NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol tudom megnézni a 100 méter eredményeit?

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Vagy nagy mákja van a befutóval az új zélandinak ,vagy a horvát kurta el de csúnyán.

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Aztamindenit.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nagy így utolsó fordulóban csak jönnek a 14 fölötti ugrások.

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Evezésben végül egy 9. és egy 14. helyet sikerült elérni. Szerintem nem lehet panaszra ok.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Saladukha elég öregnek tűnt az elsőnél, Rypakova meg elég lassúnak tűnt, s bár Londonban is meglepetést okozott, azért 15.20-at nem nézek ki belőle...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Női 200 pillangón 2 döntőssel volt kevesebb, mint amire számítani lehetett. Lilu egyértelműen, de én Jakabosban is bíztam.
dawyd728
Jakabos nem is indult 200 pillangóban, úgyhogy ezt ne kérjük rajta számon. 😊
Jughead
Nem mondod?
Az úszó válogatottról komlexen beszéltem. A londoni szerepléshez képest nem sikerült előrelépni, pedig ez a csapat jóval szélesebb volt. 200 pillangón a magyar úszósport képes 2 döntőst adni. Az más kérdés miért nem sikerült. Mind Katkát, mind Zsút képesnek tartom döntőzni.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Egyelőre nem túl impresszívek a női hármasugrók, csak a két dél-amerikai (Igargüen és Rojas) tetszett eddig..
Igor
Ők talán a 2 legnagyobb esélyes, most a kazah Rypakova is megugrotta a szintet, ő talán belekavarhat a dél-amerikai aranyba. 2011es világbajnok Saladukha-ban bízom még, bár ő idén gyenge, meg hát 2011 óta folyamatosan esik vissza, de hátha.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyelőre nem túl impresszívek a női hármasugrók, csak a két dél-amerikai (Ibargüen és Rojas) tetszett eddig..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Női 200 pillangón 2 döntőssel volt kevesebb, mint amire számítani lehetett. Lilu egyértelműen, de én Jakabosban is bíztam.
dawyd728
Jakabos nem is indult 200 pillangóban, úgyhogy ezt ne kérjük rajta számon. 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Légi felvételekből és HD-ban rohadt szép város ez a Rió😊 A gond ott van, mikor alászállsz és belemész a közepibe😊
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Úszóink egy dologban valóban elmaradtak a várttól. Kevés döntős szereplést sikerült összehozni.
Női 200 pillangón 2 döntőssel volt kevesebb, mint amire számítani lehetett. Lilu egyértelműen, de én Jakabosban is bíztam. Verrasztó Dávid 400 vegyesen egyértelműen. Gyurta Danit én nem tudom hova tenni. Szerintem nem volt realitás a 200 mell döntő, de ezzel lehet csak egyedül vagyok. Női 100 pillangón is hasonlóan vagyok Liliánával. Összejöhetett volna egy tökéletes úszással, de azért nem lehetett elvárni. Plusz még a 4x100-as ffi vegyes váltó, habár Lacival ez meg lett volna.
Az élversenyzőink Katka, Bogi, Laci és Kenderesi hozta magát. Az úszóválogatottban mögöttük lévők voltak, akik 1-2 kivételtől eltekintve nem hozták a remélt szereplést. Az ő mögöttük lévő többnyire fiatalok, akik csak éppen megszerezték a kvótát szerintem nem vallottak szégyent.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Majdnem Palau NR!
A csudába..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Már 2 futam lement.. a tongait aki 2. lett, tolószékben vitték el, mert görcsöt kapott/megrándult valamije a célbaérés után.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Én néztem rosszul, hogy most futják a fiúk a 100-at?
Bazzani
17 00 tól lesznek az előfutamok, most még csak a selejtező folyik. ott kapcsolódnak majd be Bolt és a többiek. Az elődöntő és a döntő is 15 én hajnalban lesz. 2 től lesz az elődöntő, 3 25 től pedig a döntő tervek szerint


