NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 044 — Big Penix Energy
Most jönnek a magyarok
Bruce
új lóval jön Michelle

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Most jönnek a magyarok
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hoogland-nek ez kb bárki más ellen sikerült volna... de nem a honfitárs ellen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nagy ötlet volt dmitrievet bevideózni Paul ellen az elődöntőbe, tolt is egy 0/4-et, semmi keresnivalója nem volt a 4 között

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Aki valódi birkózást akar látni, most kapcsoljon - következő meccseken már jön Sadulaev (és Snyder) elődöntője
Igor
jóval nézhetőbb ez a szabadfogás mint a grékóromán

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki valódi birkózást akar látni, most kapcsoljon - következő meccseken már jön Sadulaev (és Snyder) elődöntője

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
5 éve is azt mondtam, hogy ezt a lovaglást rossz nézni.
Kampman
belülről is szar, anno rendszeres lovaglóként egyszer próbáltam, elég volt egy életre. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
anasztázia kiesett, Igor ma nem lesz boldog
eaglesmcnabb
???
Igor
voynova. de most látom még van vigaszág is
eaglesmcnabb
Elengedtem a dolgot... nincs formában. Felugrottam a Lee Wai Sze bandwagonra...

És Letizia miatt sokkal szomorúbb vagyok ma.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
5 éve is azt mondtam, hogy ezt a lovaglást rossz nézni.
Hagyni kéne ezeket a szerencsétlen állatokat.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
anasztázia kiesett, Igor ma nem lesz boldog
eaglesmcnabb
???
Igor
voynova. de most látom még van vigaszág is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
innen az 5. 6. lovas a két magyar lesz.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
anasztázia kiesett, Igor ma nem lesz boldog
eaglesmcnabb
???

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Pl most ez az Aerosmith nevű ló az első körben ledobta a lovasát, most meg hibátlant ment (bár érintése volt és az utolsó akadályt verte)
Bruce
Cannibal Corpse nincs?
Kampman
Az nyerte a lótáncoltatást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Tessék, ugyanez igaz a mostani lóra is.
Idő hibája volt csak, előzőleg meg nem ment végig.

Akkor csak az ember itt a döntő faktor mégis,
Bruce
adni kell előtte neki egy almát meg egy répát oszt úgy megy mint a golyó! 😀
eaglesmcnabb
kiskoromban sokáig azt hittem, hogy kockacukrot esznek a lovak

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Szerintem egyébként ez a magyar válogatott messze nem olyan domináns már, hogy nekünk egy ilyen nagyon szervezett és kemény görög csapatot egyértelműen verni kéne, sőt! Szóval számomra absz nem volt meglepetés a meccs képe, de az nyilván fájdalmas, hogy nemhogy dominánsak nem voltunk, hanem esélyünk se volt.. de ebből is látszik, hogy nem vagyunk mi már olyan jók, mint régen, de ezt valójában eddig is tudtuk..
Szesze
De, annyival jobbak egyenként, hogy el lehet várni a győzelmet, mert úgy 70%-ban ezt hozni kell. Tehát 3ból 2x, az már nagyon nagy különbség ezen a szinten. A keretünk a legerősebb, nyilván nem annyival erősebb, mint volt 2004-ben, de attól még a legerősebb, a görögök meg ezzel a garnitúrával most vertek először valakit a spanyol-szerb-horvát-magyar-olasz elit ötösből fontos meccsen. Ne tegyünk úgy, mintha ez egy totál papírforma meccs lett volna.
Rajna
Másrészt az, hogy egy válogatott kemény és szervezett, azt azért mi is tudnánk hozni, sőt, ez kellene, hogy legyen az alap.
somoskovig
Ugye a csoportmeccsek végén már volt téma ez köztünk, én akkor is azt mondtam hogy indokolatlanul le vannak általad szólva a görögök és ez azóta elég egyértelműen be is bizonyosodott. Veretlenül megnyerték a csoportot előttünk és az olaszok előtt, utána szarrá verték Monetegrót és most minket is. Nem értem mire alapozod ezt a 70%-ot, én már akkor is azt mondtam hogy ez teljesen irreális, most meg már be is bizonyosodott. Az, hogy nem voltak nekik akkora eredményeik korábban nem jelent semmit, mert most vannak.
Szesze
Szerintem rendben van az a 70 szazalek. Tokk a jobb jatekos nalunk, jobb csapat. Ma semmi sem sikerult, totalis csod volt a tamadojatek, de tartom, hogy a magyar csapat jobb, ezt a meccset igenis nyerni kellett volna. Csak ezuttal nem volt vezeregyeniseg, aki a hatara vegye a kritikus pillanatokban a tarsasagot.
Stez
Persze, nem volt vezériegyéniség. Meg a csoportmeccsen sem. Én is győzelmet vártam meccs előtt, de kettőből kétszer vertek meg minket, ne mondjuk már, hogy nem jobbak ezen a tornán. Hagyjuk meg az M4-nek ezt a stílust.
Szokol
Rendben, akkor kerlek, meseld el nekem, hol irtam olyan, hogy EZEN A TORNAN. Azt mondtam, a magyar jobb csapat, jobb jatekosokbol all, ergo osszessegeben jobb.

