NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A csuda vigye ezt a bostoni brigádot no meg a bírókat 😛 végre tudom őket nézni, és simán miénk a meccs de közös erővel csak X-re mentik a Denvernek. A hosszabbítást már inkább nem néztem legalább aludtam egyet és még nyertünk is! De legközelebb tessék kevesebb izgalommal hozni a meccset. 😀dande
Rondo mennyire válik cserélhetővé? 😀 Abban biztos voltam, hogy simán meglesz a rájátszás (na, Keleten aztán k***a nehéz), de hogy jobbak nélküle? Mostmár nem az a kérdés, hogy továbbanának rajta, hanem az, hogy ki mit hajlandó adni érte. Doc Rivers nálam az Év Edzője. füligjimmy
Még azért várjunk ezzel, mert számomra ez még kevés idő, hogy kiderüljön mennyire vagyunk jók Rondo nélkül, és ez valószínű főleg a rájátszásban fog kiderülni, ha remélem innen már tényleg bejutunk. Azért mondjuk tanulva ebből akár jövőre lehet úgy felépíteni a játékot, hogy vele menjenek ilyen jól a dolgok. Rivers pedig tényleg tud valamit (mondjuk ebben én biztos voltam), és örülök, hogy kiderül nemcsak Tibo miatt lehetett az a bajnoki cím, még ha idén nincs is nagyon esély rá.dande
Reálisan nézve azt mondom, a Boston jelenleg 4. Keleten. Rondoval is, mostmár nyilvánvalóan nélküle is. A döntő meglehet, ha nem jön szembe a Heat/Bulls/Knicks, de ahhoz elég sok mindennek össze kell jönnie. Még az Indiana lehet egy nagyon rossz párosítás. De az biztos, ha nem csinálnak semmit, az nem megoldás. Rondo Dallasba, bevonni egy 3. csapatot, talán a Clipers, ha akr valakit, akkor onnan mehet Bledsoe, pickek, lejárók, valamerre lépni kell.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 561 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csuda vigye ezt a bostoni brigádot no meg a bírókat 😛 végre tudom őket nézni, és simán miénk a meccs de közös erővel csak X-re mentik a Denvernek. A hosszabbítást már inkább nem néztem legalább aludtam egyet és még nyertünk is! De legközelebb tessék kevesebb izgalommal hozni a meccset. 😀dande
Rondo mennyire válik cserélhetővé? 😀 Abban biztos voltam, hogy simán meglesz a rájátszás (na, Keleten aztán k***a nehéz), de hogy jobbak nélküle? Mostmár nem az a kérdés, hogy továbbanának rajta, hanem az, hogy ki mit hajlandó adni érte. Doc Rivers nálam az Év Edzője. füligjimmy
Még azért várjunk ezzel, mert számomra ez még kevés idő, hogy kiderüljön mennyire vagyunk jók Rondo nélkül, és ez valószínű főleg a rájátszásban fog kiderülni, ha remélem innen már tényleg bejutunk. Azért mondjuk tanulva ebből akár jövőre lehet úgy felépíteni a játékot, hogy vele menjenek ilyen jól a dolgok. Rivers pedig tényleg tud valamit (mondjuk ebben én biztos voltam), és örülök, hogy kiderül nemcsak Tibo miatt lehetett az a bajnoki cím, még ha idén nincs is nagyon esély rá.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A csuda vigye ezt a bostoni brigádot no meg a bírókat 😛 végre tudom őket nézni, és simán miénk a meccs de közös erővel csak X-re mentik a Denvernek. A hosszabbítást már inkább nem néztem legalább aludtam egyet és még nyertünk is! De legközelebb tessék kevesebb izgalommal hozni a meccset. 😀dande
Rondo mennyire válik cserélhetővé? 😀 Abban biztos voltam, hogy simán meglesz a rájátszás (na, Keleten aztán k***a nehéz), de hogy jobbak nélküle? Mostmár nem az a kérdés, hogy továbbanának rajta, hanem az, hogy ki mit hajlandó adni érte. Doc Rivers nálam az Év Edzője.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha most tényleg ide akarják hozni josh smithet, nagyon kileszek. billy king annyira jóban van ferryvel h kicsit északabbra akarja költöztetni az elmúlt évek atlantáját, h hátha mégse egy one and done csapat? nagyon rossz nézni ezt a brooklynt, mert nem hogy bajnokság nem lesz itt így, hanem playoff series győzelem se.
esküszöm örülnék ha deront elcserélnénk most, amikor még lehet érte kapni vmit. nagyon szar ez most így ahogy van. lopezt leszámítva
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 561 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csuda vigye ezt a bostoni brigádot no meg a bírókat 😛 végre tudom őket nézni, és simán miénk a meccs de közös erővel csak X-re mentik a Denvernek. A hosszabbítást már inkább nem néztem legalább aludtam egyet és még nyertünk is! De legközelebb tessék kevesebb izgalommal hozni a meccset. 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó volt mindkettő LA-s meccs. A Clippers-nek iszonyat hosszú a padja, ezt ma is bizonyította. Csak Paul ne legyen sérült.
Miami-ban pedig James nyomott egy franchise rekordot: 5 egymást követő meccsen 30 pont v. több.
A series behúzva 2-0-val.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt. füligjimmy
Nem lehet mindenkinek Tomi bácsi kaliberű edzője 😀 Amúgy Krumplifej úr Dántónihoz képest megváltás. Csak ne játszatná shumpertet sf-nek.Chevy
Nets ellen Shumpert az életveszélyes Bogans nyakán lihegett, J.R pedig Joe Johnson ellen használta a fizikai fölényét. Valamiért JJ vállalt 5 dobást az utlsó 3 percben, dobott belőle 8 pontot, a végén egy meccsnyerő 5 méterest. Most Crawford egymaga megnyeri a meccset. Pattogtat, beleáll, bedobja. Lehet tippelni ki védekezik rajta 😀

Azon csodálkozom, hogy Európából még véletlenül sem hoznak edzőt.füligjimmy
Éreztem, hogy azt a meccset nem kell megnézni 😀
Szegény Dagi egyedül kevés, Bench points LA:45 NY:15. No commentChevy
Clippers: 41 sikeres mezőnygól (51%), 21 assziszt, 18 TO
Knicks: 33 sikeres mezőnygól (44,6%), 11 assziszt, 16 TO

Nagyon jó játékosok, nagyon rossz kosárlabda. Ami engem azért zavar, mert a Heat kb. ellenfél nélkül fog döntőbe jutni. A Bulls játékosállománya a közelben nincs. Még meg lehetne oldani 7 meccses sorozatban, de rájátszásra úgyis lesérül az összes magasember, az egyetlen előny, a palánk alatti fölény oda. A Kniks papíron van olyan jó. A pályán nincs. A Nets talán a 2 hátvédposzton tud versenyezni, de Williams sztem túlértékelt, Wallace hiába tépi fel a parkettát, legfeljebb fújnak rá 4 faultot 10 perc alatt. Az Indiana tud velük rohanni, de legfeljebb kikapnak 85-83-ra. Ha valami tragédia nem történik, a Heat ismét döntős. Nyugaton ki lehet ott? Thundert már verték, tudom, azóta a rutin, meg etc.. A Spurs elég rutinos, és elég mély, csak jussanak döntőbe. Clippers ezzel a játékkal esélytelen, Denver, Memphis, ugyanaz, játékosállyományuk a közelbe nincs. És sajnos ez kell a ligának. Egy nagy, legyőzhetetlen akadály, amire fel lehet fűzni egy epikus történetet, és egy "kameraérzékeny" szupersztár, akit el lehet adni Kínában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt. füligjimmy
Nem lehet mindenkinek Tomi bácsi kaliberű edzője 😀 Amúgy Krumplifej úr Dántónihoz képest megváltás. Csak ne játszatná shumpertet sf-nek.Chevy
Nets ellen Shumpert az életveszélyes Bogans nyakán lihegett, J.R pedig Joe Johnson ellen használta a fizikai fölényét. Valamiért JJ vállalt 5 dobást az utlsó 3 percben, dobott belőle 8 pontot, a végén egy meccsnyerő 5 méterest. Most Crawford egymaga megnyeri a meccset. Pattogtat, beleáll, bedobja. Lehet tippelni ki védekezik rajta 😀