több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én néztem rosszul, hogy most futják a fiúk a 100-at?
Bazzani
Megy, csak nem adják egyelőre ahogy látom
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én néztem rosszul, hogy most futják a fiúk a 100-at?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Óriási, hogy kb az összes eredményünk közül, Márton Anita bronzos lökésénél ordítottak a legjobban a kommentátorok eddig: D
Hanni
És milyen érdekes, hogy pár órával korábban itt poénkodtunk a pufifánk női cselgáncsozókon, hogy beszakad alattuk a tatami, aztán jön Anita, és kiderül, hogy egy ilyen nem szép pufifánk is bizony nagyon szerethető tud lenni 😊
peterk2005
Jó nagy suttyó mondat lett ez amúgy, de nem lényeg.
flzoli
Azért Anita nem is olyan rossz bőr 😊
ThundersNFL
ő még bőven NŐnek néz ki, nem egy topmodell de nem is tankaranka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Óriási, hogy kb az összes eredményünk közül, Márton Anita bronzos lökésénél ordítottak a legjobban a kommentátorok eddig: D
Hanni
És milyen érdekes, hogy pár órával korábban itt poénkodtunk a pufifánk női cselgáncsozókon, hogy beszakad alattuk a tatami, aztán jön Anita, és kiderül, hogy egy ilyen nem szép pufifánk is bizony nagyon szerethető tud lenni 😊
peterk2005
Jó nagy suttyó mondat lett ez amúgy, de nem lényeg.
flzoli
Azért Anita nem is olyan rossz bőr 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Óriási, hogy kb az összes eredményünk közül, Márton Anita bronzos lökésénél ordítottak a legjobban a kommentátorok eddig: D
Hanni
És milyen érdekes, hogy pár órával korábban itt poénkodtunk a pufifánk női cselgáncsozókon, hogy beszakad alattuk a tatami, aztán jön Anita, és kiderül, hogy egy ilyen nem szép pufifánk is bizony nagyon szerethető tud lenni 😊
peterk2005
Jó nagy suttyó mondat lett ez amúgy, de nem lényeg.

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jól emlékszem, hogy az m4 online-on valahol tudom nézni az atlétikát? Mert a férfi 100 előfutamokat nem mutatja a a TV és látni akarom Jahvid Best-et.
Bazzani
 www.m4sport.hu/rio2016elo/# itt elérhető nagyjából minden érdekfeszítő.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól emlékszem, hogy az m4 online-on valahol tudom nézni az atlétikát? Mert a férfi 100 előfutamokat nem mutatja a a TV és látni akarom Jahvid Best-et.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Óriási, hogy kb az összes eredményünk közül, Márton Anita bronzos lökésénél ordítottak a legjobban a kommentátorok eddig: D
Hanni
És milyen érdekes, hogy pár órával korábban itt poénkodtunk a pufifánk női cselgáncsozókon, hogy beszakad alattuk a tatami, aztán jön Anita, és kiderül, hogy egy ilyen nem szép pufifánk is bizony nagyon szerethető tud lenni 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Óriási, hogy kb az összes eredményünk közül, Márton Anita bronzos lökésénél ordítottak a legjobban a kommentátorok eddig: D
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aztán itt ez a kis csepp lány. Tudom 2. idővel volt döntős , és centiken múlott a döntőben is. Az interjúját volt érdemes figyelni. Egyáltalán nem bántásból de jobban örült a bronznak mint Phelps bármelyik aranyának. alatriste
Bogi minden idők 5 legjobb idejét produkálta, ebből Ledecky és az őt hajszállal megverő Carlin van az aktívak közül előtte (Rebecca Adlington úszott még egy 8:14-et, és Lotte Friis szintén cápadresszben egy Bogi idejénél fél másodperccel jobbat, mindketten még cápadresszben.). Szóval az, amit úszott azért már nem csak helyezésben, de időben is top notch, teljes joggal volt olyan boldog. 😊 Amúgy Carlin is csak pár tizeddel val előtte, lényegében az egyéni csúcsát úszta meg ő is.

Ledecky meg.... Olyan 800-at úszott, hogy ha azt elfelezed 2db 400-ra, azzal a 400 gyorson egy ezüst és egy bronzérmet lehetett volna itt most az olimpián nyerni ... és csak saját maga verte volna magát. Hozzátéve, hogy ha elfelezed, abban csak 1 rajt van, nem 2..... Ez a csaj tényleg vagy marslakó, vagy okkal kopaszodik....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)