NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Vótmá?

 telex.hu/tech/2021/08/23/humankind-videojatek-teszt-strategia-civilization
warr_b
Mindenki megpróbálta, és soha senkinek nem igazán sikerült... a Civilization örök. 😊 (főleg a Civ II, IV és V - nála ez a három kiemelkedik, tudom általában más a sorrend, de én nagyon nem szeretem a 3-at és a 6-ot, az 1 meg túl korai/azzal nem játszottam.)

Azért kíváncsian várom mi lesz a szélesebbkörű fogadtatás ... most az ilyen szponzorált youtuberek véleményére egyelőre nem adok..
Igor
Én meg pont az elsővel meg a harmadikkal játszottam a legtöbbet 😄
Aztán a II és a IV. A két legutóbbival szerintem már nem játszottam, egyrészt időhiány miatt, másrészt már kicsit túl összetettek lettek.
warr_b
én az elsővel toltam a legtöbbet, főleg azért mert a sulis gépeken futott és floppira simán ráfért 😀

aztán a 2 volt még amit rengeteget toltam tesóimmal, feltéve hogy jól emlékszem és abba volt egy ilyen elbaltázott scifi mód ahol raptorokkal meg ilyenekkel tudtál kezdeni

amúgy ha 4X játékokat nézzük sztem a paradox valamivel jobb dolgokat produkál (főleg a stellaris és a ck-eu)
meg az indie piac is jó dolgokkal rukkol elő, de a konkrét civ formulát nem nagyon merte eddig senki bántani
nem is feltétlen baj ha kap konkurenciát

amit láttam belőle az alapján pofás, de nekem se időm se kedvem most ilyet tolni
Negritis
Nekem a Civ 3 a kedvenc, persze mert akkor volt időm játszani.
Próbáltam a 4-et is és az 5-öt is, de megmondom őszintén, ezek a gazdasági, diplomáciai, kulturális nyerési lehetőségek nem működtek.

Meg már az 5 is annyira túl volt bonyolítva, hogy rengeteg volt benne a mikromenedzsment. Ilyen szempontból a 3 is szörnyű (vhogy kell generálniuk a játékidőt).

4X játékokból még az Oriont emelik ki és a Galactic Civ-et, utóbbival játszottam is, érdekes.

És talán picit ide jön még az IG2 is.

Engem érdekel még a Crusader Kings is, de már az is annyira bonyolultnak tűnik mint a fene.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Vótmá?

 telex.hu/tech/2021/08/23/humankind-videojatek-teszt-strategia-civilization
warr_b
Mindenki megpróbálta, és soha senkinek nem igazán sikerült... a Civilization örök. 😊 (főleg a Civ II, IV és V - nála ez a három kiemelkedik, tudom általában más a sorrend, de én nagyon nem szeretem a 3-at és a 6-ot, az 1 meg túl korai/azzal nem játszottam.)

Azért kíváncsian várom mi lesz a szélesebbkörű fogadtatás ... most az ilyen szponzorált youtuberek véleményére egyelőre nem adok..
Igor
Én meg pont az elsővel meg a harmadikkal játszottam a legtöbbet 😄
Aztán a II és a IV. A két legutóbbival szerintem már nem játszottam, egyrészt időhiány miatt, másrészt már kicsit túl összetettek lettek.
warr_b
én az elsővel toltam a legtöbbet, főleg azért mert a sulis gépeken futott és floppira simán ráfért 😀

aztán a 2 volt még amit rengeteget toltam tesóimmal, feltéve hogy jól emlékszem és abba volt egy ilyen elbaltázott scifi mód ahol raptorokkal meg ilyenekkel tudtál kezdeni

amúgy ha 4X játékokat nézzük sztem a paradox valamivel jobb dolgokat produkál (főleg a stellaris és a ck-eu)
meg az indie piac is jó dolgokkal rukkol elő, de a konkrét civ formulát nem nagyon merte eddig senki bántani
nem is feltétlen baj ha kap konkurenciát

amit láttam belőle az alapján pofás, de nekem se időm se kedvem most ilyet tolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vótmá?

 telex.hu/tech/2021/08/23/humankind-videojatek-teszt-strategia-civilization
warr_b
Mindenki megpróbálta, és soha senkinek nem igazán sikerült... a Civilization örök. 😊 (főleg a Civ II, IV és V - nála ez a három kiemelkedik, tudom általában más a sorrend, de én nagyon nem szeretem a 3-at és a 6-ot, az 1 meg túl korai/azzal nem játszottam.)

