NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Holnap érdekes nap lesz:
Ez a vegyes biathlon váltó rohadtul a norvégoknak áll, több ország igen tartalékos egységgel áll oda, gondolom tartalékolva a rendes váltókra.
Sífutásban ott lesz Bjoergen és Northug is a norvégoknál a sprintváltóban, a svédek meg kihagyták Kallát, hogy rohadjanak meg.
Neureuther nem tudom rajthoz áll-e a balesete után, de az is igen jó versenynek ígérkezik.
Koriban női ötezren remélem Sablikova megbolondítja a hollandusokat, lesznek hoki negyeddöntők, benne egy finn-ruszki meccsel, és curlingben is az elődöntőket rendezik majd.

Gondolom az m1 is legalább ennyire készül 😊gabokocka
hellyel-közzel😊 a déli torlódást nem tudom hogy oldják meg, sok függ az időjárástól, hogy lesz-e verseny. Sít, biatlon, sifutást adják, lehet egy kis spéttel, dunán 2 hoki meccs.
Amúgy én a mai m1 közvetésre adnék egy pluszt. Voltak hibák, de azért elég szépen leadták a sít, északit, biatlont plusz ugye a dunán volt jéghoki.
És a női bobot is kihagytad😊NB2
Ma az összefoglaló is jó volt.. (mert nem volt műkorcsolya 😀 😀 😀) bár azt még mindig nem értem, miért kell a versenyszámokat elpoilerezni... de speciel nem mindegyiket, hanem csak azt ahol úgy érzi a kedves bemondóhölgy, vagy épp a teleprompter szövegírója,.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Két norvég arany ma. Észhez tértek.
....
Holnap remélem robbantanak sprint csapatban.danyly
Az nekik áll, de azért majdnem sikerült a kettőből 0-t csinálni epic módon, egyet köszönhetnek a németek abszolút chokerségének... ezt semmi nem veri az olimpián, Moannak köze nem lett volna dobogóhoz, onnan meg kb. én is besétáltam volna ezüstre 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Ne mondjátok már, hogy nem a finnek az esélyesebbek? Az oroszok olyan gyatrán játszottak, hogy rossz volt nézni. Én legalábbis a finneknek fogok szurkolni. Svéd, finn, kanadai és egy meglepi cseh továbbjutást vizionálok.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Sztem a ruszkik jól jártak, hogy a két kiherélt, sérülésektől sújtott skandináv csapat került az útjukba, ennyi kulcsembert nem lehet nélkülözni egy ilyen tornán.gabokocka
Még egy meccs rájuk fért az összhang megtalálásához az biztos. Az meg már pech, hogy a köv. skandináv csapat kiveri őket. 😉
Kanadának viszont hatalmas mákja van a lettek továbbjutásával. Svájcnak több sansza lett volna levédekezni őket..

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sztem a ruszkik jól jártak, hogy a két kiherélt, sérülésektől sújtott skandináv csapat került az útjukba, ennyi kulcsembert nem lehet nélkülözni egy ilyen tornán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Holnap érdekes nap lesz:
Ez a vegyes biathlon váltó rohadtul a norvégoknak áll, több ország igen tartalékos egységgel áll oda, gondolom tartalékolva a rendes váltókra.
Sífutásban ott lesz Bjoergen és Northug is a norvégoknál a sprintváltóban, a svédek meg kihagyták Kallát, hogy rohadjanak meg.
Neureuther nem tudom rajthoz áll-e a balesete után, de az is igen jó versenynek ígérkezik.
Koriban női ötezren remélem Sablikova megbolondítja a hollandusokat, lesznek hoki negyeddöntők, benne egy finn-ruszki meccsel, és curlingben is az elődöntőket rendezik majd.

Gondolom az m1 is legalább ennyire készül 😊gabokocka
hellyel-közzel😊 a déli torlódást nem tudom hogy oldják meg, sok függ az időjárástól, hogy lesz-e verseny. Sít, biatlon, sifutást adják, lehet egy kis spéttel, dunán 2 hoki meccs.
Amúgy én a mai m1 közvetésre adnék egy pluszt. Voltak hibák, de azért elég szépen leadták a sít, északit, biatlont plusz ugye a dunán volt jéghoki.
És a női bobot is kihagytad😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Gyerünk Moan! nehogy elpöcsöld!
Toca: a franciák köztudottan a legközvetlenebb arcok a biatlonos és a sífutó berkeken belül, alap hogy nekik drukkolok.eaglesmcnabb
Toca, ezt sem tudtad?! szégyelld magad!!!négy!!4!!slowmotion
ez igen, gratulálok, jól nyomod!! A '!!!négy!!4!!" mondatvég különösen parádés volt,rendkívül vicces 😊 ezért külön grat 😊

