NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hatodikak lettünk, kizárták Kínát 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem, a Svendsen/Moravec duóból nyer valaki...Jakehomer
Fourcade már beérte őket, és a jó öreg Ole már ott van a nyakukon.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Remélem, a Svendsen/Moravec duóból nyer valaki...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
azt néztem a csapatnévsorban, hogy igazából náluk a jégkorong nem áll meg az EBEL-nél. nem tudom, a francia bajnokság hol áll az EBEL-hez képest (gyanítom, gyengébb), de vannak embereik a DEL-ben, Mursak meg ugye nem csak a KHL-t látta, hanem már az NHL-ben is szerepelt.
kilenc vagy tíz olyan játékosuk van, aki az EBEL-szint feletti bajnokságban játszik, plusz cseh 2. (1), svéd 2. (3), orosz 2. (1)slowmotion
Igen, Mursak erős játékos, meg a DEL-esek is elég jó bajnokságban edződnek, de a depthjük szörnyű, a francia bajnokság meg svéd/cseh másodosztály nem szint. Leginkább egyébként az az aggasztó számukra, hogy ezer körül van csak az igazolt játékosaik száma és csökkenő tendenciát mutatott mostanában, úgyhogy igencsak kellett nekik ez a jó szereplés. Állítólag a Ljubljana szeretne csatlakozni a KHL-hez, nem tudom, mennyi esélyük van...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Svendsen és Moravec hibátlan, és Björndalen és Fourcade megint nem hibázott. Izgalmas lesz a vége.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Féltávnál Svendsen esélyei elég jók az aranyra.iktriad
A neheze még csak most jön majd. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Féltávnál Svendsen esélyei elég jók az aranyra.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
eltaknyoltunk..... 😕gabokocka
Az elmúlt 2 téli olimpia után most nem a gyorskorcsolyázók, hanem Miklós Edit tartja azt a bizonyos ernyőt a csapat felé. 😐
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
eltaknyoltunk..... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Gyerünk sunák, vkit előzzünk meg 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Björndalen és Fourcade is kettőt hibázott.iktriad
Martin csak 1etEasyGhost
És tényleg.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Björndalen és Fourcade is kettőt hibázott.iktriad
Martin csak 1et
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Björndalen és Fourcade is kettőt hibázott.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
A torna legkellemesebb meglepetése a szlovén csapat (nem tudom, hányan vannak tisztában vele, de ott kevesebb igazolt hokis van, mint Magyarországon... és gyakorlatilag csak egy profi csapat)Jakehomer
azért szerintem ha valaki figyeli a jégkorongéletet, akkor annyira nem nagy meglepetés, hogy fejlődnek. folyamatosan ott lifteznek az első- és a másodosztály között, viszont jók az utánpótlásban.
csak idő kérdése volt, hogy mikor mutatnak valamit.slowmotion
Éppen az utóbbi években visszaesés volt náluk, főleg a Jesenice csődje miatt, persze ez a mostani csapaton még nem érezteti a hatását, de így is hatalmas meglepetés a szereplésük, mert alapvetően minden téren a többi nemzet mögött járnak (igazolt játékosok, csarnokok száma, bajnokság színvonala, minőségi ligában szereplő játékosok stb). Még nálunk is csak annyival vannak jobb helyzetben, hogy egy-kettővel több csarnokuk van és persze Kopitar személyében rendelkeznek egy igazi példaképpel.Jakehomer
azt néztem a csapatnévsorban, hogy igazából náluk a jégkorong nem áll meg az EBEL-nél. nem tudom, a francia bajnokság hol áll az EBEL-hez képest (gyanítom, gyengébb), de vannak embereik a DEL-ben, Mursak meg ugye nem csak a KHL-t látta, hanem már az NHL-ben is szerepelt.
kilenc vagy tíz olyan játékosuk van, aki az EBEL-szint feletti bajnokságban játszik, plusz cseh 2. (1), svéd 2. (3), orosz 2. (1)
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Norvégok beálltak tempót diktálni. Nem nagyon sietnek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyik kanadai el is vesztette a sílécét. Közben a háttérben megy a "Lucky". Kábé ez lehetne a mai verseny hivatalos dala is, mert itt nem kevés mák is kell majd az aranyhoz. 😀😀
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Most mégis megrendezik? Az előbb még el volt halasztva.EasyGhost
A ZDF twitterén azt olvastam 11:45kor Björndalenéket végre engedik versenyezni.iktriad
Jah, már elindultak.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát érdekes lesz ez a lövészet így, ebben a kis ködöcskében 😊Jakehomer
Hangra lőnek 😀 dupla trap 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most mégis megrendezik? Az előbb még el volt halasztva.EasyGhost
A ZDF twitterén azt olvastam 11:45kor Björndalenéket végre engedik versenyezni.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Hát érdekes lesz ez a lövészet így, ebben a kis ködöcskében 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Viktor toronymagasan a legszarabb idővel ment tovább, túl sok illúziónk nem lehet a következő körben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Most mégis megrendezik? Az előbb még el volt halasztva.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vanessa Mae összesen 50.10 mp hátránnyal 67. (tökutolsó) lett.. De legalább vitte a thaiföldi zászlót a megnyitón. 😀😀
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Knoch továbbment, legalább nem esett ki mindenki az első körben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
A torna legkellemesebb meglepetése a szlovén csapat (nem tudom, hányan vannak tisztában vele, de ott kevesebb igazolt hokis van, mint Magyarországon... és gyakorlatilag csak egy profi csapat)Jakehomer
azért szerintem ha valaki figyeli a jégkorongéletet, akkor annyira nem nagy meglepetés, hogy fejlődnek. folyamatosan ott lifteznek az első- és a másodosztály között, viszont jók az utánpótlásban.
csak idő kérdése volt, hogy mikor mutatnak valamit.slowmotion
Éppen az utóbbi években visszaesés volt náluk, főleg a Jesenice csődje miatt, persze ez a mostani csapaton még nem érezteti a hatását, de így is hatalmas meglepetés a szereplésük, mert alapvetően minden téren a többi nemzet mögött járnak (igazolt játékosok, csarnokok száma, bajnokság színvonala, minőségi ligában szereplő játékosok stb). Még nálunk is csak annyival vannak jobb helyzetben, hogy egy-kettővel több csarnokuk van és persze Kopitar személyében rendelkeznek egy igazi példaképpel.

Tepper takarodj!