Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
a szent kötelék az a templomi, arról döntsön az egyház
a polgári esküvőhöz miért is ne lehetne joguk?
Negritis
mert a házasság a társadalom alappilléreinek, a család(ok)nak a kötőszövete, a tudomány jelenlegi állása alapján pedig két azonos nemű továbbra sem tud utódot nemzeni, ezáltal az állam sem támogathatja/propagálhatja ezt a formát
jjncaa
De, tud, harmadik fél segítségével.
És a hagyományos családokban se a férj mindig az apa. 😉

Egyébként pont a jogi státusz miatt fontos a házasság, orvosi információk megosztása, intézkedhető hozzátartozó, stb.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 305
a szent kötelék az a templomi, arról döntsön az egyház
a polgári esküvőhöz miért is ne lehetne joguk?
Negritis
mert a házasság a társadalom alappilléreinek, a család(ok)nak a kötőszövete, a tudomány jelenlegi állása alapján pedig két azonos nemű továbbra sem tud utódot nemzeni, ezáltal az állam sem támogathatja/propagálhatja ezt a formát

Szóval az egyik legreményteljesebb fiatal esztéta, elemző, kultúra-kritikus, újságíró végül révbe ért. Megtalálta az igazi helyét. Troll lett belőle. 😕
peterk2005
vagy az (ál)naivitás helyett a cinizmust választotta
jjncaa
Én nem látok abban semmi rosszat, ha engedélyezik nekik a házasságot. Egy csomó későbbi macera alól mentesülnek ezzel és nem hiszem, hogy a házasságnak, mint szent köteléknek ezzel ártanának.
Az államnak meg nem kell támogatni, propagálnia különösen nem, csak elismernie. A házasság nem a gyereknemzésről szól. Nem hiszem, hogy az állam több vagy kevesebb lenne attól, hogy lehetővé teszi ezt a procedúrát.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem mellesleg, mint mondtam a bék és a házasság tartalmilag nem egyenlő. Ha pedig egyenlő lenne, akkor miért kellene másképp nevezni? A hetero és a homoszexuális ember minden területen ugyanolyan nevű szerződést köt, itt mi az oka a különbségtételnek?
Jughead
A tartalmi egyezőséget - jogi egyenlőség, egyenlő lehetőségek (pl. örökösödés, örökbefogadás, stb.) - 100%-ban támogatom. Az elnevezés egyezésének erőltetésével vagyok úgy, hogy csak hátráltatja a konszenzust. Tőlem lehetne meleg házasság is, de megértem, ha valakit ez érzékenyen érint, mert nem csak egy egyszerű elnevezésről van szó, hanem ez az elnevezés egyúttal egy kétezer éves kultúrális hagyományt is jelent. Tőlem pl. a miniszterelnöknek koronája is lehetne, és a székét is hívhatnánk trónnak bársonyszék helyett .... feltéve, ha a kötelezettségei és jogosultsága ugyanaz marad. De megértem, ha valaki ezt ridiculousnak tartja. És ha az a cél, hogy legyen egy normális köztársasági rendszerünk, jól körülírt és betartott miniszterelnöki jogokkal és kötelezettségekkel, akkor csak fölösleges akadálynak látom azért küzdeni, hogy így hívják vagy úgy hívják. A melegek együttélésének lehetővé tételében nem az elnevezés a lényeg, hanem maga az intézmény.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
A középső unokaöcsém másodével informatikus hallgató az ELTE-n. Nem azzal nyaggat, hogy ha majd végez hadd jöjjön el hozzám dolgozni, hogy aztán idővel átvegye a céget és az övé legyen, hanem azzal, hogy szerezzek már neki egy állást valamelyik scájci, német v. osztrák partnerünknél, mert itthon nincs értelme. Megmutatom neki ezt a videót, hátha meggondolja magát. (Ettől függetlenül pár évre kiküldöm, mert pár év tapasztalat és a nyelvtudás elengedhetetlen. De remélem visszajön.)

 www.youtube.com/watch?v=yfR4dzjGKJs
peterk2005
Én is beakartam rakni, de megelőztél. 😊 Éredems egyszer úgy is megnézni, hogy végig a hátteret figyelitek, hogy milyen környezetet (feliratokat) találtak ki. Nem kis munkát rakhattak bele, és szerintem elég jó lett.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
A házasság valóban nem más, mint egy kétoldalú szerződés. Miért ne köthetnénk akkor belőle kettőt is? Vagy többet?
peterk2005
A szerződés jellege miatt házasság csak két személy között jöhet létre.

