Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
USA kicsit más világ, de a csoportmeccsen is csak 1 negyedben domináltak. Ha ezt limitáljuk lehet esélyük.
danyly
Ez így egy kicsit erős. Egy negyedig domináltak gólokat tekintve, de fizikailag 25 percig, arról nem is beszélve, hogy azt hiszem hét kapufájuk volt, az utolsó negyedben pedig már nem is mentek gőzerővel.

A realitás az, hogy nem verjük meg őket, viszont esélytelenek nyugalmával játszhatunk, ez még sokat segíthet. A csoda meg csoda, azért azt bizonyítottuk, hogy van tartásunk. Az tény, hogy mi vért pisáltunk, míg az Usákoknak három negyedet kellett játszaniuk.

Bízzunk benne, talán sikerül őket meglepnünk, vagy ha azt nem, nyeljenek tengervizet, aztán fossanak a meccs helyett. 8)

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hát ezt a partert gyorsan elvágták :S


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Gyerünk Viktor!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lőrinc Viktor bronzért csatázik a német Kudlával. Ma nem nagyon követtem a birkózást, mennyire erős ez a német? Azt tudom, hogy EB bronzérmet szerzett idén, de esetleg valaki valami plusz infó?

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nb2 nem károg! Előre még pláne!
zemanla
nem károgtam, csak megjegyeztem, hogy azért ez a meccs fizikailag igencsak legyalulta a csajokat
ellenben az usákokkal, ők jobbak sajnos 1-2 góllal és lehet, pont számítani fog a pihentségük
NB2
Ano igyon te dógozzá és nyerünk még tíz aranyat 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Nb2 nem károg! Előre még pláne!
zemanla
nem károgtam, csak megjegyeztem, hogy azért ez a meccs fizikailag igencsak legyalulta a csajokat
ellenben az usákokkal, ők jobbak sajnos 1-2 góllal és lehet, pont számítani fog a pihentségük
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Nb2 nem károg! Előre még pláne!
zemanla
Bent alszik a munkahelyen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
USA kicsit más világ, de a csoportmeccsen is csak 1 negyedben domináltak. Ha ezt limitáljuk lehet esélyük.
danyly
Ezt nem értem. Csoportellenfelek voltak, ilyenkor nem csak a döntőben jöhetnének szembe?
peterk2005
a lányok borították a "papírformát" azzal, hogy a másik csoport másodikját kiejtették.
papírforma szerint most B1-A2 elődöntőnek kellene lennie, nem B1-B3-nak
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
USA kicsit más világ, de a csoportmeccsen is csak 1 negyedben domináltak. Ha ezt limitáljuk lehet esélyük.
danyly
Ezt nem értem. Csoportellenfelek voltak, ilyenkor nem csak a döntőben jöhetnének szembe?
peterk2005
Mivel 4 csapat ment tovább a csoportból így ad absurdum egy csoport is adhatná a legjobb 4-et. Szal ha csak a döntőben jöhetne csoportellenfél, akkor nem lenne elődöntő. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
USA kicsit más világ, de a csoportmeccsen is csak 1 negyedben domináltak. Ha ezt limitáljuk lehet esélyük.
danyly
Ezt nem értem. Csoportellenfelek voltak, ilyenkor nem csak a döntőben jöhetnének szembe?
peterk2005
Összesen 8 csapat volt kinn az olimpián, mindenki játszik a negyeddöntőben, így ez egyáltalán nem lehetetlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
USA kicsit más világ, de a csoportmeccsen is csak 1 negyedben domináltak. Ha ezt limitáljuk lehet esélyük.
danyly
Ezt nem értem. Csoportellenfelek voltak, ilyenkor nem csak a döntőben jöhetnének szembe?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nb2 nem károg! Előre még pláne!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Ezt szerintem a régi edzővel buktak volna
ThundersNFL
Régi edzővel ki se jutnak.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Halkan jegyzem meg az usákok kb negyedgőzzel játszottak, sajnos sokkal pihentebbek lesznek😕
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Ezt szerintem a régi edzővel buktak volna

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Futó csíkra kiírva: ..az Edgyesült Államokkal játszunk...
Vazzzz!
zemanla
Sok volt a házi pálesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Futó csíkra kiírva: ..az Edgyesült Államokkal játszunk...
Vazzzz!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Kasó az új Szécsi?
Btw gratuláció mindenkinek.
USA ellen meg elég csak az EB-re és a holland meccsekre gondolni.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Igen. Köszönjük Csernus dokinak is!
zemanla
a munka még közel sincs elvégezve 😊
 www.lokal.hu/2016-07-csernus-bevallaltak-nekem-az-aranyat-a-poloslanyok/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Picológia rules!!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
5-1 ről így feljönni! Ez teljesen rendben volt.😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
A kapuscsere volt a momentum, be is jött.. Bevallom a büntiket már nem mertem nézni... 😊
csi77
tisztára mint anno amikor Kósz helyett jött Szécsi vagy hogy
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Usákok ellen már kb mindegy mi lesz (esélyesen sima vereség) ez így már nagyon szép
dande
Amúgy mi a bréből lehet erőt meríteni, ha nem egy ilyen meccsből?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Igen. Köszönjük Csernus dokinak is!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
A kapuscsere volt a momentum, be is jött.. Bevallom a büntiket már nem mertem nézni... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png