OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
hát ha 30 km/h-val megy felfelé, akkor durván 1 óra szerintem.shawnka
Minél feljebb megy, annál lassabban fog emelkedni. A levegő ritkulásával a gáz felhajtóereje is csökken.dcsicsak
aha, ezért gyorsult most fel 70 km/h-ra 😀

szerk: 80shawnka
Az a földhöz viszonyított sebesség.
A kapszula emelkedése 5m/s körül van, de 6+-ról indult, tehát lassul.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
hát ha 30 km/h-val megy felfelé, akkor durván 1 óra szerintem.shawnka
Minél feljebb megy, annál lassabban fog emelkedni. A levegő ritkulásával a gáz felhajtóereje is csökken.dcsicsak
aha, ezért gyorsult most fel 70 km/h-ra 😀

szerk: 80shawnka
Nyilvan egy ideig gyorsul aztan majd lassul.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hát ha 30 km/h-val megy felfelé, akkor durván 1 óra szerintem.shawnka
Minél feljebb megy, annál lassabban fog emelkedni. A levegő ritkulásával a gáz felhajtóereje is csökken.dcsicsak
aha, ezért gyorsult most fel 70 km/h-ra 😀

szerk: 80
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
hát ha 30 km/h-val megy felfelé, akkor durván 1 óra szerintem.shawnka
Minél feljebb megy, annál lassabban fog emelkedni. A levegő ritkulásával a gáz felhajtóereje is csökken.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Szántó Dávid közvetíti. Még ehhez is ért, ráadásul nem otthonról! 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
megy a youtube on is!

 www.youtube.com/watch?v=MrIxH6DToXQ



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
20 kilométer magasból már egy próbaugrást is elvégeztek, ennek ellenére jóformán senki nem tudja, milyen hatással lesz a bázisugróra, ha szabadesésben átlépi a nagyjából 1100 kilométer/órás hangsebességet.
azért ez így merész, csinálná a fene 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hát ha 30 km/h-val megy felfelé, akkor durván 1 óra szerintem.
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Mennyi idő alatt ér fel?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Felix megindult felfelé.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
adja a digi2 is.

 onlinetv.gportal.hu/gindex.php?pg=33464239&melyik=3shawnka
na várjunk, most azt olvasom, hogy 75 perc felfújni a ballont és még 3 óra, míg feljut a kívánt magasságba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
adja a digi2 is.

 onlinetv.gportal.hu/gindex.php?pg=33464239&melyik=3
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
elméletileg 10 perc múlva tényleg kezdődik a mutatvány
 www.youtube.com/redbulljjncaa
Ma már vagy ötödszörre "10 perc múlva" 😀 Azért reméljük ma összejön.dcsicsak
megy a közvetítés!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
elméletileg 10 perc múlva tényleg kezdődik a mutatvány
 www.youtube.com/redbulljjncaa
Ma már vagy ötödszörre "10 perc múlva" 😀 Azért reméljük ma összejön.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
elméletileg 10 perc múlva tényleg kezdődik a mutatvány
 www.youtube.com/redbull


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Kellene két zsűritag a sig battle elődöntőihez, itt lehet jelentkezni!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
 homar.blog.hu/2011/10/18/alberletes_csalo_becsben

anno engem is próbáltak ilyen módszerrel átverni. Angol nyelvű levél, scannelt útlevél, olyan képek a lakásról mintha Hilton lenne. Utald a pénzt, küldöm a kulcsot. Érdekes volt, hogy a scannelt útlevél alapján Németországban született, német lány, nem tudott németül írni és kérte is az angolt, utána angol címet küldött ahova a pénzt kellett volna küldeni. Ilyen amatőr hibákról nem beszélve, hogy a scannelt útlevélen a születési dátuma nem egyezett meg azzal az életkorral amit önmagáról a levélben leírt. Ha személyes találkozót kértem, akkor egyik napról a másikra "elutazott" véglegesen. Még jó, hogy csak azért adok pénzt, amit előtte látok a 2 - szép - szememmel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szobatársamat felvették a HÖK-be, 20 perce rángattuk ki a liftből, amit telehányt, de kurva jó lesz így aludni, hogy korán kelek holnap. 😀

Kolesz. 😀Vrijbloed
Gondolj arra, ha majd téged kell onnan kirángatni 😛Asbee
Az ilyeneken alapvetően már túlestem, kopp-kopp. 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szobatársamat felvették a HÖK-be, 20 perce rángattuk ki a liftből, amit telehányt, de kurva jó lesz így aludni, hogy korán kelek holnap. 😀

Kolesz. 😀Vrijbloed
Gondolj arra, ha majd téged kell onnan kirángatni 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valóban 17 év (közben kiszámoltam 😛) az hosszú idő azóta sok minden történt, változott Berkes doktor úr is sokat változhatott, abban az időben ő volt talán a legjobb nagybátyám ismeri úgy kerültem be. Jól megcsinálta szavam nem lehet. Na de az Árgyelán Jani neve úgy tűnik nem sokatoknak mond bármit (erre voltam kíváncsi igazán 😀) pedig abban az időben fél NB-1 rettegte....dande
Az előző szezonban játszott ellenünk 3-szor is.Megye II-ben nyomja,bár most sérült.Tavasszal velük játszottuk a Békés Megyei Magyar Kupa döntőt a Kórház utcai stadionban,gólt is rúgott.Biztos érdekes lehetett neki visszatérni játékosként ennyi idő után 😊JoeyPorter
Még mindig nyomja....van az pénz 😀 ezek a meccsek benne vannak a tippmixbe? 😛 (ez nem neked szólt 😀)dande
Nincsenek,viszont havi 80-at zsebre vág,ami munka mellett elég jó :rolleyes:JoeyPorter
Mér dolgozik is valamit 😀? Amúgy ez a marha dúrva, hogy ezzel a lődörgéssel mert ezt nem nagyon tudom másnak nevezni) nagyjából annyit keres mint az én heti 20+x órát tanító nyelvszakos feleségem..... meg az ápolók stb....
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valóban 17 év (közben kiszámoltam 😛) az hosszú idő azóta sok minden történt, változott Berkes doktor úr is sokat változhatott, abban az időben ő volt talán a legjobb nagybátyám ismeri úgy kerültem be. Jól megcsinálta szavam nem lehet. Na de az Árgyelán Jani neve úgy tűnik nem sokatoknak mond bármit (erre voltam kíváncsi igazán 😀) pedig abban az időben fél NB-1 rettegte....dande
Az előző szezonban játszott ellenünk 3-szor is.Megye II-ben nyomja,bár most sérült.Tavasszal velük játszottuk a Békés Megyei Magyar Kupa döntőt a Kórház utcai stadionban,gólt is rúgott.Biztos érdekes lehetett neki visszatérni játékosként ennyi idő után 😊JoeyPorter
Még mindig nyomja....van az pénz 😀 ezek a meccsek benne vannak a tippmixbe? 😛 (ez nem neked szólt 😀)dande
Nincsenek,viszont havi 80-at zsebre vág,ami munka mellett elég jó :rolleyes:

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valóban 17 év (közben kiszámoltam 😛) az hosszú idő azóta sok minden történt, változott Berkes doktor úr is sokat változhatott, abban az időben ő volt talán a legjobb nagybátyám ismeri úgy kerültem be. Jól megcsinálta szavam nem lehet. Na de az Árgyelán Jani neve úgy tűnik nem sokatoknak mond bármit (erre voltam kíváncsi igazán 😀) pedig abban az időben fél NB-1 rettegte....dande
Az előző szezonban játszott ellenünk 3-szor is.Megye II-ben nyomja,bár most sérült.Tavasszal velük játszottuk a Békés Megyei Magyar Kupa döntőt a Kórház utcai stadionban,gólt is rúgott.Biztos érdekes lehetett neki visszatérni játékosként ennyi idő után 😊JoeyPorter
Még mindig nyomja....van az pénz 😀 ezek a meccsek benne vannak a tippmixbe? 😛 (ez nem neked szólt 😀)
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valóban 17 év (közben kiszámoltam 😛) az hosszú idő azóta sok minden történt, változott Berkes doktor úr is sokat változhatott, abban az időben ő volt talán a legjobb nagybátyám ismeri úgy kerültem be. Jól megcsinálta szavam nem lehet. Na de az Árgyelán Jani neve úgy tűnik nem sokatoknak mond bármit (erre voltam kíváncsi igazán 😀) pedig abban az időben fél NB-1 rettegte....dande
Az előző szezonban játszott ellenünk 3-szor is.Megye II-ben nyomja,bár most sérült.Tavasszal velük játszottuk a Békés Megyei Magyar Kupa döntőt a Kórház utcai stadionban,gólt is rúgott.Biztos érdekes lehetett neki visszatérni játékosként ennyi idő után 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Nobel-békedíjas lettem! ejj de szar helyzetben van a világ, ha annyira nincs már jelölt, hogy Obama 2009-es elismerése után most meg az EU-nak kellett adni a címet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal