Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.
danyly
Nem véletlenül...
Szar ez a sport
Bruce
Nem xar, csak a részrehajló kecskebaszó bírókat kell elzavarni a picsába
ThundersNFL
De, amíg egy sportág szabályzata olyan, hogy egy ilyen bíró eldönthesse a meccset a sportolók feje felett, addig az a sportág szar...
StormST
Előbb írtam ha egál akkor az nyerjen aki akcióból több pontot szerez... Mondjuk akkor meg szétintik a meccset...
ThundersNFL
Akkor már nem lenne szar sportág, ha nem lehetne intéssel veszíteni, de most az, szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
2024 BP sportágak: fogathajtás, ostorcsattogtatás, slambuc főzés, lovas íjászat.....
zemanla
Elsőben és az utolsóban jók lennének a magyarok. 😊

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
2024 BP sportágak: fogathajtás, ostorcsattogtatás, slambuc főzés, lovas íjászat.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.
danyly
Nem véletlenül...
Szar ez a sport
Bruce
Nem xar, csak a részrehajló kecskebaszó bírókat kell elzavarni a picsába
ThundersNFL
De, amíg egy sportág szabályzata olyan, hogy egy ilyen bíró eldönthesse a meccset a sportolók feje felett, addig az a sportág szar...
StormST
Előbb írtam ha egál akkor az nyerjen aki akcióból több pontot szerez... Mondjuk akkor meg szétintik a meccset...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.
danyly
Nem véletlenül...
Szar ez a sport
Bruce
Nem xar, csak a részrehajló kecskebaszó bírókat kell elzavarni a picsába
ThundersNFL
De, amíg egy sportág szabályzata olyan, hogy egy ilyen bíró eldönthesse a meccset a sportolók feje felett, addig az a sportág szar...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Amúgy 2 perccel a vége előtt, amikor a németet intette és 3-2 lett, akkor Viktor miért nem akart lent paterből birkózni?
dawyd728
Mert csak intet de nem ítélt partert
ThundersNFL
Én nem értek a sporthoz, én csak azt hallottam, h Mohay szerint Viktor választotta az állásból birkózást. Ez már nekem akkor is furcsa volt. Ezért kérdezem, aki nálam többet konyít ehhez a sporthoz, az mit gondol erről.
Vagy ha vki nem akar lentről birkózni, akkor kap 1 pontot, az esetleges parterből szerezhető 2-4 vagy még több helyett?
dawyd728
Úgy gondolta, hogy ott erősebb lehet, és tud jó akciót indítani. Mert nem érezte olyan erőben a németet(?). De az is lehet ez egy rossz döntés volt tőle abban a pillanatban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Ha egyenlő akkor ne az intés döntsön hanem az aki akcióból szerezte a pontját...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.
danyly
Nem véletlenül...
Szar ez a sport
Bruce
Nem xar, csak a részrehajló kecskebaszó bírókat kell elzavarni a picsába

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Szujót nem lehetne lelőni annyira hülye hogy már fáj

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Amúgy 2 perccel a vége előtt, amikor a németet intette és 3-2 lett, akkor Viktor miért nem akart lent paterből birkózni?
dawyd728
Mert csak intet de nem ítélt partert
ThundersNFL
Én nem értek a sporthoz, én csak azt hallottam, h Mohay szerint Viktor választotta az állásból birkózást. Ez már nekem akkor is furcsa volt. Ezért kérdezem, aki nálam többet konyít ehhez a sporthoz, az mit gondol erről.
Vagy ha vki nem akar lentről birkózni, akkor kap 1 pontot, az esetleges parterből szerezhető 2-4 vagy még több helyett?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.
danyly
Nem véletlenül...
Szar ez a sport
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Amúgy 2 perccel a vége előtt, amikor a németet intette és 3-2 lett, akkor Viktor miért nem akart lent paterből birkózni?
dawyd728
Mert csak intet de nem ítélt partert
ThundersNFL
Viktorkérte, hogy fentről folytassák, szerintem érezte, hogy fáradtan nem lenne esélye megforgatni.


több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Megint ugyanaz jut eszembe, ha tudjuk, hogy ilyeneken múlik, akkor miért nem csinálunk az elején többet?

A német lathatóan gyengébb volt, kb. fél órája meccselt, erre az egész első menetet elalibizzük.

Faszom ebbe.
zinedine5
Pont ugyanannyit tette az elején a magyar, mint a német, csak a kirgiz szerint a mi ugyannyink kevesebbet ér, mint az ő ugyanannyijuk.

Bár azt is látni kell, hogy a 2 pontot nem a kirgiz adta, hanem oldalról az öreg, érdekes, hogy csak ő látta szabálytalannak a 3-ból a magyart, de utána még vissza tudott jönni a magyar srác, a második pofon lett sok...
StormST
Nem mentem fel a bírot, csak érthetetlen volt ez a szar taktika, hogy a fáradtabb, gyengébb birkozót meccsben hagytuk. Meg kellett volna baszni az elején és kész.
zinedine5
Nem gondolom, hogy ez lett volna a taktika, próbálkozott a magyar srác, de a német bontott mindent, csak arra figyelt, hogy ne tudja megfogni a magyar, nem akart ő támadni, de a bíró valamiért ezt nem akarta így látni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 294 — Ajmo Vatreni
Megint ugyanaz jut eszembe, ha tudjuk, hogy ilyeneken múlik, akkor miért nem csinálunk az elején többet?