Azért kíváncsian várom mi lesz a szélesebbkörű fogadtatás ... most az ilyen szponzorált youtuberek véleményére egyelőre nem adok..
Igor
Én meg pont az elsővel meg a harmadikkal játszottam a legtöbbet 😄
Aztán a II és a IV. A két legutóbbival szerintem már nem játszottam, egyrészt időhiány miatt, másrészt már kicsit túl összetettek lettek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vótmá?

 telex.hu/tech/2021/08/23/humankind-videojatek-teszt-strategia-civilization
warr_b
Mindenki megpróbálta, és soha senkinek nem igazán sikerült... a Civilization örök. 😊 (főleg a Civ II, IV és V - nála ez a három kiemelkedik, tudom általában más a sorrend, de én nagyon nem szeretem a 3-at és a 6-ot, az 1 meg túl korai/azzal nem játszottam.)

Azért kíváncsian várom mi lesz a szélesebbkörű fogadtatás ... most az ilyen szponzorált youtuberek véleményére egyelőre nem adok..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vótmá?

 telex.hu/tech/2021/08/23/humankind-videojatek-teszt-strategia-civilization


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Talaltunk egy eleg fun jatekot xboxon, eleg egyszeru a grafika, de a sztori es a kepi vilag miatt a kicsik is elvezik es azert van benne par gondolkodos palya:

Max: The Curse of Brotherhood
undisputedly
köszi majd ránézek én is!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Talaltunk egy eleg fun jatekot xboxon, eleg egyszeru a grafika, de a sztori es a kepi vilag miatt a kicsik is elvezik es azert van benne par gondolkodos palya:

Max: The Curse of Brotherhood
undisputedly
kicsit akciósabb, de a Trine játékokat tudom javasolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Talaltunk egy eleg fun jatekot xboxon, eleg egyszeru a grafika, de a sztori es a kepi vilag miatt a kicsik is elvezik es azert van benne par gondolkodos palya:

Max: The Curse of Brotherhood
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Jajj de kár, hogy a G2 még a döntő hétvégén sem lesz ott. Ja nem 😂

Adam egy Dariust hoz a mindent eldöntő meccsre, OMG. Az a hőst, amit minden "legtúlértékeltebb top laner" videóba beraknak. Egy éve nem is néztem LEC-t, de ez a két meccs a hétvégén megérte. Mad Lionsnak szurkolok, Csacsi most ott "edző", és hát fix az VB, de ettől még jó lenne, ha legalább így részben lenne egy győzelme 😊
Gyurma Pappa
Megmutattuk Rekklesnek. Már emiatt megérte. Sosem tudtam elképzelni a csapatot nélküle, de ennek minden pillanatát öröm volt nézni. Remélem a RGE ellen is marad energia, aztán a Mad ellen már lesz ami lesz. Úgyis a worlds a lényeg.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Jajj de kár, hogy a G2 még a döntő hétvégén sem lesz ott. Ja nem 😂

Adam egy Dariust hoz a mindent eldöntő meccsre, OMG. Az a hőst, amit minden "legtúlértékeltebb top laner" videóba beraknak. Egy éve nem is néztem LEC-t, de ez a két meccs a hétvégén megérte. Mad Lionsnak szurkolok, Csacsi most ott "edző", és hát fix az VB, de ettől még jó lenne, ha legalább így részben lenne egy győzelme 😊

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
2 eve osszeraktam egy gamer PCt kb 300K-bol (monitor nelkul).

Ugyan ez a gep ma majd 450-500K-ba fajna 😀😀

Proci:
Ryzen 5 3600:
Akkor vettem 65k-ert, most 90k
Videokartya:
Gigabyte Geforce GTX 1660TI Gaming OC 6G
90k-ert vettem, ma nem is kaphato, de az egyel gyengebb szeria 170k-ba kerul

Nem semmi, jo hogy nem vartam tovabb, utolag talan a legjobbkor vettem meg az alkatreszeket 😀
Borbinho
én a 1060as asztalim cseréltem egy 1660as laptopra tavaly januárban
öcsémnek adtam el azt a gépet 100k-ért amúgy akkor 130at ért volna
pár hónapja csak a gpu lett volna 150k 😀

a laptopom akkor 400k volt (áfa lejött), idén tervezem megint cserélni mert ha maradok itthon akkor kellene egy új combosabb asztali (főleg a proci kevés sokszor) vagy pedig egy erősebb laptopot veszek ha költözök külföldre
eleve azért vettem laptopot mert covid előtt elég sok külföldi út volt betervezve
költözés esetén viszont majd a haza utakon lesz hasznos dolog
amiket én nézek az amd 5800 + 3070 kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2 eve osszeraktam egy gamer PCt kb 300K-bol (monitor nelkul).