Én pl. nem vagyok vallásos, és tudomásul veszem, hogy emiatt templomi esküvőm nem lehet. Szerintem a melegek is megköthetik azt a kompromisszumot, hogy a házassággal egyébként jogilag, erkölcsileg, stb. szempontból teljesen egyenértékű hivatalos kapcsolatuk neve ne házasság legyen, hanem valami más. A közös kultúránk, hagyományaink megőrzése érdekében.
peterk2005
Te úgy döntöttél, hogy nem akarsz templomi esküvőt, ami kb akkora áldozat, mint, hogy nem akarsz egy születésnapi bulit. Ők pedig el vannak zárva annak a lehetőségétől, hogy házasságot kössenek. Valóban ugyanaz.

Nem mellesleg, mint mondtam a bék és a házasság tartalmilag nem egyenlő. Ha pedig egyenlő lenne, akkor miért kellene másképp nevezni? A hetero és a homoszexuális ember minden területen ugyanolyan nevű szerződést köt, itt mi az oka a különbségtételnek?
Jughead
 southpark.cc.com/full-episodes/s09e10-follow-that-egg

ez a rész szépen leírja a problémát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
A házasság valóban nem más, mint egy kétoldalú szerződés. Miért ne köthetnénk akkor belőle kettőt is? Vagy többet?
peterk2005
A szerződés jellege miatt házasság csak két személy között jöhet létre.

Én pl. nem vagyok vallásos, és tudomásul veszem, hogy emiatt templomi esküvőm nem lehet. Szerintem a melegek is megköthetik azt a kompromisszumot, hogy a házassággal egyébként jogilag, erkölcsileg, stb. szempontból teljesen egyenértékű hivatalos kapcsolatuk neve ne házasság legyen, hanem valami más. A közös kultúránk, hagyományaink megőrzése érdekében.
peterk2005
Te úgy döntöttél, hogy nem akarsz templomi esküvőt, ami kb akkora áldozat, mint, hogy nem akarsz egy születésnapi bulit. Ők pedig el vannak zárva annak a lehetőségétől, hogy házasságot kössenek. Valóban ugyanaz.

Nem mellesleg, mint mondtam a bék és a házasság tartalmilag nem egyenlő. Ha pedig egyenlő lenne, akkor miért kellene másképp nevezni? A hetero és a homoszexuális ember minden területen ugyanolyan nevű szerződést köt, itt mi az oka a különbségtételnek?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
4.C

67-et.

Kampman
A ragból/1. pontból ítélve ugye ez sima 7-es??
Köszönöm hogy a hosszúság ellenére is vannak lelkes kitöltők azért 😊
Igor
Nem vettem észre az eredeti kérdésben azt, hogy "NEM nyer meg"

Tehát szerintem a 18 pesti körzetből kb. 10-8 lesz az arány az ellenzék javára.
A 88 vidékiben pedig 67-21 a Fidesznek.
Kampman
Tehát 21-et vidéki körzetet bukik a Fidesz? 😮
Oké, akkor viszont nem tudom 43% mellett hogyan csinálnak majd 125 mandátumot.. de végülis picit így hedgeled magad..
Igor
Összejöhet, vidéki nagyvárosok (Miskolc, Szeged, Pécs, kelet-magyarországi körzetek, Szabolcs, Heves, stb.)
75 egyéni mandátum, plusz 43% listán, bitang sok töredékszavazat, szerintem meglehet, de majd meglátjuk.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
4.C

67-et.

