OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Ez a buzikkal keresztezett hitgyüli clash talàn még ide is durva téma srácok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 597 — Patriot
O1G:
Melyik gén felelős azért h heteroszexuális vagy?
csebi
Egy felsőbb gén.
O1G
Ugyanez a felsőbb gén a felelős azért h homoszexuális vki
csebi
Ezzel a minek kell még a melegek jogaiért küzdeni dologgal kapcsolatban:
Ha ne adj isten téged elüt az autó, korházba kerülsz, a feleséged meglátogat, levest visz, ruhát visz be hozzád stb.
Ha meleg vagy, akkor jogszabály szerint erre nincs mód.
És ez nem Kambodzsa, hanem Eu, európa közepén...
Szóval ha azt mondod, hogy a melegeknek ugyanolyan jogaik vannak, konkrétan hazudsz.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
O1G:
Melyik gén felelős azért h heteroszexuális vagy?
csebi
Egy felsőbb gén.
O1G
Ugyanez a felsőbb gén a felelős azért h homoszexuális vki

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
O1G:
Melyik gén felelős azért h heteroszexuális vagy?
csebi
Egy felsőbb gén.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
O1G:
Melyik gén felelős azért h heteroszexuális vagy?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
Segíts megértenem Dankó Dávid. Létezik egy világvallás, kereszténység a neve.
Nem a vallás, nem Isten és nem az Isten által felkent emberek, hanem a magukat Isten szolgájaként aposztrofált valamilyen úton - módon hatalomhoz jutott elmeháborodott emberek követnek el Isten vagy a kereszténység nevében szörnyű dolgokat, akkor miért azonosítod pont ezt a vallást gonosznak? Mert annak a nevében bűnt követnek el... akkor a vallás a hibás?
Pont ellenkezőleg. A Biblia leírja: ne ölj. Ők megis embert égettek, mert “sajnos azt a részt átugrották a könyvben”. Akkor ki a hibás? Isten? Vagy a vallás? Mit ír a Korán arról, mit kell cselekedni azzal aki nem fogadja el az iszlámot vagy megtagadja?
Persze, annak a vallás nevében csupa jó dolgot követnek el 😊

Most ha egy meleg féltékenységből megöl egy másik meleget, az összes meleg rossz?

Isten szabad akaratot adott minden embernek, hogy úgy élje az életét, ahogy akarja. De ha Isten nevében valaki öl, gondolhatod hogy nem fent találkozol majd vele mindennek a végén.

Figyelj, attól még hogy néhány dologban radikálisabb vagyok a kelletténél, az az én szegénységi bizonyitvanyom, amin valtoztatnom kell.
Felőlem aztán szektázhatsz, én ugyanúgy köszönök kiszakadt ex-tesónak, sőt, az egyik legjobb barátom is az, mégsem szakadt meg a kapcsolat.
Arról nem tehetek, hogy valaki meg ebben a témában radikálisabb, ne aggódj, Sándor nem mondott nekünk soha ilyet, hogy így kell viselkednünk.

Menjünk akkor bele, sorold.

Ígéretek megtartása... hianyoztatok, na, ez olyan nagy bűn?

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Értem én hogy 21.század, meg felvilágosodás, meg elfogadás meg satöbbi. De ha valaki egyszer az életben normálisan el tudná magyarázni nekem, hogy amikor azt írja “elfogadás”, azt miért írja? Úgy gondolom, hogy eléggé el vannak fogadva, nincs a melegség meg hasonszőrű deformáció tűzzel - vassal irtva, nincs máglyahalál, üldöztetés, szabad akaratuk van, dolgozhatnak, utazhatnak, vásárolhatnak, nincsenek leköpve, megalázva, meggyalázva, meggyilkolva.

Amikor valami/valakik mellett kiállunk, akkor az azért van, mert elnyomottnak, kisebbségben élőknek érezzük őket és segiteni akarunk, hogy világunk képe megváltozzon róluk.

Ebben az esetben mi a itt probléma? Nem fogadhatnak örökbe? Van kiskapu.
Vagy mit szeretnének? Melegházasságot? Azt azért ne. Ha vallásos valaki, ha nem, érzi hogy ez túlmegy egy határon. Nem egészséges, valahogy nem kerek a sztori.
Ezen kívül mit akarnak? Mit takar a meleg-fesztivál, a szivárványos esernyő, a táska, CSK-szalag, Barbi-baba?

