NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Szarok az oroszok szerencsére 😊
Mikke is beköszönt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, de örülök, hogy a norvégoknak nem lett meg a dobogó sem! Northug megint megmutatta a patkány énjét azzal, hogy a törött botját ledobta pont a mezőny közepébe...

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szegény német gyerek ráfázott, Jauhojärvi nagyon erőszakos volt, de nem hiszem, hogy szabálytalan. Azért kár, hogy így lett meg az arany.Jakehomer
A németek semmit nem szólhatnak, valóban ő csúszott rá... egyedül az oroszok lehetnek pipák.. ők viszont eléggé, hogy pont eléjük feküdt be Tscharnke.

Az oroszokat pedig fel-Szalámizzák 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Granlund pöppet lekorizta a csicska Vojnovot :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Varlamovot se fogják ezért megdicsérni 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Rasknak ezeket ki kéne fognia, nem volt _annyira_ jó lövés. Jobban örültem volna, ha Lehtonen a kezdő kapus.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
A női curlingeseknek viszont megvan a döntő jihááááááááá délután hajrá fiúk!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szegény német gyerek ráfázott, Jauhojärvi nagyon erőszakos volt, de nem hiszem, hogy szabálytalan. Azért kár, hogy így lett meg az arany.Jakehomer
Szerintem semmi rossz nem volt benne, egyszerűen anémet srác ráfutott és elesett. Én még azon morfondírozok mi lett volnas ha a svéd srác meg az utánuk jövők megállnak felsegítik a németet és együtt futnak be. Akkor lertt volna néhány bronz 😛 De hát a verseny hevében ilyen nem nagyon jut eszébe az embernek.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Szegény német gyerek ráfázott, Jauhojärvi nagyon erőszakos volt, de nem hiszem, hogy szabálytalan. Azért kár, hogy így lett meg az arany.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mivel a buzi svédek 😉 lemaradtak a finneknek drukkoltam itt és örülök gratula kijárt már nekik is egy arany. Azért a két bronz is szépen mutat 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
A férfi döntő enyhén szorosabb 😊 A norvégok az utolsó helyen jutottak be, most meg vezetnek két váltás után.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A szokásos második hely, Björgen túl erősnek bizonyult.Jakehomer
Feküdt nekik ez a hó. Östberg pedig a jövő. Jó páros volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csakhogy szítsam a tüzet:

Ted Ligety ebben a percben lett olimpiai bajnok, hatalmas előnnyel indult a 2. futamban, meg is nyerte.
Mi ment ez idő alatt az m1-en? A délelőtti futam összefoglalója. Remélem, komoly jutalmak lesznek az olimpiás közvetítésért.

Forrás: sportgeza

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
A szokásos második hely, Björgen túl erősnek bizonyult.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
A norvégok már megint szarok 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
nem arról volt szó, hogy egyenes kieséses rendszerben az összes férfi jégkorong meccset adják? én mint Kanada drukker megnéztem volna a lettek elleni meccset is. Megjegyzem, hogy a finn-kanada meccs - ami amúgy nagyon sok mindenről döntött - nem ment élőben, az nagyon gáz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A szlovénok is szépen lassan megadják magukat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
A finn csajok simán nyerték az első elődöntőt, Kowalczyk meg behozta a lengyeleket másodiknak.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Farkas Norbitól nem olyan rossz az az 55. hely a 109 versenyzőből.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bank mit ment 28-as rajtszámmal! Pedig nem is óriásműlesikló.
Kemény lesz a második futam az érmekért (az arany talán már eldőlt; persze félve mondva).danyly
Azért Ligety akármikor ki tud esni 😊Jakehomer
Azért írtam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Bank mit ment 28-as rajtszámmal! Pedig nem is óriásműlesikló.
Kemény lesz a második futam az érmekért (az arany talán már eldőlt; persze félve mondva).danyly
Azért Ligety akármikor ki tud esni 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Ne mondjátok már, hogy nem a finnek az esélyesebbek? Az oroszok olyan gyatrán játszottak, hogy rossz volt nézni. Én legalábbis a finneknek fogok szurkolni. Svéd, finn, kanadai és egy meglepi cseh továbbjutást vizionálok.NB2
Nem a finnek az esélyesek. A legfontosabb skill playerek többsége sérült, ez Ausztria meg Norvégia ellen nem probléma, de elit ellenféllel szemben így muszáj extra védekező felfogásban játszani. Kanada ellen látszott, hogy tulajdonképpen így is lehet nyerni, benne volt a pakliban, hogy találnak a srácok még egy gólt, de a játék nagyrészt az oroszok ellen is a finn harmadban fog zajlani.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bank mit ment 28-as rajtszámmal! Pedig nem is óriásműlesikló.
Kemény lesz a második futam az érmekért (az arany talán már eldőlt; persze félve mondva).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Luitz-nak ez a gyermeteg hiba! Pedig kihívója lehetett volna az amerikainak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt már csak Ligety ronthatja el úgy tűnik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.