Kampman
A ragból/1. pontból ítélve ugye ez sima 7-es??
Köszönöm hogy a hosszúság ellenére is vannak lelkes kitöltők azért 😊
Igor
Nem vettem észre az eredeti kérdésben azt, hogy "NEM nyer meg"

Tehát szerintem a 18 pesti körzetből kb. 10-8 lesz az arány az ellenzék javára.
A 88 vidékiben pedig 67-21 a Fidesznek.
Kampman
Tehát 21-et vidéki körzetet bukik a Fidesz? 😮
Oké, akkor viszont nem tudom 43% mellett hogyan csinálnak majd 125 mandátumot.. de végülis picit így hedgeled magad..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
4.C

67-et.

Kampman
A ragból/1. pontból ítélve ugye ez sima 7-es??
Köszönöm hogy a hosszúság ellenére is vannak lelkes kitöltők azért 😊
Igor
Nem vettem észre az eredeti kérdésben azt, hogy "NEM nyer meg"

Tehát szerintem a 18 pesti körzetből kb. 10-8 lesz az arány az ellenzék javára.
A 88 vidékiben pedig 67-21 a Fidesznek.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
4.C

67-et.

Kampman
A ragból/1. pontból ítélve ugye ez sima 7-es??
Köszönöm hogy a hosszúság ellenére is vannak lelkes kitöltők azért 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A középső unokaöcsém másodével informatikus hallgató az ELTE-n. Nem azzal nyaggat, hogy ha majd végez hadd jöjjön el hozzám dolgozni, hogy aztán idővel átvegye a céget és az övé legyen, hanem azzal, hogy szerezzek már neki egy állást valamelyik scájci, német v. osztrák partnerünknél, mert itthon nincs értelme. Megmutatom neki ezt a videót, hátha meggondolja magát. (Ettől függetlenül pár évre kiküldöm, mert pár év tapasztalat és a nyelvtudás elengedhetetlen. De remélem visszajön.)



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az MKKP megérdemli a szavazatokat, és megérdemli, hogy megkapja az 1%-ot. Az MKKP végre közpénzhez jutott és végre a közpénzeket arra használta fel, amire az hivatott (közfeladatok ellátása). A legkevesebb, hogy ezután az 1%-ot megkapva legitimálva legyen ez a tevékenységük, azaz legitimálva legyen az, hogy a közpénzeket közfeladatokra kell felhasználni.
Jughead
A kutyákkal nincs semmi baj. Én is nagyon bírom őket. A probléma az, hogy Puzsér közéleti szereplőként az elmúlt években arra építette fel magát, arról papolt, hogy igazi rendszerváltásra van szükség, ami azzal kell, hogy kezdődjön, hogy az ország kiszáll a Fidesz-Mszp-Dk huszadik századi tengelyből és a 21. század valamelyik pártját választja. Ami alatt ő az újonnan alapított VALÓDI pártokat érti. Ezt ezerszer elmondta.

Megtehette volna, hogy nem nevez meg egy pártot sem, csak azt mondja, hogy ma elmegy és a 21. századra szavaz. Megtehette volna, hogy egyáltalán nem szólal meg. De azzal, hogy bejelentette, hogy a kutyákra szavaz lényegében kihúzta az elmúlt 2-3 évet a közélet-kritikusi önéletrajzából. Egy kritikus ugyanis nem lehet troll. Egy humorista lehet, egy magánember lehet. Egy Puzsér nem. Illetve lehet, de akkor az is lesz belőle. Troll.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na végre valakitől megkérdezhetem, hogy miért nem? Egy rohadt kétoldalú szerződésről beszélünk, ők ilyet miért nem köthetnek?

Hetero vagyok egyébként, de nem értem, hogy amit nekem lehet, nekik miért nem. Jó, hogy nem már a szexuális irányultságuk miatt megtiltják, hogy akármilyen szerződést megkössenek...
Jughead
A házasság valóban nem más, mint egy kétoldalú szerződés. Miért ne köthetnénk akkor belőle kettőt is? Vagy többet?

Ha valaki akkor én aztán végképp "szélsőségesen liberális" megengedő és megértő állásponton vagyok minden ilyen kérdésben (metoo, gender, nemzeti vs nem nemzeti, választójog, melegek ügye, és a többi). Őszintén és komolyan gondolom, hogy ezek valódi társadalmi problémákat feszegetnek, és van helyük a társadalmi párbeszédben. A házasság kérdésének is.

Ugyanakkor az is meggyőződésem, hogy ezeknek a a problémáknak a megoldása csak kompromisszumos lehet. Abszolút támogatom, hogy a melegek minden tekintetben - jogilag, erkölcsileg, örökbefogadás, stb. szempontból - egyenlő tagjai legyenek a társadalomnak. De a házasság egy ezer éves hagyománnyal bíró keresztény együttélési forma. Férfi és nő között. A hagyományaink a kultúránk része, és mint ilyen, érték. A kultúránk mindannyiunkat korlátoz, hiszen például a heterók sem köthetnek két emberrek is házasságot egyszerre. Ezeket a korlátokat tudomásul vesszük. Én pl. nem vagyok vallásos, és tudomásul veszem, hogy emiatt templomi esküvőm nem lehet. Szerintem a melegek is megköthetik azt a kompromisszumot, hogy a házassággal egyébként jogilag, erkölcsileg, stb. szempontból teljesen egyenértékű hivatalos kapcsolatuk neve ne házasság legyen, hanem valami más. A közös kultúránk, hagyományaink megőrzése érdekében.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
a szent kötelék az a templomi, arról döntsön az egyház
a polgári esküvőhöz miért is ne lehetne joguk?
Negritis
mert a házasság a társadalom alappilléreinek, a család(ok)nak a kötőszövete, a tudomány jelenlegi állása alapján pedig két azonos nemű továbbra sem tud utódot nemzeni, ezáltal az állam sem támogathatja/propagálhatja ezt a formát

Szóval az egyik legreményteljesebb fiatal esztéta, elemző, kultúra-kritikus, újságíró végül révbe ért. Megtalálta az igazi helyét. Troll lett belőle. 😕
peterk2005
vagy az (ál)naivitás helyett a cinizmust választotta
jjncaa
🤦🏻‍♂️

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
1.

Fidesz: 43%
Jobbik: 16%
MSZP: 14%
LMP: 10%
DK: 8%
Momentum: 3%
MKKP: 1%
Együtt: 1% alatt
A maradék a többi mikro- és kamupárté


2.

Fidesz: 125
Jobbik 23
MSZP 23
LMP 16
DK 14


3.

66,21%


4.a

Fidesz: Mosonmagyaróvár
MSZP: Angyalföld
Jobbik: Nyíregyháza - Tiszavasvári (Szabolcs 2)
DK: Újpest
LMP: nem nyer

4.B

MSZP-s: 33,34
Jobbikos: 33,33
Fideszes: 33,32

4.C

67-et.


5.

felett
felett
felett
alatt
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
Puzsér ma reggel:
"Nehezen határoztam el magam a kampány során. A Fideszt, az MSZP-t és a DK-t alapból kizártam, de a többi párt mellett sok érv és ellenérv viaskodott bennem. Ha nincs a balliberális véleményelit, ha nincsenek a visszaléptetést követelő nyuggerhordák, talán dűlőre sem jutok. Csakhogy a 444-en azt a sejtetést olvastam, hogy a Magyar Kétfarkú Kutya Párt [amely a kampánytámogatását karitatív célra ajánlotta fel, és amelyről az összes többi párttal ellentétben nem süt a mohóság meg a hatalomvágy] merő pénzéhségből szabotálja a Nagyszerű Ellenzéki Összefogást. Azokkal szemben folytat Uj Péter orgánuma suttogó propagandát, akik az elmúlt nyolc évben egyedül voltak képesek tökös és erős utcai akciókra a nemzeti együttműködés rendszerével szemben – az Orbán zsebéből ellenzékieskedő MSZP és DK százmilliós párttámogatásai azonban nem érik el a 444 szerkesztőinek ingerküszöbét. Nem véletlenül említem ezt a két pártot, ugyanis épp ennek a két álellenzéki pártnak a hívei terrorizálják legintenzívebben a kutyákat. A fent említett maffiapártok politikusai és droidkatonái [akik évtizedek óta nevezik magukat demokratáknak, és ezzel annyira összemocskolták ezt a szót, hogy félek, utánuk használni sem lehet majd] nem tűrik a Kétfarkú Kutya Párt tevékenységét, és őrjöngenek, hogy egyesek élnek a törvény adta jogukkal, és megteremtik a komplett politikai garnitúra elleni tiltakozás alkotmányos lehetőségét. Mindig a leggyengébb mellé kell állni, mindig az igazságot kell keresni, és mindig szolidárisnak kell lenni – ez az a baloldali politika, amelyben hiszek. A Kutyákra szavazok. Listán és egyéniben."