Majd ha nem koltesz bele az irasomba olyat, ami nincs ott, beszelunk.
Stez
Ja, ha nem ez a torna számít, akkor igazad van, mert Gyarmati Dezsőék idejében ha volt görög csapat, biztos vertük őket. Bár lehet mégsincs igazad, mert az ókori olimpiákon meg a görög csapat tarolt.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
anasztázia kiesett, Igor ma nem lesz boldog

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tessék, ugyanez igaz a mostani lóra is.
Idő hibája volt csak, előzőleg meg nem ment végig.

Akkor csak az ember itt a döntő faktor mégis,
Bruce
adni kell előtte neki egy almát meg egy répát oszt úgy megy mint a golyó! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Pl most ez az Aerosmith nevű ló az első körben ledobta a lovasát, most meg hibátlant ment (bár érintése volt és az utolsó akadályt verte)
Bruce
Cannibal Corpse nincs?
Kampman
Nincsen 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Pl most ez az Aerosmith nevű ló az első körben ledobta a lovasát, most meg hibátlant ment (bár érintése volt és az utolsó akadályt verte)
Bruce
Cannibal Corpse nincs?
Kampman
Nem, de Springsteen van... wait, az ugró, nem ló...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Rejtély ez a karate, amikor épp hozzáér a másikhoz azért kap pontot, amikor kiüti úgy, hogy percekig áll a meccs hogy összeszedjék az ellenfelet azért meg úgy tűnik sárga lap és 0 pont jár 😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Pl most ez az Aerosmith nevű ló az első körben ledobta a lovasát, most meg hibátlant ment (bár érintése volt és az utolsó akadályt verte)
Bruce
Cannibal Corpse nincs?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Tessék, ugyanez igaz a mostani lóra is.
Idő hibája volt csak, előzőleg meg nem ment végig.

Akkor csak az ember itt a döntő faktor mégis,
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mathilde sima 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Pl most ez az Aerosmith nevű ló az első körben ledobta a lovasát, most meg hibátlant ment (bár érintése volt és az utolsó akadályt verte)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szándékosan szar lovat nem visznek azért egy ilyen versenyre. Vagy rosszul gondolom?
Bruce
Szándékosan nem, de nincs ebben azért annyi pénz, hogy maga Bob Baffert lássa el lovakkal az összes sportolót. Meg sok más tényezőn is múlik még az adott állat aktuális kedélyállapota.
r.baggio
Ezért gondolom, hogy sok múlik a lovason is.
Pl engem szeretnek alapvetően az állatok, bár a ló az egy speciális dolog.
Biztos vannak olyanok is, akiket meg nem szeretnek
Bruce
Sok múlik a lovason, de nem CSAK rajta. Hatalmas randomfaktor a versenyben. Mintha úszásban néhányan durva hullámokat kapnának, mások meg tükörsima vízben úsznának.