Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Közbevetett kérdés: hogy hívták azt, aki régen, még Barcelone környékén közvetítette a birkózást? Dávid Sándor?
StormST
nem a Molnár Dánielre gondolsz?
NB2
Nem tudom, arra, akinek olyan jó mély, öblös hangja volt és nagyon hallatszott, hogy ért hozzá mocskosul. 😊
StormST
Dobor Dezső.
Sobri Jóska
Köszönöm!! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
pontszerzőinket hol tudom lecsekkolni?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk az meg egy másik kérdés, hogy miért hozzák be a karatét, ha van már egy ilyen jellegű küzdősport, bár a karaténak örülök egy picit, mert jászberényben nagyon jó karateklub van és innen biztos lesznek olimpikonok így! 😊
Bruce
mert Japán rendez 2020-ban és ilyenkor erősebb és hatásosabb a lobbi
baggio
Azt vágom, hogy amiatt lett, de akkor miért nem veszik ki mondjuk a taekwondo-t helyette?
Bruce
Mert a japán lobby nem akarja, hogy kivegyék? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Közbevetett kérdés: hogy hívták azt, aki régen, még Barcelone környékén közvetítette a birkózást? Dávid Sándor?
StormST
nem a Molnár Dánielre gondolsz?
NB2
Nem tudom, arra, akinek olyan jó mély, öblös hangja volt és nagyon hallatszott, hogy ért hozzá mocskosul. 😊
StormST
Dobor Dezső.
Sobri Jóska
igen, igen, igen
előttem volt és valamiért Molnár Dánielt írtam...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Közbevetett kérdés: hogy hívták azt, aki régen, még Barcelone környékén közvetítette a birkózást? Dávid Sándor?
StormST
nem a Molnár Dánielre gondolsz?
NB2
Nem tudom, arra, akinek olyan jó mély, öblös hangja volt és nagyon hallatszott, hogy ért hozzá mocskosul. 😊
StormST
Dobor Dezső.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Inkább a tollast nézem, többet érek vele.
danyly
Az tuti

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Inkább a tollast nézem, többet érek vele.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk az meg egy másik kérdés, hogy miért hozzák be a karatét, ha van már egy ilyen jellegű küzdősport, bár a karaténak örülök egy picit, mert jászberényben nagyon jó karateklub van és innen biztos lesznek olimpikonok így! 😊
Bruce
mert Japán rendez 2020-ban és ilyenkor erősebb és hatásosabb a lobbi
baggio
Azt vágom, hogy amiatt lett, de akkor miért nem veszik ki mondjuk a taekwondo-t helyette?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Viszont szimpatikusan büszkék a kubaiak a hazájukra pedig vannak ott bajok.

több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Vicc ez a birkózás. 😊
több mint 8 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A kubai-török bírkózáson is jó a bíráskodás




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Káosz ez a birkózás, úgy tűnik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Eleg kepben van a bíró mind a 3...

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Ugyan már, eddig is volt X nap dzsúdó, Y nap bírkózás. Nem kéne őket keverni, nem azt írtam, csak sportáganként nem 1 napot adni a súlycsoportoknak, hanem valamennyi napot az összes súlycsoport selejtezőinek, aztán még pár napot a döntőknek, de ettől az X és Y nem kéne, hogy változzon, mert ugyanannyi meccs lenne, csak más elosztásban...
StormST
Ja, értelek. Ez tényleg megoldaná. Csak így meg az lenne, hogyaz első X napon egy érmet se osztanak, aztán az utolsó X napon meg éremosztás eső. Szvsz a szövetségek erre inkább azt mondanák, hogy akkor bírkózzanak inkább fáradtan. 😕
peterk2005
Vagy kikerültök az olimpiáról? Ugye, hogy jobban tetszik Storm javaslata?😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyan már, eddig is volt X nap dzsúdó, Y nap bírkózás. Nem kéne őket keverni, nem azt írtam, csak sportáganként nem 1 napot adni a súlycsoportoknak, hanem valamennyi napot az összes súlycsoport selejtezőinek, aztán még pár napot a döntőknek, de ettől az X és Y nem kéne, hogy változzon, mert ugyanannyi meccs lenne, csak más elosztásban...
StormST
Ja, értelek. Ez tényleg megoldaná. Csak így meg az lenne, hogyaz első X napon egy érmet se osztanak, aztán az utolsó X napon meg éremosztás eső. Szvsz a szövetségek erre inkább azt mondanák, hogy akkor bírkózzanak inkább fáradtan. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk nálam úgy, ahogy a golf olimpiai sportág, a darts is simán lehetne, persze kevésbé mintasportolók a pocakos nyíldobálók és egy darts készlet is kevesebb szponzorpénzt hoz, mint egy golffelszerelés... 😛
StormST
hát ilyen alapon a sportlövők az úszókhoz képest is vicces sportemberek😀
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brutál ez a kubai. Így hatásos lenne ez a birkózás, de persze ilyen szinten nem sokan tudnak birkózni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Ez a nehézsúly jó, itt észre sem lehet venni a bírókat..
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk nálam úgy, ahogy a golf olimpiai sportág, a darts is simán lehetne, persze kevésbé mintasportolók a pocakos nyíldobálók és egy darts készlet is kevesebb szponzorpénzt hoz, mint egy golffelszerelés... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
2024 BP sportágak: fogathajtás, ostorcsattogtatás, slambuc főzés, lovas íjászat
zemanla
alföldi összetett négypróba néven szerintem be lehetne illeszteni a programba
Kampman
vizes versenyek a Balatonon, hagyományőrzők a Hortobágyon, a téli olimpia meg akkor majd a Kékestetőn


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Közbevetett kérdés: hogy hívták azt, aki régen, még Barcelone környékén közvetítette a birkózást? Dávid Sándor?
StormST
nem a Molnár Dánielre gondolsz?
NB2
Nem tudom, arra, akinek olyan jó mély, öblös hangja volt és nagyon hallatszott, hogy ért hozzá mocskosul. 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mondjuk az meg egy másik kérdés, hogy miért hozzák be a karatét, ha van már egy ilyen jellegű küzdősport, bár a karaténak örülök egy picit, mert jászberényben nagyon jó karateklub van és innen biztos lesznek olimpikonok így! 😊
Bruce
mert Japán rendez 2020-ban és ilyenkor erősebb és hatásosabb a lobbi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Közbevetett kérdés: hogy hívták azt, aki régen, még Barcelone környékén közvetítette a birkózást? Dávid Sándor?
StormST
nem a Molnár Dánielre gondolsz?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Én biztos ököllel jól orrbavágtam volna a kirgiz suttyót! Igaz örökös eltiltást kapnék,de élete végéig emlékezne rá, hogy ne legyen részlehajló
ThundersNFL
állítólag őt kell szidni, nem a kirgizt...
stanislav sernek
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Közbevetett kérdés: hogy hívták azt, aki régen, még Barcelone környékén közvetítette a birkózást? Dávid Sándor?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!