Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Ezen röhögtem vinnyogva 10 percig. Kurva nagy arc Jakab, ilyenből kellene még 100 a Lyobbikba. De ez az ostoba liba szerintem nem vette észre hogy alázzák csúnyán. A taktika jó, bedob mindenféle állítólagos hírt, de amit Jakab mond az nem igaz, csak mese habbal. Most megint nem hívják 4 évig. 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/40561159_921448974709448_6133166608098525184_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=k368a7JyVhkQ7kNvgEY3bx7&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBnHZvHAGQZwo18v5WaoGKzJPlJLVl7IuT-1cW_LzcfJQ&oe=66376C79
Köztévé vs Jakab | Az M1 stúdiójában kérdeztem meg, mikor kér bocsánatot a „köztévé” a nézőktől, amiért hazudtak nekik a Jobbikról. | By Jakab Péter - Nép PártjánFacebook
Az M1 stúdiójában kérdeztem meg, mikor kér bocsánatot a „köztévé” a nézőktől, amiért hazudtak nekik a Jobbikról.

több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
20. Talpnyaló magazin
ozibozi
Ilyen tényleg van? Kik az előfizetők?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
az a kurva baloldali médiatúlsúly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Orbán médiabirodalma:
• MTV 1,
• MTV 2,
• MTV 3,
• MTV 4,
• MTV 5,
• MTV 6,
• Duna 📺,
• Duna 🌍 📺.
• Kossuth Rádió,
• Petőfi Rádió,
• Echo 📺,
• Hír 📺,
• Class FM Rádió,
• Balaton Part FM Rádió,
• Demokrata (politikai hetilap),
• Magyar Hírlap (napilap),
• Mandiner,
• Ripost (bulvár napilap),
• ripost.hu,
• faktor.hu,
• Lokál,
• 888.hu,
• Magyar Idők,
• hirado.hu,
• Nézőpont Intézet,
• Figyelő,
• Heti Válasz,
• Origo,
• Pesti Srácok,
• Hajdú-Bihari Napló,
• Észak Magyarország,
• Dél-Magyarország,
• Kelet Magyarország
• Népszabadság,
• nol.hu
• Rádió 1,
• Bors,
• Kisalföld,
• ATV,
• Sláger FM Rádió,
• Nógrád Megyei Hírlap,
• FourFourTwo Magazin,
• 📺 2 csoport:
1. TV2,
2. Izaura 📺,
3. Mozi+,
4. Super TV2,
5. Prime,
6. FEM3
7. Zenebutik 📺,
8. Humor+,
9. Spíler 📺,
10. 🥝 📺,
11. Chili 📺,
• Mediaworks Hungary Zrt.:
1. Világgazdaság,
2. Manager Magazin,
3. vg.hu,
4. Új Dunántúli Napló,
5. Heves Megyei Hírlap,
6. 24 Óra,
7. Somogyi Hírlap,
8. Új Néplap,
9. Tolnai Népújság,
10. Békés Megyei Hírlap,
11. Petőfi Népe,
12. Grátisz,
13. Vasárnap Reggel,
14. 📺 műsor.hu regionális mellékletek,
15. Bama.hu,
16. Beol.hu,
17. Heol.hu,
18. Baon.hu,
19. Kemma.hu,
20. Szoljon.hu,
21. Teol.hu,
22. Sonline.hu,
23. Nemzeti Sport,
24. Képes Sport,
25. Képes Sport fans,
26. Nemzeti Sport Magazin,
27. Sport and Life,
28. Autó-Motor,
29. Autómotor.hu,
30. Nemzeti Sport Online,
31. Fanny,
32. Fanny Konyha,
33. Tina Konyha,
34. Lakáskultúra,
35. Ínyenc,
36. Test & Lélek,
37. Hot!
38. Édes Élet,
39. Hot! Extra,
40. Astronet.hu,
41. Lakáskultúra Online,
42. Mindmegette.hu,
43. BRAVO,
44. TVműsor.hu,
45. Jegyed.hu,
46. Mainap.hu,
47. Lapcentrum.hu,
48. Világgazdaság Konferenciák,
49. Világgazdaság Pénzügyi Évkönyv,
50. Világgazdaság Ingatlan Évkönyv,
51. VG Megtakarítási Iránytű,
52. Magyar Gazdasági Csúcstalálkozó és 101 legbefolyásosabb üzleti döntéshozó
• Pannon Lapok Társasága:
1. Népsport,
2. Dunaújvárosi Hírlap (napilap),
3. Fejér Megyei Hírlap (napilap),
4. Napló (napilap),
5. Vas Népe (napilap),
6. Zalai Hírlap (napilap),
7. Vasárnapi Fejér Megyei Hírlap (vasárnapi kiadvány),
