NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
USA wins 121 medals in Rio, most by any country since 1988 (Soviet Union), and the most for the U.S. in a non-boycotted Games since 1904. 😉
Jughead
a ruszkik nélkül nem volt nehéz dolguk, persze ha őket piszkálnánk meg, akkor itt hisztiznének
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
USA wins 121 medals in Rio, most by any country since 1988 (Soviet Union), and the most for the U.S. in a non-boycotted Games since 1904. 😉
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Mondjuk azt nem igazán értem, hogy mi értelme van, hogy az egyik csapat sportban ott lehetnek a profik, fociban meg megy ez az U21-es majomkodás...
Hanni
szerintem, ha az NCAA-ből, vagy a 21 éven aluli nba játékosokból állna a Team USA akkor is szétvernék a világot.
kapitnono
Nagyon nem igaz ez. 😊 2020-ban nagyon nehéz dolguk lesz. 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk azt nem igazán értem, hogy mi értelme van, hogy az egyik csapat sportban ott lehetnek a profik, fociban meg megy ez az U21-es majomkodás...
Hanni
szerintem, ha az NCAA-ből, vagy a 21 éven aluli nba játékosokból állna a Team USA akkor is szétvernék a világot.
kapitnono
mondjuk egy foci eb után még idehozni a nagyokat, az elég durva lenne, kb a szezon felére meghalnának😊
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Mondjuk azt nem igazán értem, hogy mi értelme van, hogy az egyik csapat sportban ott lehetnek a profik, fociban meg megy ez az U21-es majomkodás...
Hanni
szerintem, ha az NCAA-ből, vagy a 21 éven aluli nba játékosokból állna a Team USA akkor is szétvernék a világot.


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Székely és Vásárhelyi is jó kommentátorok, sajnálom, hogy eljöttek az ES-től...
Haverom ma felhívott és megvédte a Knézyt, hogy szörnyű körülménye között közvetített, 1 fekete pontot lehúzhatunk neki. Igaz még így is marad egy pár😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
2020 már az eurosporton is lesz, így az atlétika/úszás nézhető ott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Na, 2024-ig csak az MTVA közvetíti az olimpiát. Hallgathatjuk majd crazyt meg bandáját.
kapitnono
Iktriad már dolgozik az ügyön, hogy krézy addigra eltűnjön.
Kampman
Az a baj ,hogy ennek valamilyen aurája van, az addig jónak tűnő kommentátorok az mtv-nél megbolondulnak. Knézy is még anno az eurosporton sipivel tök faszék voltak, székely dávid is tök fasza amikor ott van , egyedül szabó gáborra nem hat az mtv átok.
Sixo
Ő csak kölcsönben van azért.
Viszont Vásárhelyi Tamáson nem fog az átok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Na, 2024-ig csak az MTVA közvetíti az olimpiát. Hallgathatjuk majd crazyt meg bandáját.
kapitnono
Iktriad már dolgozik az ügyön, hogy krézy addigra eltűnjön.
Kampman
Az a baj ,hogy ennek valamilyen aurája van, az addig jónak tűnő kommentátorok az mtv-nél megbolondulnak. Knézy is még anno az eurosporton sipivel tök faszék voltak, székely dávid is tök fasza amikor ott van , egyedül szabó gáborra nem hat az mtv átok.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
stílusosan zárult a boksz az olimpián: egy ordas csalással a 91+ kilósok döntőjében.
deyell
Ilyenek ezek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk azt nem igazán értem, hogy mi értelme van, hogy az egyik csapat sportban ott lehetnek a profik, fociban meg megy ez az U21-es majomkodás...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
elég komolytalan befejezése ez így az olimpiának😕
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Na, 2024-ig csak az MTVA közvetíti az olimpiát. Hallgathatjuk majd crazyt meg bandáját.
kapitnono
Iktriad már dolgozik az ügyön, hogy krézy addigra eltűnjön.

