NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.
Rajna
Pedig jó a koncepciója magának a sportnak, nekem legalábbis nagyon tetszik. Persze olimpián kívül soha nem ülök le nézni 😀
Bruce
Na majd a 90 perces öttusát!
r.baggio
Mondjuk ez a létező legritkábban jön be, hogy nagy szabályváltozások után majd elkezdik nézni a sport. Talán egy kicsit dzsúdóban működött de azért ott is csak az olimpiai hierarchián belül sikerült feljebb kapaszkodni. Gondolom az öttusa ezzel is megelégedne.

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szándékosan szar lovat nem visznek azért egy ilyen versenyre. Vagy rosszul gondolom?
Bruce
Szándékosan nem, de nincs ebben azért annyi pénz, hogy maga Bob Baffert lássa el lovakkal az összes sportolót. Meg sok más tényezőn is múlik még az adott állat aktuális kedélyállapota.
r.baggio
Ezért gondolom, hogy sok múlik a lovason is.
Pl engem szeretnek alapvetően az állatok, bár a ló az egy speciális dolog.
Biztos vannak olyanok is, akiket meg nem szeretnek
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
szerencsétlen.........
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Szándékosan szar lovat nem visznek azért egy ilyen versenyre. Vagy rosszul gondolom?
Bruce
Szándékosan nem, de nincs ebben azért annyi pénz, hogy maga Bob Baffert lássa el lovakkal az összes sportolót. Meg sok más tényezőn is múlik még az adott állat aktuális kedélyállapota.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
NA ez sem egy jó ló
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez most jó lovaglás volt végre
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Most jön az orosz kutyás csajszi, aki ugyanazzal a lóval megy majd mint az eddigi első német
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Elkezdődött a férfi soccer bronzmeccs is, Japán-Mexikó
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.
Rajna
Pedig jó a koncepciója magának a sportnak, nekem legalábbis nagyon tetszik. Persze olimpián kívül soha nem ülök le nézni 😀
Bruce
Igen, de hülye a pontozás meg a sorsolt ló.
Rajna
De egyébként lehet, hogy egy ló az egyik lovas kezében teljesen jól megy, egy másikéban meg tör zúz. Szóval ez is valahol adottság. Szándékosan szar lovat nem visznek azért egy ilyen versenyre. Vagy rosszul gondolom?
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.
Rajna
Pedig jó a koncepciója magának a sportnak, nekem legalábbis nagyon tetszik. Persze olimpián kívül soha nem ülök le nézni 😀
Bruce
Na majd a 90 perces öttusát!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.
Rajna
Pedig jó a koncepciója magának a sportnak, nekem legalábbis nagyon tetszik. Persze olimpián kívül soha nem ülök le nézni 😀
Bruce
Ezért is nagyon fontos nekik, hogy nézőbaráttá tegyék. Abszolút olimpiafüggő sport, ellentétben mondjuk a focival vagy a kosárlabdával, akik megélnek enélkül is. Ha lekerül az olimpiáról, egyrészt soha nem is fog visszakerülni, másrészt vége is lesz szerintem, Magyarországon éppúgy, mint globálisan.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.
Rajna
Pedig jó a koncepciója magának a sportnak, nekem legalábbis nagyon tetszik. Persze olimpián kívül soha nem ülök le nézni 😀
Bruce
Igen, de hülye a pontozás meg a sorsolt ló.

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.
Rajna
Pedig jó a koncepciója magának a sportnak, nekem legalábbis nagyon tetszik. Persze olimpián kívül soha nem ülök le nézni 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...
gabokocka
Ez is mindig ilyen, de hihetetlen hogy ezen megy el sportolók olimpiája. Ez az egész öttusa, hiába kalap le a sokoldalú versenyzők előtt elég nevetséges sportág kívülről nézve.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Hát ez így jó eséllyel túlélőshow lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez rendesen leamortizálta az akadályt
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Na ez így azért nem lesz egyszerű Misellnek 😕
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
EUTRIC sokkal kiegyensúlyozottabb lónak tűnik.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
reméljük csak a sárgákkal nincs kibékülve 😀
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ezt láttam én ezen a lovon, hogy szépen ugrik ugyan, de annyira meg menni nem akar... kicsit idegesnek tűnik ez a lovacska...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most következik Gulyás lova
Bruce
Jól kezdett de most beszart egy akadálytól...

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy az öttusa is meg lesz reformálva az olimpia után és egészen új, triatlonjellegű formátuma lesz, ami 1,5 óra alatt teljesen lemegy, pihenőkkel együtt. Ki tudja ez kinek fog kedvezni de talán jobb, mint ez a vívás+ne ess le a lóról hülyeség.

 www.insidethegames.biz/articles/1100423/modern-pentathlon-paris-2024-format

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Most következik Gulyás lova
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Táncikálnak, egymásnak esnek, mindkettő üvölt, fingom sincs ki kap pontot és mire...ez a karate tényleg ilyen kard nélküli vívás
Peszinter Ferenc
A röplabda a legjobb sport.
Tényleg minden részlete érthető, pörgős, látványos, a bírói behatás minimálisnak tűnik.
Kampman
Én nagyon nem örülök, hogy pont abban a sportban vagyunk teljesen inkompetensek és nem vízi- vagy kézilabdában.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Táncikálnak, egymásnak esnek, mindkettő üvölt, fingom sincs ki kap pontot és mire...ez a karate tényleg ilyen kard nélküli vívás
Peszinter Ferenc
A röplabda a legjobb sport.
Tényleg minden részlete érthető, pörgős, látványos, a bírói behatás minimálisnak tűnik.