Álszentség meg képmutatás. A világ másik felén meg embereket gyilkolnak a hitük miatt, börtönöznek be és kínoznak, értük miért nincs színes CSK-szalag?

Lassan tényleg én fogom magam kellemetlenül érezni, mert hetero vagyok és nem adok meg semmilyen jogot sem a nem heteronak, hogy teljes élete legyen.
Nonszensz.
O1G
Áthoztam.

Na, amikor egy szektás akar kioktatni arról, mi normális, és mi nem, akkor már komoly bajok vannak. Gondolom, amikor németh sanyi bácsi instruálása mellett megszállta a szentlélek a hozzád hasonló sérülteket, és extázisban rángatóztak a földön, elégedett voltál. Az aztán a normalitás csúcsa, ugye. A hit miatti bebörtönzéssel nem tudom, mi a bajod, a szektád is egy olyan vallást képvisel, ami évszázadokig semmisített meg embereket azért, mert eretneknek-boszorkánynak lettek bélyegezve.

Esetleg azt normálisnak tartod, hogy valakinek vannak a nyomorult szektádon belül barátai, majd kilépve, ha az illető szembejön az utcán és ráköszön, akkor csak keresztülnéznek rajta, mert elhagyta a kis belterjes közösségetek? Ez pl emberi viselkedés? Mert tudok még pár ilyen jellegű, kicsinyes történetet, és ennél rosszabbakat is, ha szeretnéd, egyszer belemegyünk, bár már így is szerencsére nyilvánvaló mindenki számára az, amit rólad érdemes tudni. Ígéretek megtartásának főpapja, bár egyszer összeszámolhatnánk, hányadik nickednél tartasz.

Mellesleg, igen, addig van szükség az elfogadás mellett kampányolni, ameddig a hozzád hasonlók minden, témához fűződő megnyilatkozásában úgy kezdi a mondandóját, hogy “hasonszőrű deformitás”. Miközben, olyan emberekről beszélsz, akiknek az életmódja semmilyen formában nem hat rád, ellenben jön a szokásos, már unalmassá váló, vallásos mentalitás, hogy belepofázok olyan dologba, aminek a léte vagy hiánya -melegek házasságkötése, gyermeknevelése- nem teszi se jobbá, se rosszabbá az életed. Az gondolom meg sem fordul a fejedben, hogy egy meleg pár nevelt gyerekeként is ezerszer jobb, mint állami gondozásban. Szintén tudnék mesélni.
dankodavid
De most akkor te elfogadod őt vagy nem?😊
(mielőtt megkapnám, nem rajongok egy vallásért sem)
NB2
Nem fogadom el, ha emberek mások életébe pofáznak bele. Olyan dolgokba, amikhez alapvetően semmi közük. Nem fogadom el a szektás szélsőségeket, a semmilyen tényezővel nem foglalkozó emberek véleménydiktatúráját, akik semmivel sem törődnek, csak azzal, hogy őket, mi zavarja. Nem fogadom el a melegek verbális dehumanizálását, ahogyan azt sem, hogy másokat olyan jelzőkkel illessünk, amiket ő használt emberekre. Azt sem fogadom el, hogy emberek a normalitás ideája mögé, azt kisajátítva másokat az emberi közösségből kirekesszenek. Azt gondolom, hogy a vallásosságot és valaki eltérő szexuális orientációját sem kell nekem, individuális szinten elfogadnom. Mert az, az ő dolga. Egészen addig, amíg engem valaki nem akar megtéríteni, nem akar meleggé tenni, vagy a szemem láttára olyan minősíthetetlen stílusban nem beszél róluk, ahogyan azt gondolom, emberről, nem illik, addig szarok az egészre. Mert felőlem szektázzanak, ha nekik jól esik, éljék olyan, számomra elképzelhetetlen számban, emberrel és formában a nemi életük, amennyivel akarják, de kurvára kell egy kulturális minimumot számon kérni embereken akkor, amikor a másikról beszélünk. Az pedig ott kezdődik, hogy nem nevezzünk melegeket deformitásnak. A deformitás, az mondjuk Charles Mansonnál kezdődik. A valódi kérdés, hogy mi a különbség Charles Manson és Németh Sanyi bácsi között.