Azon csodálkozom, hogy Európából még véletlenül sem hoznak edzőt.füligjimmy
Éreztem, hogy azt a meccset nem kell megnézni 😀
Szegény Dagi egyedül kevés, Bench points LA:45 NY:15. No comment
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt. füligjimmy
Nem lehet mindenkinek Tomi bácsi kaliberű edzője 😀 Amúgy Krumplifej úr Dántónihoz képest megváltás. Csak ne játszatná shumpertet sf-nek.Chevy
Nets ellen Shumpert az életveszélyes Bogans nyakán lihegett, J.R pedig Joe Johnson ellen használta a fizikai fölényét. Valamiért JJ vállalt 5 dobást az utlsó 3 percben, dobott belőle 8 pontot, a végén egy meccsnyerő 5 méterest. Most Crawford egymaga megnyeri a meccset. Pattogtat, beleáll, bedobja. Lehet tippelni ki védekezik rajta 😀

Azon csodálkozom, hogy Európából még véletlenül sem hoznak edzőt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt. füligjimmy
Nem lehet mindenkinek Tomi bácsi kaliberű edzője 😀 Amúgy Krumplifej úr Dántónihoz képest megváltás. Csak ne játszatná shumpertet sf-nek.Chevy
shumpi nem igazi még. remélem megint hatalmas király lesz mint tavaly 😊

ja és melo megint őrült módjára játszik
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt. füligjimmy
Van egyáltalán annyi jó edző NBA körökben, mint ahány csapat?
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt. füligjimmy
Nem lehet mindenkinek Tomi bácsi kaliberű edzője 😀 Amúgy Krumplifej úr Dántónihoz képest megváltás. Csak ne játszatná shumpertet sf-nek.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Clippers-Knicks meccset az a csapat nyeri meg, amelyiknek jobb játékosai vannak. A 800 millió dolláros kérdés, hogy ilyen kaliberű edzők mit keresnek ilyen csapatok kispadjain. Mágnestáblán megmutatják, ki kit fogjon védekezésben, amúgy mehet az egyegyezés. Del Nímandot bámultam évekig, hát nem csodálom, hogy Paul nélkül buktak tízből vagy tizenkettőt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 561 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én Natet-t nagyon szerettem nálunk Bostonban amikor beszállt, mindig adott vmi pluszt sajnáltam, hogy elengedtük. S most jó lesz megnézni egy Lakers verést úgy hogy nem kell izgulnom rajta 😛 😉 bár már-már idén sajnálom őket, amilyen szerencsétlenek.

Azért nekünk is annyi a mázlink Keleten, hogy utánunk mindenki negatív így ha megszakad majd ez a lendület, akkor sincs nagy baj, de azért tartson minél tovább legalább a PO-ig. Ami Rondo nélkül nagy csoda lesz.
A Houston meg bízom benne inkább a GWS ellleni eredményeket hozza inkább mint a Heat ellenit de ugye nem is ugyan az a két csapat. Harden nem gondoltam volna, hogy ekkora üzlet lesz.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaja pont ma gondolkodtam, hogy a legjobbkor szidtam Nate-et amikor hét játékosa lett, időzítésem tökéletes volt.
Köszi az átfogó írást, ma reggel olvastam ezt a trade rumort.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy, azt magyarázd el nekem, hogy Nate Robinson miért ekkora májer Thhibnél? Indiana ellen majdnem az egész második félidőt végigjátszotta, pedig az újonc is tud ilyen szintet hozni csak védekezésben nincs 15 cm hátrányban.
Amúgy meg Belinelli fél lábbal tolt 19-et az amúgy nem rossz.Fucu
Mert 5 meccset nyersz, kettőt buksz miatta. Teague-ről nagyjából egyetem óta tudjuk, hogy nem tud dobni. Nem csak erről szól a kosárlabda, de azért nem hátrány. Nem is igazán vállalja, nem passzol jobban, nem védekezik jobban. A periméteren igen, de egy pick&roll már túl sok neki. Egy meccs volt (asszem egy Hawks elleni), amikor inkább őt láttam volna. Palánk alatti betörésekben jó a srác, lehetne vele tisztességes inside-out játék, csak nincs tripladobó. Nem hiszem, hogy számottevő 4-6 méteres tempódobó lesz, a triplát talán még melléteheti, oszt tisztességes csere.

