NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Azért este a görögök jól elverték a brazilokat vízilabdában.Eléggé izgalmas lesz a vége.


több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Egy órája láttam az úszódöntőket, egy rohadt órája ugyanezen a csatornán. Nem hiszem el vazze!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ha Ledecky most nem cuccolt akkor nem nézek többé olimpiát. Bezzeg ők minden rekordra aztmonják hogy ez nem igaz mert doppingolt de ha valaki kimeri mondeni ezt az amerikai bandáról akkor ő egy nagy köcsög...smh
Coolearie
szerintem elég ha megnézed a képeit bőven látszik rajta, hogy tiszta ránc a szeme és bőven hullik a haja. 19 évesen azért ez a kettő kicsit korai. Nyilván a sok edzéstől van.


több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A kanadai csóka, aki összekeverte Phelps-et és Lochtét.
Kicsit más hozzáállás, mint amit az MTV-n/Jenőnél látunk... kifogáskeresés vs elismerni a tény és továbblépni.

 www.si.com/olympics/2016/08/12/elliotte-friedman-cbc-michael-phelps-ryan-lochte-rio-olympics

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 387 — . . .
Cuki Bogi meg NAGYON KIRÁLY!!!! Szerintem sokan szerelmesek most bele!!!!
ThundersNFL
Kikérem magamnak, korábban is az voltam.
Aki most kezdte el imádni, az pénzsóvár disznó, csak az anyagiak érdeklik. 8P
Stez
Gyereked lehetne Stez 😀
UP: Na jó nem, tévedtem. De Ledecky lehetne.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Cuki Bogi meg NAGYON KIRÁLY!!!! Szerintem sokan szerelmesek most bele!!!!
ThundersNFL
Kikérem magamnak, korábban is az voltam.
Aki most kezdte el imádni, az pénzsóvár disznó, csak az anyagiak érdeklik. 8P
Stez
Egyem az arany szívecskéd te vén kujon 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Vegre atletika!

Sajnalom hogy nem lett meg a 4. aranya de igy is emberfeletti volt ez a hete.

Jó kis éjszaka volt grat minden érmesnek!

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Micsoda éjjel volt😊 És ezt 3 lánynak és egy pasinak köszönhetem😀
Ahogy írta itt valaki, Katka a fordulók miatt nem bukta hamarább, már 350-nél is látszott, hogy minden úszásnál hoz rajt a amcsi. Abban a pillanatban dühös voltam, de mostmár persze hatalmas gratula neki! Az úszás női legjobbja lesz így is. Én a váltókat nem számolom😊
Bogi tündér, Cseh profi, Márton meg... Utolsóra banyek, egy ekkora csúcsot!

Buzi szerbek kikaphattak volna😊 Azért érdemes megnézni a póló eredményeket, úgy néz ki kb most indul az olimpia. Ma azért egy picit nyugisabb napunk lesz, nemzetközi lehet az olimpia😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Cuki Bogi meg NAGYON KIRÁLY!!!! Szerintem sokan szerelmesek most bele!!!!
ThundersNFL
Kikérem magamnak, korábban is az voltam.
Aki most kezdte el imádni, az pénzsóvár disznó, csak az anyagiak érdeklik. 8P

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Ja és Márton Anita meg a legnagyobb király!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Katinka akkor nyerhetett volna ha feladta volna 4x200-as gyorsváltót... Szegényen látszott, hogy jártányi ereje sem maradt.... 3 arany 1 ezüst és egy hatodik hely!!!!! Laci előtt le a kalappal amilyen mélyen volt és VISSZAJÖTT!!!! SZÉP VOLT!!!! Cuki Bogi meg NAGYON KIRÁLY!!!! Szerintem sokan szerelmesek most bele!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Úristen milyen hajnal volt ez!
2 ezüst 2 bronz, 4 érem, minden döntőzőnk dobogón.

