, az lassan megoldja, hogy kiszeressek/teljesen elhagyjam a csapatot, es elegessem a Peja-mezemet...
Igor
Mondjuk ez így ciki. Fogta volna be a száját. Persze részletet nem árul el, azért jó lenne kiderülne mi is volt az ajánlat. Mert, ha egy licitálás során lesz ilyen alacsony ára Cousinsnak, akkor csak azt tudom elképzelni, vki olyan ajánlhatott, aki időközben rájött rajta kívül senki nem adna szinte semmit.

Simmons szerint éppen Thomas miatt nem ment rá Ainge Cousinsra. Nem voltak ők olyan nagy barátok szerinte Sacramentoban. Többek között miatta is kellett mennie, mert nem szerette a labda domináns játékát.

Persze én, aki nem vagyok Kings szurkoló sok mindent elhiszek, lehet ezzel csak a Celtics seggét akarta védeni.

Viszont az könnyen belátható, vagy most kellett cserélni(a korábban nem opció) vagy a szupermax. Ha ezt a mély draft classt kihagyták volna egy nyugati 8-10. helyért, az lett volna az igazi rémálom.

Mint Divac és 2000-es évek Kings szurkolója, még most ugorj fel a denveri bandwagonra, míg nem késő.
dawyd728
Ugyanmár, most szereztük meg Steph 2.0-t (a hüe indiai szerint...), most már csak nem váltok franchiset egy ilyen szűk évtized után..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 693
Hat, nem tudom..
 www.sbnation.com/2017/2/20/14673844/demarcus-cousins-trade-vlade-divac-better-trade-2-days-ago-kings-gm

vagy...
 www.nba.com/article/2017/02/20/demarcus-cousins-trade-quick-thoughts-sacramento-kings-new-orleans-pelicans

"DeMarcus Cousins is way, way smarter than people give him credit for being.

He witnessed, for six years, the decisions that the various people in the Kings’ front office over the years made. Take 2012. The Kings, picking seventh that year, made a deal to trade for Jimmer Fredette instead of just keeping their pick and drafting Klay Thompson (not to mention Kawhi Leonard, but let’s be fair: only the Spurs, with their vastly superior Borg/Jedi intellect, knew what the Klaw was going to become). Not good. But, again, Sacramento used the 60th and last pick in 2012 to take Isaiah Thomas, who was Isaiah Thomas from the minute he became a pro — unstoppable. DeMarcus Cousins liked playing with Isaiah Thomas very much. Yet after three very productive seasons, the Kings traded Thomas in the summer of 2014 to Phoenix, because he wanted a decent payday for what he’d accomplished.

So: no Klay Thompson, who you could have had, and no Isaiah Thomas, who you did have."

De Jimmertol szep volt a 73 pontos meccs a heten... Kinaban.

vagy...

"Divac also said the trade was his decision, without any input from Kings owner Vivek Ranadive, who he said has put Divac fully in charge of basketball operations.
"He didn’t have any idea," Divac said. "I just told him what I was going to do."


Mint jatekost, imadtam Vladet... de amit az egesz front office muvel, az lassan megoldja, hogy kiszeressek/teljesen elhagyjam a csapatot, es elegessem a Peja-mezemet...
Igor
Mondjuk ez így ciki. Fogta volna be a száját. Persze részletet nem árul el, azért jó lenne kiderülne mi is volt az ajánlat. Mert, ha egy licitálás során lesz ilyen alacsony ára Cousinsnak, akkor csak azt tudom elképzelni, vki olyan ajánlhatott, aki időközben rájött rajta kívül senki nem adna szinte semmit.

Simmons szerint éppen Thomas miatt nem ment rá Ainge Cousinsra. Nem voltak ők olyan nagy barátok szerinte Sacramentoban. Többek között miatta is kellett mennie, mert nem szerette a labda domináns játékát.

Persze én, aki nem vagyok Kings szurkoló sok mindent elhiszek, lehet ezzel csak a Celtics seggét akarta védeni.

Viszont az könnyen belátható, vagy most kellett cserélni(a korábban nem opció) vagy a szupermax. Ha ezt a mély draft classt kihagyták volna egy nyugati 8-10. helyért, az lett volna az igazi rémálom.

Mint Divac és 2000-es évek Kings szurkolója, még most ugorj fel a denveri bandwagonra, míg nem késő.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=dAbUjcm1Nzc


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hat, nem tudom..
 www.sbnation.com/2017/2/20/14673844/demarcus-cousins-trade-vlade-divac-better-trade-2-days-ago-kings-gm

vagy...
 www.nba.com/article/2017/02/20/demarcus-cousins-trade-quick-thoughts-sacramento-kings-new-orleans-pelicans

"DeMarcus Cousins is way, way smarter than people give him credit for being.

He witnessed, for six years, the decisions that the various people in the Kings’ front office over the years made. Take 2012. The Kings, picking seventh that year, made a deal to trade for Jimmer Fredette instead of just keeping their pick and drafting Klay Thompson (not to mention Kawhi Leonard, but let’s be fair: only the Spurs, with their vastly superior Borg/Jedi intellect, knew what the Klaw was going to become). Not good. But, again, Sacramento used the 60th and last pick in 2012 to take Isaiah Thomas, who was Isaiah Thomas from the minute he became a pro — unstoppable. DeMarcus Cousins liked playing with Isaiah Thomas very much. Yet after three very productive seasons, the Kings traded Thomas in the summer of 2014 to Phoenix, because he wanted a decent payday for what he’d accomplished.