A német lathatóan gyengébb volt, kb. fél órája meccselt, erre az egész első menetet elalibizzük.

Faszom ebbe.
zinedine5
Pont ugyanannyit tette az elején a magyar, mint a német, csak a kirgiz szerint a mi ugyannyink kevesebbet ér, mint az ő ugyanannyijuk.

Bár azt is látni kell, hogy a 2 pontot nem a kirgiz adta, hanem oldalról az öreg, érdekes, hogy csak ő látta szabálytalannak a 3-ból a magyart, de utána még vissza tudott jönni a magyar srác, a második pofon lett sok...
StormST
Nem mentem fel a bírot, csak érthetetlen volt ez a szar taktika, hogy a fáradtabb, gyengébb birkozót meccsben hagytuk. Meg kellett volna baszni az elején és kész.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Amúgy 2 perccel a vége előtt, amikor a németet intette és 3-2 lett, akkor Viktor miért nem akart lent paterből birkózni?
dawyd728
Szerintem az első parternél érezte, hogy nincs esélye megemelni, főleg fáradtabban nem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy 2 perccel a vége előtt, amikor a németet intette és 3-2 lett, akkor Viktor miért nem akart lent paterből birkózni?
dawyd728
Mert csak intet de nem ítélt partert

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Megint ugyanaz jut eszembe, ha tudjuk, hogy ilyeneken múlik, akkor miért nem csinálunk az elején többet?

A német lathatóan gyengébb volt, kb. fél órája meccselt, erre az egész első menetet elalibizzük.

Faszom ebbe.
zinedine5
De az első menetben német-török csak állt és nem csinált semmit erre a minket int a kecske szaros köcsöge plusz a fattyú verte ki az ő nemzeti fattyát...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nem kellene ilyen faszom kötött meg szabadfogás, birkózzanak meg egymással az emberek, aztán aki erősebb az győz.
A szumó is 100× jobb ennél a judónál meg birkózásnál sztem.
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Amúgy 2 perccel a vége előtt, amikor a németet intette és 3-2 lett, akkor Viktor miért nem akart lent paterből birkózni?
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez a sportág szánalmas, ki is pöckölik majd Tokióban remélhetőleg
flzoli
Ott majd lesz kyu karate, na szerintem az is ugyanolyan, hogy a bírók döntik el hogy ki nyer...
Bruce
"THE INTERNATIONAL OLYMPIC COMMITTEE (IOC) TODAY AGREED TO ADD BASEBALL/SOFTBALL, KARATE, SKATEBOARD, SPORTS CLIMBING AND SURFING TO THE SPORTS PROGRAMME FOR THE OLYMPIC GAMES TOKYO 2020."

Na nem mintha ezek a sportágak annyival izgalmasabbnak hangzanának.....

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Megint ugyanaz jut eszembe, ha tudjuk, hogy ilyeneken múlik, akkor miért nem csinálunk az elején többet?

A német lathatóan gyengébb volt, kb. fél órája meccselt, erre az egész első menetet elalibizzük.

Faszom ebbe.
zinedine5
Pont ugyanannyit tette az elején a magyar, mint a német, csak a kirgiz szerint a mi ugyannyink kevesebbet ér, mint az ő ugyanannyijuk.

Bár azt is látni kell, hogy a 2 pontot nem a kirgiz adta, hanem oldalról az öreg, érdekes, hogy csak ő látta szabálytalannak a 3-ból a magyart, de utána még vissza tudott jönni a magyar srác, a második pofon lett sok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hiába volt rezgőlécen a birkózás az olimpiai sportág listáján. Próbálkoztak itt szabály módosításokkal, de úgy tűnik nem sok eredménye volt.
Bár ókori olimpiai sportág a birkózás, de csak ezért ne tartsuk meg ha nem muszáj (persze akkor más körülmények között vívták).
danyly
A szabadfogás azért tűrhetőbb. Több technika használható, több az esély eldönteni a meccset a szőnyegen. Azt bent kell tartani, a kötöttet meg kirakni.

Mondjuk úgyis hoznak valami hasonlót helyette. 😀 A mérhető sportágak elfogytak, minden új sport - az X sportok is - bíró determináltak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Nem igaz most már, hogy minden éremmeccsünket elvezetik zsinórban. Cselgáncs után most bírkózás is
zavi27
nyugi. nyolcvanmillió kraut szerint jól vezette a bíró a meccset. holnap meg legfeljebb egy Mercedest vezet majd.

a német GDP nő, hol van ehhez egyetlen csóró kis birkózó négyéves munkája?
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Néger ukrán bexarás

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018