Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nah jó ez nagyon durva volt.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ekkora bullshitet, kár hogy Cartert visszarakták..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
400 m olimpiai döntő egy kb 30%-os kihasználtságú stadionban, kiábrándító.
Kampman
Intézd el, hogy harmad annyi legyen a belépő és szerintem simán megtelne.
Sixo
Hát igen. Sajnos így annyira van olimpiai hangulata mint egy mennyei meccsnek futballhangulata
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jó lenne ezeket a beeséseket hanyagolni/kizárni őket 😛

Nagy verseny volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Ilyen olimpia aranyat sem láttam még xD Azt hittem a végén, hogy Miller elbaszta, nem tudom, hogy hogyan jött vissza.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Na ez a beesés már tuti szándékos volt
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
400 m olimpiai döntő egy kb 30%-os kihasználtságú stadionban, kiábrándító.
Kampman
Intézd el, hogy harmad annyi legyen a belépő és szerintem simán megtelne.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Lavilleine csak átugrotta a kezdő magasságát.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
400 m olimpiai döntő egy kb 30%-os kihasználtságú stadionban, kiábrándító.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Rudisha-ban nagyon reménykedtem, hogy megnyeri , tényleg régi önmagát idézte. Bosse 4. helye számomra csalódás, azt hittem, ő lehet a legnagyobb kihívója, a célegyenesben azonban nagyon megállt.
Sixo
Én Makhloufit/Bosset vártam, nagyjából bejött.. aranyért futott a francia, nem az ezüstért, ezért csúszott le a dobogóról.
Igor
Szabó Gábor nagyon nem számított rá, mondjuk tény, hogy világverseny döntőkben nem jeleskedik.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Rudisha-ban nagyon reménykedtem, hogy megnyeri , tényleg régi önmagát idézte. Bosse 4. helye számomra csalódás, azt hittem, ő lehet a legnagyobb kihívója, a célegyenesben azonban nagyon megállt.
Sixo
Én Makhloufit/Bosset vártam, nagyjából bejött.. aranyért futott a francia, nem az ezüstért, ezért csúszott le a dobogóról.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Rudisha-ban nagyon reménykedtem, hogy megnyeri , tényleg régi önmagát idézte. Bosse 4. helye számomra csalódás, azt hittem, ő lehet a legnagyobb kihívója, a célegyenesben azonban nagyon megállt.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Egyik jamaikai nem jutott döntőbe, kiugrott a francia... hmm, nem akarok irreális elvárásokat támasztani, de Bajinak még a döntőre is lehet sansza.
Igor
reméljük nem futtatják újra az előfutamot
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyik jamaikai nem jutott döntőbe, kiugrott a francia... hmm, nem akarok irreális elvárásokat támasztani, de Bajinak még a döntőre is lehet sansza.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
szép célbaesés volt
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van esélye a döntőre?
Kampman
Esélye van, de sok függ attól, hogy ő és a többiek mit futnak a legjobbjukhoz képest.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
pontszerzőinket hol tudom lecsekkolni?
Löfli
 www.m4sport.hu/rio2016eredmenyek/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Van esélye a döntőre?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ez az eső jól be fog keverni diszkoszba is meg 110 gátba is :S

Huh, szerencsére Baji simán végigment.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Az orosz a világáról nem tudott.
dawyd728
a presszió alatt összeroppant, a második menetet jó szívvel oda lehetett volna adni neki, de a többi vicc, és egyhangú pontozás volt.
deyell
JA és ugye mindez Bach orra előtt. Összenő, ami összetartozik.
dawyd728
Tiscsenko az oroszok egyetlen igazi esélye az aranyra bokszban ezen az olimpián, a kazahoknak még lesz pár, így odaadták az orosznak kb ez állhatott a háttérben, mert amúgy a bokszteljesítménye alapján nem lehetett volna kihozni győztesnek. az történt végig amit a kazah akar, rákényszerítette a stílusát, többet ütött, tisztább találatai voltak, az első és a harmadik menetet fölényesen nyerte.

choose life
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Az orosz a világáról nem tudott.
dawyd728
a presszió alatt összeroppant, a második menetet jó szívvel oda lehetett volna adni neki, de a többi vicc, és egyhangú pontozás volt.
deyell
JA és ugye mindez Bach orra előtt. Összenő, ami összetartozik.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Az orosz a világáról nem tudott.
dawyd728
a presszió alatt összeroppant, a második menetet jó szívvel oda lehetett volna adni neki, de a többi vicc, és egyhangú pontozás volt.

choose life
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
Az orosz a világáról nem tudott.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
na, egy undorító csalás megvolt a bokszdöntőben is, a változatosság kedvéért.

choose life
több mint 8 éve
dawyd728 3 827
b+ a boksz is takarodjon a francba.