NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Curry akkorát csúszott, hogy szerintem megint megsérült, de most a térde, nem a bokája
bár nélküle inkább elléptek éppen😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
meglepő értekezés:
 www.slamdumb.com/articles/?p=15

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Playoff résztvevők:
 www.ptitecao.com/2016-nba-playoffs-collection


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Hát ezt benézték.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
NBA on TNT



Keresd a hibát.
Kampman
szerintem jinxelni akarják a Warriorst.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
én nem látom így hirtelen 😀

max annyi hogy if helyett not van már most

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
NBA on TNT



Keresd a hibát.
Kampman
Jóféle. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
NBA on TNT



Keresd a hibát.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én is GSW-s vagyok, de csak Curry miatt, egy GSW-Torontónak örülnék, hátha bejön.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Én betippelek egy Spurs - Cavaliers döntőt.
Úgy, hogy szerintem én vagyok a fórum legrégebbi GSW-drukkere, még a Mullinos időkból. (90-es évek eleje.)



több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként a kosárlabda legnagyobb alakja volt/van/lesz Bill Russell 😛
Kampman
Szerintem meg Manute Bol. 😉
Jughead
vagy Gheorghe Muresan
slowmotion
Muresan nagy király volt, csak szegényke futni nem tudott, mondjuk ekkora termettel szép is lett volna, ha még az is megy neki xd

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Playoff
1. forduló

KELET
Cavaliers - Pistons 3-4
Raptors - Pacers 2-4
Heat - Hornets 4-3
Hawks - Celtics 4-1

NYUGAT
Warriors - Rockets. 4-0
Spurs - Grizzlies. 4-0
Thunder - Mavericks. 4-1
Clippers - Blazers. 4-0

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Playoff
1. forduló

KELET
Cavaliers - Pistons 4-0
Raptors - Pacers 4-2
Heat - Hornets 4-1
Hawks - Celtics 4-2

NYUGAT
Warriors - Rockets 4-0
Spurs - Grizzlies 4-1
Thunder - Mavericks 4-2
Clippers - Blazers 4-3

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Jordan a valaha volt legnagyobb. Volt és talán lesz is aki többet nyer vagy jobb statisztikát produkál; viszont támadásban, védekezésben és döntő pillanatok megnyerésében ő a legjobb. Akik meg utána jönnek örüljenek, hogy nem találkoznak vele a pályán mert úgy járnának mint Barkley, Malone vagy Ewing.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Egyébként a kosárlabda legnagyobb alakja volt/van/lesz Bill Russell 😛
Kampman
Szerintem meg Manute Bol. 😉
Jughead
vagy Gheorghe Muresan
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Az örök második pedig továbbra is él. Kobe ugyanis nyert öt bajnoki címet, de a karrierje akkor indult be igazán, amikor Jordan otthagyta Chicagót majd nem sokkal később vissza is vonult, konkrétan levezetett.Stez
milyen csóró Kobe, miért nem született tizenöt évvel korábban? akkor könnyebb lenne összehasonlítani.
de hát ennyiből ugyanezt el lehet mondani mondjuk Tim Duncanre is, pedig ő sem kispályás, meg mindenkire.
Nem mellesleg, a Bullsból távozó Phil Jackson Los Angelesbe való szerződése után kezdtek el jönni a gyűrűk, addig rendre elvéreztek.Stez
ez nem tudom, mennyire releváns. mert ugye Kobe azért örök második, mert Jordan, és ezt támasztod alá azzal, hogy Jackson nélkül sehol nem volt. no de Jordan sem lett bajnok Phil nélkül...
Szóval öt bajnoki cím ide vagy oda, de én Kobe-ra csak örök másodikként tudok tekinteni.
De mint mondtam, ez szubjektív véleményem, és igazából mondhat bárki bármit, meggyőzni nem fog másról – ez persze azért is van mint mondtam, mert a Bullson, Jordanen és a legszebb évein nőttem fel, megannyi érzelem és élmény fűz az akkori korszakhoz, és számomra mindig is az lesz az NBA fénykorszaka.
Stez
na ez már inkább megmagyaráz mindent. még akkor is, ha számomra is Jordan a első (hiába szurkolok a Lakersnek még a Shaq előtti évek óta).
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Egyébként a kosárlabda legnagyobb alakja volt/van/lesz Bill Russell 😛
Kampman
Szerintem meg Manute Bol. 😉
Jughead
white mamba

