NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Csak azóta más játékrendszer van, és fel is szedett pár kilót.
Linben ezzel szemben még ott van a fejlődés lehetősége, valamint így se tudnánk a sapka közelébe se kerülni, mert olyan tradeelhetetlen szerződése van pl amarenak, hogy az eszem megáll. Chandler szerződése is pont 3 év múlva jár le, szóval lenne 2 nagy lejárónk.
NY meg akkora piac, hogy röhögve kifizethetné dolan ezt a pénzt.Chevy
ez oké, de a játékosok speciel nem örülnének neki, lásd Anthony és JR nyilatkozatát. Smith szerint a szerződése elég sok problémát okozna az öltözőn belül. "I think some guys take it personal, because they’ve been doing it longer and haven’t received any reward for it yet."

choose life
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Scola -> Sunsshawnka
WOW! iktriad
wow!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scola -> Sunsshawnka
WOW!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scola -> Sunsshawnka
WOW!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Scola -> Suns
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
megeszem a kalapom, ha lint elengedjük
rohadt jó lesz a kidd-hambi duóval nekimenni az idénynek
a fieldses sigem meg sajna elévült
Chevy
jó lesz Felton szerintem. legjobb szezonját a Knicksben játszotta, Stoudemire-ral jól ment a pick & roll. Linnek 3 év $25 milliót kínált neki a Rockets. ezt értelmetlen lenne matchelnideyell
Csak azóta más játékrendszer van, és fel is szedett pár kilót.
Linben ezzel szemben még ott van a fejlődés lehetősége, valamint így se tudnánk a sapka közelébe se kerülni, mert olyan tradeelhetetlen szerződése van pl amarenak, hogy az eszem megáll. Chandler szerződése is pont 3 év múlva jár le, szóval lenne 2 nagy lejárónk.
NY meg akkora piac, hogy röhögve kifizethetné dolan ezt a pénzt.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
megeszem a kalapom, ha lint elengedjük
rohadt jó lesz a kidd-hambi duóval nekimenni az idénynek
a fieldses sigem meg sajna elévült
Chevy
jó lesz Felton szerintem. legjobb szezonját a Knicksben játszotta, Stoudemire-ral jól ment a pick & roll. Linnek 3 év $25 milliót kínált neki a Rockets. ezt nem fogjuk matchelni, és nem is baj

choose life
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Irving meg eltörte a kezét.
6-8 hét a felépülési idő, műteni is kell, de balhé van, mert állítólag belebaszott a falba és úgy történt az eset, bár ezt hivatalosan tagadják.

Kiddet meg letartóztatták, ittas vezetés.. 😀Stez
csak megünnepelte, hogy valszeg kezdő lesz 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irving meg eltörte a kezét.
6-8 hét a felépülési idő, műteni is kell, de balhé van, mert állítólag belebaszott a falba és úgy történt az eset, bár ezt hivatalosan tagadják.

Kiddet meg letartóztatták, ittas vezetés.. 😀

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
megeszem a kalapom, ha lint elengedjük
rohadt jó lesz a kidd-hambi duóval nekimenni az idénynek
a fieldses sigem meg sajna elévült
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Steve Nash üdvözlése 😀 😀
http://www.twitvid.com/1LKG6


JT Daniels fan
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀Dub
Szerintem meg majd deadline-nál lesz csere. Amúgy izgi, hogy a hátsérülését senki nem említette, közben azért az nem mellőzhető dolog, főleg egy C-nél.szaba
már kibaszták Scolát, ha jön Howie, ha nem. nálam az offseason megmozdulása 😀shawnka
én azt olvastam h amnesztiázni akarják Scolát


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀Dub
Szerintem meg majd deadline-nál lesz csere. Amúgy izgi, hogy a hátsérülését senki nem említette, közben azért az nem mellőzhető dolog, főleg egy C-nél.szaba
már kibaszták Scolát, ha jön Howie, ha nem. nálam az offseason megmozdulása 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀Dub
Szerintem meg majd deadline-nál lesz csere. Amúgy izgi, hogy a hátsérülését senki nem említette, közben azért az nem mellőzhető dolog, főleg egy C-nél.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Vége lehetne már ennek a Howard hisztériának, unalmas már. Ahogy olvasom a Houston kb minden szart hajlandó lenne a Magictől benyelni érte, nem is értem min tanakodnak még. De mivel az élet igazságtalan, van egy olyan érzésem, hogy előbb-utóbb úgy is Lakers lesz ebből. 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az meg hogy Gasol többet keres az egy dolog, na de hogy Elton Brand is pl, az az igazán vicces 😀 Eazzy
Brand megérdemelte azt a szerződést, amikor kötötte, az más kérdés, hogy a Philinek mennyire kellett volna látnia, hogy Brand játékstílusa mit ér 30 felett, sérülések után.
NFL-szemmel nehéz az NBA-s szerződéseket értékelni, soft-cap, teljesen garantált szerződések, tag hiánya, játékosok erősebb zsarolási potenciálja, ötödannyi játékosra jut feleannyi pénz, sorolhatnám.

