NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Duna tv már olyan magasságokban tud meccset választani mint a Sport tv 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
azta mi maradt ki! vagy lehet, hogy gól?😊NB2
Nem adhatják meg gólnak.. penalty shot-ot kellett volna ítélni, de azt elvileg utólag nem lehet már adni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon szemfüles volt a lett játékos. De ne ilyennel dőljön már el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
azta mi maradt ki! vagy lehet, hogy gól?😊
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez zseniális volt a lettektől 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elesett szegény orosz kislány. Sajna így már nem lesz arany ebből. De hátha Sotnyikova.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Csehek nyomnak mint állat, USA egyszer elmegy gól 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, "Team" Canada-nak már a "sportszerűtlenségre" is szüksége van 😛 😛 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos ott bukták el a svédek, hogy az egyik end végén nem dobta meg elég erősen Edin a korongot és ahelyett, hogy 3-0 lett volna a svédeknek és ott meg lehetett volna a meccs a britek írtak 1-t. Kár érte. Remélem az arany a lányoknak a bronz pedig a fiúknak meglesz.dande
A végén a kezükben volt a meccs, amikor a britek kidobták a pályáról a követ. Simán kellett volna hozni 0-1-et legrosszabb esetben, extra endben befejezőként pedig már nem nagyon kellett volna variálni.gabokocka
Ezt a részét már nem láttam csak most az eredményt és ebből következtettem amit írtam. Edin az egész torna során hol zseniálisan játszott, hol buta hibák jöttek, eddig megúszták, most nem. Murdoch is jobbik énjét vette elő(pedig ő is bénáskodott korában eleget). Így jött ki a lépés.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sajnos ott bukták el a svédek, hogy az egyik end végén nem dobta meg elég erősen Edin a korongot és ahelyett, hogy 3-0 lett volna a svédeknek és ott meg lehetett volna a meccs a britek írtak 1-t. Kár érte. Remélem az arany a lányoknak a bronz pedig a fiúknak meglesz.dande
A végén a kezükben volt a meccs, amikor a britek kidobták a pályáról a követ. Simán kellett volna hozni 0-1-et legrosszabb esetben, extra endben befejezőként pedig már nem nagyon kellett volna variálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Komolyan mondom én inkább átkapcsolok a Kanada - Lettország meccsre, mert az USA (ahogy vártam) kivégzi a cseheket. Persze van még egy harmad (és még bármi lehet, mert ez jégkorong), de én ezt most nem érzem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért ezt ne feledjük:

A téli olimpiák legeredményesebb sportolói:
8 arany, 4 ezüst, 1 bronz:
Ole Einar Björndalen (norvég, sílövő) 1998-2014

8 arany, 4 ezüst:
Björn Dählie (norvég, sífutó) 1992-1998

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
35-11 a lövésarány a másik meccsen, durva!!!
majd a büntetőknél jön Ducadam😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Áhhh pont most van szünet (jön az utolsó 6-os).

Pont néztem miért nem Masalskis véd, de Gudlevskis meghálálta a bizalmat. Most a Tampa farmcsapatában véd, ha így folytatja még felkerül. Nem olyan erős a déliek kapus felhozatala, hogy ne férne be.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
egy jobb kapust megérdemelnének a csehekgaben
A védekezésük is botrány, a negyedik gól előtt pl hogy a picsába férhetett oda a koronghoz a csatár a védő előtt?

A kanadai csatársorok továbbra se brillíroznak, de a védelmük imponálóJakehomer
a fáradtság???gaben
NHL-es védő mind, nekik nem szabadna megfeküdni egy back to backtől.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
egy jobb kapust megérdemelnének a csehekgaben
A védekezésük is botrány, a negyedik gól előtt pl hogy a picsába férhetett oda a koronghoz a csatár a védő előtt?

A kanadai csatársorok továbbra se brillíroznak, de a védelmük imponálóJakehomer
a fáradtság???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Tudom, hogy mindenki utálja itt a műkorcsolyát, de fél szemmel figyelem a csajok rövid programját (én szeretem a műkorit).
A nagy esélyes koreai Kim igen szép kűrt futott + párosult ehhez egy igen magas pontszám is. Három világbajnokságot is nyert úgy, hogy 74 pont alatt volt volt a rövid után (persze ez most más). De 2010-ben még magasabb pontja volt.

A japán kislány után jön Lipnitskaya. Élete legjobbját kellene futnia most. A legmagasabb pontszámot pont itt a Sochi olimpián érte el a csapat verseny során. 73 pont felett soha nem teljesített.danyly
a NŐI műkorival semmi gond :p

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
egy jobb kapust megérdemelnének a csehekgaben
A védekezésük is botrány, a negyedik gól előtt pl hogy a picsába férhetett oda a koronghoz a csatár a védő előtt?

A kanadai csatársorok továbbra se brillíroznak, de a védelmük imponáló

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudom, hogy mindenki utálja itt a műkorcsolyát, de fél szemmel figyelem a csajok rövid programját (én szeretem a műkorit).
A nagy esélyes koreai Kim igen szép kűrt futott + párosult ehhez egy igen magas pontszám is. Három világbajnokságot is nyert úgy, hogy 74 pont alatt volt volt a rövid után (persze ez most más). De 2010-ben még magasabb pontja volt.

A japán kislány után jön Lipnitskaya. Élete legjobbját kellene futnia most. A legmagasabb pontszámot pont itt a Sochi olimpián érte el a csapat verseny során. 73 pont felett soha nem teljesített.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos ott bukták el a svédek, hogy az egyik end végén nem dobta meg elég erősen Edin a korongot és ahelyett, hogy 3-0 lett volna a svédeknek és ott meg lehetett volna a meccs a britek írtak 1-t. Kár érte. Remélem az arany a lányoknak a bronz pedig a fiúknak meglesz.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
egy jobb kapust megérdemelnének a csehek

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
 valogatott.blog.hu/2014/02/19/rendorok_es_milliomosok

ez érdekes egyébként!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Helyzetek aránya kb. egál, kaptak négy lepkét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Borzalmas gólokat kapnak a csehek.Jakehomer
jobbak az amik, de sajnálom a cseheket, ennyivel nem jobbak
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Lehet-váltani Kanada-Lett meccsre, lett kapus 30 védésnél tart meccs felénél 😊Igor
És ez a backup kapus 😀 Nolan magicJakehomer
Torna előtt azért őt hitték/ük No 1-nak nem? Sztem ugyanaz a szint, mondhatjuk így 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)