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem követem túlságosan az NBA-t, de tisztában vagyok néhány játékossal meg történettel.
Azért írom ezt most, mert Allen Iverson nekem soha nem volt szimpatikus. Eddig a pillanatig.
Ha van Netflixetek ajánlom az "Iverson" című másfél órás dokumentumfilmet Iversonról és az életéről, szerintem nagyon jól sikerült.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Na, ennek a korszaknak ja, része volt Kobe és Shaq, és noha gyűlöltem őket meg alapból az egész Lakerset, a korszak egyik nagy rivalizálása volt a Bulsszal.
Stez
Én azért nem nevezném nagy rivalizálásnak azt, hogy jatszott egymással 4 alapszakasz meccset a két csapat. 😀 Kobe Jordan visszavonulásakor lett 20 éves nem tudom miért baj, hogy Jordan után alkotott meg akkor indult be a karrierje. 😀

Egyébként a kosárlabda legnagyobb alakja volt/van/lesz Bill Russell 😛
Kampman
Szerintem meg Manute Bol. 😉
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Amit Jordan a 90-es években csinált, az valóban páratlan és azóta senki nem tudta utána csinálni. Amikor egy full szezont játszott, a Bulls dominált és bajnok lett. De ebben az évtizedben kétszer vissza is vonult, amit a Chicago azonnal meg is érzett, azokban az években a döntő közelébe se kerültek. Ennyi. Talán még a Lebron-Heat relációban lehet valami hasonlót felfedezni, de ott neki is voltak elbukott döntői, illetve a Heat már előtte is produkált bajnoki címet. (2006)

Egyébként a kosárlabda legnagyobb alakja volt/van/lesz Bill Russell 😛
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs, azt hittem, egy fórumon olyat lehet.

több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 922
ertelmetlen dolgokrol "vitaztok"generacios gondok ezek.
nekem ronaldo az igazi foci es nem c ronaldo.aki regebben szuletett valoszinuleg egyetert velem.
aki kesobb szuletett annak a gsw a kosar es nem a bulls.
idot pocsekoltok
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fogja tudni sokáig egyben tartani a GSW, azt meg láthattuk több csapatnál is, hogy két király sem mindig elég egy csapatba.

Sobri: a két csapatot összehasonlítani nem lehet, mint ahogy a játékosokat sem, de ugyanakkor mégis, hiszen másként nincs értelme arról beszélni, hogy egy játékos vagy egy csapat milyen jó. Inkább mondjuk úgy, fölösleges összehasonlítani, mivel a Jordan-korszakban kemény játék ment, ölték egymást a pályán, míg a mai NBA-ben nyolc perc alatt kipontozódna kb. mindenki, ha ilyen játék folyna.

Ilyen szempontból nincs értelme összehasonlítani, mint ahogy sosem fogja senki sem alátámasztani, hogy két játékos közül, egy teljesen más korszakból melyik lesz a jobb, ettől függetlenül valakihez hasonlítani kell, annak sem lenne értelme, hogyha nem a legjobbhoz.

Az NFL példája azért nem helytálló, mert en bloc szerintem nem lehet egyértelműen megmondani a liga történetének valaha volt legjobb játékosát, a vélemények megoszlóak, az NBA-ben viszont tízből tíz ember egyből rávágja, hogy Jordan.

Tehát értelme nincs hasonlítani, de mégis kell, amikor arról beszélünk, hogy egyesek szerint Curry lassan jordani magasságokban jár, vagy hogy a GSW egy kultcsapat. Mert rekord ide vagy oda, szerintem nem az. Ha persze ismételnek ötször, akkor biztosan változik a véleményem, ám azt akkor is úgy fogom látni, hogy a Bulls All-Time top1.

Az örök második pedig továbbra is él. Kobe ugyanis nyert öt bajnoki címet, de a karrierje akkor indult be igazán, amikor Jordan otthagyta Chicagót majd nem sokkal később vissza is vonult, konkrétan levezetett.

Nem mellesleg, a Bullsból távozó Phil Jackson Los Angelesbe való szerződése után kezdtek el jönni a gyűrűk, addig rendre elvéreztek.