8. Vasárnapi Napló (vasárnapi kiadvány),
9. Vasárnapi Vas Népe (vasárnapi kiadvány),
10. Vasárnapi Zalai Hírlap (vasárnapi kiadvány),
11. RTV Tipp műsorújság,
12. dunadigital.hu (digitális kiadvány),
13. fejerdigital.hu (digitális kiadvány),
14. naplodigital.hu (digitális kiadvány),
15. vasdigital.hu (digitális kiadvány),
16. zaladigital.hu (digitális kiadvány),
17. www.zaol.hu (web hírportál),
18. www.vaol.hu (web hírportál),
19. www.veol.hu (web hírportál),
20. www.feol.hu (web hírportál),
21. www.duol.hu (web hírportál),
22. www.mcsatorna.hu (web portál),
23. likebalaton.hu,
24. randizol.hu,
25. szallasbomba.hu,
26. Prémium Veszprém Magazin (kereskedelmi kiadvány),
27. Prémium Fejér Magazin (kereskedelmi kiadvány),
28. Prémium Vas Magazin (kereskedelmi kiadvány),
29. Prémium Zala Magazin (kereskedelmi kiadvány),
30. Vitorlás Magazin,
31. Top 💯 Magazin Fejér Megye,
32. Top 💯 Magazin Veszprém Megye,
33. Top 💯 Magazin Vas Megye,
34. Top 💯 Magazin Zala Megye,
35. Desszertek könyve,
36. Desszertek könyve 2,
37. Hagyományos ételek könyve,
38. Könnyű nyári ételek könyve,
39. Hal- és vadételek könyve,
40. Ünnepi ételek könyve,
41. Villámgyors ételek könyve,
42. Mentes ételek könyve,
43. Befőzések könyve,
44. Csokoládés finomságok könyve,
45. Karácsonyi ételek könyve,
46. Gyümölcsös finomságok könyve,
47. Disznótoros ételek könyve,
48. Vendégváró ételek könyve,
49. Tájételek könyve,
50. Kelt tészták könyve,
51. Gyermekételek könyve,
52. Szabadtűzi ételek könyve,
53. Egytálételek könyve,
54. Családi ételek könyve,
55. Fogyókúrás ételek könyve,
56. Mindmegette,
57. Kis Kobold Magazin,
58. Rejtvény Magazin,
59. A Mikulás könyve,
60. Mesék könyve
• Maraton Lapcsoport:
1. Veszprémi 7 Nap,
2. Veszprémi 7 Nap Plusz,
3. Veszprémi 7 Nap Magazin,
4. Várpalotai Hírek,
5. Zalaegerszegi 7 Nap,
6. Hévízi Forrás,
7. Nagykanizsai Maraton,
8. Litéri Hírmondó,
9. Pápai Hírlap,
10. Csúcskézi,
11. Nkm,
12. Somogy Megyei Maraton,
13. Somogy Megyei Maraton Plusz,
14. VeszpCar,
15. Érdi Újság,
16. Autó Magazin,
17. Fitt Veszprém,
18. Otthon,
19. Vidékjáró magazin
20. Talpnyaló magazin
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hajlandó lennék az indexet is támogatni, ha eltűnne róla kimkardashian, meg a hasonló bulvár szarok. Mert az engem nem érdekel. Így viszont egy forintot sem adok. Hagy legyenek csak kitűzve a vár fokára ők is. Ebből majd tanul a magam fajta rövidlátó önsorsrontó...
Lecsó
Mondjuk ahhoz hogy a KK-t észre vedd szerintem általában eléggé le kell scrollolni, a bulvár kb a 12. rovat felülről indulva....
Szóval ez most kicsit olyan mint a kukucskáló néni esete az asztallal + székkel + hokedlivel + lábujjhegyre állással.. 😛
Igor
Ahhha...
Most direkt megnéztem, a főoldalon (értsd nem kell scrollozni sem, vagy nagyon keveset):
"Asia Argento elismerte, hogy lefeküdt a vádlójával" aztán támogatott tartalom (értsd reklám), stb, stb.
Szóval ha nem akarod érteni mit értek KK alatt, akkor hagyjuk.
Hidd el, nem belőlem él a Velvet.
Lecsó
Az speciel pont #metoo, és nem Velvet-es cikk... és ez is kb a 3. blokk volt amúgy (első a támogass, aztán Orbán, Szél Berni, Sorsok háza, Vranjes kirúgása - és utána jön ez)
Cardi B volt a következő ilyen a 6-7. blokknál, mondjuk 15-20. cikknek ha egy hasábnak tekintjük az első oszlopot... és a Velvet még mindig messze.