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Na, 2024-ig csak az MTVA közvetíti az olimpiát. Hallgathatjuk majd crazyt meg bandáját.


több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Bírkózásnak megásta a sírját a bírkózás

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
mondjuk az amerikaik minden ellenük befújt faultnál olyan képet vágnak...
szerintem még eddig egyet el nem ismertek
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/21/levetkoztek_a_mongol_birkozo_edzok/

Így semmi helye az olimpián a birkózásnak.
Bár hagyományosan magyar sikersportág, de remélem kibasszák a picsába.
gabokocka
Igazán méltó lezárás volt. A következő olimpiára az összes küzdősportot eltakarítanám a vívást leszámítva. Box, dzsúdó, birkózás, taekwando, mehet az összes.
Kampman
Meg kell újulniuk. Ez a 20 percenként birkózok értelmetlen, legyen napi egy meccs, de az tartson akár húsz percig, legyenek akciók, legyen különbség a versenyzők között. A boxnál ez jól működik, ott a pontozást kellene megreformálni, de ebben nem nagyon hiszek, a profiknál is olyan csalások vannak, hogy ihaj, akkor miért lenne ez másképp itt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
ennyi hibával nem verhetőek az amik😕
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
na. és mivel a hölgy (ha hölgy) nem úszó (pláne nem vásárhelyi úszó), ezért teljesen lényegtelen Gyurtát emlegetni
slowmotion
Pláne, hogy én nem is azt mondtam, hogy csajok fárasztották le.
Hanem azt, hogy bulizott és nem volt megfelelő a felkészülése.
Valahol biztos igaz a barátom sztorija, ezt az eredmények és Szeles nyilatkozata is alátámasztja.
Bazzani
attól még itt elterjedt ez a poén.
és ha poén, akkor tovább lehet fűzni.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na. és mivel a hölgy (ha hölgy) nem úszó (pláne nem vásárhelyi úszó), ezért teljesen lényegtelen Gyurtát emlegetni
slowmotion
Pláne, hogy én nem is azt mondtam, hogy csajok fárasztották le.
Hanem azt, hogy bulizott és nem volt megfelelő a felkészülése.
Valahol biztos igaz a barátom sztorija, ezt az eredmények és Szeles nyilatkozata is alátámasztja.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/21/levetkoztek_a_mongol_birkozo_edzok/

Így semmi helye az olimpián a birkózásnak.
Bár hagyományosan magyar sikersportág, de remélem kibasszák a picsába.
gabokocka
Igazán méltó lezárás volt. A következő olimpiára az összes küzdősportot eltakarítanám a vívást leszámítva. Box, dzsúdó, birkózás, taekwando, mehet az összes.

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyot röhögtem ezen a birkózás mizérián. A mongolok adtak az élvezetnek.
Nagyon sok probléma ütközött most (is) ki ezen sportág esetében. Valami drasztikus változás kellene mind bírói (felfogás) téren, pontozás, szabályrendszer stb. stb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
stílusosan zárult a boksz az olimpián: egy ordas csalással a 91+ kilósok döntőjében.

choose life
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Vesszek meg, ha ez a Semenya tényleg nő.
Kampman
megvizsgálnád, mi?😀
NB2
majd a Gyurta Dani
Löfli
várjá', ez a csajszi (csajszi?) nem úszó
slowmotion
erről valaki tájékoztasson legyen szíves, hogy, honnan, mikor indult ez a sztori
zinedine5
Állítólag Dani azért volt ilyen gyenge mert lefárasztották a felkészülés idéjén a vásárhelyi úszóhölgyek s nem azzal hogy melyikük úszik egy óra alatt nagyobb távot.

Btw én meg tudom, hogy az anyósom szomszédjának vmilyen ágú rokonával jár s tök helyes inteligens stb srác 😛 😊
dande
Aham.

Erre gondoltam.
zinedine5
na. és mivel a hölgy (ha hölgy) nem úszó (pláne nem vásárhelyi úszó), ezért teljesen lényegtelen Gyurtát emlegetni
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 index.hu/sport/2016/rio/2016/08/21/levetkoztek_a_mongol_birkozo_edzok/

Így semmi helye az olimpián a birkózásnak.
Bár hagyományosan magyar sikersportág, de remélem kibasszák a picsába.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.