Szóval öt bajnoki cím ide vagy oda, de én Kobe-ra csak örök másodikként tudok tekinteni.
De mint mondtam, ez szubjektív véleményem, és igazából mondhat bárki bármit, meggyőzni nem fog másról – ez persze azért is van mint mondtam, mert a Bullson, Jordanen és a legszebb évein nőttem fel, megannyi érzelem és élmény fűz az akkori korszakhoz, és számomra mindig is az lesz az NBA fénykorszaka.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Ki az a Kobe Bryant? És mi az a GSW?
Csak Jordan és a Bulls. 8P
Rosszindulaton kívül egyébként, bírom Curryt, szimpatikus a GSW, de számomra az NBA Jordannel, Pippennel, Rodmannel, a fiatal Kiddel, Kemppel, Barkleyval, a brutál Jazzel Stocktonnal és Malone-nal (persze sorolhatnám, mondhatnánk még pár karaktert, mert sokan vannak) volt az igazi. Na, ennek a korszaknak ja, része volt Kobe és Shaq, és noha gyűlöltem őket meg alapból az egész Lakerset, a korszak egyik nagy rivalizálása volt a Bulsszal, az egyéniségek még nagyobbá tették egymást, ebből a szempontból kellettek ők oda.

Hiába maradt Kobe, Jordanék után nekem valami elveszett, magából Kobe-ból is. Az már mellékes, hogy azért Bryant akkor ért fel a csúcsra, miután Jordan már tulajdonképpen levezetett, ez nem von le semmit sem a nagyságából.

Abba azért bele sem gondolok, mi lett volna, ha Jordan nem pocsékol el 2-3 jó évét azzal, hogy visszavonul többször.

Amikor egy ilyen palira, és az általa irányított korszakos csapatra gondolok, akkor egy pillanatig sem tudom egy lapon emlegetni a GSW-t velük, rekord ide vagy oda. A Bulls és Jordan volt A KOSÁRLABDA, számomra legalábbis.

De ha csak Curryre gondolok, hogy röhöghetnékem támad, ha csak Jordannel egy oldalra kerülne a neve, ugyanez érvényes Jamesre is, pedig őt még tényleg szeretem is. Mondjuk valószínűleg soha a büdös életbe nem születik még egy akkora zseni, mint MJ.

Persze szép karrier volt ez Kobe-tól, igazi ikon, meg hát legenda is, de azért amikor én ránéztem, akkor mindig csak egy dolog jutott eszembe, hogy egy örök második, aki sosem tudott kievickélni igazából Jordan árnyékából. Amíg a nagy Bulls volt, addig a többiek általában gyertyát tarthattak.

Most biztos szemét vagyok és sok Kobe- meg Curry-fan lelkébe belegázolok, de nekem akkor is ez a véleményem.
Stez
Nem sok ételme lenne Maradonát Peléhez, Zidanet Maradonához, vagy Messit Zidanehoz hasonlítani.
Vagy Alit Louishoz, Tysont Alihoz.
Pont annyi, mint Manninget Montanához és mondjuk Luckot Manninghez 2016ban.
Én is "Jordanes" vagyok koromnál fogva, de a fiatal Kobe-t az ereje teljében lévő Jordanhez pont annyira baromság hasonlítani, mint ha egy embert, csapatot önmagában akarsz értékelni, és nem nézed a közeget, a megváltozott körülményeket, stb. stb. stb.
Jordan, Kobe, James mind ikon, és Curry is az lehet, de hogy az lesz e, az még 10 év, mire kiderül.
Hidd el, 1978-ban még nevetséges lett volna Maradonat Peléhez hasonlítani, vagy 2006-ban Manninget Montanahoz.
Most meg nem is kérdéses az egy lapon említhetőség.

Zárójelben: 5 bajnoki címe van Kobe-nak. Nem ez az "örök második" vegytiszta deffiníciója.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Nyilván egyértelmű h MÉG nem lehet egy lapon említeni a 2 csapatot, de a GSW jelenleg még egy nagyon fiatal csapat, ha a magot (Curry, Thompson, Green) együtt tudják tartani, 10 év múlva már simán lehet h dinasztiaként fogják emlegetni ezt a csapatot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...