Nem mintha részben nem lenne igazad, és persze a bulvár generálja a klikket, de a mai médiumok közül pont az indexet találod meg ezzel... szerintem ez erős.
Igor
nem is tudom, hogy tudtuk ilyen dolgokon fennakadni, amikor Joó Gábor még mindig aktív...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom soros de igy is alakulhat a mediapiac...

 www.google.hu/amp/s/amp.theguardian.com/business/2018/feb/14/sky-bid-faces-another-hurdle-as-avaaz-wins-right-to-legal-challenge

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Összességében megbántam, hogy az LMP-re voksoltam áprilisban, bár tudom, felesleges ilyeneken bánkódni már.

Ha most lennének a választások, az MKKP-re szavaznék. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Vrij6
Én is hasonló cipőben járok. MKKP az egyetlen olyan párt akit még nem rontott meg a politika, majd idővel ez is eljön, de addig jó helyen lesz az a voks.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Szerintetek mikor alakul meg az új pàrt a "megjavult" Jobbikkal, Széllel, a visszatérő Vonàval, stb...?
Mintha ilyen próbàlkozàs futna a hàttérben.
Fattyu
Alakul már? 😀

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Ha most lennének a választások, az MKKP-re szavaznék. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Vrij6
tehát szereted a vidám színekre festett járdákat.
végülis ez is egy választói igény 😊
slowmotion
ha követed mit csinálnak
kb az egyetlen ellenzéki párt aki csinál is valamit a pofázás helyett
Negritis
nem mondod... bár ott van az elempé, ők kiválóan szalámizzák fel magukat. az is valami.
kis ország, kis ellenzék.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Ha most lennének a választások, az MKKP-re szavaznék. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Vrij6
tehát szereted a vidám színekre festett járdákat.
végülis ez is egy választói igény 😊
slowmotion
ha követed mit csinálnak
kb az egyetlen ellenzéki párt aki csinál is valamit a pofázás helyett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Ha most lennének a választások, az MKKP-re szavaznék. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Vrij6
tehát szereted a vidám színekre festett járdákat.
végülis ez is egy választói igény 😊
slowmotion
Persze, de engem az ingyen sörrel vettek meg. Meg az IMF megadóztatásával.
Meg magyar égre magyar ufót.

