NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
De sajnálom ezt a Houstont, egy meccset legalább megérdemelnének.Sixo67
hihetetlen amit 'összebalfaszkodtak' és főleg Harden. (na azért Beverley is gyártotta a TO-ket)
vagy 25 pontos hátrányból jöttek vissza, a 4.be vezettek is 1 v 2vel, aztán jöttek a Harden turnoverek, kihagyott 3asok, és bűntetett az OKC. pedig nyerhettek volna.. koncentráció. ami az eddigi meccseken is hiányzott. és így egy Okla ellen nem fognak nyerni, pláne nem a playoffban. sajnálom őket én is, mert szimpatikus, fiatal, állat csapat, de valahogy belőlük hiányzik az a tűz ami a Warriorsba megvan idén.Bay Area
Harden tavaly is végigbénázta a PO-t.Sixo67
Ezt azert erosnek erzem. Csak a dontoben faszkodott
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
De sajnálom ezt a Houstont, egy meccset legalább megérdemelnének.Sixo67
hihetetlen amit 'összebalfaszkodtak' és főleg Harden. (na azért Beverley is gyártotta a TO-ket)
vagy 25 pontos hátrányból jöttek vissza, a 4.be vezettek is 1 v 2vel, aztán jöttek a Harden turnoverek, kihagyott 3asok, és bűntetett az OKC. pedig nyerhettek volna.. koncentráció. ami az eddigi meccseken is hiányzott. és így egy Okla ellen nem fognak nyerni, pláne nem a playoffban. sajnálom őket én is, mert szimpatikus, fiatal, állat csapat, de valahogy belőlük hiányzik az a tűz ami a Warriorsba megvan idén.Bay Area
Harden tavaly is végigbénázta a PO-t.

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
De sajnálom ezt a Houstont, egy meccset legalább megérdemelnének.Sixo67
hihetetlen amit 'összebalfaszkodtak' és főleg Harden. (na azért Beverley is gyártotta a TO-ket)
vagy 25 pontos hátrányból jöttek vissza, a 4.be vezettek is 1 v 2vel, aztán jöttek a Harden turnoverek, kihagyott 3asok, és bűntetett az OKC. pedig nyerhettek volna.. koncentráció. ami az eddigi meccseken is hiányzott. és így egy Okla ellen nem fognak nyerni, pláne nem a playoffban. sajnálom őket én is, mert szimpatikus, fiatal, állat csapat, de valahogy belőlük hiányzik az a tűz ami a Warriorsba megvan idén.

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
De sajnálom ezt a Houstont, egy meccset legalább megérdemelnének.

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
atyaég. azt hittem a hajnali den-GSt nem lehet überelni, hát kellett nekem ránéznem most az nba.comra.. nem lehetett szar meccs.😀

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
westbrook out for season. érdekes lesz a nyugat
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
csak ismételni tudom önmagamat.shawnka
azt hittem Johnson clutch movejára írtad

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
csak ismételni tudom önmagamat.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
én ilyet még nem láttam.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
hú bazdmeg micsoda meccs van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
11 pontról visszajönnek 4 pontra a félidő vége előtt.

Tévedtem, 3 pontra. Simán lehetett volna 16 pontos előnnyel menni a félidőre, és game over.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
"Russell Westbrook will undergo surgery on his right knee for a lateral meniscus tear.
Westbrook suffered the injury in the second quarter of Game 2.
Westbrook had never missed a game in his NBA career."