Bár trollkodtál, de, én hülye, érdemben válaszoltam.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Értem én hogy 21.század, meg felvilágosodás, meg elfogadás meg satöbbi. De ha valaki egyszer az életben normálisan el tudná magyarázni nekem, hogy amikor azt írja “elfogadás”, azt miért írja? Úgy gondolom, hogy eléggé el vannak fogadva, nincs a melegség meg hasonszőrű deformáció tűzzel - vassal irtva, nincs máglyahalál, üldöztetés, szabad akaratuk van, dolgozhatnak, utazhatnak, vásárolhatnak, nincsenek leköpve, megalázva, meggyalázva, meggyilkolva.

Amikor valami/valakik mellett kiállunk, akkor az azért van, mert elnyomottnak, kisebbségben élőknek érezzük őket és segiteni akarunk, hogy világunk képe megváltozzon róluk.

Ebben az esetben mi a itt probléma? Nem fogadhatnak örökbe? Van kiskapu.
Vagy mit szeretnének? Melegházasságot? Azt azért ne. Ha vallásos valaki, ha nem, érzi hogy ez túlmegy egy határon. Nem egészséges, valahogy nem kerek a sztori.
Ezen kívül mit akarnak? Mit takar a meleg-fesztivál, a szivárványos esernyő, a táska, CSK-szalag, Barbi-baba?

Álszentség meg képmutatás. A világ másik felén meg embereket gyilkolnak a hitük miatt, börtönöznek be és kínoznak, értük miért nincs színes CSK-szalag?

Lassan tényleg én fogom magam kellemetlenül érezni, mert hetero vagyok és nem adok meg semmilyen jogot sem a nem heteronak, hogy teljes élete legyen.
Nonszensz.
O1G
Áthoztam.

Na, amikor egy szektás akar kioktatni arról, mi normális, és mi nem, akkor már komoly bajok vannak. Gondolom, amikor németh sanyi bácsi instruálása mellett megszállta a szentlélek a hozzád hasonló sérülteket, és extázisban rángatóztak a földön, elégedett voltál. Az aztán a normalitás csúcsa, ugye. A hit miatti bebörtönzéssel nem tudom, mi a bajod, a szektád is egy olyan vallást képvisel, ami évszázadokig semmisített meg embereket azért, mert eretneknek-boszorkánynak lettek bélyegezve.

Esetleg azt normálisnak tartod, hogy valakinek vannak a nyomorult szektádon belül barátai, majd kilépve, ha az illető szembejön az utcán és ráköszön, akkor csak keresztülnéznek rajta, mert elhagyta a kis belterjes közösségetek? Ez pl emberi viselkedés? Mert tudok még pár ilyen jellegű, kicsinyes történetet, és ennél rosszabbakat is, ha szeretnéd, egyszer belemegyünk, bár már így is szerencsére nyilvánvaló mindenki számára az, amit rólad érdemes tudni. Ígéretek megtartásának főpapja, bár egyszer összeszámolhatnánk, hányadik nickednél tartasz.

Mellesleg, igen, addig van szükség az elfogadás mellett kampányolni, ameddig a hozzád hasonlók minden, témához fűződő megnyilatkozásában úgy kezdi a mondandóját, hogy “hasonszőrű deformitás”. Miközben, olyan emberekről beszélsz, akiknek az életmódja semmilyen formában nem hat rád, ellenben jön a szokásos, már unalmassá váló, vallásos mentalitás, hogy belepofázok olyan dologba, aminek a léte vagy hiánya -melegek házasságkötése, gyermeknevelése- nem teszi se jobbá, se rosszabbá az életed. Az gondolom meg sem fordul a fejedben, hogy egy meleg pár nevelt gyerekeként is ezerszer jobb, mint állami gondozásban. Szintén tudnék mesélni.
dankodavid
De most akkor te elfogadod őt vagy nem?😊
(mielőtt megkapnám, nem rajongok egy vallásért sem)
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Értem én hogy 21.század, meg felvilágosodás, meg elfogadás meg satöbbi. De ha valaki egyszer az életben normálisan el tudná magyarázni nekem, hogy amikor azt írja “elfogadás”, azt miért írja? Úgy gondolom, hogy eléggé el vannak fogadva, nincs a melegség meg hasonszőrű deformáció tűzzel - vassal irtva, nincs máglyahalál, üldöztetés, szabad akaratuk van, dolgozhatnak, utazhatnak, vásárolhatnak, nincsenek leköpve, megalázva, meggyalázva, meggyilkolva.

Amikor valami/valakik mellett kiállunk, akkor az azért van, mert elnyomottnak, kisebbségben élőknek érezzük őket és segiteni akarunk, hogy világunk képe megváltozzon róluk.