Hogy aktuális is legyek
Brees got biggest $ guarantee in NFL history yet it's less than Nets just guaranteed Brook Lopez. Who? Exactly.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Griffa kakukk. 😛
http://www.nba.com/nets/brooklyn/splash.html
Press conf.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Ocean's Thirteen

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként okés, jó arcok hogy bevállalták, de azért valahol ez kicsit szemétség már franchise-okkal szemben, hogy ilyet egyáltalán lehet csinálni, gyakorlatilag a fizetési sapka lényegét kijátszani...
Az meg hogy Gasol többet keres az egy dolog, na de hogy Elton Brand is pl, az az igazán vicces 😀
Pl. Ray Allen is bagóért igazolt most oda, hogy még nyerjen gyűrűt...jó tőle a franc se sajnálja, nyerjen, egye fene, meg igazából senkitől, viszont az nagyon sajnálom, hogy pl mi, a Sixers, számolgathatjuk a salaryt, hogy hogyan tudnánk megszerezni EGY db FP-t, míg nekik meg van három, mert megbeszélték...nem haterkedek, csak azért rosszul esik, hogy ezzel évekig esélyt sem adnak.
Aztán az is igaz, hogy pozitív példának ott az OKC, akik okosan építettek csapatot. (mondjuk kell egy adag mák, hogy 1/2-re Durantot húzzák, mi meg pl Evan Turnert...)Eazzy
Hat igen, ez egy ketelu fegyver, multkor Bazskaeknal is ment rola a vita. egy ideig szimpi a dolog, de ilyen tomegtermelesben mar vannak visszasagai is.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként okés, jó arcok hogy bevállalták, de azért valahol ez kicsit szemétség már franchise-okkal szemben, hogy ilyet egyáltalán lehet csinálni, gyakorlatilag a fizetési sapka lényegét kijátszani...
Az meg hogy Gasol többet keres az egy dolog, na de hogy Elton Brand is pl, az az igazán vicces 😀
Pl. Ray Allen is bagóért igazolt most oda, hogy még nyerjen gyűrűt...jó tőle a franc se sajnálja, nyerjen, egye fene, meg igazából senkitől, viszont az nagyon sajnálom, hogy pl mi, a Sixers, számolgathatjuk a salaryt, hogy hogyan tudnánk megszerezni EGY db FP-t, míg nekik meg van három, mert megbeszélték...nem haterkedek, csak azért rosszul esik, hogy ezzel évekig esélyt sem adnak.
Aztán az is igaz, hogy pozitív példának ott az OKC, akik okosan építettek csapatot. (mondjuk kell egy adag mák, hogy 1/2-re Durantot húzzák, mi meg pl Evan Turnert...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aha, és azért halkan jegyezzük meg azt is, hogy a Heat triója bevállalt ezt a 18,5-19 millát évente, amikor ennyit keres egy egyre szarabb Gasol (stb...), míg Kobe asszem konkrétan majdnem 30 millát keres évente.
Szóval ez kibaszott nagyvonalú volt ám ettől a triótól és látszik, hogy a gyűrű az elsődleges.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na mind1, igazából nem fogok sírva elaludni emiatt, csak kicsit meglepett, hogy a három nagyból pont ő keresi a legkevesebbet 😀 Nem a megéri/nem éri meg volt a lényeg.

A 4-5 gyűrűhöz meg remélem Durantéknak lesz egy-két szavuk 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A presztizst majd a 4-5 gyűrű adja.
Nem tudod milyen egyéb bevételei vannak Wade-nek (reklám, befektetések, vállalkozások, stb.), hidd el, ha neki megéri így, akkor megéri így.Sobri Jóska
De még ha egy másik pénzszerzési forrása sincs, akkor is megéri. 18.5 M dollárról beszélünk. 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A presztizst majd a 4-5 gyűrű adja.
Nem tudod milyen egyéb bevételei vannak Wade-nek (reklám, befektetések, vállalkozások, stb.), hidd el, ha neki megéri így, akkor megéri így.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Persze, én megértem, hogy szerettek volna együtt játszani (pont egy korábbi vitánál amikor valaki mondta, hogy Wade majd elmegy, én mondtam, hogy tuti nem, mert James-ékkel megbeszélt a dolog, szóval nem fognak megsértődni egymásra), én ezt inkább a Heat részéről nem értem, hogy nah, most nem az a fél millió persze, de úgy tiszteletből azért kijárna neki annyi, mint Boshnak legalább. Nem fog éhen halni ez természetes, de itt most én a presztízsre gondoltam.

Don't talk the walk, Walk the talk!