NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.shawnka
amúgy rájöttem, hogy kiddet a nets küldte beépített ügynöknek, mivel 1. kosara knicks mezben a saját kosárba ment 😀Chevy
nem csodálkoznék. épeszű ember nem megy önszántából a Hudson gonosz oldalára játékosnak 😛shawnka
Mégis egy egész frencsájz költözött át a nyáron a sötét oldalra 😊

1 negyed alatt 33-at szórtunk a heatnek, dagadt 16 pont 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.shawnka
amúgy rájöttem, hogy kiddet a nets küldte beépített ügynöknek, mivel 1. kosara knicks mezben a saját kosárba ment 😀Chevy
nem csodálkoznék. épeszű ember nem megy önszántából a Hudson gonosz oldalára játékosnak 😛
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.shawnka
amúgy rájöttem, hogy kiddet a nets küldte beépített ügynöknek, mivel 1. kosara knicks mezben a saját kosárba ment 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magánakChevy
ott, ahol megcsinálták a lábát is a törés után.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na első meccs. Ha max 15 ponttal szívunk, elégedett vagyok, Azért a másik lapon menni fog a minnesota meccs, ha már roy a kezdőben van. Mondjuk nem tudom, hogy melyik boltban vett új térdeket magának
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy fél óráig nézem két nagy kedvencem, Tyrus Thomas, és Ben Gordon játékát. Kemba Walker, és en Gordon egyszerre a pályán? Thomas hány hatméteres tempót fog dobni, mikor még 15 másodperc támadőidő van? Minőségi kosárlabda lesz. füligjimmy
Én a Bobcatsnél MKG játékára vagyok kíváncsi, utána át Houston meccsre Harden miatt. 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy fél óráig nézem két nagy kedvencem, Tyrus Thomas, és Ben Gordon játékát. Kemba Walker, és en Gordon egyszerre a pályán? Thomas hány hatméteres tempót fog dobni, mikor még 15 másodperc támadőidő van? Minőségi kosárlabda lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Maynort többet kellett volna játszatni, illetve azt hittem Jones is kap majd pár percet. Első meccsnek így sem volt ez rossz. Jó kis szezon lesz ez is.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megnéztem a meccs előtt a végeredményt és marha, de így is nagyon jó meccs volt 😊
Westbook hozta a formáját, buta dobások, buta döntések sora, majd a végén lemaradt Parkerről. Nem csak a clutch miatt de szerintem Parker sokkal jobb nála lehet Westi akármilyen atléta.
Duranten nem kicsi volt a védekezés, az utolsó 6 percben talán ha egy kísérlete volt, azért egy jobb irányító tuti eltudta volna hozzá juttatni a labdát.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Westbrook 9/21, folytatja a pazar dobószázalékot. 😀
Úristen, de utálom ezt a kis majmot, ha őt adtuk volna el és nem Hardent, sokkal jobb lett volna a csapatnak.Stez
😀
Parker mekkora clutch te JóIsten! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Westbrook 9/21, folytatja a pazar dobószázalékot. 😀
Úristen, de utálom ezt a kis majmot, ha őt adtuk volna el és nem Hardent, sokkal jobb lett volna a csapatnak.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Csak nem a jó öreg Coach Karl? 😊xrace77
Dede 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Csak nem a jó öreg Coach Karl? 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Napi kvízkérdés: ki van a képen?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Éjjel az elmaradó New York-i derbi helyett San Antonio - Oklahoma City meccs lesz 02:30-tól. Nem gyengébb szerintem.