Szóval az egyik legreményteljesebb fiatal esztéta, elemző, kultúra-kritikus, újságíró végül révbe ért. Megtalálta az igazi helyét. Troll lett belőle. Kár érte. 😕
peterk2005
Az MKKP megérdemli a szavazatokat, és megérdemli, hogy megkapja az 1%-ot. Az MKKP végre közpénzhez jutott és végre a közpénzeket arra használta fel, amire az hivatott (közfeladatok ellátása). A legkevesebb, hogy ezután az 1%-ot megkapva legitimálva legyen ez a tevékenységük, azaz legitimálva legyen az, hogy a közpénzeket közfeladatokra kell felhasználni.
több mint 6 éve
jjncaa 6
a szent kötelék az a templomi, arról döntsön az egyház
a polgári esküvőhöz miért is ne lehetne joguk?
Negritis
mert a házasság a társadalom alappilléreinek, a család(ok)nak a kötőszövete, a tudomány jelenlegi állása alapján pedig két azonos nemű továbbra sem tud utódot nemzeni, ezáltal az állam sem támogathatja/propagálhatja ezt a formát

Szóval az egyik legreményteljesebb fiatal esztéta, elemző, kultúra-kritikus, újságíró végül révbe ért. Megtalálta az igazi helyét. Troll lett belőle. 😕
peterk2005
vagy az (ál)naivitás helyett a cinizmust választotta
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/06/valasztas_2018_szavazas_teszt/

Az első hármat kitöltöttem.

Számomra érthetetlen, hogy mindhárom tesztben jelen van - nem konkrétan így -, hogy Ön támogatja vagy ellenzi az azonos neműek házasságát?
Komolyan, ez ennyire fontos? Vicces..
Amúgy határozott NEM.

szerk.: az a durva, hogy mindhárom eredménye a Jobbik lett.
Brrrrr............
#JC6
Na végre valakitől megkérdezhetem, hogy miért nem? Egy rohadt kétoldalú szerződésről beszélünk, ők ilyet miért nem köthetnek?

Hetero vagyok egyébként, de nem értem, hogy amit nekem lehet, nekik miért nem. Jó, hogy nem már a szexuális irányultságuk miatt megtiltják, hogy akármilyen szerződést megkössenek...
Jughead
válaszolok én: pont ez az, hogy nem akármilyen szerződésről beszélünk, hanem két eltérő nemű ember "szent" kötelékéről, mely főképp a fajfenntartás céljából jött létre... és felőlem is mindenki azt csinál a magánéletében, amit akar és beleegyezés alapján akivel akar, de egyszerűen nem értem, miért kell csak azért is erőltetni a dolgot, mikor ha valaki nagyon le akarja papírozni a kapcsolatát, akkor ott van erre az élettársi szerződés

ugyanez igaz a vallásra és az egyházakra amúgy magasról köpő emberek ragaszkodása a templomi esküvőhöz, csak azért, mert ugye olyan szép és hát ez a megszokott
jjncaa
A házasságnak vajmi kevés köze van a szent kötelékhez, mármint hacsak nem várják el az anyakönyv-vezetőktől, hogy szent életet éljenek, és cserébe jóváhagyhatják, de én ilyenről még nem hallottam.

