OFF topik

30 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !


Depardieu akklimatizálódik az orosz anyaföldön.Amadeus91
lehet Raszputyint fogja alakítani hamarosan! 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998


Depardieu akklimatizálódik az orosz anyaföldön.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet ezt még fokozni 😀 😀????

Minden érettségizőnek és tanévet befejezőnek szeretettel legalább ilyen jegyet kívánva 😛 😉

 divany.hu/poronty/2013/06/17/az_altalanos_iskolas_byealex_lett_a_net_uj_sztarja/
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ugyanígy jártunk a bowl.hu-val is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Facebook hírfolyamot nézegettem, és pont most került elém egy focis kép amit Döme lájkolt be, a hozzászólok között egy Papp Gáborral (engem is így hívnak). Mondom megnézem empty taxi, a profootball magazinos szerkesztő, vagy egy harmadik druszám az? Szerintem utóbbi. Kicsit lejjebb görgetve láttam hogy egy Bende Attila köszöntötte a névnapján. Ebben az a durva hogy nekem is van egy Bende Attila nevű haverom 😊 WTF, kísérteties 😊 Azért egyik név sem annyira gyakori 😊Rataxes
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Facebook hírfolyamot nézegettem, és pont most került elém egy focis kép amit Döme lájkolt be, a hozzászólok között egy Papp Gáborral (engem is így hívnak). Mondom megnézem empty taxi, a profootball magazinos szerkesztő, vagy egy harmadik druszám az? Szerintem utóbbi. Kicsit lejjebb görgetve láttam hogy egy Bende Attila köszöntötte a névnapján. Ebben az a durva hogy nekem is van egy Bende Attila nevű haverom 😊 WTF, kísérteties 😊 Azért egyik név sem annyira gyakori 😊Rataxes
Jó most már fejezd be ezt a disszociatív hülyeséget és válaszolj neki szépen 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Facebook hírfolyamot nézegettem, és pont most került elém egy focis kép amit Döme lájkolt be, a hozzászólok között egy Papp Gáborral (engem is így hívnak). Mondom megnézem empty taxi, a profootball magazinos szerkesztő, vagy egy harmadik druszám az? Szerintem utóbbi. Kicsit lejjebb görgetve láttam hogy egy Bende Attila köszöntötte a névnapján. Ebben az a durva hogy nekem is van egy Bende Attila nevű haverom 😊 WTF, kísérteties 😊 Azért egyik név sem annyira gyakori 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

 www.funnystuff247.com/walking-dead-zombies

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
jó kis kép:



cikk is van:  hir.ma/kulfold/szines-hirek/ep-magzatburokban-jott-vilagra-a-baba-sokkolo-kep/98379#
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
mount everest napjainkban
 www.origo.hu/sport/20130612-a-vilag-teteje-orokre-elveszett.html

és halottak kiket nem nagyon tudnak lehozni onnan és tájékozódási pontként szolgálnak (képek) :/
 altereddimensions.net/2012/dead-bodies-on-mount-everestVentura
Egyrészt nem értem, hogy - a szemetelésen kívül- ez miért probléma? A profik legnagyobb része állítja hogy nem a sztárságért vagy pénzért mászik, hanem a teljesítményért. Akkor meg nem mindegy -akár Messnernek is-, hogy rajta kívül még hányan mennek fel?

Másrészt ezek a "nem profi" mászók nyilván a legkönyebb útvonalat választják. Ha a profikat zavarja a tömeg, van ám több olyan útvonal a csúcsra, amit eddig csak 1-2 ember csinált meg, ott biztos nincs tömeg. 😊

 www.explorersweb.com/webtv/videoconsol_everestarial.htm
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.hir24.hu/belfold/2013/06/11/akarja-tudni-mi-tortenik-a-csomagjaval-a-postan/
Sajnos nekem is hasonlóak a tapasztalataim.
Bár el kell ismerni, hogy némi elmozdulás tapasztalható pozitív irányba.
Csak elég kicsi.
Régebben, amíg nem volt ennyi futárcég a piacon, addig jobban ment a postásbiznisz.
Haverom csomagjából csak az egyik fél pár cipő tűnt el, és amikor reklamált, azt a választ kapta, hogy nem lehet-e az, hogy eleve így lett feladva?
Röhej!laccoo74
Nekem meg felbontogatták a leveleimet. Először egyet, következő héten még egyet. Tűzőgép kapoccsal letűzték, valami signó és bedobva. A második eset után, megkérdeztem a kedves posta vezetőt (kisvárosban történt az eset), hogy ugyan már miért kell felbontogatni a leveleimet?
Az a válasz jött, hogy: "Van ugyan ilyen nevű személy a városban, és azért bontották fel, mert ehhez a névhez nekik más utca van megadva, megszokva." Röhej. Mondta is neki, hogy ezzel az erővel jó pár levelet fel kellene bontogatni, mert egy városban, azért van sok azonos nevű ember.
Utána meg is szűnt a bontogatás. Köcsög postások.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 index.hu/belfold/2013/06/14/megegtek_a_tuzoltok_az_uj_ruhaban/

Ez így teljesen logikus. Veszek x ezer munkavédelmi öltözéket, aztán nekiállok tesztelni, hogy megfelel-e az adott célra. Még véletlenül sem fordítva...Boston
A Legényanya jutott eszembe: felgyújtották a házat, nem működött a cső oltáskor, és hoztak egy rendeletet, hogy ezentúl kötelesek három nappal a tűzvész előtt kipróbálni...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Más téma talán ide fér be legjobban:

 digisport.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/A_szavak_emberei/

jó kis összeállítás.

Az ugye megvan mikor Hajdú B azt mondja azt hiszem az oroszok elleni vízilabda olimpiai döntőben: "Kupán vágta mint rotációs kapa a vakondot............" 😀 😀 😀 nagyon formában volt akkor.dande
és amikor BL meccsen benyögte hogy :

itt még a Valencia edzőjét látjuk , de Ottmar Hitzfeld!! ... 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azt mondják, hogy a long snapper talán a legalulértékeltebb poszt egy focicsapatban.


laccoo74
50m-re kukába ja!!
+ ki az a barom aki a fejére tett üveggel várná a "snappet" , oszt az pl. 10 centivel lejjebb megy végül..??

persze, biztos ügyes a srác, de azért
elég kétkedve fogadom ezeket a videókat !
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azt mondják, hogy a long snapper talán a legalulértékeltebb poszt egy focicsapatban.


több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
mount everest napjainkban
 www.origo.hu/sport/20130612-a-vilag-teteje-orokre-elveszett.html

és halottak kiket nem nagyon tudnak lehozni onnan és tájékozódási pontként szolgálnak (képek) :/
 altereddimensions.net/2012/dead-bodies-on-mount-everest

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
 index.hu/belfold/2013/06/14/megegtek_a_tuzoltok_az_uj_ruhaban/

Ez így teljesen logikus. Veszek x ezer munkavédelmi öltözéket, aztán nekiállok tesztelni, hogy megfelel-e az adott célra. Még véletlenül sem fordítva...

Do your job
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Más téma talán ide fér be legjobban:

 digisport.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/12/A_szavak_emberei/

jó kis összeállítás.

Az ugye megvan mikor Hajdú B azt mondja azt hiszem az oroszok elleni vízilabda olimpiai döntőben: "Kupán vágta mint rotációs kapa a vakondot............" 😀 😀 😀 nagyon formában volt akkor.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
 www.origo.hu/itthon/20130612-szazezres-szamlak-a-budapesti-frizzante-etteremben.html
És még büszke is rá, hogy ekkora rohadék.....Schleck
"Drága a környék, magasak a bérleti díjak, majdnem 500 ezer forint. Ráadásul be kell fizetni az adókat, forgalom pedig nem nagyon van, ennél nem lehet olcsóbban megúszni"
Nincs 5 vendég havonta? 😀 Ha be kell fizetni az adókat, akkor meg 6 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
 www.hir24.hu/belfold/2013/06/11/akarja-tudni-mi-tortenik-a-csomagjaval-a-postan/
Sajnos nekem is hasonlóak a tapasztalataim.
Bár el kell ismerni, hogy némi elmozdulás tapasztalható pozitív irányba.
Csak elég kicsi.
Régebben, amíg nem volt ennyi futárcég a piacon, addig jobban ment a postásbiznisz.
Haverom csomagjából csak az egyik fél pár cipő tűnt el, és amikor reklamált, azt a választ kapta, hogy nem lehet-e az, hogy eleve így lett feladva?
Röhej!laccoo74
Egy fél pár cipő?
A tettes azonnal meglesz: az egyetlen féllábú alkalmazott.
Mindenki más vitte volna mindkét cipőt.
Sobri Holmes megoldotta.
Jöhet a következő titokzatos bűneset.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/06/11/akarja-tudni-mi-tortenik-a-csomagjaval-a-postan/
Sajnos nekem is hasonlóak a tapasztalataim.
Bár el kell ismerni, hogy némi elmozdulás tapasztalható pozitív irányba.
Csak elég kicsi.
Régebben, amíg nem volt ennyi futárcég a piacon, addig jobban ment a postásbiznisz.
Haverom csomagjából csak az egyik fél pár cipő tűnt el, és amikor reklamált, azt a választ kapta, hogy nem lehet-e az, hogy eleve így lett feladva?
Röhej!
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a szamitas most mellekes. ha van rizsa, akkor megertem es kitudom szamolni magamtol is.MMMS
Eszközhiányt eredményezne a javak dömpingszerű ingyenes megjelenése, felelõsséggel kell meghatározni a globális preferenciák szerinti szegmentumokat.
Ezért, sokkal integráltabb megoldások szükségeltetnek, mint a fogyasztói igények primér kielégítése.
Erõforrás-alapú megközelítéssel kell bõvíteni a marketing-szemléletû eredményjavító hatást, vagyis egyaránt fontos az értékesítési lánc minden összetevője.
A számításhoz meg egy segédlet: 7.Sobri Jóska
mehetsz szobi taboraba eloadonak 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
a szamitas most mellekes. ha van rizsa, akkor megertem es kitudom szamolni magamtol is.MMMS
Eszközhiányt eredményezne a javak dömpingszerű ingyenes megjelenése, felelõsséggel kell meghatározni a globális preferenciák szerinti szegmentumokat.
Ezért, sokkal integráltabb megoldások szükségeltetnek, mint a fogyasztói igények primér kielégítése.
Erõforrás-alapú megközelítéssel kell bõvíteni a marketing-szemléletû eredményjavító hatást, vagyis egyaránt fontos az értékesítési lánc minden összetevője.
A számításhoz meg egy segédlet: 7.