megmagyaráztam hogy miért szerethető a "buzi csigás" (akire amúgy 1 indokot nem kaptam hogy miért is kéne utálni) de úgy látszik már ez is bassza a csőrödet, ugyanúgy mint a hozzá nem értésed a togói lánnyal kapcsolatban 😊eaglesmcnabb
bocs, lehagytam a szmájlit. mármint az előbb, nem most. amúgy csak azt kell komolyan venni, amit komolyan kell venni.
innen látszott, hogy csak cinkelnek téged, csak a reakciódból nem tűnt úgy, mint aki veszi a lapot.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
USA szerintem bombaerős, cseheket simán kivégzik. Utána jöhet a brutál észak-amerikai és az észak-európai elődöntők.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
A csehek majdnem ráfáztak erre a látványos lazsálásra az utolsó harmadban, de azért összességében jobbak voltak a szlovákoknál.
A sógorok kiesése meglepetés, de a lettek továbbjutása még nagyobb, mert eddig 1 gólt kaptak a svájciak összesen, most meg 3-at, a többi papírforma eredmény.
Holnap svéd-kanadai-amerikai és természetesen finn továbbjutást várok.
Két meccs lesz élőben először a finn-orosz majd usa-cseh a Duna Tv-n.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát nem tudom, ha dorin összekapja magát futásban, és fourcade gyorsabban lő, simán odacsaphatják a norvégokat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Holnap érdekes nap lesz:
Ez a vegyes biathlon váltó rohadtul a norvégoknak áll, több ország igen tartalékos egységgel áll oda, gondolom tartalékolva a rendes váltókra.
Sífutásban ott lesz Bjoergen és Northug is a norvégoknál a sprintváltóban, a svédek meg kihagyták Kallát, hogy rohadjanak meg.
Neureuther nem tudom rajthoz áll-e a balesete után, de az is igen jó versenynek ígérkezik.
Koriban női ötezren remélem Sablikova megbolondítja a hollandusokat, lesznek hoki negyeddöntők, benne egy finn-ruszki meccsel, és curlingben is az elődöntőket rendezik majd.

Gondolom az m1 is legalább ennyire készül 😊gabokocka
A női műkorcsolyát kihagytad. Mosoly.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Holnap érdekes nap lesz:
Ez a vegyes biathlon váltó rohadtul a norvégoknak áll, több ország igen tartalékos egységgel áll oda, gondolom tartalékolva a rendes váltókra.
Sífutásban ott lesz Bjoergen és Northug is a norvégoknál a sprintváltóban, a svédek meg kihagyták Kallát, hogy rohadjanak meg.
Neureuther nem tudom rajthoz áll-e a balesete után, de az is igen jó versenynek ígérkezik.
Koriban női ötezren remélem Sablikova megbolondítja a hollandusokat, lesznek hoki negyeddöntők, benne egy finn-ruszki meccsel, és curlingben is az elődöntőket rendezik majd.

Gondolom az m1 is legalább ennyire készül 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Izgalmas lett a cseh-szlovák vége. De sajnos két nagy helyzet sem ment be 3-4-nél.
Lettek meg megleptek a győzelmükkel. Meg is nézem felvételről.danyly
Későn ébredtek a szlovákok (minden értelemben), a lettek meg jól kicsesztek a svájciakkal (meg velem is, mert ellenük fogadtam).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Izgalmas lett a cseh-szlovák vége. De sajnos két nagy helyzet sem ment be 3-4-nél.
Lettek meg megleptek a győzelmükkel. Meg is nézem felvételről.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Na csak lesznek izgalmak itt a szlovák mecsen is.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Nemtudom ki hogy van vele, de nálam ez a mai volt a legjobb nap az olimpián! Baromi nagy versenyek voltak. Már a cross is nagyon bejött, mekkora perecek voltak!!! BIatlon, északi összetett, sí!
Ez a csehszlovák hoki eddig nudli, persze pont mire beirtam jött a szlovák gól😊 Lehet keresek valami streamet a svájci meccsre...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gyerünk Moan! nehogy elpöcsöld!
Toca: a franciák köztudottan a legközvetlenebb arcok a biatlonos és a sífutó berkeken belül, alap hogy nekik drukkolok.eaglesmcnabb
Toca, ezt sem tudtad?! szégyelld magad!!!négy!!4!!slowmotion
ez igen, gratulálok, jól nyomod!! A '!!!négy!!4!!" mondatvég különösen parádés volt,rendkívül vicces 😊 ezért külön grat 😊

megmagyaráztam hogy miért szerethető a "buzi csigás" (akire amúgy 1 indokot nem kaptam hogy miért is kéne utálni) de úgy látszik már ez is bassza a csőrödet, ugyanúgy mint a hozzá nem értésed a togói lánnyal kapcsolatban 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Lesz még 2 sima hoki meccs ma? Pedig mindet szorosnak tippeltem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá! A lettek mit művelnek? Meglepték a svájciakat eddig.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hidegzuhany a szlovákoknak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kíváncsi leszek nagyon erre a cseh-szlovák meccsre. Remélem Hossa észhez tér.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Újabb holland tarolás. De Kramer nem bírta.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Kramer azt hitte, 9000 méteres a verseny? :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
mindjárt lesz egy holland 1-2-3