Ugyan ez a gep ma majd 450-500K-ba fajna 😀😀

Proci:
Ryzen 5 3600:
Akkor vettem 65k-ert, most 90k
Videokartya:
Gigabyte Geforce GTX 1660TI Gaming OC 6G
90k-ert vettem, ma nem is kaphato, de az egyel gyengebb szeria 170k-ba kerul

Nem semmi, jo hogy nem vartam tovabb, utolag talan a legjobbkor vettem meg az alkatreszeket 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
a Juventusz a PES-sel szerződött, vagy miért nem találom a FIFA21-ben?
slowmotion
 hu.gameme.eu/fifa-21-juventus-miert-ragadtal-iden-is-a-piemonte-calcioval/
Negritis
kösz az infóért (a szöveg magyartalanságáért viszont nem 😛)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
a Juventusz a PES-sel szerződött, vagy miért nem találom a FIFA21-ben?
slowmotion
 hu.gameme.eu/fifa-21-juventus-miert-ragadtal-iden-is-a-piemonte-calcioval/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
a Juventusz a PES-sel szerződött, vagy miért nem találom a FIFA21-ben?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
na, meggyütt az X, örö van és bódottá.
illetve lesz, ha hazaérnek a purdék. kíváncsi vagyok.
slowmotion
no.
FIFA21.
a fiam most játszik harmadszor FIFÁ-t, a lányom először. a fiam még nem sajátította el az irányítást, látszik a tablet hatása, a kontrollert döntögeti a left thumb huzigálása helyett, és nem akarja észrevenni, hogy ki a kijelölt irányított játékos. a lányom meg nem hajlandó a coachingot elfogadni, viszont vérig sértődik, ha ezzel szembesítem.
amúgy szórakoztató volt nézni a PSG - Liverpool meccset, hosszabbítással együtt egy kapuralövés, és egy kapusöngól döntött.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
na, meggyütt az X, örö van és bódottá.
illetve lesz, ha hazaérnek a purdék. kíváncsi vagyok.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Blizzard azon kívül, hogy CEO váltásra kényszerült, mással is felhívta magára a figyelmet, kijött az új HS kieg. A szokásos release előtti nagy kártya mutogató life stream elmaradt (érthetően), de mindenki nagyon várta az új kártyákat (nem).

Rövid leszek: eddig egy rakás szar volt a meta, most legalább még egy rakás szart mellé lehet tenni. 5-6 kör alatt vége, amelyik zsivány vagy vagy vadász előbb húzza fel a kombót, az nyer.

Senki ne adjon pénzt ezért, ezt tudom javasolni 😀
Gyurma Pappa
szerencsére volt kb 6500 goldom nyitogatni, dehát ennyire rossz pack luckóm évek óta nem volt. 😀 de most úgysincs még kb 2 hétig semmi időm játszani, addigra legalább beáll a meta valamennyire, hogy tudjak lustamódon netdeckelni valamit.
shawnka
Van 40k dustom, de minek? 😀



Solitaire meta 😀

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Blizzard azon kívül, hogy CEO váltásra kényszerült, mással is felhívta magára a figyelmet, kijött az új HS kieg. A szokásos release előtti nagy kártya mutogató life stream elmaradt (érthetően), de mindenki nagyon várta az új kártyákat (nem).

Rövid leszek: eddig egy rakás szar volt a meta, most legalább még egy rakás szart mellé lehet tenni. 5-6 kör alatt vége, amelyik zsivány vagy vagy vadász előbb húzza fel a kombót, az nyer.

Senki ne adjon pénzt ezért, ezt tudom javasolni 😀
Gyurma Pappa
szerencsére volt kb 6500 goldom nyitogatni, dehát ennyire rossz pack luckóm évek óta nem volt. 😀 de most úgysincs még kb 2 hétig semmi időm játszani, addigra legalább beáll a meta valamennyire, hogy tudjak lustamódon netdeckelni valamit.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Blizzard azon kívül, hogy CEO váltásra kényszerült, mással is felhívta magára a figyelmet, kijött az új HS kieg. A szokásos release előtti nagy kártya mutogató life stream elmaradt (érthetően), de mindenki nagyon várta az új kártyákat (nem).

Rövid leszek: eddig egy rakás szar volt a meta, most legalább még egy rakás szart mellé lehet tenni. 5-6 kör alatt vége, amelyik zsivány vagy vagy vadász előbb húzza fel a kombót, az nyer.

Senki ne adjon pénzt ezért, ezt tudom javasolni 😀
Gyurma Pappa
hálisten évek óta ráhagytam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Blizzard azon kívül, hogy CEO váltásra kényszerült, mással is felhívta magára a figyelmet, kijött az új HS kieg. A szokásos release előtti nagy kártya mutogató life stream elmaradt (érthetően), de mindenki nagyon várta az új kártyákat (nem).

Rövid leszek: eddig egy rakás szar volt a meta, most legalább még egy rakás szart mellé lehet tenni. 5-6 kör alatt vége, amelyik zsivány vagy vagy vadász előbb húzza fel a kombót, az nyer.