A bejegyzett élettársi kapcsolat meg még mindig nem teljesen ugyanaz, mint a házasság (de való igaz, hogy már nincs sok különbség a kettő között), de ha ugyanaz is lenne, akkor meg mégis miért kell máshogy hívni ugyanazt?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Puzsér ma reggel:
"Nehezen határoztam el magam a kampány során. A Fideszt, az MSZP-t és a DK-t alapból kizártam, de a többi párt mellett sok érv és ellenérv viaskodott bennem. Ha nincs a balliberális véleményelit, ha nincsenek a visszaléptetést követelő nyuggerhordák, talán dűlőre sem jutok. Csakhogy a 444-en azt a sejtetést olvastam, hogy a Magyar Kétfarkú Kutya Párt [amely a kampánytámogatását karitatív célra ajánlotta fel, és amelyről az összes többi párttal ellentétben nem süt a mohóság meg a hatalomvágy] merő pénzéhségből szabotálja a Nagyszerű Ellenzéki Összefogást. Azokkal szemben folytat Uj Péter orgánuma suttogó propagandát, akik az elmúlt nyolc évben egyedül voltak képesek tökös és erős utcai akciókra a nemzeti együttműködés rendszerével szemben – az Orbán zsebéből ellenzékieskedő MSZP és DK százmilliós párttámogatásai azonban nem érik el a 444 szerkesztőinek ingerküszöbét. Nem véletlenül említem ezt a két pártot, ugyanis épp ennek a két álellenzéki pártnak a hívei terrorizálják legintenzívebben a kutyákat. A fent említett maffiapártok politikusai és droidkatonái [akik évtizedek óta nevezik magukat demokratáknak, és ezzel annyira összemocskolták ezt a szót, hogy félek, utánuk használni sem lehet majd] nem tűrik a Kétfarkú Kutya Párt tevékenységét, és őrjöngenek, hogy egyesek élnek a törvény adta jogukkal, és megteremtik a komplett politikai garnitúra elleni tiltakozás alkotmányos lehetőségét. Mindig a leggyengébb mellé kell állni, mindig az igazságot kell keresni, és mindig szolidárisnak kell lenni – ez az a baloldali politika, amelyben hiszek. A Kutyákra szavazok. Listán és egyéniben."

Szóval az egyik legreményteljesebb fiatal esztéta, elemző, kultúra-kritikus, újságíró végül révbe ért. Megtalálta az igazi helyét. Troll lett belőle. Kár érte. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/06/valasztas_2018_szavazas_teszt/

Az első hármat kitöltöttem.

Számomra érthetetlen, hogy mindhárom tesztben jelen van - nem konkrétan így -, hogy Ön támogatja vagy ellenzi az azonos neműek házasságát?
Komolyan, ez ennyire fontos? Vicces..
Amúgy határozott NEM.

szerk.: az a durva, hogy mindhárom eredménye a Jobbik lett.
Brrrrr............
#JC6
Na végre valakitől megkérdezhetem, hogy miért nem? Egy rohadt kétoldalú szerződésről beszélünk, ők ilyet miért nem köthetnek?

Hetero vagyok egyébként, de nem értem, hogy amit nekem lehet, nekik miért nem. Jó, hogy nem már a szexuális irányultságuk miatt megtiltják, hogy akármilyen szerződést megkössenek...
Jughead
válaszolok én: pont ez az, hogy nem akármilyen szerződésről beszélünk, hanem két eltérő nemű ember "szent" kötelékéről, mely főképp a fajfenntartás céljából jött létre... és felőlem is mindenki azt csinál a magánéletében, amit akar és beleegyezés alapján akivel akar, de egyszerűen nem értem, miért kell csak azért is erőltetni a dolgot, mikor ha valaki nagyon le akarja papírozni a kapcsolatát, akkor ott van erre az élettársi szerződés

ugyanez igaz a vallásra és az egyházakra amúgy magasról köpő emberek ragaszkodása a templomi esküvőhöz, csak azért, mert ugye olyan szép és hát ez a megszokott
jjncaa
a szent kötelék az a templomi, arról döntsön az egyház
a polgári esküvőhöz miért is ne lehetne joguk?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
jjncaa 6
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/06/valasztas_2018_szavazas_teszt/

Az első hármat kitöltöttem.