Ebben az esetben mi a itt probléma? Nem fogadhatnak örökbe? Van kiskapu.
Vagy mit szeretnének? Melegházasságot? Azt azért ne. Ha vallásos valaki, ha nem, érzi hogy ez túlmegy egy határon. Nem egészséges, valahogy nem kerek a sztori.
Ezen kívül mit akarnak? Mit takar a meleg-fesztivál, a szivárványos esernyő, a táska, CSK-szalag, Barbi-baba?

Álszentség meg képmutatás. A világ másik felén meg embereket gyilkolnak a hitük miatt, börtönöznek be és kínoznak, értük miért nincs színes CSK-szalag?

Lassan tényleg én fogom magam kellemetlenül érezni, mert hetero vagyok és nem adok meg semmilyen jogot sem a nem heteronak, hogy teljes élete legyen.
Nonszensz.
O1G
Áthoztam.

Na, amikor egy szektás akar kioktatni arról, mi normális, és mi nem, akkor már komoly bajok vannak. Gondolom, amikor németh sanyi bácsi instruálása mellett megszállta a szentlélek a hozzád hasonló sérülteket, és extázisban rángatóztak a földön, elégedett voltál. Az aztán a normalitás csúcsa, ugye. A hit miatti bebörtönzéssel nem tudom, mi a bajod, a szektád is egy olyan vallást képvisel, ami évszázadokig semmisített meg embereket azért, mert eretneknek-boszorkánynak lettek bélyegezve.

Esetleg azt normálisnak tartod, hogy valakinek vannak a nyomorult szektádon belül barátai, majd kilépve, ha az illető szembejön az utcán és ráköszön, akkor csak keresztülnéznek rajta, mert elhagyta a kis belterjes közösségetek? Ez pl emberi viselkedés? Mert tudok még pár ilyen jellegű, kicsinyes történetet, és ennél rosszabbakat is, ha szeretnéd, egyszer belemegyünk, bár már így is szerencsére nyilvánvaló mindenki számára az, amit rólad érdemes tudni. Ígéretek megtartásának főpapja, bár egyszer összeszámolhatnánk, hányadik nickednél tartasz.

Mellesleg, igen, addig van szükség az elfogadás mellett kampányolni, ameddig a hozzád hasonlók minden, témához fűződő megnyilatkozásában úgy kezdi a mondandóját, hogy “hasonszőrű deformitás”. Miközben, olyan emberekről beszélsz, akiknek az életmódja semmilyen formában nem hat rád, ellenben jön a szokásos, már unalmassá váló, vallásos mentalitás, hogy belepofázok olyan dologba, aminek a léte vagy hiánya -melegek házasságkötése, gyermeknevelése- nem teszi se jobbá, se rosszabbá az életed. Az gondolom meg sem fordul a fejedben, hogy egy meleg pár nevelt gyerekeként is ezerszer jobb, mint állami gondozásban. Szintén tudnék mesélni.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Vallásos emberrel nincs gond, ha valami felekezethez csatlakozik és az ottani főmufti szavai olyanok lennének mint ha isten mondaná na ott vannak gondok.
Biblia meg nem különb semmilyen más műnél. Az írójának szavait lehet 100 féle képpen érelmezni / manifesztálni.

Az IQ mérés amúgyis elsősorban logikai gondolkodást mér, na most ha mélyen vallásos leszel szembe kell menned a logikával, így egyébként nem túl meglepő, hogy ha elég nagy csoportot vizsgálunk ez kifog jönni.
EQ-t vizsgálunk akkor meg valszeg fordítva lesz.

De ezeket a statisztikákat bárhogy meg lehet csinálni ahog Dave is mondja szóval egy statisztikai hírnek pont annyi értéke van mint a Brit tudósok kimutatták híreknek 😀.
Toca
EQ, mi?


Sobri Jóska
Simán nagyobb lehet a srác érzelmi inteligenciája mondjuk mint a tied 😛
Toca
És milyen hatékonyan él vele.
Sobri Jóska
Azt nem állítottam 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Vallásos emberrel nincs gond, ha valami felekezethez csatlakozik és az ottani főmufti szavai olyanok lennének mint ha isten mondaná na ott vannak gondok.
Biblia meg nem különb semmilyen más műnél. Az írójának szavait lehet 100 féle képpen érelmezni / manifesztálni.

