NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
playoff nem kérdéses, nekem az a fontos h a knicks előtt legyünk 😊 3-7-ig bárhol lehetünk sztem
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Blatche azért nagyot játszott és varázsolt egy laza 23 pontot az eredményjelzőre 😊 Remélem, hogy marad ez a forma sokáig és keleten simán benn leszünk a PO-ban 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.Shawn84
Csípem Durantékat, de nekem SuperSonics fíling kell. Addig marad a Wade szurkolás és a Miami. 😊Medvepapa
Sonics nincs Kemp féle zsákolóbeast nélkül. 😛Stez
Lesznek új Kempek, Paytonok, de Seattle-nek kell a Sonics! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.Shawn84
Csípem Durantékat, de nekem SuperSonics fíling kell. Addig marad a Wade szurkolás és a Miami. 😊Medvepapa
Sonics nincs Kemp féle zsákolóbeast nélkül. 😛

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Én június eleje óta követem az eseményeket az NBA terén, korábban a Raptors-szal szemeztem, így nekik szurkolok a jövőben és kíváncsian várom Kylie Lowry mai bemutatkozását. 😊Beki
Kár, hogy csak azóta, régen az a Raptors Vinsanity-vel és T-Mac-el ááh 😀 De szerettem őket 😀


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én június eleje óta követem az eseményeket az NBA terén, korábban a Raptors-szal szemeztem, így nekik szurkolok a jövőben és kíváncsian várom Kylie Lowry mai bemutatkozását. 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eddig tetszenek az előszezon eredmények, remélem sikerül egy top4-es helyet elérni keleten majd, aztán aprítani. Csak ne sérüljön senki.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.Shawn84
Csípem Durantékat, de nekem SuperSonics fíling kell. Addig marad a Wade szurkolás és a Miami. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én alapból Knickses vagyok (már amennyire követem... inkább csak voltam), de szeretném szeretni ezt a Brooklynt. Csak tegyenek is érte. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Én a major ligákkal csak mostanában ismerkedek, így az NBA-vel (válogatott meccseket, magyar kosárlabdát és európait nézek) is,ahol jelenleg a legszimpatikusabb csapat a Brooklyn. Remélem van más is a fórumon akivel együtt lehet majd örülni illetve - ne adja isten - mérgelődni.BlitzHawk
jelen. még szaba a netses gerinc része itt 😊a.kacsa
pff, én is köszönöm a mensönt 😀shawnka
jajj ne haragudj, rég volt már szezon 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Én a major ligákkal csak mostanában ismerkedek, így az NBA-vel (válogatott meccseket, magyar kosárlabdát és európait nézek) is,ahol jelenleg a legszimpatikusabb csapat a Brooklyn. Remélem van más is a fórumon akivel együtt lehet majd örülni illetve - ne adja isten - mérgelődni.BlitzHawk
jelen. még szaba a netses gerinc része itt 😊a.kacsa
pff, én is köszönöm a mensönt 😀
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én a major ligákkal csak mostanában ismerkedek, így az NBA-vel (válogatott meccseket, magyar kosárlabdát és európait nézek) is,ahol jelenleg a legszimpatikusabb csapat a Brooklyn. Remélem van más is a fórumon akivel együtt lehet majd örülni illetve - ne adja isten - mérgelődni.BlitzHawk
jelen. még szaba a netses gerinc része itt 😊a.kacsa
Akkor bízzunk benne, hogy többet örömködünk, mint bosszankodunk. Szóval előre Jay-Z csapta 😀
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Én a major ligákkal csak mostanában ismerkedek, így az NBA-vel (válogatott meccseket, magyar kosárlabdát és európait nézek) is,ahol jelenleg a legszimpatikusabb csapat a Brooklyn. Remélem van más is a fórumon akivel együtt lehet majd örülni illetve - ne adja isten - mérgelődni.BlitzHawk
jelen. még szaba a netses gerinc része itt 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én a major ligákkal csak mostanában ismerkedek, így az NBA-vel (válogatott meccseket, magyar kosárlabdát és európait nézek) is,ahol jelenleg a legszimpatikusabb csapat a Brooklyn. Remélem van más is a fórumon akivel együtt lehet majd örülni illetve - ne adja isten - mérgelődni.BlitzHawk
Van egy pár "régebbi" Nets fan itt. Lehet mérgelődni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛Medvepapa
Még nincs, de már dolgoznak az ügyön. 1-2 év és megint lehet. Addig meg Thunder van mint leszármazott.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ugye még mindig nincs SuperSonics újra? 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Tudtok vmi oldalt/torrentoldalt, ahonnan NBA mecccseket tudnék letölteni? 😊Beki
 sport-video.org.ua/basketball.html
Maradj seedelni! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én a major ligákkal csak mostanában ismerkedek, így az NBA-vel (válogatott meccseket, magyar kosárlabdát és európait nézek) is,ahol jelenleg a legszimpatikusabb csapat a Brooklyn. Remélem van más is a fórumon akivel együtt lehet majd örülni illetve - ne adja isten - mérgelődni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tudtok vmi oldalt/torrentoldalt, ahonnan NBA mecccseket tudnék letölteni? 😊
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
pff a második tényleg kemény 😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Olyan drága volt a csarnok + a hozzátartozó komplexumok, hogy a mezek normális megtervezésére és gyártására már nem jutott elég pénz. 😊danyly
Ennél még itt a fórumon is jobbakat csinálunk megfizethető áron. Nem mellesleg megnéztem a shopjukat és erre a két gyöngyszemre hívnám fel a figyelmet:

 www.netsstore.com/cart.php?m=product_detail&p=1087&catID=73
 www.netsstore.com/cart.php?m=product_detail&p=1211&catID=73

Az első nem lenne rossz de miért takarják el a feliratot!? A második meg... De lehet, hogy az én szemem dob. Pedig alapvetően szeretem a fekete-fehér dolgokat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Egyik haverommal tervezzük az NBA League Pass beszerezését. Valakinek volt már ilyen? Tudjuk egyszerre használni két külön gépen?MattMiller
az nfl league passt tudom h nem lehet. sztem ezt se
több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Egyik haverommal tervezzük az NBA League Pass beszerezését. Valakinek volt már ilyen? Tudjuk egyszerre használni két külön gépen?

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bazz, ez vicc? Rasheed Wallace-t leigazolta a Knicks. Ezt most így hogy?
...
Ez a Brooklyn mez meg fura, hogy ilyen egyszerű de nem rossz. Bár ezt így elrontani sem lehetett nagyon. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
hát.. nem lett túl bonyolult a mezünk 😀
shawnka
Egyszerű, de nagyszerű.