Robinson és Belinelli előtt le a kalappal. Lil' Nate "nagy" kedvencem még a Knickses korszakából, de sztem most élete formájában játszik. És nem csak azért, mert dobál, mint egy gyogyós, hanem kosárlabdázik. Marco pedig kezdőként úgy játszott, mint ahogy évekkel ezelőtt remélték, hogy játszani fog. Nem ízlik neki a kispados 20 perces szerepkör. Sajnos Hamilton egy kerékkötő. Ha Beli lenne a kezdő, nem csodálkoznék, ha év végén megdobnák egy 5 év, 30 milliós szerződéssel. Azért tisztességes dobószázalékkel 16-17 pontot átlagolni nem rossz. Ők ketten elvisznek 3 millió dollárt, és meccseket nyernek. Ennek lehet egy olyan aspektusa, hogy Thib keze alá jönnek esetelg egy évre, életet lehelni a karrierjükbe, de ez egyelőre az én fantazmagóriám. Egyelőre ott van még Butler, aki lényegesen jobban játszott anno, mint Teague, mégse kapott nagyobb szerepet. Rose visszatérésének ő lehet a legnagyobb vesztese, lévén ő egy kőkemény palánk alatti játékos. Ennyi kontakt után gyűrűbe rakni a labdát nagyon kevesen tudnak. És neki nincs rossz keze! Aki ilyen szinten büntetőzik, az simán lehet egy jó tripladobó is. Tempója neki se nagyon van (még lehet), nem egy jó izolációs dobó, nem tudja beültetni az emberét a hintába, de ha tudná, akkor szupersztár lenne.

Az atletikus csapatok ellen Rose nélkül azért nagyon nulla ez a gárda, ha kszerencsejáték függő lennék, a fél házam felraktam volna a Denver 10+ pontos győzelmére. De most a(z) Utah elleni szoros lesz, sztem simán meglehet.

