NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért az ad némi aggodalmat, h reggie evansen és g-wallen kívül senki nem tud védekezni az egész keretben 😀
ellenben, kurva jó h elkezdte picny netsünk is a szezont, lopi bedob szépen mindent és próbál agresszív lenni és fizikális (mifene) lenni. 4 seedre jók leszünk érzem én.a.kacsa
Miami első, mögöttük ki lenne az a kettő aki előttetek lenne? Eazzy
Egyértelműen elé nem lehet senkit rakni. 2-5 közé jelenleg bárhova beérhet szerintem a Nets. (Celtic/Knicks és én a 76erst is oda venném)

Hatalmas a difi a két főcsoport között, Nyugaton ezek a csapatok késhegyre menő küzdelmet folytatnának a PO-ért és azon belül is inkább csak az utolsó két seedért.Blaise
boston mindenképp, és még vki ugyis becsúszik oda majd. de egyébként a miami után kb minimális különbségek vannak a csapatok között.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem akartak alapvonali betöréseket, palánk alatti kettő egyeket. A meccs végére így is volt +13 dobás. De amíg nem tudsz dobni, addig ez tökéletesen működik. És ez a csapat istenigazából nem tud dobni 14 éve. füligjimmy
Idén ez a Darazsak gyenge pontja lehet, hiába nehezítjük meg a kosárszerzést, rengeteg támadólepattanót engedünk, és ehhez hasonlóan sok labdát adunk el támadásban. Bár bízom abban, hogy ez idővel javul, az érdemi időt pályán töltő 8-9 játékosból 6 tavaly nem nálunk játszott, ebből a hatból 3 újonc.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1-1 meccsből nehéz nagy okosságokat mondani, de ahhoz képest, hogy tavaly az 1/1-ért harcoltunk végig a szezonban, az engedett mezőnyszázalék alapján a Hornets volt a második legjobban védekező nem PO-csapat és összesen 7 PO-csapatnak volt a mienknél rosszabb engedett FG%-a. A triplákat meg az egész NBA-ben csak a Boston ellen dobták rosszabbul tavaly.
Williams nagy D-guru, a kemény mezőnybeli védekezésre alkalmas is a keret, ellenünk kevés csapat fog pontfesztivált rendezni. atapapa
Igazából nagyon okosan hagyták a 4-6 méteres dobálgatást. Rose vezetésével az elmúlt két évben volt egy nagyon tisztességes inside-out játék, most nyilván hiányzik az az elképesztő robbanékonyság, mínusz Korver, maradt Deng, őt meg elég könnyen kiveszik. Most rendesen megtömték a festéket, nem jöttek a besegítések, sztem az volt a taktika, hogy egy az egyben dobják túl őket. Nem akartak alapvonali betöréseket, palánk alatti kettő egyeket. A meccs végére így is volt +13 dobás. De amíg nem tudsz dobni, addig ez tökéletesen működik. És ez a csapat istenigazából nem tud dobni 14 éve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ma éjszaka életem értelme kitalálta, hogy együtt nézzünk Bulls meccset. Erről mondjuk megoszlottak a vélemények, mert szerinte jó ötlet volt, szerintem meg k***ára nem. Természetesen az lett, amit ő akart. A különbség a tegnapi, és a tavalyi meccsek között - meglepetésre - Rose hiánya. Ha bemennek a tempók, jó. Ha nem mennek be, nem jó. Mivel a Cavs ellen dobtak vmi 70 százalékkal, ma 30-cal, ez egy ilyen játék. füligjimmy
1-1 meccsből nehéz nagy okosságokat mondani, de ahhoz képest, hogy tavaly az 1/1-ért harcoltunk végig a szezonban, az engedett mezőnyszázalék alapján a Hornets volt a második legjobban védekező nem PO-csapat és összesen 7 PO-csapatnak volt a mienknél rosszabb engedett FG%-a. A triplákat meg az egész NBA-ben csak a Boston ellen dobták rosszabbul tavaly.
Williams nagy D-guru, a kemény mezőnybeli védekezésre alkalmas is a keret, ellenünk kevés csapat fog pontfesztivált rendezni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már nem fogom újraírni, mert ez a rohadt rendszer visszalépett az előző menübe és törölte a beírásomat. 😕
Lényeg a lényeg Harden elhülyéskedte az utolsó támadást, OT lett belőle, ott a HOU-nak nem sikerült semmi, míg a POR dobálta válaszolatlanul a hármasokat. A POR-nál 1 dupla-dupla és kettő majdnem (1 assist ill. 1 rebound híján), a HOU-nál Harden "csak" 24 pont, Lin szép assistokat adott. Asik fura mozdulatait és esetlen hibáit nehezen szokom meg, de Parsons és Aldrich jó játékát öröm volt nézni. Nekik is hozni kell majd később többet, mert Harden és Lin (Patterson) nem bírja végig robotolni az idényt. danyly
Azért Asik eddig nem volt egy kezdő kaliber, és akkor még finoman fogalmaztam meg. Alig játszogatott, most rögtön mélyvízbe dobták, szerintem nem lesz egyébként olyan rossz, csak egy kis idő kell neki, hogy felvegye a ritmust.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ma éjszaka életem értelme kitalálta, hogy együtt nézzünk Bulls meccset. Erről mondjuk megoszlottak a vélemények, mert szerinte jó ötlet volt, szerintem meg k***ára nem. Természetesen az lett, amit ő akart. A különbség a tegnapi, és a tavalyi meccsek között - meglepetésre - Rose hiánya. Ha bemennek a tempók, jó. Ha nem mennek be, nem jó. Mivel a Cavs ellen dobtak vmi 70 százalékkal, ma 30-cal, ez egy ilyen játék. És elég nagy hülyeség a középtávoli tempókra helyezni a hangsúly, amikor Boozer és Hamilton tudja tisztességesen dobni, Deng már nem annyira, Hinrich, Noah, Gibson, Butler meg egyáltalán nem (jó, néha vak gyöngytúk is ráharap a takonyra). És asszongya Thibodeau, hogy lapos (flat) volt a csapat. Az első 8-9 percben valóban. Utána nem. De amikor Boozer és Hamilton a kulcs a győzelmehez, ami a 92 pontos álomhatár, akkor elég szopó lesz a szezonod. Az egész liga tele van alulméretezett dobógépekkel. De nekünk egy szintén alulméretezett, dobni nem tudó erőcsatárba kellett 40 milliót beleölni. Nem mintha ilyenekből se lehetne Dunát rekeszteni. Közben nem lett volna rossz, ha a tényleg elképesztően fakezű Asikot (akinek megtartása a vezetőség elsődleges feladata volt, saját bevallásuk szerint, nem baj, gyógyszerre költséteka, mit spóroltatok) tudja Thib rárakni Lopezre. Vagy leigazoljuk Mayot. Vagy Nick Youngot. Vagy visszahozzuk Gordont, és szerzünk egy elsőkörös draftcetlit. Vagy bárkit, aki ugyan nem tud védekezni, de be tudja dobni a labdát a kosárba. Mert azért még mindig ez a lényege ennek a csodálatos játéknak. De ne feldjük, olyan edzőnk van, aki a teljes harci díszben felálló Heattől elszenvedett 83-81-es vereség alkalmával azt mondta, nem volt elég kemény a védekezés. Van benne igazság, a legjobb eredmény az 1-0.

