NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 óra és 4 óra között megtapasztaltuk milyen lehet egy amerikainak olimpiát nézni, hát mit ne mondjak jó érzés (mondjuk ők meg ez idő alattnyertek 3 aranyat, 1 ezüstöt meg 1 bronzot) . 😀
Jughead
Ez akkor egy Tesco gazdaságos amerikai olimpiai nézés érzés volt. 😊
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Vége a női kalapács selejtezőjének , 3an dobták meg a szintet, 70.30 kellett végül a döntőhöz. Ha jól néztem nagy név nem esett ki.

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
3 óra és 4 óra között megtapasztaltuk milyen lehet egy amerikainak olimpiát nézni, hát mit ne mondjak jó érzés (mondjuk ők meg ez idő alatt nyertek 3 aranyat, 1 ezüstöt meg 1 bronzot) . 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen is mikor volt már utoljára, hogy távolban és 100on is arany esélyes valaki, Marino Jones aki eszembe jut.
Sixo
Ő rokona Dan Marinonak? 😊
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Ilyen is mikor volt már utoljára, hogy távolban és 100on is arany esélyes valaki, Marino Jones aki eszembe jut.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
9-7, túlélték a szerbek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
5 perccel vége előtt SRB-AUS 7-7...
Igor
A vízilabdatorna toronymagas esélyese kizúghat a csoportból
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
5 perccel vége előtt SRB-AUS 7-7...
Igor
Nagy megkönnyebbülés lenne, ha kiesnének a szerbek,

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
5 perccel vége előtt SRB-AUS 7-7...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kővágón kívül mi várható?
dande
Baji Balázs esetleg 110 gáton?
iktriad
Tőle talán egy döntő jöhet össze. Az is nagy szó lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Egyébként lövők cselgáncsozók betliznek atléták meg vkik mondjuk majd cserébe pozitívan hozzák magukat s reméljük a kajakosok sem bőgbek le, akkor jó lesz ez így
dande
Öttusázókban bízom pl.
iktriad
Azt még nem törölték az olimpiáról?
Sixo
szégyen lenne, de előbb-utóbb le fogják
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért Laci mekkora sportember. Készül mint állat, esélyesként érkezik tizensok év után egy versenyre, úgy, hogy megverheti Phelpset is akár, aztán kínlódik, beszenvedi magát 200-on a döntőbe, de nem megy neki, mentális blokk, és két nappal később odaáll, beküzdi magát megint a döntőbe, és 2 tizedre úszik élete legjobbjától. Remélem sportvezető lesz belőle, kellenek az ilyen emberek.

(A Szilágyi kardvívónkról is hasonlókat gondolok, őket meg kéne tartani a pályafutásuk után is a sportnak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként lövők cselgáncsozók betliznek atléták meg vkik mondjuk majd cserébe pozitívan hozzák magukat s reméljük a kajakosok sem bőgbek le, akkor jó lesz ez így
dande
Öttusázókban bízom pl.
iktriad
Így van de az nagyon lutri
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Egyébként lövők cselgáncsozók betliznek atléták meg vkik mondjuk majd cserébe pozitívan hozzák magukat s reméljük a kajakosok sem bőgbek le, akkor jó lesz ez így
dande
Öttusázókban bízom pl.
iktriad
Azt még nem törölték az olimpiáról?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként lövők cselgáncsozók betliznek atléták meg vkik mondjuk majd cserébe pozitívan hozzák magukat s reméljük a kajakosok sem bőgbek le, akkor jó lesz ez így
dande
Öttusázókban bízom pl.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként lövők cselgáncsozók betliznek atléták meg vkik mondjuk majd cserébe pozitívan hozzák magukat s reméljük a kajakosok sem bőgbek le, akkor jó lesz ez így
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kővágón kívül mi várható?
dande
Berecz?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kővágón kívül mi várható?
dande
Baji Balázs esetleg 110 gáton?
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Adams nem nyert, Shelly-Ann Fraser idén nem a legjobb, Bolt lehet az egyetlen aki triplázik atlétikában.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kővágón kívül mi várható?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezért így nagy kár, Adamsnak nagyon szurkoltam, hogy 3at megnyerjen egymás után.
Sixo
Én egyiknek se szurkoltam, nincs preferenciám, de a képek alapján aszondom megérdemelte, hogy megverjék. Dobott egy számára "kényelmeset", utána rá volt írva az arcára, hogy nyertem. Integetett, mosolygott, lazázott. Ha odaállt volna és végignyomja, szerintem megnyeri, mert simán tud jobbat.
peterk2005
De pont Carter? Broáf... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Mit keres itt (V.) Iktor?
iktriad
Hát gondolom kb ilyen fejet vág az éremeső láttán, ha még/már ébren van 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezért így nagy kár, Adamsnak nagyon szurkoltam, hogy 3at megnyerjen egymás után.
Sixo
Én egyiknek se szurkoltam, nincs preferenciám, de a képek alapján aszondom megérdemelte, hogy megverjék. Dobott egy számára "kényelmeset", utána rá volt írva az arcára, hogy nyertem. Integetett, mosolygott, lazázott. Ha odaállt volna és végignyomja, szerintem megnyeri, mert simán tud jobbat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MI van itt???
iktriad

Kampman
Mit keres itt (V.) Iktor?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jobb így ez a bronz mintha egy centivel maradt volna le. Gratula!