NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
A köcsög Fourcade, Svendsen! 8-)

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hofer laza 25 mp alatt elintézte a fekvő lövészetet. Nem semmi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Hát Svendsennek nagyon el kéne szúrnia az utolsó lövészetet, hogy ne nyerjék meg.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bjoerndalen hibátlan állóban is. Yees! Soukup pedig elnyomott egy pótot.
Franciák egyelőre elszálltak, de talán még bronzra odaérhetnek ha Fourcade meghúzza. Amilyen formában van, semmi nem lehetetlen. Bescond elrontotta. Nem mintha bánnám.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon szurkolok a norvégoknak. Most belegyorsít Bjoerndalen és Svendsen szépen behozza a váltót (persze minimális v. 0 póttölténnyel).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Meg se érdemelték az oroszok, ezért is irtam, hogy a finnek esélyesek. Ha a meccs összegészét nézem, teljesem okésak voltak a finnek.
Innentől hajrá csehek😊 Biatlonban és hokiban is😊NB2
Mondjuk az elbaszott szar csatársorok ellenére is uralták a meccset az oroszok... Rask a gól után kegyetlen jó volt, míg Varlamov softy gólokat nyelt be.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Meg se érdemelték az oroszok, ezért is irtam, hogy a finnek esélyesek. Ha a meccs összegészét nézem, teljesem okésak voltak a finnek.
Innentől hajrá csehek😊 Biatlonban és hokiban is😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most csak két holland van a dobogón. Szentségtörés!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Királyság, finnek ejtették ki az oroszokat!!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Grafnak nagy pechje van 0.12-n fog múlni a bronza 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt megnyerte Sablikova. 😊

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sablikova mit repesztett. Wüst meg a saját tempóját nem bírta.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Huh, Wust nem gyengén kezdett. Ha ezt végigbírja, az brutális lesz.Schleck
Úgy néz ki most, hogy nagyon elszámolta az erejét. Hajrá Sablikova!Schleck
Nem tudom, szerintem Sablikova ellen csak így volt esélye.. és az ezüst valszeg meglesz, én nem hittem hogy 6:54-et tud repeszteni.. szóval így is is max respect neki is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Ebből a képből kitaláltam, mi lett az orosz- finn hokimeccs vége, pedig nem is láttam a meccset. 😀
iktriad
áááá most akartam berakni 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, Wust nem gyengén kezdett. Ha ezt végigbírja, az brutális lesz.Schleck
Úgy néz ki most, hogy nagyon elszámolta az erejét. Hajrá Sablikova!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből a képből kitaláltam, mi lett az orosz- finn hokimeccs vége, pedig nem is láttam a meccset. 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, Wust nem gyengén kezdett. Ha ezt végigbírja, az brutális lesz.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Suomi 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Na, Kleibeuker odavert.. ezt max Sablikova fogja meg, Wust/Pechstein számára ez sok lesz.Igor
Már Graf is megfoghatja. Csak ne húzza szét a felsőjét a célba érkezés után. 😀Schleck
Pedig bíztam benne :p
Szar ügy ennyivel kikapni 5000-en.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kiestek az oroszok. He-he-he!
Nagyon kemény kis elődöntők lesznek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, Kleibeuker odavert.. ezt max Sablikova fogja meg, Wust/Pechstein számára ez sok lesz.Igor
Már Graf is megfoghatja. Csak ne húzza szét a felsőjét a célba érkezés után. 😀Schleck
Miért ne? Best of Sochi! 😀

Sajnálom picit.. nem hittem hogy a 33 alját végig bírni fogja, respect neki... esetleg meglehet neki a bronz, de imádkozni kell hogy mindkét holland+Pechstein elszálljon.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Áhhh az orosz 12 századdal lemaradt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, Kleibeuker odavert.. ezt max Sablikova fogja meg, Wust/Pechstein számára ez sok lesz.Igor
Már Graf is megfoghatja. Csak ne húzza szét a felsőjét a célba érkezés után. 😀

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Se Domracseva, se Skardino a fehéroroszoknál? Gondolom a női csapat váltóra pihennek.
Csehek okoznak vajon meglepetést?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, Kleibeuker odavert.. ezt max Sablikova fogja meg, Wust/Pechstein számára ez sok lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)