A Raptors előtt van egy trade Boozer+Robinson = Bargnani+Lucas. Miután agyba-főbe dícsértem Robinsont, jelen pillanatban nyilván fájna, de két hét múlva úgyse lesz neki hely. Boozer sokkal többet keres, szóval nem értem, a Raptors miért cserélne. Azon kívűl, hogy Boozer jobb játékos. Andrea (a taljánok és a női nevek) egyre sérülékenyebb, egyre szarabbul dob, a palánk alatti karetézást sose szerette. Valamint a drukereket etették egy misztikus ködbe burkolt 2014-es tervvel, amikor Deng szabadügynök lesz, és Boozernek már csak 1 éve lesz hátra, amit amnesztálni (egy egy értelmes szó?) fognak. És akkor még ott van Mirotic, a misztikus ködbe burkolt 2014-es terv unikornisa, amelyről mindenki tudja, hogy micsoda, de még senki nem látta. Namost Bargnani a szerződése utolsó évében 6 millióval fog kevesebbet keresni, viszont nem tudod amnesztálni (vagy amnesztiázni, nekem egyik se tűnik helyesnek). Szerintem nem lenne egy rossz csere, Bargnani kicsit jobban illene ide, mögötte ott van Gibson, ő mégiscsak egy centeralkat, és kevesebbet keres. Ami komoly szempont, Reinsdorf egy fillért nem költene a csapatra szíve szerint, így talán megengedi, hogy használják az MLE-t, talán valami s&t ha az asztalon van, még tíz fillérnyi luxusadót is kifizetne. Azt egy pillanatig se hittem, hogy kifizet egy játékosnak 16 milliót, hogy ne játsszon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
jimmy, azt magyarázd el nekem, hogy Nate Robinson miért ekkora májer Thhibnél? Indiana ellen majdnem az egész második félidőt végigjátszotta, pedig az újonc is tud ilyen szintet hozni csak védekezésben nincs 15 cm hátrányban.
Amúgy meg Belinelli fél lábbal tolt 19-et az amúgy nem rossz.Fucu
Azért előző héten valahogy mégis POTW lett keleten 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
whaaaat?! 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jimmy, azt magyarázd el nekem, hogy Nate Robinson miért ekkora májer Thhibnél? Indiana ellen majdnem az egész második félidőt végigjátszotta, pedig az újonc is tud ilyen szintet hozni csak védekezésben nincs 15 cm hátrányban.
Amúgy meg Belinelli fél lábbal tolt 19-et az amúgy nem rossz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Elég csúnyát cumiztunk a Houstontól.. triplákba mocsok gyengék voltunk, ami ugye az egyik erősségünk.. - a másik meg Lee, na ő is gyengécske volt - így nem lehet nyerni egy ilyen Rockets ellen (bár voltak hullámvölgybe, de most megint formában vannak...) hihetetlenül dobálták a 3asokat, Lin, Harden,Parsons mind nagyot játszottak, nagy falat még ez a Houston, főleg ilyen játékkal..
-
Gay Torontoban? Mitől jobb ott neki? Gondolom pénz pénz pénz..
Azért a Memphis nem egy szar csapat.. Nem ismerem a storyt, de annyi lejött, hogy nagyon meg akartak tőle válni, de miért?Raider89
Nagy hosszu szerzodes. Luxusado szabalyok durvulasa. Ehhez hozzajon hogy nelkule is ment a jatek mikor serult volt es fejlodni sem fejlodik itt mar egy ideje.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Elég csúnyát cumiztunk a Houstontól.. triplákba mocsok gyengék voltunk, ami ugye az egyik erősségünk.. - a másik meg Lee, na ő is gyengécske volt - így nem lehet nyerni egy ilyen Rockets ellen (bár voltak hullámvölgybe, de most megint formában vannak...) hihetetlenül dobálták a 3asokat, Lin, Harden,Parsons mind nagyot játszottak, nagy falat még ez a Houston, főleg ilyen játékkal..
-
Gay Torontoban? Mitől jobb ott neki? Gondolom pénz pénz pénz..
Azért a Memphis nem egy szar csapat.. Nem ismerem a storyt, de annyi lejött, hogy nagyon meg akartak tőle válni, de miért?



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gay odatett ma is 29 pontot a Heat ellen. 😊
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
A Raptors végre szerzett egy kiscsatárt, ráadásul FA piacon úgysincs esélyük soha senkire. A Pistons szintén nem kevés pénzt spórolt, de Bazza okosan tette fel a kérdést, hogy kire fogják elkölteni. füligjimmy
Josh Smitht emlegették de ő meg halál felesleges lenne Drummond és Monroe mellé (Maxiel csere). Kellene egy dobógép 2esbe/3asba, de kit lehetne tradelni? Mert FA-n nem lesz nagy név. Kitől akarhat megszabadulni a csapata aki stabilan 20 felett dobál és esetleg védekezni is tud (akár nagy fizuval is)? Majd megint elköltjük Gordonokra...Bazzani
Esetleg tőlünk Turner...Ő tud nyugodtan 20 felett dobálni, ha kap elég labdát (legalábbis nálunk megcsinálja, ha Jrue nem tartogat minden labdát magának), a kérdés, hogy kapna-e, és hogy mennyire képes konzisztens lenni. Lassan 3 éve van itt, ezt még nem bizonyította...
Valami három csapatos dealt tudnék elképzelni Turner és J-Smoove körül, mert nekünk is kellene valami jó magas még, ha elküldjük esetleg Bynumot...vagy Cousins-al valami, de nemtom ezeket hogyan lehetne kivitelezni, még nem gondoltam át.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Rondo után Sullinger is IR.
Az ORL ellen nagyon ment a small-ball.
Kérdés komolyabb csapatok ellen, ill. a rájátszásban mi lesz.

Jason Collins-t pedig továbbra sem akarom látni a pályán... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh Smith tud hármast is játszani.szaba
Tudni bárki tud bármit. 😊
Csak kár kiadni egy halom pénzt egy olyan játékosra aki az eredeti posztján sokkal jobb teljesítményre képes mint amibe bele akarjuk erőltetni.