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
humphriessal nem lenne semmi baj mint magas csere, nyilván a szerződését nem figyelembe véve, de evansel a kezdőben nem tudunk rendesen támadni.a.kacsa
Hát azért én az idényben 12M-et kereső játékostól többet várnék ,de nem is kicsivel.Sixo67
akkor megtaláltad mondandóm lényegét 😊
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
humphriessal nem lenne semmi baj mint magas csere, nyilván a szerződését nem figyelembe véve, de evansel a kezdőben nem tudunk rendesen támadni.a.kacsa
Hát azért én az idényben 12M-et kereső játékostól többet várnék ,de nem is kicsivel.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
végigszenvedtem a nets meccset hajnalban, szerencsére ment közben a draft is, ami mentette az estémet. hát vmi borzalmas volt ezt nézni, és meg is érdemli a bulls hogy továbbmenjen, mert nem látom azt h vissza tudnánk hozni ezt. sajnálatosan...
deron nem tud bedobni semmit johnsonnal karöltve, viszont legalább már be se törnek, semmi spacing nincsen az evans wallace duóval. szegény brook meg csak szenved, pedig elég jól játszik egész seriesben, de egyedül esélye sincsen. ha kiesünk, ha vmi csodával továbbmegyünk, nyáron billynek kell szereznie egy 4est aki tud dobni. prokhi megmondta h nyitva a tárca, tehát akár nagy név is jöhet. én legjobban aldridgenak örülnék, de gasol és akár love (!) is képbe jöhet. mondjuk akkor cserepad nem lesz, de azzal a kezdővel nem is hinném h kéne. meglátjuk mi h alakula.kacsa
Humphries nem az igazi amióta otthagyta Kim Kardasian.Sixo67
humphriessal nem lenne semmi baj mint magas csere, nyilván a szerződését nem figyelembe véve, de evansel a kezdőben nem tudunk rendesen támadni.
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
végigszenvedtem a nets meccset hajnalban, szerencsére ment közben a draft is, ami mentette az estémet. hát vmi borzalmas volt ezt nézni, és meg is érdemli a bulls hogy továbbmenjen, mert nem látom azt h vissza tudnánk hozni ezt. sajnálatosan...
deron nem tud bedobni semmit johnsonnal karöltve, viszont legalább már be se törnek, semmi spacing nincsen az evans wallace duóval. szegény brook meg csak szenved, pedig elég jól játszik egész seriesben, de egyedül esélye sincsen. ha kiesünk, ha vmi csodával továbbmegyünk, nyáron billynek kell szereznie egy 4est aki tud dobni. prokhi megmondta h nyitva a tárca, tehát akár nagy név is jöhet. én legjobban aldridgenak örülnék, de gasol és akár love (!) is képbe jöhet. mondjuk akkor cserepad nem lesz, de azzal a kezdővel nem is hinném h kéne. meglátjuk mi h alakula.kacsa
Humphries nem az igazi amióta otthagyta Kim Kardasian.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
végigszenvedtem a nets meccset hajnalban, szerencsére ment közben a draft is, ami mentette az estémet. hát vmi borzalmas volt ezt nézni, és meg is érdemli a bulls hogy továbbmenjen, mert nem látom azt h vissza tudnánk hozni ezt. sajnálatosan...
deron nem tud bedobni semmit johnsonnal karöltve, viszont legalább már be se törnek, semmi spacing nincsen az evans wallace duóval. szegény brook meg csak szenved, pedig elég jól játszik egész seriesben, de egyedül esélye sincsen. ha kiesünk, ha vmi csodával továbbmegyünk, nyáron billynek kell szereznie egy 4est aki tud dobni. prokhi megmondta h nyitva a tárca, tehát akár nagy név is jöhet. én legjobban aldridgenak örülnék, de gasol és akár love (!) is képbe jöhet. mondjuk akkor cserepad nem lesz, de azzal a kezdővel nem is hinném h kéne. meglátjuk mi h alakul
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ma este már játszhat Jordan Hill, így azért izgalmasabb lesz a hajnali Spurs-Lakers.Sixo67
???
csak tíz lesz közte?slowmotion
Egyet csak faragtak első meccshez képest 😊Sixo67
1 meccset behúzhatnak hazain, többet nem nézek ki ebből a Kobe nélküli Lakersből.

--GSW!--

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Hibbert zsákolása tegnapról:
 www.nba.com/pacers/news/hibbert-posterizes-johnson

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Ma este már játszhat Jordan Hill, így azért izgalmasabb lesz a hajnali Spurs-Lakers.Sixo67
???
csak tíz lesz közte?slowmotion
Egyet csak faragtak első meccshez képest 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ma este már játszhat Jordan Hill, így azért izgalmasabb lesz a hajnali Spurs-Lakers.Sixo67
???
csak tíz lesz közte?slowmotion
Bingo.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 922 — Cowboys fan
Ma este már játszhat Jordan Hill, így azért izgalmasabb lesz a hajnali Spurs-Lakers.Sixo67
???
csak tíz lesz közte?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
"Marc Gasol wins Def Player of Year, w/212 points, beating LeBron (149), Ibaka (122) and Noah (107)."Sixo67
Azért az elég furcsa, hogy Noah-t megelőzte Ibaka és James is... Nálam mondjuk Ő szorosan követi Gasolt. Gasol fejben jobb védő szerintem, jobban tud vezényelni egy D-t, de Noah játéka, mentalitása és energiája amit beletesz a meccsbe egy kicsivel jobb védővé teszi a körülötte lévőket.
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Ma este már játszhat Jordan Hill, így azért izgalmasabb lesz a hajnali Spurs-Lakers.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Megerdemelt, de azert kemeny h james itt is masodik lett. Elobb utobb megfogja ezt is kapni!