Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Én biztos ököllel jól orrbavágtam volna a kirgiz suttyót! Igaz örökös eltiltást kapnék,de élete végéig emlékezne rá, hogy ne legyen részlehajló

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
Szerintem meg kár erőltetni ezt a két sportot, vagy pedig változtassanak a szabályokon. Olyasmire gondolok mint a szkander vagy a szumó. Nincs intés, nincs mellébeszélés, a jobb nyer vagy esetleg a szerencsésebb, de ez utóbbi benne van a pakliban.
Bruce
Én se erőltetném, hogy maradjanak bent, a jelenlegi szabályokkal szerintem repüljön az összes, de ha mindenképp erőltetni akarják őket, akkor szerintem egy ilyen szervezés jót tehetne, a sportolóknak és a nézőknek is...
StormST
Az lehet hogy jót tenne valóban.
Arra leszek kíváncsi, hogy a taekwondo milyen lesz most, mert nem emlékszem már, hogy amikor utoljára néztem milyen is volt.
Mondjuk az meg egy másik kérdés, hogy miért hozzák be a karatét, ha van már egy ilyen jellegű küzdősport, bár a karaténak örülök egy picit, mert jászberényben nagyon jó karateklub van és innen biztos lesznek olimpikonok így! 😊
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
Ennek valószínűleg időbeosztási, infrastruktúrális okai vannak. A hasonló sportágakat ugyanabban a sportcsarnokban rendezik, így első hétre felépítik a dzsúdónak, aztán utána átépítik a bírkózásra. Menet közben éjszaka el-vissza átépítgetni valószínűleg nagyon költséges lenne.

Mondjuk úgy talán meg lehetne oldani, ahogy az úszást csinálják: délelőtt selejtezők, majd este helyosztók. Csak akkor az első és utolsó nap fél nap (úszásban ezekre teszik a rögtön döntős számokat, ott nincs üres este/reggel emiatt).
peterk2005
Ugyan már, eddig is volt X nap dzsúdó, Y nap bírkózás. Nem kéne őket keverni, nem azt írtam, csak sportáganként nem 1 napot adni a súlycsoportoknak, hanem valamennyi napot az összes súlycsoport selejtezőinek, aztán még pár napot a döntőknek, de ettől az X és Y nem kéne, hogy változzon, mert ugyanannyi meccs lenne, csak más elosztásban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
ez nem hülyeség! bunyóban is így van *
mondjuk egy baj van, a vigaszági meccseket nehéz lenne lejátszani, de akkor ne legyenek😊
* nekem a boxban mikor a 4-ből 2-en nyomják egyszerre a gombot mert látta a találatot tetszett, mert láttam, hogy kb hogy állunk, de ez a menet végén meglátjuk... hát fura
NB2
Mondjuk a vigaszág is megérne egy misét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
2024 BP sportágak: fogathajtás, ostorcsattogtatás, slambuc főzés, lovas íjászat
zemanla
alföldi összetett négypróba néven szerintem be lehetne illeszteni a programba
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
eddig 2 érmet vettek el tölünk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
Ennek valószínűleg időbeosztási, infrastruktúrális okai vannak. A hasonló sportágakat ugyanabban a sportcsarnokban rendezik, így első hétre felépítik a dzsúdónak, aztán utána átépítik a bírkózásra. Menet közben éjszaka el-vissza átépítgetni valószínűleg nagyon költséges lenne.

Mondjuk úgy talán meg lehetne oldani, ahogy az úszást csinálják: délelőtt selejtezők, majd este helyosztók. Csak akkor az első és utolsó nap fél nap (úszásban ezekre teszik a rögtön döntős számokat, ott nincs üres este/reggel emiatt).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
Szerintem meg kár erőltetni ezt a két sportot, vagy pedig változtassanak a szabályokon. Olyasmire gondolok mint a szkander vagy a szumó. Nincs intés, nincs mellébeszélés, a jobb nyer vagy esetleg a szerencsésebb, de ez utóbbi benne van a pakliban.
Bruce
Én se erőltetném, hogy maradjanak bent, a jelenlegi szabályokkal szerintem repüljön az összes, de ha mindenképp erőltetni akarják őket, akkor szerintem egy ilyen szervezés jót tehetne, a sportolóknak és a nézőknek is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
2024 BP sportágak: fogathajtás, ostorcsattogtatás, slambuc főzés, lovas íjászat.....
zemanla
a baseballt meg váltja majd a méta
baggio
Azt a faszt. Elvileg csak a bugaci csikós képes lóháton elvezetni egy hatos fogatot...ennél jobb olimpiai sportág nem kell....#infideszwetrust