Meg ezzel:



Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Ha most lennének a választások, az MKKP-re szavaznék. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Vrij6
tehát szereted a vidám színekre festett járdákat.
végülis ez is egy választói igény 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Összességében megbántam, hogy az LMP-re voksoltam áprilisban, bár tudom, felesleges ilyeneken bánkódni már.

Ha most lennének a választások, az MKKP-re szavaznék. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hajlandó lennék az indexet is támogatni, ha eltűnne róla kimkardashian, meg a hasonló bulvár szarok. Mert az engem nem érdekel. Így viszont egy forintot sem adok. Hagy legyenek csak kitűzve a vár fokára ők is. Ebből majd tanul a magam fajta rövidlátó önsorsrontó...
Lecsó
Mondjuk ahhoz hogy a KK-t észre vedd szerintem általában eléggé le kell scrollolni, a bulvár kb a 12. rovat felülről indulva....
Szóval ez most kicsit olyan mint a kukucskáló néni esete az asztallal + székkel + hokedlivel + lábujjhegyre állással.. 😛
Igor
Ahhha...
Most direkt megnéztem, a főoldalon (értsd nem kell scrollozni sem, vagy nagyon keveset):
"Asia Argento elismerte, hogy lefeküdt a vádlójával" aztán támogatott tartalom (értsd reklám), stb, stb.
Szóval ha nem akarod érteni mit értek KK alatt, akkor hagyjuk.
Hidd el, nem belőlem él a Velvet.
Lecsó
Az speciel pont #metoo, és nem Velvet-es cikk... és ez is kb a 3. blokk volt amúgy (első a támogass, aztán Orbán, Szél Berni, Sorsok háza, Vranjes kirúgása - és utána jön ez)
Cardi B volt a következő ilyen a 6-7. blokknál, mondjuk 15-20. cikknek ha egy hasábnak tekintjük az első oszlopot... és a Velvet még mindig messze.

Nem mintha részben nem lenne igazad, és persze a bulvár generálja a klikket, de a mai médiumok közül pont az indexet találod meg ezzel... szerintem ez erős.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Hajlandó lennék az indexet is támogatni, ha eltűnne róla kimkardashian, meg a hasonló bulvár szarok. Mert az engem nem érdekel. Így viszont egy forintot sem adok. Hagy legyenek csak kitűzve a vár fokára ők is. Ebből majd tanul a magam fajta rövidlátó önsorsrontó...
Lecsó
Mondjuk ahhoz hogy a KK-t észre vedd szerintem általában eléggé le kell scrollolni, a bulvár kb a 12. rovat felülről indulva....
Szóval ez most kicsit olyan mint a kukucskáló néni esete az asztallal + székkel + hokedlivel + lábujjhegyre állással.. 😛
Igor
Ahhha...
Most direkt megnéztem, a főoldalon (értsd nem kell scrollozni sem, vagy nagyon keveset):
"Asia Argento elismerte, hogy lefeküdt a vádlójával" aztán támogatott tartalom (értsd reklám), stb, stb.
Szóval ha nem akarod érteni mit értek KK alatt, akkor hagyjuk.
Hidd el, nem belőlem él a Velvet.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Na, indul a rinyálás, hogy támogassuk az indexet... Hogyneeeee!
Én csak egy klasszikust idézek ide:
"Pofa be, roló le!"
Lecsó
az a baj, hogy az index után marad a hvg és 444, amivel ki is fújt a fidesztől független média Magyarországon.
Amadeus
Magyar Hang.
Igen tudom, nem napilap, csak heti, de rá kell ébredni, h elő kell arra a tartalomra fizetni, ami kellően kritikus, ami minőségi, ami nem bulvár.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
na, az LMP-nél ma is a szokásos dolgok történnek. (Szél Berni lelépett)