U.i.: A Kings nagyon rosszul néz ki. Evans hülyeségei, Cousins nem hiszi el, hogy ilyen balfütty csapatban van, a meccsek végén süt róluk az enerváltság. Thortont kimarni innen valahogy!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
azért az ad némi aggodalmat, h reggie evansen és g-wallen kívül senki nem tud védekezni az egész keretben 😀
ellenben, kurva jó h elkezdte picny netsünk is a szezont, lopi bedob szépen mindent és próbál agresszív lenni és fizikális (mifene) lenni. 4 seedre jók leszünk érzem én.a.kacsa
Miami első, mögöttük ki lenne az a kettő aki előttetek lenne? Eazzy
Egyértelműen elé nem lehet senkit rakni. 2-5 közé jelenleg bárhova beérhet szerintem a Nets. (Celtic/Knicks és én a 76erst is oda venném)

Hatalmas a difi a két főcsoport között, Nyugaton ezek a csapatok késhegyre menő küzdelmet folytatnának a PO-ért és azon belül is inkább csak az utolsó két seedért.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
azért az ad némi aggodalmat, h reggie evansen és g-wallen kívül senki nem tud védekezni az egész keretben 😀
ellenben, kurva jó h elkezdte picny netsünk is a szezont, lopi bedob szépen mindent és próbál agresszív lenni és fizikális (mifene) lenni. 4 seedre jók leszünk érzem én.a.kacsa
Miami első, mögöttük ki lenne az a kettő aki előttetek lenne?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért az ad némi aggodalmat, h reggie evansen és g-wallen kívül senki nem tud védekezni az egész keretben 😀
ellenben, kurva jó h elkezdte picny netsünk is a szezont, lopi bedob szépen mindent és próbál agresszív lenni és fizikális (mifene) lenni. 4 seedre jók leszünk érzem én.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
SAS 3-0, az öreg nagy formában van, GO SPURS!!!

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már nem fogom újraírni, mert ez a rohadt rendszer visszalépett az előző menübe és törölte a beírásomat. 😕
Lényeg a lényeg Harden elhülyéskedte az utolsó támadást, OT lett belőle, ott a HOU-nak nem sikerült semmi, míg a POR dobálta válaszolatlanul a hármasokat. A POR-nál 1 dupla-dupla és kettő majdnem (1 assist ill. 1 rebound híján), a HOU-nál Harden "csak" 24 pont, Lin szép assistokat adott. Asik fura mozdulatait és esetlen hibáit nehezen szokom meg, de Parsons és Aldrich jó játékát öröm volt nézni. Nekik is hozni kell majd később többet, mert Harden és Lin (Patterson) nem bírja végig robotolni az idényt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kezdődik!!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nash 1 hét

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megnéztem a meccs előtt a végeredményt és marha, de így is nagyon jó meccs volt 😊
Westbook hozta a formáját, buta dobások, buta döntések sora, majd a végén lemaradt Parkerről. Nem csak a clutch miatt de szerintem Parker sokkal jobb nála lehet Westi akármilyen atléta.
Duranten nem kicsi volt a védekezés, az utolsó 6 percben talán ha egy kísérlete volt, azért egy jobb irányító tuti eltudta volna hozzá juttatni a labdát.
Blaise
Jó nagy butaságokat hoztak össze azért egyszer-kétszer az OKC-sek. Perkins belepöckölése a lasztiba egy büntetőnél (ami valszeg bement volna) v. Westbrook hálóba ütése, amikor már a két pontos benn volt. Mondjuk nem egy észlény egyik sem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Újabb bizonyíték h létezik superstar protection az NBA-ben, ha ezt Blake Griffin csinálja falt gól jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Történjen már valami mert még át kell fogalmaznom a Harden nem franchiseplayer-es véleményem 😊Toca
Várj egy évet például 😀 Asik már inkább azt nyújtja, amit elvárok, egy bravúros hétből semmmi, de 19 lepattanó.

Nekem viszont át kell fogalmaznom a Byron Scottról alkotott véleményemet. Azt hittem, jobban látszik a keze munkája. De ez eddig ha nem is nulla, attól nem sokkal több.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a Rocketsnak nagyon örülök de mit csinálnak Bostonban??? A Heat még belefért no de a Bucks? lol
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pistons 2/2 (zakó).
És még 5 idegenbeli meccs jön.
Meglesz a 7/7?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Történjen már valami mert még át kell fogalmaznom a Harden nem franchiseplayer-es véleményem 😊
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Harden azért egy szűk 45 új karriercsúcsot bevállalt.

41 pontos átlag eddig. Szép munka 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A bobcats egy szerény 23 meccses nyeretlenségi sorozatot szakított meg. Látni kell a meccset, színvonal volt dögivel. Hajrá, Jordan! Fel tudsz építeni egy olyan csapatot, amelyik nem a legszarabb a liga történetében! Meg tudod csinálni!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.shawnka
amúgy rájöttem, hogy kiddet a nets küldte beépített ügynöknek, mivel 1. kosara knicks mezben a saját kosárba ment 😀Chevy
nem csodálkoznék. épeszű ember nem megy önszántából a Hudson gonosz oldalára játékosnak 😛shawnka
Mégis egy egész frencsájz költözött át a nyáron a sötét oldalra 😊

1 negyed alatt 33-at szórtunk a heatnek, dagadt 16 pont 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.shawnka
amúgy rájöttem, hogy kiddet a nets küldte beépített ügynöknek, mivel 1. kosara knicks mezben a saját kosárba ment 😀Chevy
nem csodálkoznék. épeszű ember nem megy önszántából a Hudson gonosz oldalára játékosnak 😛
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.shawnka
amúgy rájöttem, hogy kiddet a nets küldte beépített ügynöknek, mivel 1. kosara knicks mezben a saját kosárba ment 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.