Az IQ mérés amúgyis elsősorban logikai gondolkodást mér, na most ha mélyen vallásos leszel szembe kell menned a logikával, így egyébként nem túl meglepő, hogy ha elég nagy csoportot vizsgálunk ez kifog jönni.
EQ-t vizsgálunk akkor meg valszeg fordítva lesz.

De ezeket a statisztikákat bárhogy meg lehet csinálni ahog Dave is mondja szóval egy statisztikai hírnek pont annyi értéke van mint a Brit tudósok kimutatták híreknek 😀.
Toca
EQ, mi?


Sobri Jóska
Simán nagyobb lehet a srác érzelmi inteligenciája mondjuk mint a tied 😛
Toca
És milyen hatékonyan él vele.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Vallásos emberrel nincs gond, ha valami felekezethez csatlakozik és az ottani főmufti szavai olyanok lennének mint ha isten mondaná na ott vannak gondok.
Biblia meg nem különb semmilyen más műnél. Az írójának szavait lehet 100 féle képpen érelmezni / manifesztálni.

Az IQ mérés amúgyis elsősorban logikai gondolkodást mér, na most ha mélyen vallásos leszel szembe kell menned a logikával, így egyébként nem túl meglepő, hogy ha elég nagy csoportot vizsgálunk ez kifog jönni.
EQ-t vizsgálunk akkor meg valszeg fordítva lesz.

De ezeket a statisztikákat bárhogy meg lehet csinálni ahog Dave is mondja szóval egy statisztikai hírnek pont annyi értéke van mint a Brit tudósok kimutatták híreknek 😀.
Toca
EQ, mi?


Sobri Jóska
Simán nagyobb lehet a srác érzelmi inteligenciája mondjuk mint a tied 😛
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Vallásos emberrel nincs gond, ha valami felekezethez csatlakozik és az ottani főmufti szavai olyanok lennének mint ha isten mondaná na ott vannak gondok.
Biblia meg nem különb semmilyen más műnél. Az írójának szavait lehet 100 féle képpen érelmezni / manifesztálni.

Az IQ mérés amúgyis elsősorban logikai gondolkodást mér, na most ha mélyen vallásos leszel szembe kell menned a logikával, így egyébként nem túl meglepő, hogy ha elég nagy csoportot vizsgálunk ez kifog jönni.
EQ-t vizsgálunk akkor meg valszeg fordítva lesz.

De ezeket a statisztikákat bárhogy meg lehet csinálni ahog Dave is mondja szóval egy statisztikai hírnek pont annyi értéke van mint a Brit tudósok kimutatták híreknek 😀.
Toca
EQ, mi?


több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Vallásos emberrel nincs gond, ha valami felekezethez csatlakozik és az ottani főmufti szavai olyanok lennének mint ha isten mondaná na ott vannak gondok.
Biblia meg nem különb semmilyen más műnél. Az írójának szavait lehet 100 féle képpen érelmezni / manifesztálni.

Az IQ mérés amúgyis elsősorban logikai gondolkodást mér, na most ha mélyen vallásos leszel szembe kell menned a logikával, így egyébként nem túl meglepő, hogy ha elég nagy csoportot vizsgálunk ez kifog jönni.
EQ-t vizsgálunk akkor meg valszeg fordítva lesz.

De ezeket a statisztikákat bárhogy meg lehet csinálni ahog Dave is mondja szóval egy statisztikai hírnek pont annyi értéke van mint a Brit tudósok kimutatták híreknek 😀.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 index.hu/techtud/2019/11/26/a_vallasosak_iq-ja_alacsonyabb_mint_az_ateistake_vallasossag_intelligencia_osszefugges/

😬😁
warr_b
csak annak a statisztikának hiszek amit én hamisítottam - tartja a mondás ugye.

A vallásról meg ajánlom George Carlin ide vonatkozó videóit a youtube-ról, egy az egyben azt gondolom én is róla.

Én egy dolgot nem tudok megérteni: hogy nem jönnek rá az emberek hogy azok a történetek pl amik az Ószövetségben vannak maximálisan emberi gondolatok, emberi gondolkodásmód szüleményei, nem lehetnek isteni kinyilatkoztatások.
davemayer
megnézel pár videót a Ken Ham, Kent Hovint, Eric Hovind és tsi (AIG) és látod hogy mennyire "hülyék mint a segg"
hinni akarnak az istenben amihez számukra a biblián keresztül vezet az út
nem képesek addig eljutni hogy ahhoz hogy morálisan "jó" legyél ahhoz elég inkább mint spirituális útmutatónak kell használni a bibliát nem pedig szóról szóra

én Viced Rhino-t nézek viszonylag sokat és elszomorít mennyi hülye van youtube-n (ő ugye creationist videókra reagál)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
 index.hu/techtud/2019/11/26/a_vallasosak_iq-ja_alacsonyabb_mint_az_ateistake_vallasossag_intelligencia_osszefugges/

😬😁
warr_b
csak annak a statisztikának hiszek amit én hamisítottam - tartja a mondás ugye.

