NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
matti mattsson, helye lenne empty olimpia név válogatottjában

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én 3-4 másodperccel jobbat szeretnék.. az nem lehetetlen, de nekem se tetszett az úszás... de ha 1 seccel közelebb maradt volna Weyanthoz, egyből optimisták lennénk.
Igor
Ha a végén nem hagyja, hogy Belmonta lenyúlja, akkor elhinném, hogy van még benne, de nekem úgy tűnt, hogy mindent belerak a döntőért. Szóval egy hasonló időt várok a döntőben.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ebből a két futamból semmit nem tudtunk meg. Nincs Pickrem, ez jó hír... azon kívül meg kb mindenki bekerült, aki számít.

Ezt 4:31-gyel simán meg lehet nyerni... de nem tudom lesz-e ember, akiben ez benne van.. a mai alapján max Weyant, talán Ohashi. És reménykedem, h ma pókerezett Hosszú... 😕
Igor
Persze, kiszámolta, hogy a futamnegyedik hely pont jó, ezért nem hajrázott, mikor tud 10 másodperccel erősebbet... nem tűnik ez jónak, és egy éve nem is látszott sse jónak
Rajna
Én 3-4 másodperccel jobbat szeretnék.. az nem lehetetlen, de nekem se tetszett az úszás... de ha 1 seccel közelebb maradt volna Weyanthoz, egyből optimisták lennénk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Katinka ennyire fos volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én ezt mondtam az olimpia előtt, hogy szerintem hatalmas Katinka betli lesz ebből, remélem nem lesz igazam, de helyén kellene kezelni, hogy kifelé tart Ő is, és nem 3 érmet várni tőle. Személy szerint, ha már egyet hoz én elégedett leszek, ezután a felkészülés után.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ebből a két futamból semmit nem tudtunk meg. Nincs Pickrem, ez jó hír... azon kívül meg kb mindenki bekerült, aki számít.

Ezt 4:31-gyel simán meg lehet nyerni... de nem tudom lesz-e ember, akiben ez benne van.. a mai alapján max Weyant, talán Ohashi. És reménykedem, h ma pókerezett Hosszú... 😕
Igor
Persze, kiszámolta, hogy a futamnegyedik hely pont jó, ezért nem hajrázott, mikor tud 10 másodperccel erősebbet... nem tűnik ez jónak, és egy éve nem is látszott sse jónak

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
És reménykedem, h ma pókerezett Hosszú... 😕
Igor
Tükröződő szemüveggel, mint kim kardashian ?

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
azért az durva, hogy weyant majd 2 mp-vel vert mindenkit

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ebből a két futamból semmit nem tudtunk meg. Nincs Pickrem, ez jó hír... azon kívül meg kb mindenki bekerült, aki számít.

Ezt 4:31-gyel simán meg lehet nyerni... de nem tudom lesz-e ember, akiben ez benne van.. a mai alapján max Weyant, talán Ohashi. És reménykedem, h ma pókerezett Hosszú... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
a kommentátor 250nél ,ne aggódjunk mellen majd feljön, 350nél: ne aggódjunk 8an jutnak döntőbe, 400on, ne hagyjuk, hogy belmonte lenyúlja és ne legyen döntő, és az egészet azzal magyarázza, hogy a holnapi döntőre tartalékol xD

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
ebből Hosszúnál nem lesz holnap érem
NB2
még az előfutamban se lett meg..
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ebből Hosszúnál nem lesz holnap érem
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jön Katinka m4
alatriste
jah, hogy csak őt jelented be, mihályvárit meg leszarod?
Sixo
Rá nem értem ide, akkor még a pingpongot néztem 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondtam, h Ohashi-val baj lesz... ez egy baromi erős úszás volt így 😕

Viszont szerencsére Flickinger és a kínai belefulladt...
Igor
Rég voltak már olimpiai halottak
Kampman
Értelmezhetetlen futam volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Jön Katinka m4
alatriste
jah, hogy csak őt jelented be, mihályvárit meg leszarod?

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
a japán hogy meghalt a végére? 😊
NB2
hát nem hinném, hogy kiengedett volna, mert az nagyon rizikós, nagyon megfőtt, majdnem kiesett

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jön Katinka m4


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Mondtam, h Ohashi-val baj lesz... ez egy baromi erős úszás volt így 😕

Viszont szerencsére Flickinger és a kínai belefulladt...
Igor
Rég voltak már olimpiai halottak
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
a japán hogy meghalt a végére? 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondtam, h Ohashi-val baj lesz... ez egy baromi erős úszás volt így 😕

Viszont szerencsére Flickinger és a kínai belefulladt... elkiabáltam, fuck.

Na jó, ezt a futamot se értem.. Ohashi kb majdnem elaludt a végén, Mihályvári meg nem tudta kiszorítani Flickingert, és így 9. lesz, van rá egy bambim...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
ez amúgy legit, hogy valaki úgy úszik, hogy a füle kilóg a sapka alól, mint egy antenna ?

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
hát Madarász teljesen lefosott bokával kezdte ezt a meccset.. ez elég kiábrándító. Tök egyértelmű, h falsosabb pörgetéseket kéne csinálni, de amíg ennyire be van szarva addig kb nincs mit elemezni se..
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
lol, hogy még ye siwen sincs, hát akkor kik ellen versenyez katka?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az nem tunik fel, h Pickrem visszalépett/üres a 3-as pálya?

Kezd a ES is idegesíteni..... de lehet én vagyok fáradt már/várok el túl sokat.
Igor
az m4es azzal kezdte 😀
Sixo
Oh no... itt a világvége....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Az nem tunik fel, h Pickrem visszalépett/üres a 3-as pálya?

Kezd a ES is idegesíteni..... de lehet én vagyok fáradt már/várok el túl sokat.
Igor
az m4es azzal kezdte 😀