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
Szerintem meg kár erőltetni ezt a két sportot, vagy pedig változtassanak a szabályokon. Olyasmire gondolok mint a szkander vagy a szumó. Nincs intés, nincs mellébeszélés, a jobb nyer vagy esetleg a szerencsésebb, de ez utóbbi benne van a pakliban.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...
StormST
ez nem hülyeség! bunyóban is így van *
mondjuk egy baj van, a vigaszági meccseket nehéz lenne lejátszani, de akkor ne legyenek😊
* nekem a boxban mikor a 4-ből 2-en nyomják egyszerre a gombot mert látta a találatot tetszett, mert láttam, hogy kb hogy állunk, de ez a menet végén meglátjuk... hát fura
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Hehe mit akartok friccek ezt Lőrinczért kaptátok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
2024 BP sportágak: fogathajtás, ostorcsattogtatás, slambuc főzés, lovas íjászat.....
zemanla
a baseballt meg váltja majd a méta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként azt se értem, hogy miért kell 1 napba besűríteni a birkózó és dzsúdó súlycsoportok meccseit, így estére mindegyik fáradt és így jönnek a kevésbé látványos, gyömöszölős, bírós meccsek, pedig ha hagynák őket pihenni egy estét, akkor sokkal színvonalasabb lehetne az egész. Első egy-két-három nap összes súlycsoport lejátszák 4 vagy 8 közé jutást, utána jöhetnek a döntős napok, sokkal tisztább és élvezhetőbb lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amugy ez a szervezés is milyen gagyi, tegnapig öt monitor kevés lett volna az eseményeket követni, ma meg ha nincs magyar birko illetve minöségi kézilabda, konkrétan nincs mit nézni...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Másik topikban írtam, de ide is beteszem. Nem csak erkölcsi kár érte szegény Viktort hanem anyagi is:  businessandcafe.blog.hu/2016/08/06/mekkora_biznisz_ermet_nyerni_az_olimpian
NB2
az 1992-es olimpián a judós Hajtós Bertalantól csalták el az aranyérmet, de az olimpia után győztesnek járó pénzjutalmat kapott, mert a teljesítménye alapján aranyat érdemelt volna. jó lenne, ha Lőrincz Viktor esetében is hasonló lenne, és megkapná azt a pénzt, ami egy bronzérmesnek jár, mert ő mindent megtett érte.

choose life
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Bor Barna, Bácsi, Lőrincz...mindenki döntsön vérnérséklete szerint, hogy, hogy kaptak ki...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Tény hogy a zsűriasztalnál is csak tök és pinavakarók ülnek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 828
Kötöttfogású birkózás helyett inkább legyen 6 egyéni és 6 csapat vívó szám, meg akár vegyes csapatok is. 100x több értelme van annak. Magyar döntőkön kívül megnéztem még 4-5-t és szórakoztatott. A birkózásban meg pont a végjátékot nem érdemes nézni, egyszerűen semmi látvány, max az első körökben.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Én azt mondom, hogy minden olyan küzdősport, amelyikben a bíró valamire önkényesen pontot adhat (nem a "megad vagy nem-ad-meg kontextusban, hanem a semmiből), az a sportolók kezéből kiveszi a biztos döntés lehetőségét és ezzel bundára/csalásra/részlehajlásra ad lehetőséget, ami nagy hiba és nem mellesleg undorító is, pont olyan sportágaknál, ahol két ember küzdelme kéne, hogy a lényeg legyen...

Amerikai fociban se dönthet egyszercsak úgy a zebra, hogy valamelyik csapatnak ad 1 pontot csak úgy, azért meg kell dolgozni minden esetben, max dönthet rosszul, hogy megad-e egy pontot vagy nem, esetleg helyzetbe juttathat egy csapatot, de az már teljesen más tészta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Szekeres Pétert ahogy megdicsértem vívásnál most ugyanúgy el kell marasztalnom pályakerékpárban. Látszik rajta hogy elolvasta a szabályokat plusz van nála egy (sok esetben nem releváns) eredménylista a versenyzőkről, oszt ennyi.
empty taxi
Mikor felolvasta, hogy a sprinter Viviani hanyadik lett a Grand Tourokon fogtam a fejemet...

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Másik topikban írtam, de ide is beteszem. Nem csak erkölcsi kár érte szegény Viktort hanem anyagi is:  businessandcafe.blog.hu/2016/08/06/mekkora_biznisz_ermet_nyerni_az_olimpian

Szerkesztette: NB2
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Szekeres Pétert ahogy megdicsértem vívásnál most ugyanúgy el kell marasztalnom pályakerékpárban. Látszik rajta hogy elolvasta a szabályokat plusz van nála egy (sok esetben nem releváns) eredménylista a versenyzőkről, oszt ennyi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Előbb írtam ha egál akkor az nyerjen aki akcióból több pontot szerez... Mondjuk akkor meg szétintik a meccset...
ThundersNFL
Ennyi amúgy. Beszarás, és egyben szégyen a sportra nézve, hogy a mai szabályok szerint az is nyerhet, aki nem szerez akcióból pontot egy olyannal szemben, aki igen.

Kb mintha vívásban kikapnál azért mert nem támadsz mikor neked van több tusod...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nagyon ki van bukva szegény Lőrincz Viktor.
danyly
Nem véletlenül...
Szar ez a sport
Bruce
Nem xar, csak a részrehajló kecskebaszó bírókat kell elzavarni a picsába
ThundersNFL
De, amíg egy sportág szabályzata olyan, hogy egy ilyen bíró eldönthesse a meccset a sportolók feje felett, addig az a sportág szar...
StormST
Pontosan!
Sajnos faszfej bírók mindig lesznek és ha ilyen hatalom van a kezében, hogy ő dönti el, akkor minek megrendezni a sporteseményt. Régen nem arról szól a birkózás, hogy ki az erősebb. Pedig amikor kisgyerekként birkózol egy másikkal, akkor azt akarjátok eldönteni, hogy melyikőtök az erősebb, ügyesebb. Itt most Lőrincz Viktor volt a jobb, de mégis ő lett a vesztes.Kiölték ebből a sportból azt amiről szólnia kellene. Ezt fogalmaztam meg egy szóval korábban: szar