NBA

33 feliratkozó

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Knicks -> Russel ? :pZoliZoltán
egyelőre azt mondanám, hogy a Sixers draftolja, de lehet, hogy elérhető lesz a Knicksnél, ha a Magic feltradel 1/3-ra Porzingisért.deyell
Akkor nem remenytelen...

Egyebkent mennyire valtozhat vele a jatek?Szerintetek.
(jo lenne mar valami eredmeny ,az evek ota tarto posvanybol kiemelkedni.)
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Sziasztok!

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/Maka
Szia!

Olyan mock-al nem készültök ahol rövid pick magyarázatot is fűztök mellé? Pl h a Sixers miért Mudiay Russel helyett?Eazzy
Mudiban több a franchise player potenciál, szerintem Hinkie ilyeneket gyűjt, ezért is szabadult gyorsan és határozottan MCW-tól.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Knicks -> Russel ? :pZoliZoltán
egyelőre azt mondanám, hogy a Sixers draftolja, de lehet, hogy elérhető lesz a Knicksnél, ha a Magic feltradel 1/3-ra Porzingisért.

choose life
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Knicks -> Russel ? :p
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok!

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/Maka
Szia!

Olyan mock-al nem készültök ahol rövid pick magyarázatot is fűztök mellé? Pl h a Sixers miért Mudiay Russel helyett?Eazzy
podcastbe volt róla szó 😀Negritis
Akkor meghallgatom...őszintén szólva nem szokott érdekelni a többi csapat körüli események sora, azért a kevésért amit a Sixersre szánhattak meg nem akartam végighallgatni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Sziasztok!

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/Maka
Szia!

Olyan mock-al nem készültök ahol rövid pick magyarázatot is fűztök mellé? Pl h a Sixers miért Mudiay Russel helyett?Eazzy
podcastbe volt róla szó 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok!

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/Maka
Szia!

Olyan mock-al nem készültök ahol rövid pick magyarázatot is fűztök mellé? Pl h a Sixers miért Mudiay Russel helyett?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Sziasztok!

Döntő elemző & draft beharangozó podcastünk:  nba1.hu/donto-elemzo-draft-beharangozo/

Készül a mockunk, napi frissítéssel:  nba1.hu/mock-draft-2015/

Illetve ajánlanám még első blogbejegyzéseinket:  nba1.hu/category/blog/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Dubs 4-2, Curry elsőként mind a 4 All-NBA-s csapattársát legyőzi a PO-ban (A. Davis, M. Gasol, J. Harden, L. James).Bruschi85
Tipp pipa, Curry is történelmet írt. 😊

Nem semmi Justin Holiday helyzete, ugyanis az egyetlen játékos, aki NB1 és NBA bajnoki címmel is rendelkezik, miután tavaly a Szolnoki Olajjal győzött.




A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az azért durva, hogy ilyen elmebeteg átlagok mellett nem James kapta az MVP-t.4dam
1x volt vesztesből MVP az a bizonyos Jerry West
maradjon is ígyNegritis
Nem hittem volna, hogy képesek lesznek nem Currynek adni a díjat mondjuk. Meglepően ésszerű döntés volt ez a bíráktól

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
milyen érdekes, hogy tavaly 2 csapatot emlegettek nagyon, akik mentek Love-ért, erre mindkettő döntőt játszott, és végül az bukott, amelyik cserélt érte.csebi
"Make love" = NBA Final

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Az azért durva, hogy ilyen elmebeteg átlagok mellett nem James kapta az MVP-t.4dam
Még soha nem lett senki úgy NBA Finals MVP, hogy 40% alatt dobott volna. Nem igazán értem a nagy össznép sírás-rívást.Schleck
Majd menj tovább a stat lapon és meglátod mire fel megy a nagy össznépi sírás-rívás. 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
index:
A Golden State Warriorsnak minden összejött a 2014-15-ös szezonban: 67 meccset nyerve ők lettek az alapszakasz legjobbjai, halmozták a díjakat, hiszen az MVP (Stephen Curry), az Év Védőjátékosa (Draymond Green), az Év Edzője (Steve Kerr), a Legtöbbet Fejlődő Játékos (Klay Thompson) és a Hatodik Játékos (Andre Iguodala) is tőlük érkezett. A szezon végén pedig úgy lettek 40 év után újra bajnokok, hogy a világ legjobb játékosát is legyőzték.

ebből Curryt eltalálták.braxa88
ennyit ér az index "sportrésze" ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Az azért durva, hogy ilyen elmebeteg átlagok mellett nem James kapta az MVP-t.4dam
1x volt vesztesből MVP az a bizonyos Jerry West
maradjon is így