Számomra érthetetlen, hogy mindhárom tesztben jelen van - nem konkrétan így -, hogy Ön támogatja vagy ellenzi az azonos neműek házasságát?
Komolyan, ez ennyire fontos? Vicces..
Amúgy határozott NEM.

szerk.: az a durva, hogy mindhárom eredménye a Jobbik lett.
Brrrrr............
#JC6
Na végre valakitől megkérdezhetem, hogy miért nem? Egy rohadt kétoldalú szerződésről beszélünk, ők ilyet miért nem köthetnek?

Hetero vagyok egyébként, de nem értem, hogy amit nekem lehet, nekik miért nem. Jó, hogy nem már a szexuális irányultságuk miatt megtiltják, hogy akármilyen szerződést megkössenek...
Jughead
válaszolok én: pont ez az, hogy nem akármilyen szerződésről beszélünk, hanem két eltérő nemű ember "szent" kötelékéről, mely főképp a fajfenntartás céljából jött létre... és felőlem is mindenki azt csinál a magánéletében, amit akar és beleegyezés alapján akivel akar, de egyszerűen nem értem, miért kell csak azért is erőltetni a dolgot, mikor ha valaki nagyon le akarja papírozni a kapcsolatát, akkor ott van erre az élettársi szerződés

ugyanez igaz a vallásra és az egyházakra amúgy magasról köpő emberek ragaszkodása a templomi esküvőhöz, csak azért, mert ugye olyan szép és hát ez a megszokott
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/06/valasztas_2018_szavazas_teszt/

Az első hármat kitöltöttem.

Számomra érthetetlen, hogy mindhárom tesztben jelen van - nem konkrétan így -, hogy Ön támogatja vagy ellenzi az azonos neműek házasságát?
Komolyan, ez ennyire fontos? Vicces..
Amúgy határozott NEM.

szerk.: az a durva, hogy mindhárom eredménye a Jobbik lett.
Brrrrr............
#JC6
Na végre valakitől megkérdezhetem, hogy miért nem? Egy rohadt kétoldalú szerződésről beszélünk, ők ilyet miért nem köthetnek?

Hetero vagyok egyébként, de nem értem, hogy amit nekem lehet, nekik miért nem. Jó, hogy nem már a szexuális irányultságuk miatt megtiltják, hogy akármilyen szerződést megkössenek...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
1.
Fidesz - 39,87%
Jobbik - 24,60%
MSZP-Párbeszéd - 16,55%
DK - 4,88%
LMP - 7,41%
Együtt - 0,46%
Momentum - 5,04%
MKKP - 1,12%


2.
Fidesz - 118
Jobbik - 36
MSZP-Párbeszéd - 26
DK - 4
LMP - 8
(gondolom eddig számít a tippjátékba)
Momentum - 4
Együtt - 2
Mellár - 1


3.
70,67%

4.
A
i) Fidesz: Szabolcs-Szatmár-Bereg 04
ii) Jobbik: Heves 01
iii) MSZP-P: Budapest 07
iv) DK: Budapest 05
v) LMP: Pest 02


B
Hubay (Fidesz) - 32,25%
Pakusza (Jobbik) - 30,15%
Varga (MSZP) - 31,41%


C - 10

5.
i) under 7.5
ii) over 0.5
iii) under 32.5%
iv) under 125 szavazat

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kar, hogy leszedtetek a part szimpatia szavazast. Erdekelt volna a vegeredmeny, mi a bowl.hu latogatok velemenye? Kivancsi lettem volna eleri a 200- at a szavazok szama, es ez hany szazaleka a feliratkozottaknak? Amikor legutoljara neztem itt minden 2. ember lmp minden 4. jobbik mellett voksolt. (140 ember)
diverdoc
 www.strawpoll.me/15336430/r


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kar, hogy leszedtetek a part szimpatia szavazast. Erdekelt volna a vegeredmeny, mi a bowl.hu latogatok velemenye? Kivancsi lettem volna eleri a 200- at a szavazok szama, es ez hany szazaleka a feliratkozottaknak? Amikor legutoljara neztem itt minden 2. ember lmp minden 4. jobbik mellett voksolt. (140 ember)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P