magyar kommentárral: péntek 16:30, Sport1 és 22:30, Sport2Shawn84
Ja csak két és fél órával később van 😛 bár úgy is TNF-t tervezek nézni.
Örülök, hogy a Houston így kezdett talán elindul vmi élet a sok bohóckodás után ott is. A Celtics meg ha egy PO-t+1 kört összehoz boldog leszek. Garnett helyében én sem nagyon tudnék Allennek örülni, még mindig emésztgetem, amellett, hogy persze szíve joga ott játszani ahol akar.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Remélem K-Mart játszani fog , régi kedvenc még Sacramentóból 😊Jack Zoltán
Biztos vagyok benne. Lamb játékára már kevesebb esélyt látok, pedig őt is meg szeretném, nézni magamnak. Legjobban Perry Jones bemutatkozását várom. Már a Baylorban is kedvencem volt, itt sem lesz másként. Legalább Durant kicsit pihenhet néha.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Remélem K-Mart játszani fog , régi kedvenc még Sacramentóból 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Éjjel az elmaradó New York-i derbi helyett San Antonio - Oklahoma City meccs lesz 02:30-tól. Nem gyengébb szerintem.

magyar kommentárral: péntek 16:30, Sport1 és 22:30, Sport2Shawn84
Nagyon látványos jó kis meccs volt a nyitó Heat-Celtics is, biztos ez is szuper lesz!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kiszívtunk egy agyon nyert meccsen a Pacers ellen. Az utolsó negyedben 8-10 ponttal vezetünk is, erre drága Casey edzőnk hagyja, hogy West Bargnaniról 12 pontos sorozatot csináljon és nem kér időt.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
76ers - Nuggets kipipálva. Nagyon idény eleji forma volt, sokszor úgy ment a labda mint a fipperben. Az döntött a Philly javára, hogy jobb százalékkal dobtak kintről. Bynum Nagyon kell majd ebbe a csapatba, ő kimagaslik majd. És nem csak a sérója miatt.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
megnéztem a jazz-mavset; mondjuk nem volt meglepő, hogy az a csapat vesztett aki eddy curryvel állt fel rotációban 😂
Haywardot kezdetni 2-esként siralmas😕, meg miaz a perimeter D
ha csak nem egy festéksoft csapat lesz a PO-ban (folyamatosan), nem kell sokat várni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Éjjel az elmaradó New York-i derbi helyett San Antonio - Oklahoma City meccs lesz 02:30-tól. Nem gyengébb szerintem.

magyar kommentárral: péntek 16:30, Sport1 és 22:30, Sport2
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Részben ezért is örülnék egy nagyon rossz Lakers szezonnak, hogy végre bebizonyosodjon az, hogy attól a Cavstől egy ilyen edzővel lehetetlen volt a bajnoki cím (és akkor még a segítőkről nem szóltam). 😀
Jughead
Szerintem ez maximum részben fog kiderülni. Ha így folytatják, szerintem úgy fog onnan 20 meccs után repülni Brown, mint a szar. 😀 Nem igazán a türelméről híres az a közeg, főleg egy ilyen kezdővel. Majd lesz az a pénz, akiért találnak jobbat, bár sosem fogom megérteni, hogy egyáltalán hogy eshetett rá a választás.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Harden nem tol éppen gyenge debütálást rakétaként. Tetszik ez a Houston.shawnka
Ha nem ment kintről simán betört a palánk alá és ez ellen a gyengécske detroiti védelem ellen ez sikerült is. Lin-t kicsit bizonytalannak éreztem de azért próbálta irányítani a bandát. Delfino a padról szépet szórt hármasokból.
A Detroit a 2. negyed második felében és a 3. negyedben megfogta a Houston-t, de a végére elfáradtak.
Jó lesz ez a Houston ha kicsit összeszoknak. Egyébként a kezdő ötösből Harden volt a legtöbb éves NBA játékos ( a maga kemény 4. évével)! Fiatal gárda, tele ambícióval. danyly
Asik and Destroy! Nem bántam volna, ha egyből egy pocsék teljesítménnyel kezd. Erre karriercsúcs 😀 Persze most Noah is úgy néz ki, mint egy All-Star, aztán lesérül nemsokára. Miután két szezonban egymás után bizonyította, hogy nem elhet rá számítani, őt cseréltem volna gyak. akármire, Asikot 3/25-ért megtartom. Miközben Gibson most kapott 4/38-at.

Nem tetszik, amit a Bulls mutatott éjszaka. A nagyon-nagyon a Skyles-érára emékeztetett.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601

😊Schleck
😕