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
index:
A Golden State Warriorsnak minden összejött a 2014-15-ös szezonban: 67 meccset nyerve ők lettek az alapszakasz legjobbjai, halmozták a díjakat, hiszen az MVP (Stephen Curry), az Év Védőjátékosa (Draymond Green), az Év Edzője (Steve Kerr), a Legtöbbet Fejlődő Játékos (Klay Thompson) és a Hatodik Játékos (Andre Iguodala) is tőlük érkezett. A szezon végén pedig úgy lettek 40 év után újra bajnokok, hogy a világ legjobb játékosát is legyőzték.

ebből Curryt eltalálták.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az azért durva, hogy ilyen elmebeteg átlagok mellett nem James kapta az MVP-t.4dam
Még soha nem lett senki úgy NBA Finals MVP, hogy 40% alatt dobott volna. Nem igazán értem a nagy össznép sírás-rívást.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
sajnos vége.. szurkoltam nagyon a Clevelandnek de ennyi kiesővel nem volt esély..
előző Clevelandi időszaka volt egy az egyben ez a döntő már!akkor alapból egyedül volt, most meg mindenki kidőlt, a cserékben ennyi volt..
úgy gondolom hogy ha csak 1 ember maradt volna a Varejao, Love, Irving hármasból akkor
valszeg behúzzák
...yooker
Hát ez így azért elég nagy túlzás...
Mozgov szerintem fontos láncszeme a csapatnak, Varejao sem hozott volna ennél többet.
Irving nagyon hiányzott, de sokkal rosszabb fit Curry ellen mint Della.
Love-ot pedig szerintem Green megette volna reggelire az atletikusságával.

Szépen küzdött a Cavs ameddig bírták erővel, de a megzuhant formájú Shumpert, JR Smith duóval elfogytak a végéreflzoli
lehet hogy túlzás és csak szorosabb lett volna de sokszor tényleg úgy éreztem hogy egy kis minimális + is elég lett volna már a többieknek és ezt azért hozta volna bármelyikük!
Mozgov tényleg remek volt, nem is értem hogy miért kellett makacsul padoznia az 5. meccsen szinte végig.
de mindegy tényleg ez csak találgatás!jó helyre került így is az a cím!
érdekes hogy idén számomra az NBA és az NHL döntőben is csupa szimpatikus csaoat játszik!itt a "hero faktor" miatt szurkoltam inkább a Clevelandnek...
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Az azért durva, hogy ilyen elmebeteg átlagok mellett nem James kapta az MVP-t.


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
milyen érdekes, hogy tavaly 2 csapatot emlegettek nagyon, akik mentek Love-ért, erre mindkettő döntőt játszott, és végül az bukott, amelyik cserélt érte.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
sajnos vége.. szurkoltam nagyon a Clevelandnek de ennyi kiesővel nem volt esély..
előző Clevelandi időszaka volt egy az egyben ez a döntő már!akkor alapból egyedül volt, most meg mindenki kidőlt, a cserékben ennyi volt..
úgy gondolom hogy ha csak 1 ember maradt volna a Varejao, Love, Irving hármasból akkor
valszeg behúzzák
...yooker
Hát ez így azért elég nagy túlzás...
Mozgov szerintem fontos láncszeme a csapatnak, Varejao sem hozott volna ennél többet.
Irving nagyon hiányzott, de sokkal rosszabb fit Curry ellen mint Della.
Love-ot pedig szerintem Green megette volna reggelire az atletikusságával.

Szépen küzdött a Cavs ameddig bírták erővel, de a megzuhant formájú Shumpert, JR Smith duóval elfogytak a végére

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Love, varázsló szerintem a végeredményt nem befolyásolta volna
Irving más kérdés, de összességében jobb volt a GSW
csak kevésbé élesen kezdték a döntőt, kicsit sztem előre elhitték hogy elég kitenni a mezt, ez bosszulta meg magát később de behúzták

örülök neki, de most mindenki majd azt mondja hogy hát ha nincs sérülés akkor más a vége ... amit sajnálok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
sajnos vége.. szurkoltam nagyon a Clevelandnek de ennyi kiesővel nem volt esély..
előző Clevelandi időszaka volt egy az egyben ez a döntő már!akkor alapból egyedül volt, most meg mindenki kidőlt, a cserékben ennyi volt..
úgy gondolom hogy ha csak 1 ember maradt volna a Varejao, Love, Irving hármasból akkor
valszeg behúzzák...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Mar csak 1 gyozelem es bajnokok leszunk!!!😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician


mást nem is kell mondanomeaglesmcnabb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79


mást nem is kell mondanom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!