A vallásról meg ajánlom George Carlin ide vonatkozó videóit a youtube-ról, egy az egyben azt gondolom én is róla.

Én egy dolgot nem tudok megérteni: hogy nem jönnek rá az emberek hogy azok a történetek pl amik az Ószövetségben vannak maximálisan emberi gondolatok, emberi gondolkodásmód szüleményei, nem lehetnek isteni kinyilatkoztatások.
davemayer
Hogy hülyék, mint a segg?

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
 index.hu/techtud/2019/11/26/a_vallasosak_iq-ja_alacsonyabb_mint_az_ateistake_vallasossag_intelligencia_osszefugges/

😬😁
warr_b
csak annak a statisztikának hiszek amit én hamisítottam - tartja a mondás ugye.

A vallásról meg ajánlom George Carlin ide vonatkozó videóit a youtube-ról, egy az egyben azt gondolom én is róla.

Én egy dolgot nem tudok megérteni: hogy nem jönnek rá az emberek hogy azok a történetek pl amik az Ószövetségben vannak maximálisan emberi gondolatok, emberi gondolkodásmód szüleményei, nem lehetnek isteni kinyilatkoztatások.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Csodálatos időre ébredt Magyarország. Annyira nem volt senki se felkészülve hogy konkrétan egy tandemes szerelvény borult be az árokba előttem. Óvatosan srácok!

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
briareos
Üdv újra az oldalon.


Sobri Jóska
Micsoda hatalmas M
osoly

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
briareos
Üdv újra az oldalon.


több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Miért Negri, a pornó nem öl? Nem gyilkolja a hazassagokat, a párkapcsolatotokat, nem dont romba emberi sorsokat, nem degenerál személyiségeket? Miert jo neked pornót nézni? Hamis kepet ad, nem csak a nőkről. Mindenről.
Az hagyján hogy sérülté válik az ember lelke és személyisége ha pornót néz, de a hazas ember mivel magyarázza? Vagy aki párkapcsolatban él, és a párja mögött csinálja? Az nem megcsalas? Ha mások szexuális életet nézed? Miert rugod fel azt a szövetséget ami kőzetek van, akkor is ha nem vagytok házasok?
A sok pornó nézése után olyan emberre vágysz mint aki a képernyőn játssza el neked mekkora orgazmusa van. Kitömött, szilikon “etalonok”, akiknek a fele 40 éves korára vagy prosti lesz vagy halott. Elkezded a párodban is őt keresni, meg akarod változtatni aztán a hálószobádat akarod forgatási helyszínné tenni... próbáljunk ki valami újat, de azt nem mondod meg hol láttad?!
Mások közszemlére teszik azt, ami egy fantasztikus es jo dolog, egy intim, bensőséges kapcsolat, ez pedig senkire sem tartozik.
O1G
ezt honnan gondolod, ha nem nézel pornót?

a pokoltól meg nem kell félni... nagyapámtól tudom hogy csak a tisztítótűz a necces, ott egész nap dolgozni kell.
eaglesmcnabb
de hiszen előtte írta, hogy pornófüggő volt, szóval valamilyen szinten személyes tapasztalatból beszélt.

ui én is néztem már ilyet, mint nagyon sokan, de eszembe nem jutna bóti csöcsös, paplanszájú kurvákra vágyni. azokat meghagyom azoknak, akiknek ilyenre van gusztusa.
slowmotion
köszi!

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ki most itt a legnagyobb arc?
briareos
Szektás Sanyi.
gyeek
bring him to me

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ki most itt a legnagyobb arc?
briareos
Szektás Sanyi.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ki most itt a legnagyobb arc?

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 455
Pedig nem ritka ez a vén ‘qrváknál’ akiknek van pénzük, hiszen féltik a lóvet, akiknek több pénzük van mint nekik azoknak MÁR nem kellenek feleségnek. Akiknek meg nincs annyi, azok meg nekik nem kellenek férjnek. Marad ’love’ papírtalan.