So: no Klay Thompson, who you could have had, and no Isaiah Thomas, who you did have."

De Jimmertol szep volt a 73 pontos meccs a heten... Kinaban.

vagy...

"Divac also said the trade was his decision, without any input from Kings owner Vivek Ranadive, who he said has put Divac fully in charge of basketball operations.
"He didn’t have any idea," Divac said. "I just told him what I was going to do."


Mint jatekost, imadtam Vladet... de amit az egesz front office muvel, az lassan megoldja, hogy kiszeressek/teljesen elhagyjam a csapatot, es elegessem a Peja-mezemet...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 693
Top6-8 lesz a pick. Csere nélkül 10+ lett volna, amivel elveszett volna az idei sajátjuk is. Plusz korábban a '19-es sajátot eltradelték, ami mindennél fontosabbá teszi a mihamarabbi újjáépítést, h ne letolt gatyával (Nets) álljanak a '19-es drafton. Idén, de leginkább jövő nyáron, megalapozhatják a jövőjüket. Papagiannis, Labissiere, Hield, WCS, Robinson mag plusz minimum két idei 1st olyan tankot fog összehozni, amit még Hinkie is megirigyelne.
Arról már nem is beszélve, a Noah, Turner, Asik stb szerződések felzabálásáért további pickre számíthatnak.

Én is osztom a véleményt, h sokkal rosszabb színben van feltűntetve a csere, mint amilyen valójában. Persze maga módján valóban egyoldalú, de komplexen nézve a Kings helyzetét, már nem annyira. A korábbi évek sorozatos rossz döntései vezettek oda, h muszáj volt egy ilyen ajánlatot is elfogadni. Hasonló mint az Ibaka trade. Mindkét csapat áron alul adott, de még mindig jobban jártak, h nem várták ki a nyarat. Ibaka a semmiért mehetett volna, Kings pedig nem valószínű top6-8 pick értéke körül kapott volna bárkitől is azon a late lottery/mid 1st Pels picken kívül. A szupermax pedig megnyomorította volna hosszútávon a Kingst.

Ajánlom a Ringer NBA show podcastot. Vernon és Simmons kivesézik kB az összes csapatot, mitől nem ért a Pelicans ajánlatánál senkinek se többet Boogie.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem sokan nem értik ezt a tradet igazán mélységében. Azt gondolom ez egy win-win trade volt.
sapka
Irtam az amerikai sportadoknak egy emailt, majd keresni fognak egy nyilatkozattal kapcsolatban... mert te vagy az egyetlen ember az egesz vilagon, aki igy latja a dolgot.

(tul sokat nezel ki a managementbol, es az a pick soha a budos eletbe nem lesz TOP 5, plane hogy van a Sixers-szel meg az a pick swapos megallapodas is...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Szerintem sokan nem értik ezt a tradet igazán mélységében. Azt gondolom ez egy win-win trade volt.

A Kings az elmúlt két drafton rendezte a magasember prospect állományát, most a prospect SG állományt, és a drafton az elmúlt évek legjobb PG felhozatala lesz. Egy csupán top5 pickkel is lehet egy Malik Monkjuk vagy egy De'Aaron Foxuk, úgy hogy nyugodtan épülhetnek még 2-3 évig bármiféle kötelezettség nélkül. A jövőt nyerték meg, és szerintem ez kifejezetten bíztató jövő kép, Joergerrel. Sajnos ez volt a legjobb ajánlat Cousinsért, ez van.

A Pelicans pedig a lehetőséget a playoffra, és arra hogy egy jó offseasonnal képesek az első 4 nyugati csapat közé érni, ebben azért jobban kételkedek. De ők erre fogadtak, végre kiderül Gentry tényleg szar edző-e. Ez sem lesz egyszerű dolog.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Cousins a Pelicansba 😕
picsába.
braxa88
Na végre.
több mint 7 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Cousins a Pelicansba 😕
picsába.
braxa88
wow. mi állatkodás lesz ott

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Cousins a Pelicansba 😕
picsába.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Az NBA all-star gálával nem veszi fel a többi ilyen a versenyt:
 www.youtube.com/watch?v=pfFY9zEVG2k


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ezen a streamen lesz ma minden esemény NOLAból

 www.youtube.com/watch?v=k5EF0cJCgTM
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Leosztottuk egymás közt az NBA 30 csapatát, és úgy csináltunk, mintha a Trade Deadline utolsó másfél órája lenne. A káoszban születtek jó cserék, kifejezetten rosszak, annyi biztos, hogy egy tucat sztár csapatot váltott. A móka sokkal nehezebb volt, mint előre gondoltuk, de összességében meg vagyunk elégedve a végső termékkel.

 sportmajom.com/2017/02/17/nba-trade-deadline-kerekasztal/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
 www.behance.net/gallery/18769939/NBA-to-football


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
szánalmas bíráskodás Chicagoban...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Közben Draymon Green úgy csinált tripladuplát, hogy 4 pontot dobott, ezzel az első ilyen játékos, aki 10pont alatt hozott tripla-duplát.
Elképeztően hasznos a csávó
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
 watch.nba.com/video/2017/02/09/20170209-inside-nba-oakley

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Kedves gesztus volt a bostoni közönségtől, hogy Pierce mérkőzést záró kosaránál mindenki felállt, még annak ellenére is, hogy azt a dobást PP a vendégcsapat mezében engedte el. 😊

 www.youtube.com/watch?v=6rtWNe7L1Ic

Szerkesztette: Uncle Drew

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu