Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
montanot végre inasba rakta valaki, 0-5 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
de nem szeretem telegdy-t, lenyúlta bogit
Sixo
Ne sajnáld szerintem. Sokkal jobb nők is vannak a világon mint Bogi. Meg amúgy egymásra unnak aztán akkor megy félrekúrni Bogi is, hátha akkor összejön neked 😛
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
A kardozók csatája mellett gondolom nem sokan látták, de az ifjú magyar íjász 6-0ra kapott ki koreai ellenfelétől (25-26-25-öket lőtt, a koreai 27-27-29). Viccess volt látni a pulzus különbséget kettőjük között a harmadik szettben, 165 vs 70)
Platypus
70-es pulzus???? milánóit zabálva is több most😊
nem igaz, hogy nem szed valamit😊
NB2
Azért ez erősen alkati kérdés, én nyugalmi helyzetben jól elvagyok 52-vel kv után, ha futok hosszabb távot (pár km) lesz 150 körül.
több mint 3 éve
Platypus San Francisco 49ers 281
ilyenkor imádom, hogy az ember várja, hogy m4 vagy dunán lesz a cselgáncs???
NB2
Szerintem nem veszik el az úszást az m4-ről, szóval szerintem duna
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
ilyenkor imádom, hogy az ember várja, hogy m4 vagy dunán lesz a cselgáncs???
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
de nem szeretem telegdy-t, lenyúlta bogit

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
A kardozók csatája mellett gondolom nem sokan látták, de az ifjú magyar íjász 6-0ra kapott ki koreai ellenfelétől (25-26-25-öket lőtt, a koreai 27-27-29). Viccess volt látni a pulzus különbséget kettőjük között a harmadik szettben, 165 vs 70)
Platypus
70-es pulzus???? milánóit zabálva is több most😊
nem igaz, hogy nem szed valamit😊
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
amúgy az miért legit, hogy több küzdősport 2x bronzot is kioszt?

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
végére a 10-es. 😀 Kár, a 7-esért

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Platypus San Francisco 49ers 281
Dunán nem élőben megy, de a weben adták élőben is
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
azért amint jön magyar versenyző egyből mutatják az íjászatot

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
ó a faszom 8-as a vége, 27-26 a koreainak. 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
14-5 lett talán a 9. oda? Beszarás, majdnem lett egy Imre Géza eset 2.0...
De megvan, szép volt fiúk, mind3 színből hoz haza a vívóküldöttség.
alatriste
Azért ekkora előnyben nehéz odatennie magát valakinek, én biztos voltam benne, hogy Szatmári és Áron is kikap az utolsó két asszóban, mondjuk hogy ennyivel, az tényleg erős.
Rajna
Az nyilván benne van, hogy kb 15-ös előnynél a koncentráció nem akkora már. De hát talán 6-0-val kezdett a német? Azért után már az önbizalom is elillan. Megvan az a fontos. Úgy voltam vele nem kapcsolom be melóba, tudtam, hogy idegtépős lesz de csak nem tartottam magam és rányomtam. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Viccess volt látni a pulzus különbséget kettőjük között a harmadik szettben, 165 vs 70)
Platypus
valami nyugtatót / szorongásoldót nem kellene bevenni ilyenkor? | olyat amivel nem buknak le |

choose life
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
2 9-essel kezdett a koreai, Matyi 8-as és 10es!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Platypus San Francisco 49ers 281
A kardozók csatája mellett gondolom nem sokan látták, de az ifjú magyar íjász 6-0ra kapott ki koreai ellenfelétől (25-26-25-öket lőtt, a koreai 27-27-29). Viccess volt látni a pulzus különbséget kettőjük között a harmadik szettben, 165 vs 70)
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Hajrá Matyi! (Duna)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Kezdődik a férfi Torna egyéni összetett
M4 online 3

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
14-5 lett talán a 9. oda? Beszarás, majdnem lett egy Imre Géza eset 2.0...
De megvan, szép volt fiúk, mind3 színből hoz haza a vívóküldöttség.
alatriste
Azért ekkora előnyben nehéz odatennie magát valakinek, én biztos voltam benne, hogy Szatmári és Áron is kikap az utolsó két asszóban, mondjuk hogy ennyivel, az tényleg erős.

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
14-5 lett talán a 9. oda? Beszarás, majdnem lett egy Imre Géza eset 2.0...
De megvan, szép volt fiúk, mind3 színből hoz haza a vívóküldöttség.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Mi a faszom volt ez itt a végén... 😬😆🇭🇺
warr_b
Dráma szétesés meg TUDJA A FASZOM DE MEGVAN A BRONZ A KURVAÉLETBE
Mondjuk vagy 2 vagy 3 szor tisztán talált és nem jelzett az a szar

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
Az utolsó 5 percre kapcsolódtam be, hogy lettünk mi a bronzérmesek, ha még tust se csináltunk?

| félig irónia... |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Közben Taimazova dzsúdózik -> lesz vagy 15 perces az a meccs is
És még utána is van 3 ütközet Tóth Krisztián előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ES férfi torna kezd


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
kommentek alapján is kihordtam egy kisebb infarkTUS-t... Grat srácok!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv