NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
bár ezzel inkább a Utah járna jól, mivel 4-0-ás series produkált a Lakers ellendanyly
2-1 az a 4-0, de a lényegen nem változtat. 4-0 csak úgy jön össze, hogy a két preseason meccs meg a három alapszakaszbeli összecsapásból az első kettő a Jazz győzelmét hozta.

abszolút csinos dolog lenne, ha a Lakers jutna be (meg a Warriors már bent van, ugye), mert:
LAL-GSW 2:1 (persze lehet még 3:1 és 2:2 is)
UTH-LAL 2.1
UTH-GSW 2:1
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Majd Stern bácsi úgyis elintézi, hogy a Lakers jusson be 😀
Hiába, haters gonna hate.

Szerk: azért megjegyzem, hogy amilyen impotens a Jazz idegenben, illene behúznia a Lakersnek a 8. helyet.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép kis verseny futás lesz az LA és Jazz között a PO-ba kerülésért. A Lakers meccsei nehezebbek lesznek (de viszont mind otthon játssza), míg a Utah kettőt idegenben (de kétszer a Wolves-al játszik). Mindenesetre izgalmas véghajrá lesz.
Az lenne a király, ha mindketten ugyanolyan mérleggel zárnának (bár ezzel inkább a Utah járna jól, mivel 4-0-ás series produkált a Lakers ellen).danyly
Nem, azzal csak a Utah járna jól. 😊

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép kis verseny futás lesz az LA és Jazz között a PO-ba kerülésért. A Lakers meccsei nehezebbek lesznek (de viszont mind otthon játssza), míg a Utah kettőt idegenben (de kétszer a Wolves-al játszik). Mindenesetre izgalmas véghajrá lesz.
Az lenne a király, ha mindketten ugyanolyan mérleggel zárnának (bár ezzel inkább a Utah járna jól, mivel 4-0-ás series produkált a Lakers ellen).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Éééés igen! Warriors->Playoff!!
-Bryant meg 23at dobott a 4.be a Hornetsnek.
-Houston is behúzta a rájátszást
-Utah cumi

GO GS!Raider89
Bejutottunk?! Vaa, el se hiszem!! Azota banom hogy nem lattam azt a jol emlekszem 2006os Dallas elleni meccset! Na, majd iden!😊
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Éééés igen! Warriors->Playoff!!
-Bryant meg 23at dobott a 4.be a Hornetsnek.
-Houston is behúzta a rájátszást
-Utah cumi

GO GS!



Just Win Baby!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként azt néztem mostanában h Baba leadott pár kilót (ha igazak a hírek 20 fontot a szezon második felében) és érdekes módon egyből van dinamikája, és tud dobni is. szurkolóként úgy felbasz az egész, h keresnek halom pénzt, és nem képesek rendben tartani a testüket.
kíváncsi vagyok mi lesz a playoffban
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Gallinari torn ACL, Lawson sérülése mellé ideális 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
NCAA, de direkt ide teszem, ennyit ér az NBA zsákolóversenye 😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem a hajnali Bulls-Pistons összefoglalóját.
Nem is tudom, hogy Knight könyököse (  www.youtube.com/watch?v=tb0C33qOSAY ) vagy Drummond két büntetője (  www.youtube.com/watch?v=DnT0UH_Erjg ) a nevetségesebb.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha az eddigi átlaga szerint dobálja Curry a hárompontosokat, akkor pont meglesz Ray Allen rekordja. 😊Schleck
Mennyi kell neki meccsenként most?szaba
3.3Schleck
Ha nem hűl ki drasztikusan, sima.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha az eddigi átlaga szerint dobálja Curry a hárompontosokat, akkor pont meglesz Ray Allen rekordja. 😊Schleck
Mennyi kell neki meccsenként most?szaba
3.3

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha az eddigi átlaga szerint dobálja Curry a hárompontosokat, akkor pont meglesz Ray Allen rekordja. 😊Schleck
Mennyi kell neki meccsenként most?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha az eddigi átlaga szerint dobálja Curry a hárompontosokat, akkor pont meglesz Ray Allen rekordja. 😊

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Boozer sneaky hadművelete, amivel megnyerte Dan Crawford rokonszenvét a rájátszásra is.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a Reggie Evans óriási csávó, alighanem venni fogok egy Reggie-s BKN pólót. 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
the streak is over. az már csak öröm a köbön, hogy 3 sört hozott a pillanat eltalálása 😀Deny
Következő streak akkor pont átnyúlik majd jövő évre 😀
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
the streak is over. az már csak öröm a köbön, hogy 3 sört hozott a pillanat eltalálása 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem rendben van az a bizonyos boka:  www.nba.com/video/games/warriors/2013/03/25/0021201053-lal-gsw-play4.nba 😊

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Bassza meg mindenki, aki tehet róla, hogy ilyen bizonytalan testrész a boka...Schleck
1-800-CALL-GOD
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg mindenki, aki tehet róla, hogy ilyen bizonytalan testrész a boka...

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Denver Philly meccs végét érdemes megnézni 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
27 pontos hátrány? bitch please. szar ez a Heat 😊Dexxter Tailor
Kell egy kis izgalom, különben nehéz fenttartani az odafigyelést a 24es streak végén 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
27 pontos hátrány? bitch please. szar ez a Heat 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csuda vigye el majdnem sikerült megfogni a Heatet pont akkor kezdtem el nézni mikor még vezettünk 41 24-re naná hogy onnan akkor jöttek fel 😛, el is mentem aludni a harmadik negyed közepén.

Ami viszont borzasztóan idegesít: ahogyan az NFL-nél panaszkodunk, hogy flag foci, az NBA-nl meg azt tudom mondani most már síp meg álló kosárlabda. Nagyon bosszantó, hogy egy félidő alig képes lemenni másfél óra alatt 24 perc!!!..... értem én, hogy reklám meg az idősebb tulajoknak inkontinencia zavaruk lehet és sdűrűn kell kimenni a mosdóba de azért ezzel valamit kezdeni kéne. Az amcsiknak nem gond de nekünk pont emiatt nehéz megnézni egy egy meccset elkezdőik 1kor és jó esetben véget ér fél négyko-négykor. Különösen az ilyen nagy meccsek, amit vélhetően sokan néznek.

A bírók meg már lassan a vízilabdabírók szintjén fújnak és teljesen felfoghatatlan követhetetlen mikor mire, hogyan reagálnak. SZvsz nekik is volt szerepük a Heat felzárkózásában még ha (legyünk jó indulatúak:😛) nem is tudatosan, de rendesen tördelték a játékot, hogy beragadt a fütyülőjük. Sebaj a rájátszásban visszavágunk az már legalább meg van 😀dande
majd nézd a March Madnesst, mikor a meccs utolsó 10 másodperce az időkérések (= reklámszünetek) miatt kb. 15 percig tart, idegileg mindig kikészítjjncaa
Jól van akkor ezek szerint nem az én készülékemben van a hiba, más is hasonlóan érez 😛