OFF topik

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szeretkezz, ne háborúzz!

 velvet.hu/sztori/2013/07/06/allatbordelyokat_nyitottak_nemetorszagban/

Az állatbordélyokat természetesen nem állatbordélynak hívják, hanem erotikus állatkertnek. Itt a látogatók nem csak megnézhetik a lámákat és kecskéket, hanem akár közösülhetnek is velük. Sobri Jóska
fúj, a beteg faszok! 😕berger90
Beteg világ. :/
De ezt nem is értem, hogy törvényesen hogy mehet át. Nem nagyon hiszem, hogy ebbe szerencsétlen állatok beleegyeztek.Schleck
Ahogy egy kalácsnak vagy muskátlinak se kell beleegyeznie, hiszen nem jogi személyek, csak tárgyak, tulajdonok.
[/i]Sobri Jóska
Tárgykínzás van a törvényben? Nincs. Növénykínzás van? Nincs. Állatkínzás van? Persze.
Azt hiszem ezek után nincs miről beszélni.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Szeretkezz, ne háborúzz!

 velvet.hu/sztori/2013/07/06/allatbordelyokat_nyitottak_nemetorszagban/

Az állatbordélyokat természetesen nem állatbordélynak hívják, hanem erotikus állatkertnek. Itt a látogatók nem csak megnézhetik a lámákat és kecskéket, hanem akár közösülhetnek is velük. Sobri Jóska
fúj, a beteg faszok! 😕berger90
Beteg világ. :/
De ezt nem is értem, hogy törvényesen hogy mehet át. Nem nagyon hiszem, hogy ebbe szerencsétlen állatok beleegyeztek.Schleck
Ahogy egy kalácsnak vagy muskátlinak se kell beleegyeznie, hiszen nem jogi személyek, csak tárgyak, tulajdonok.

És a durva, hogy ennek egyfajta soft változata a Budapesti Állatkertben is van Állatsimogató fantázianéven.
 www.zoobudapest.com/jatssz-velunk/allatsimogato

Kérjük, hogy az állatok hátsó elkerített férőhelyére ne mássz be! Ez az állatok pihenőhelye, itt fújják ki magukat, ha sok volt a simogatásból. Ha ide bemászol, nem tudnak pihenni és hamarabb megbetegszenek.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szeretkezz, ne háborúzz!

 velvet.hu/sztori/2013/07/06/allatbordelyokat_nyitottak_nemetorszagban/

Az állatbordélyokat természetesen nem állatbordélynak hívják, hanem erotikus állatkertnek. Itt a látogatók nem csak megnézhetik a lámákat és kecskéket, hanem akár közösülhetnek is velük. Sobri Jóska
fúj, a beteg faszok! 😕berger90
Beteg világ. :/
De ezt nem is értem, hogy törvényesen hogy mehet át. Nem nagyon hiszem, hogy ebbe szerencsétlen állatok beleegyeztek.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szeretkezz, ne háborúzz!

 velvet.hu/sztori/2013/07/06/allatbordelyokat_nyitottak_nemetorszagban/

Az állatbordélyokat természetesen nem állatbordélynak hívják, hanem erotikus állatkertnek. Itt a látogatók nem csak megnézhetik a lámákat és kecskéket, hanem akár közösülhetnek is velük. Sobri Jóska
fúj, a beteg faszok! 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Szeretkezz, ne háborúzz!

 velvet.hu/sztori/2013/07/06/allatbordelyokat_nyitottak_nemetorszagban/

Az állatbordélyokat természetesen nem állatbordélynak hívják, hanem erotikus állatkertnek. Itt a látogatók nem csak megnézhetik a lámákat és kecskéket, hanem akár közösülhetnek is velük.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nyugalom megzavarására alkalmas:
 www.samsungsport.hu/kulfoldi-labdarugas/20130706/verfurdo-a-brazil-biro-leszurt-egy-jatekost-ezert-felnegyeltek-foto/

Halkan jelzem: itt rendeznek egy év múlva focivébét, három év múlva pedig olimpiát.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Cigipláza!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/az-nba-jatekos-konyhajaban-csilingel-a-bankjegykiado-automata-foto-2259239

Így könnyű!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.boon.hu/fotok-16-ev-alatt-epult-meg-vilag-legnagyobb-modellvasutja/2306928

Na, nekem tuti nem lett volna türelmem hozzá.
Érdemes a cikk végén a fotógalériát is megnézni!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Twitteren írogatnak. Költözködnek, vagy mi, meg update hegyek. Hamarosan jelentkeznek. Kb. minden szezon előtt van ilyen időszak. Be is baszna, ha az ESPN is megszűnik itt, meg TYT se lenne.
több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Hello. Tudja valaki mi lett tenyardtorrents(TYT) nevű honlappal? Átmeneti ez az állapot vagy végleg megszűnt?