Remélem egy hater se fog azzal jönni, hogy hát Katinka ezt eltaktikázta mert annak javaslom kezdjen el úszni és hozzon 3 aranynál és egy ezüstnél többet. (Sajnos a magyar mentalitás miatt lesz aki siránkozik majd, lehet nem innen de lesz).
Cseh nagyon megérdemelte volna az aranyat, de ez a hotversenyes ezüst a pályafutását érdekessé tevő két riválissal, miközben egy fiatal gyerek nyer talán jelzésértű is. Csak gratulálni tudok az eredményhez és a karrierhez is.
Aztán itt ez a kis csepp lány. Tudom 2. idővel volt döntős , és centiken múlott a döntőben is. Az interjúját volt érdemes figyelni. Egyáltalán nem bántásból de jobban örült a bronznak mint Phelps bármelyik aranyának.
Aztán Anita. Ha lehet nap kedvencét választani nálam toronymagasan nyert. Egy olimpiai döntő utolsó körében 40cm!!!-el megjavítani az országos csúcsot amit folyton tolt ki valami elképesztő. Nagyobbat ordítottam mint a Rodgers&Rodgers összjátéknál a Lions ellen tavaly az utolsó playben. Bronz, de milyen bronz, ha csak épp pontszerző helyet hoz haza is már nagyon szép eredmény, de több tíz centiméterrel hozta végül a bronzt.

Én nem szoktam különbséget tenni érem és érem (akár pontszerző hely) között, de ma azt kell mondjam bármennyire is szépek az ezüstök ez a két bronz ma ami a legfényesebben csillog. Óriásiakat javítva az egyéni legjobbakon, és mint már sokszor hallottuk ezek azok amiket kergetnek a sportolók elsősorban az olimpián.

Nincsenek szavak. Arany nélkül telt ez hajnal de az egész olimpia talán legjobb hajnala volt. Köszönöm lányok és Laci!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 387 — . . .
Ha Ledecky most nem cuccolt akkor nem nézek többé olimpiát. Bezzeg ők minden rekordra aztmonják hogy ez nem igaz mert doppingolt de ha valaki kimeri mondeni ezt az amerikai bandáról akkor ő egy nagy köcsög...smh
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Azért a kommentátorok meglepődnek ,hogy a délafrikai megveri Lalovát , nem néztek nevezési időt.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Lalova, a szófiai plasztikai sebészek reklám táblája.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Lol ez a maláj csaj, Zulkifli, tuti honosított magyar xD

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
11.21, úgy ,hogy nem igazán engedett ki, elég szar Fraser 10.96ához képest amiben sokat hagyott, 10m-t kocogott legalább.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Elaine Thompsonra kíváncsi leszek, hogy a vb ezüstöt aranyra váltja-e itt, szurkolok neki.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Ez az Ahye tutira nő?
Sixo
Ha annak a dél-afrikainak elhitték, akkor szerintem több kérdés ne legyen. Ez olyan, mint hogy ha Phelps nem doppingol, akkor senki se.
Kampman
Kellene valami halál biztos teszt erre, pl parkolnia kellene vagy valami.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Ez az Ahye tutira nő?
Sixo
Ha annak a dél-afrikainak elhitték, akkor szerintem több kérdés ne legyen. Ez olyan, mint hogy ha Phelps nem doppingol, akkor senki se.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen is mikor volt már utoljára, hogy távolban és 100on is arany esélyes valaki, Marino Jones aki eszembe jut.
Sixo
Kis koksszal rásegítve 😊

Amúgy mostanság tényleg nem jellemző. Régebben azért nem volt ritka, Heike Drexler pl, vagy hát Carl Lewis természetesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Ez az Ahye tutira nő?

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Ilyen is mikor volt már utoljára, hogy távolban és 100on is arany esélyes valaki, Marino Jones aki eszembe jut.
Sixo
Ő rokona Dan Marinonak? 😊
iktriad
Kiszopott a jags egyből kötekedsz.
Sixo
De most örül, mert eszébe jutott Marino utolsó meccse, minden Jags szurkoló nedves álma 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Knézy Jr jobban ismerte az országzászlókat, mint Knézy Sr az országok kódneveit
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Ilyen is mikor volt már utoljára, hogy távolban és 100on is arany esélyes valaki, Marino Jones aki eszembe jut.
Sixo
Ő rokona Dan Marinonak? 😊
iktriad
Kiszopott a jags egyből kötekedsz.