Senki ne adjon pénzt ezért, ezt tudom javasolni 😀

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 esport1.hu/news/2021/08/02/egyeb-gaming-ingyenes-battlefield-v-amazon-twitch-prime-akciofigyelo-ingyen-jatek-loemifar

A BF1rol lemaradtam, de ezt sztem beszerzem, ha mar ingyer' van 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem akarok „kulsos” cuccl nyomulni, amikor vadiuj fulese van a tarsasag felenek, es hat a cod-ban elvileg aztan foleg mukodnie kene, hogy egymassal dumalhassunk. Sot, amikor jatszottam PS4-es emberrel egy partyban, nalam a ps5-on is siman hallottam ot a kontrollerben levo cuccok miatt. Csak aztan egyik jatekrol a masikra eltunt ez, azota nem halljuk egymast. De azota meg becsatlakozott mas is a jatekba, neki is, nekem is tok uj jbl-fulesunk van, fel pillanat alatt racsatlakozott a PS-re, a jatek hangja tokeletesen megy, a fomenuben es jatek kozben is, de valamiert egymast nem halljuk viszont, igy nem tudunk kommunikalni, egyik jatekban sem. Megneztuk a beallitasokat, a voice chat be van kapcsolava mindenkinel.
Stez
Ha nem oldodott volna meg, akkor nezzetek meg nincs-e push to talk-ra allitva a voice chat (bar lehet konzolon olyan nincs is).

Amugy a zajszures es a hangminoseg miatt hasznal mindenki discordot.
Egyszeruen jobb minoseg, konkretan jobb mint a beepitett voice chat. Ha a sima voicechatben egyszerre tobben beszelnek azt eleg nehezen lehet erteni sztem.

Amugy ha van kedved tolhatnank par warzonet hetvegen. En PCn tolom de nagyon szar vagyok 😀
Borbinho
Koszike, megoldodott. A titok annyi volt, hogy benak voltunk, es valamiert a jatekban alapbol a beallitas az volt, hogy mindenki mute-olva volt egymasnak, ezert amikor unmute-oltuk egymast, rogton lett hang. De azt nem tudom, miert voltunk tiltva egymasnak, mert nem nemitottuk egymast egyebkent.

Kiprobalhatjuk amugy, persze, siman. Annyi, hogy tegnap mi kikalcsoltuk a crossplayt, hogy kiprobaljuk, a tobbi pses ellen mennyire mas a jatek. Mert iszonyatosan unfair szerintem a pc-sek elonye, a kontroller lassabban reagal, nehezebb becelozni, mig a pcsek egerrel mar akkor tropara szednek, amikor mi meg fel sem nezunk. Oke, mondjuk most kezdtuk 3 hete a jatekot, benak vagyunk, de azert ennyire talan nem, hogy allandoan mindenki ellen igy szivjunk.

Ugyhogy most epp teszteljuk, hogy valoban ennyire rosszak vagyunk e, vagy azert benne van ebben maga a plusz elony is, ami a pcs jatekosoknak van. Sok jatekunk volt, amikor mar ejtoernyozes kozben is ugy kilottek, hogy elvezhetetlen volt, meg 400 meterekrol ha csak kidugtam a fejem a fal mellett, azonnal headshot. Altalanos volt, hogy en kb fel sem nezek a kontrollerrel, az ellenfel mar harmunkat lelott. Ami azert kicsit idegesitett mar.

Attol mondjuk tartanod nem kell, hogy bena vagy, mert mi is. 😂

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem akarok „kulsos” cuccl nyomulni, amikor vadiuj fulese van a tarsasag felenek, es hat a cod-ban elvileg aztan foleg mukodnie kene, hogy egymassal dumalhassunk. Sot, amikor jatszottam PS4-es emberrel egy partyban, nalam a ps5-on is siman hallottam ot a kontrollerben levo cuccok miatt. Csak aztan egyik jatekrol a masikra eltunt ez, azota nem halljuk egymast. De azota meg becsatlakozott mas is a jatekba, neki is, nekem is tok uj jbl-fulesunk van, fel pillanat alatt racsatlakozott a PS-re, a jatek hangja tokeletesen megy, a fomenuben es jatek kozben is, de valamiert egymast nem halljuk viszont, igy nem tudunk kommunikalni, egyik jatekban sem. Megneztuk a beallitasokat, a voice chat be van kapcsolava mindenkinel.
Stez
Ha nem oldodott volna meg, akkor nezzetek meg nincs-e push to talk-ra allitva a voice chat (bar lehet konzolon olyan nincs is).

Amugy a zajszures es a hangminoseg miatt hasznal mindenki discordot.
Egyszeruen jobb minoseg, konkretan jobb mint a beepitett voice chat. Ha a sima voicechatben egyszerre tobben beszelnek azt eleg nehezen lehet erteni sztem.

Amugy ha van kedved tolhatnank par warzonet hetvegen. En PCn tolom de nagyon szar vagyok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."