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hajlandó lennék az indexet is támogatni, ha eltűnne róla kimkardashian, meg a hasonló bulvár szarok. Mert az engem nem érdekel. Így viszont egy forintot sem adok. Hagy legyenek csak kitűzve a vár fokára ők is. Ebből majd tanul a magam fajta rövidlátó önsorsrontó...
Lecsó
Mondjuk ahhoz hogy a KK-t észre vedd szerintem általában eléggé le kell scrollolni, a bulvár kb a 12. rovat felülről indulva....
Szóval ez most kicsit olyan mint a kukucskáló néni esete az asztallal + székkel + hokedlivel + lábujjhegyre állással.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na, indul a rinyálás, hogy támogassuk az indexet mert "jajjj a reklámbevételeinkkel mi lesz???"
Hát hogyneeeee!
Én csak egy klasszikust idézek ide:
"Pofa be, roló le!"
Lecsó
ja, tök klassz lesz, ha csak a kormányzati reklámmal fenntartott és a polgármesteri hivatalok előfizetésével eladott lapok maradnak. így könnyű. nagy a pofa, de a piacon egyik kormányközeli médium sem élne meg. akkor miért gond, ha egy nem így kitartott portál a közösségi támogatást választja?
winston
Dehát minden kormányközeli médium a piacon él meg.
Ezen a piacon.
Ami azzá torzult, amivé torzíthatták.
Objektíven mitől lenne ez a torz piac rosszabb torzított piac, mint amit mondjuk ellentétes előjellel torzítottak a kétezres években itthon, vagy az altright elŐtt (és akár most is) az USA-ban?
Ne keresd az objektív választ, mert erre csak szubjektív válaszok léteznek.
A jelenlegi pénztőke (Fidesz) szubjektív válasza ez.
A tiedé más.
Ki az erősebb?
Sobri Jóska
Amikor itt piacot írok, akkor egy elképzelt, "igazságos" piacra gondolok, nem arra az eltorzítottra, ami most van, vagy volt más előjellel mondjuk a 90-es évektől. Mint egy bizonyos fokmérő.

Ezért is fogalmazok feltételes módban. ebben a kormányközeli médiumok megélnek, sőt, tét nélkül "dolgozhatnak", ami miatt engem sokszor irritál a bicskanyitogató stílusuk, mert tudom, és ők is tudják, hogy ha a teljesítményükön múlna, akkor éhen halnának. Azon felül, hogy ez bántja az igazságérzetem, mást nem tehetek.

Ugyanakkor azt még elhiszem, hogy az index-HVG-444 és kisebb társaik valóban olyan piacon dolgoznak, ahol számít a tudásuk, és nem tét nélkül írnak azt, amit akarnak. Náluk van a látogatottság, a tudás, tehetség, a pénz meg a másik oldalon. Ilyen a piac, tudom.

Egyébként szerintem még mindig jobb volt az ami más előjellel volt, mert nem ment el ennyire a falig a kritikus médiumokkal szemben.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Na, indul a rinyálás, hogy támogassuk az indexet mert "jajjj a reklámbevételeinkkel mi lesz???"
Hát hogyneeeee!
Én csak egy klasszikust idézek ide:
"Pofa be, roló le!"
Lecsó
ja, tök klassz lesz, ha csak a kormányzati reklámmal fenntartott és a polgármesteri hivatalok előfizetésével eladott lapok maradnak. így könnyű. nagy a pofa, de a piacon egyik kormányközeli médium sem élne meg. akkor miért gond, ha egy nem így kitartott portál a közösségi támogatást választja?
winston
Dehát minden kormányközeli médium a piacon él meg.
Ezen a piacon.
Ami azzá torzult, amivé torzíthatták.
Objektíven mitől lenne ez a torz piac rosszabb torzított piac, mint amit mondjuk ellentétes előjellel torzítottak a kétezres években itthon, vagy az altright elŐtt (és akár most is) az USA-ban?
Ne keresd az objektív választ, mert erre csak szubjektív válaszok léteznek.
A jelenlegi pénztőke (Fidesz) szubjektív válasza ez.
A tiedé más.
Ki az erősebb?

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Az Index a jelenlegi struktúrája fenntartásához kér (plusz) pénzt. Vagyis ahhoz, hogy ha az állami hirdetések kiesnek, akkor is meglegyen a büdzsé a jelenlegi formátum fenntartására. Lehetetlen küldetésnek tűnik, de hajrá. Amúgy ha valami ördögi ármány folytán kevesebb pénzük lenne és kevesebb munkatársat tudnának fenntartani, és kevesebb tartalmat tudnának szolgáltatni, akkor melyik tartalom lenne megvágva? A tényfeltáró oknyomozó tartalom, vagy a dívány-velvet-kardasiansegge tartalom? És még megannyi kérdés, amit szeretnék tudni, mielőtt fizetek.
Lecsó
ahogy én értettem, a dívány-velvet-kardashiansegge (plusz totalcar) az nem tartozik szigorúan véve az indexhez
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
azért azzal tisztában kell lenni, hogy ha az index is elkezdi kreténbe nyomni, mint az origo, akkor lényegében az rtl klub marad, ami elér napi szinte több százezer feletti felhasználót, és nem a kormány szócsöve lesz. én sosem voltam közösségi támogatás mellett, de most speciel erősen elgondolkodom. annak ellenére, hogy igazából feltehetőleg a 444-gyel is meglennék index helyett.
csebi
a 444 nekem túl gender-pc
én HVG-t szoktam olvasni, az nekem jobban bejön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem beleszolva ebbe a mostani, finanszirozashoz/fuggetlenseghez kapcsolodo helyzethez, eszrevettetek, hogy az USA/EU/Globalis hireket allandoan olyan tenyszeru tevedesekkel hozzak le, amik a liberalis/demokrata agenda fele hajlanak, es amelyeknek nem lenne helye a fuggetlen tajekoztatasban? (Abba most nem akarok bele menni, hogy a hazai mediapiacon nincs olyan portal amelyik fuggetlen lenne, mert ok pl pont azzal kampanyolnak penzert, hogy fuggetlenek, szoval naluk mashol van a merce). Nem tudom, hogy ez az ujsagirok tajekozatlansagabol ered, vagy szandekosan ferditenek. Pl az SC pozicioba jelolt biro eseteben a bizottsagi meghallgatas utan olyan cimek jottek ki, hogy "nemi eroszakkal vadolta" Ford a fobiro jeloltet stb. Az Egyesult Allamok vagy az EU politikai esemenyeirol szolo cikkeik allandoan tele vannak ennel sokkal sulyosabb felretajekoztatasokkal, amelyek alkalmasak egy fuggetlen szemlelo megtevesztesere. Ezek utan nem tudom, hogy pl a magyar politikarol szolo irasaikat elfogadhatom-e valonak, vagy azokat is megfelelo lencsen at kell nezni. Tudja valaki, hogy hogyan szuletnek ezek a cikkek?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Az Index a jelenlegi struktúrája fenntartásához kér (plusz) pénzt. Vagyis ahhoz, hogy ha az állami hirdetések kiesnek, akkor is meglegyen a büdzsé a jelenlegi formátum fenntartására. Lehetetlen küldetésnek tűnik, de hajrá. Amúgy ha valami ördögi ármány folytán kevesebb pénzük lenne és kevesebb munkatársat tudnának fenntartani, és kevesebb tartalmat tudnának szolgáltatni, akkor melyik tartalom lenne megvágva? A tényfeltáró oknyomozó tartalom, vagy a dívány-velvet-kardasiansegge tartalom? És még megannyi kérdés, amit szeretnék tudni, mielőtt fizetek.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
azért azzal tisztában kell lenni, hogy ha az index is elkezdi kreténbe nyomni, mint az origo, akkor lényegében az rtl klub marad, ami elér napi szinte több százezer feletti felhasználót, és nem a kormány szócsöve lesz. én sosem voltam közösségi támogatás mellett, de most speciel erősen elgondolkodom. annak ellenére, hogy igazából feltehetőleg a 444-gyel is meglennék index helyett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.