Steelers fan
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hónap végén az ország jó részén TV (földfelszíni sugárzás) digitális átállás van.
Bármi nem világos, nekem írhatsz PMben. Ha tudom ki vagy, válaszolok. 😀

Akinek MPEG4-es a TVje (PC TV kártyája (gyakorlatilag az is egy tuner)), akkor az jó az ingyenes részéhez (M1, M2, RTL Klutty, TV2, Duna, Duna World, Euronews és a két idióta infó csatorna).
Nagyjából az elmúlt két évben vett új TVk azért inkább MPEG4esek, a régebbiek MPEG 2, de meg kell nézni. Annyi a lényeg, hogy egész Európában jó az MPEG2, csak itt mi okosan magyarok csakazértis MPEG4et használunk, mert előzzük a nyugatot. Így a máshol vett TVd lehet nem fogja ismerni (onnan tudod, hogy lehangolja a csatornákat de adás nincs). Márpedig akkor set top box=két távirányító (+ elvesznek a TV funkciói, mint kép a képben stb.)

Ha van kártyafogadóhely is a TVben, akkor veszel bele CONAXos kártyafogadót (Cas 7), és megyen a fizetős része (olcsóbb mint bármelyik kábelszolgáltató. Csak ~40 adás a max, jó a csomagjuk). Ugyanannyiba kerül, mint egy set top box (~ 10k forint), de használni sokkal praktikusabb (lásd fentebb).


((((((Akit érdekel és érti, Pöstön a 38as csatornát és a 62öt most az ingyeneshez elég lehangolni. Fizetőshöz az 55öt is. Azért mondom, mert lehet betalálja neked akár Kékest is (42), meg anyámkínját, ott kockázni fog, mikor valahol a sokadik programcsatornára hátrateszi a jót. Legjobb autohangolni aki ezt nem érti!!
Másrészt a 62t le fogják venni. Még a fő műszakis digitális messiás se tudja mikor, hiába kérdeztem múlt héten Karcsit. Majd ja, ezt tudta mondani. 😀 De le fogják nyilván, szvsz 52re átlökik, vagy hasonló.
Gondolom mikor a második országos lépcső is átáll. Elsőre lekapcsolják a Széchenyi-hegy, Kabbe-hegy, Győr, Szentes, Szeged vonalat.))))))

Vészesetben elérhető műholdról is. Ekkor egy DVB-S (s=sat) deksivel megoldható. Csak akkor érdemes erőltetni szvsz, ha katlanban laksz, minden adó árnyékolt. De beszarni nem kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/szines/2013/07/01/zambo-krisztian-nem-dolgozik-tobbe/

Aztán majd jól rádöbbensz...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
Nem is tudom melyik topicba irtam mar le a tapasztalatomat a zebrakrol.kulfoldon elek.Egy lendulettel at tudok menni a zebran a legforgalmasabb utszakaszon is.Az autosok elore fekeznek..turelmesek.de ha veletlenul ne engedne at bocsanatot kernek a mercistol a buszvezeton keresztul a biciklisig.Sajnos MOn ilyen nem nagyon lesz😕
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ugye, mostanában volt divatban a Tebowing.
A legújabb őrület a Hernandezing
Mi lenne, ha kitalálnánk, hogy stílszerű legyek a Bowlingot!



Ezt a mozdulatot kellene megörökíteni, és feltölteni.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
De így járni a legrosszabb:


több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mondjuk én sok esetben fejlődést tapasztaltam autósoknál. Nem egyszer meglepődtem, hogy átengedtek zebrán. Volt egy vicces eset is, fiatal gyerek ül kocsiban, mennék át, de ő nem engedett. Látta hogy rondán néztem és intett hogy bocsánatot kér... 😀Asbee
kedvenceim azok a nők, akik vagy nem mernek fékezni, vagy csak nem tudják eldönteni, hogy fékezzenek-eslowmotion
nekem volt egyszer olyan, hogy álltam gyalogátkelő előtt (piros volt a lámpa)
megállt a nő kocsival, intett menjek át; mutattam ott állnak a rendőrök drága és piros a lámpa, dehogy megyek)
olyan magabiztosan integetett, hogy már kényszerűségből inkább átmentem, nem akartam kizökkenteni az életéből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Mondjuk én sok esetben fejlődést tapasztaltam autósoknál. Nem egyszer meglepődtem, hogy átengedtek zebrán. Volt egy vicces eset is, fiatal gyerek ül kocsiban, mennék át, de ő nem engedett. Látta hogy rondán néztem és intett hogy bocsánatot kér... 😀Asbee
a helyzet az, hogy az eset ellenére magamat az előzékeny autósok közé sorolom ilyen szempontból , de most , a saját bőrömön tapasztalhattam volna azt, amit elvileg mindenki tud aki autóba ül hogy elég egyetlen 1x kihagyni,figyelmetlennek lenni , vagy valamit benézni és máris ott lehet a kurva nagy baj ha nincs szerencséd...
és mivel itt zebrán gázolás lett volna , így valszeg letöltendő a bünti!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Mondjuk én sok esetben fejlődést tapasztaltam autósoknál. Nem egyszer meglepődtem, hogy átengedtek zebrán. Volt egy vicces eset is, fiatal gyerek ül kocsiban, mennék át, de ő nem engedett. Látta hogy rondán néztem és intett hogy bocsánatot kér... 😀Asbee
kedvenceim azok a nők, akik vagy nem mernek fékezni, vagy csak nem tudják eldönteni, hogy fékezzenek-e
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk én sok esetben fejlődést tapasztaltam autósoknál. Nem egyszer meglepődtem, hogy átengedtek zebrán. Volt egy vicces eset is, fiatal gyerek ül kocsiban, mennék át, de ő nem engedett. Látta hogy rondán néztem és intett hogy bocsánatot kér... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ezt a zebránál álló autó / buszmegállóban álló busz (itt is simán kiléphet valaki) témát szerintem jó sokszor elmondják amikor tanulsz vezetni, oda kell figyelni 😊 Egyébként szerintem ezért balesetveszélyes hogy a zebránál elsőbbsége van a gyalogosnak, biztonságosabb lenne ha akkor mehetne át ha szabad utat lát... Arról nem is beszélve amikor a körforgalom kijáratánál lévő zebránál állnak meg jótékonykodni (gyakorlatilag még bent a körforgalomban), kb. az egész forgalom megáll egy darab gyalogos miatt -> szintén balesetveszély.Rataxes
ha viszont a gyalogosnak nem lenne elsőbbsége zebrán, akkor forgalmasabb, de lámpával nem védett gyalogátkelőhelyeken este 9 óra előtt ritkán jutnának át élve.
persze, balesetveszélyes, de részben azért is, mert az autót vezetők nem elhanyagolható része csak vezetni tud, közlekedni nem.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ezt a zebránál álló autó / buszmegállóban álló busz (itt is simán kiléphet valaki) témát szerintem jó sokszor elmondják amikor tanulsz vezetni, oda kell figyelni 😊 Egyébként szerintem ezért balesetveszélyes hogy a zebránál elsőbbsége van a gyalogosnak, biztonságosabb lenne ha akkor mehetne át ha szabad utat lát... Arról nem is beszélve amikor a körforgalom kijáratánál lévő zebránál állnak meg jótékonykodni (gyakorlatilag még bent a körforgalomban), kb. az egész forgalom megáll egy darab gyalogos miatt -> szintén balesetveszély.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Pfúú!Hogy ma mit úsztam meg basszus azt még mindig nem hiszem el!
yooker
Végül is lefékeztél vagy nyomtad tovább?catattack
nem fékeztem, mert már ugye túl voltam az egészen, mire leesett mi is történt igazán...
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Pfúú!Hogy ma mit úsztam meg basszus azt még mindig nem hiszem el!
Ikeánál állt az egyik sávban egy Suzuki meg egy furgon , gondoltam mi ez a szarakodás ,kikerültem aztán huss...
Akkor láttam hogy egy zebra előtt állnak és ha éppen átengedtek volna valakit, mert zebránál azért általában ezért szoktak megállni (akit takarásból nem láthattam) akkor én azt egy az egyben elcsapom és most a sitten ülök (teljes joggal) nem a gép előtt!Totál leremegősödtem utána...Végül nem derült ki miért is álltak, gondolom lefulladt vagy ilyesmi! Kibaszottul közhelyes de hihetetlen hogy milyen apróságokon múlnak dolgok az ember életében!
Egy-egy pillanatnyi hülyeség és minden megváltozhat...yooker
Én úsztam már meg ilyet, csak a gyalogosabb oldalról. 51-es főúton zebra a város közepén. Mindkét oldalon megállnak az autók. Bal felől egy furgon, már az úton sétálok, de még szerencsére nem vagyok a túlsó sávnál, amikor úgy legalább 60-70el elsuhant a k*cs*g egy méterrel előttem... hirtelen az többi autós se tudta mi van, nemhogy én.

touchdown..... touchdown, bears!!