NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan, szoljanak mar a birok, hogy vegyen vissza ebbol a fesztivalbol.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
én nézem a dunán pásztort csak akkor?
Negritis
én is őt nézem

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 154 — The Mathematician
én nézem a dunán pusztait csak akkor?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
csoda, h képes volt megemlíteni, h mennyi a másik meccsnek az eredmény ez a fasz!
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
De mi a fenéért sikítozik bmeg...agyrém...de ahogy hallom más páston is 🤷‍♂️🤦‍♂️

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Ez a koreai csaj nagyon durván sikolt.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
de idegesítő ez a koreai picsa..
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt az uvoltozest nem birom elviselni.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
na ez a koreai se lesz túl szimpatikus..
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
Amúgy a vívás eléggé csúszik, még nem kezdtek a magyarok előtti sávban sem, pedig 35-re voltak kiírva, szóval szerintem inkább olyan 7:20 tájékán lesznek Lizáék.
Rajna
szép kísérlet volt, majdnem elindultam a melóhelyre, de szerencsére maradtam, így nem maradok le róla 😊
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
A triatlon 7. helyezettjét és a férfi gyorsváltó 5. helyét mondjuk minimum az aranyérmesek között kellene feltüntetni, ha az értelmetlen ponttáblázat helyett "súlyozott" rangsort vezetnénk. Nem semmi eredmények!
r.baggio
Ja hát a gördeszkaarany is annyit ér, mint Áron triplázása. Ezeket az ember magában kell súlyozza 😊
Rajna
13 évesen olimpiai bajnok, micsoda sztori... lenne, ha nem pár másik tizenévest előzött volna meg. Párizsban jöhetnek az esportok, az 5 éves Kum Csa Li már javában készül 2024-re.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
szegény india, 4x 10est lőttek, 57es kör, de korea megint 5x 10es és visszalőtték az 59et

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A triatlon 7. helyezettjét és a férfi gyorsváltó 5. helyét mondjuk minimum az aranyérmesek között kellene feltüntetni, ha az értelmetlen ponttáblázat helyett "súlyozott" rangsort vezetnénk. Nem semmi eredmények!
r.baggio
Ja hát a gördeszkaarany is annyit ér, mint Áron triplázása. Ezeket az ember magában kell súlyozza 😊

több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
A triatlon 7. helyezettjét és a férfi gyorsváltó 5. helyét mondjuk minimum az aranyérmesek között kellene feltüntetni, ha az értelmetlen ponttáblázat helyett "súlyozott" rangsort vezetnénk. Nem semmi eredmények!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
59es kör koreától kezdésre

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ha jól nézem most kicsit élénkülnek dolgok
7-től lesz magyar vívás, illetve lesz szlalomos kajak-kenu + íjászkodás megint
8-tól már női skeet(7:50), hegyikerékpár és műugrás is.
Igor
8:30 eg vízilabdameccs.

Amúgy a vívás eléggé csúszik, még nem kezdtek a magyarok előtti sávban sem, pedig 35-re voltak kiírva, szóval szerintem inkább olyan 7:20 tájékán lesznek Lizáék.
Rajna
Csapatsportokat én ritkán nézek az elején, röplabda talán egyetlen kivétel, de jogos. Inkább csak személyes ajánló, én mit fogok nézni, nyilván van mellett más is még (judo, asztalitenisz, ökölvívás, etc)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent ha eletemben eloszor latnek deszkazast, akkor eleg rossz ajanlolevel lenne ez a mai verseny, nyilvan megkerdojeleznem a sportag komolysagat egy olimpian. Irto rossz latni, hogy konkretan minden egyes lany, minden egyes meneteben legalabb ketszer elesik, es nem telik el 40 masodperc anelkul, hogy hallanam a koppanast, es az eseseket.

Amugy biztos nagyon ugyesek, de azert egy kocanezo joggal rohoghet ezen a benazason.
Stez
Hát azért tényleg fura, h még a legjobbak is elesnek 7-ből 4x, pedig külsősként annyira nem tűnik elképesztő nehéznek a dolog (közben ezek szerint biztos az).
Szesze
Nem tudom, hogy milyen nevezesi szabalyok voltak, illetve valogatok. Mert azert szamomra nehez elhinni vagy elkepzelni, hogy az amugy deszkas videokban lathato elmebeteg sztarok itt ne vernenek hulyere mindenkit, akar a ferfiak, akar a nok szamaban, viszont itt raneztel erre a noi mezonyre, csupa kislanyok, fiatalok, akik tapasztalatlanok, a korukbol is kifolyolag aligha lattak meg sok normalis versenyt.
Stez
gondolom azok is 10x elesnek és felkerül az az 1 videó amikor nem 😊
Szesze
Azert ok brutalis trukkoket nyomnak, amiben el is lehet esni. De ezek a slide-ok, amiket itt bemutattak a lanyok, tudtommal nem a nehezebbek koze tartoznak, ezek a ferfiak szamara alapok valoszinuleg.

Na mindegy, nekem nincs problemam vele, hogy olimpiai sportag lett, de azert picit idetlenre sikeredett igy elso korben ez a noknel.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
Na, ha jól nézem most kicsit élénkülnek dolgok
7-től lesz magyar vívás, illetve lesz szlalomos kajak-kenu + íjászkodás megint
8-tól már női skeet(7:50), hegyikerékpár és műugrás is.
Igor
jah, csak sajnos melózni kell menni.. de azért majd nézem bentről is😊
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
első 5 lövésből 4 10es, ez sem lesz kérdés, pedig ezt a számot londonban bukták a koreaiak, de ez a 17 gyerek nagyon adja, meg a 39 éves is

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na, ha jól nézem most kicsit élénkülnek dolgok
7-től lesz magyar vívás, illetve lesz szlalomos kajak-kenu + íjászkodás megint
8-tól már női skeet(7:50), hegyikerékpár és műugrás is.
Igor
8:30 eg vízilabdameccs.

Amúgy a vívás eléggé csúszik, még nem kezdtek a magyarok előtti sávban sem, pedig 35-re voltak kiírva, szóval szerintem inkább olyan 7:20 tájékán lesznek Lizáék.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ha jól nézem most kicsit élénkülnek dolgok
7-től lesz magyar vívás, illetve lesz szlalomos kajak-kenu + íjászkodás megint
8-tól már női skeet(7:50), hegyikerékpár és műugrás is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Doncic in da house.

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
korea lő és megint nem mutatják az íjászatot ...

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
kampman nyomj egy vitorlás linket pls a ffi versenyről, magyar érem lesz és le fogok marandni róla
Sixo
Még elég sokáig nem lesz éremosztás, sok futam van még, majd vasárnap kell figyelni, ha olyan a helyzet
Rajna
úgy lelomboztál, pedig most ahogy nézem már vezet is a magyar

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
kampman nyomj egy vitorlás linket pls a ffi versenyről, magyar érem lesz és le fogok marandni róla
Sixo
Még elég sokáig nem lesz éremosztás, sok futam van még, majd vasárnap kell figyelni, ha olyan a helyzet