Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
mert itthon nem idegengyűlölet van, hanem idegenszeretet
ami külföldi (legfőképp nyugati), az csak jobb lehet, ez nyilvánvalóan párhuzamban van a magyarság önutálatávaljjncaa
Ez is csak egy rossz általánosítás azért.
Ezt a "magyarkodó" pejoratív terminológiát az SZDSZ hagyta itt nekünk, amivel rögtön le lehetett csapni azt, aki egy kicsit büszkébb volt a nemzetére, mint amit a szadi ingerküszöbe elbírt (ez nem volt sok).

Szerencsére az ország zöme érzi, hogy a szimpla hazaszeretet és a sovinizmus között akad pár emeletnyi lépcsőfok.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
mert itthon nem idegengyűlölet van, hanem idegenszeretet
ami külföldi (legfőképp nyugati), az csak jobb lehet, ez nyilvánvalóan párhuzamban van a magyarság önutálatával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
atapapa, ahogy nézem, a sok töketlen kritikus, és még homályabb politikai opció hatására szépen visszaülsz Viktor mögé a lóra. 😛
Sobri Jóska
Azért mert valaki nem megalapozottan bírálja a kormányt, vagy olyat tulajdonít nekik, ami nem az ő saruk, attól még nem válnak kámforrá azok a történések, amelyek távolra vetettek a Fidesztől 😊
Index meg...
Nem balra van kitéve, ahogy sokan hiszik.
Ezek egyszerűen ennyire kurvára dilettánsok.
Sobri Jóska
Elképzelhető.
Bár számomra pont a "magyarkodás" kifejezés vörös posztó. Embernek nem jutott eszébe az Attractiont "briteskedéssel" vádolni se itthon, se kint, amikor angol szimbólumokkal léptek fel 1 hete. De amikor szürkemarhát meg betyárt imitálnak, az "magyarkodás".

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
atapapa, ahogy nézem, a sok töketlen kritikus, és még homályabb politikai opció hatására szépen visszaülsz Viktor mögé a lóra. 😛
Index meg...
Nem balra van kitéve, ahogy sokan hiszik.
Ezek egyszerűen ennyire kurvára dilettánsok.Sobri Jóska
Így van. Az egész index teljesen gáz, úgy ahogy van. Az utolsó valamirevaló emberek is átmentek az eddig teljesen sótlan origo.hu-hoz. Ott tart a index, hogy a Véleményvezér főszerkesztőjét vették állományba. Hmm?

A durva, hogy én már lassan szavaznék a Fideszre, ha nem lenne a korábban elemezett nemzeti maszlag és a kicsinyes kis játékaik. Ha az általam ismert B verzió lépne életbe (ahol OV nem miniszterelnök), akkor bizony lehet, hogy megnyernének maguknak, mert abban az esetben várható lenne egy erős kapitalista fordulat (mivel teljesen átvenné a hatalmat a párt igazán gazdasági kötődésű vonala) a pártban.Gyurma Pappa
Légy türelemmel. 😊
Nem lesz más opció 2014 tavaszán.
Vagy persze lehet a már kielemzett frappáns "mennyenafaszom"-attitűddel még kísérletezni.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
az index nagyon durván gagyi lett, szó mi szó
az origó se sokkal jobb, de az előbbi felháborítóan szakmaiatlan, nagyjából a "hogyan szerezzünk minél lájkot cikkeinkkel" vonalon mozog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
atapapa, ahogy nézem, a sok töketlen kritikus, és még homályabb politikai opció hatására szépen visszaülsz Viktor mögé a lóra. 😛
Index meg...
Nem balra van kitéve, ahogy sokan hiszik.
Ezek egyszerűen ennyire kurvára dilettánsok.Sobri Jóska
Így van. Az egész index teljesen gáz, úgy ahogy van. Az utolsó valamirevaló emberek is átmentek az eddig teljesen sótlan origo.hu-hoz. Ott tart a index, hogy a Véleményvezér főszerkesztőjét vették állományba. Hmm?

A durva, hogy én már lassan szavaznék a Fideszre, ha nem lenne a korábban elemezett nemzeti maszlag és a kicsinyes kis játékaik. Ha az általam ismert B verzió lépne életbe (ahol OV nem miniszterelnök), akkor bizony lehet, hogy megnyernének maguknak, mert abban az esetben várható lenne egy erős kapitalista fordulat (mivel teljesen átvenné a hatalmat a párt igazán gazdasági kötődésű vonala) a pártban.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
atapapa, ahogy nézem, a sok töketlen kritikus, és még homályabb politikai opció hatására szépen visszaülsz Viktor mögé a lóra. 😛
Index meg...
Nem balra van kitéve, ahogy sokan hiszik.
Ezek egyszerűen ennyire kurvára dilettánsok.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Alapjai szerintem teljesen igazak, miszerint abból jó nem sül ki ha a kormánypárt mindent megtehet, mert nincs versenyképes ellenzéke. Nehéz lenne tagadni, hogy a gazdaság felosztása nem a pártok érdekei szerint történt. Az hogy most ez a Fidesznek minden eddigénél egyszerűbb ( no meg a felismerés, hogy valószínűleg politikai "elitünk" bármelyik csoportosulása ezt tenné) csak még nyilvánvalóbbá tette, hogy nincs olyan, nyerési eséllyel rendelkező erő akinek érdekében, és így szándékában állna a változtatás. A kevésbé roszra szavazás lesz a következő, már legalábbis a társadalom értelmesebb szelete számára, ez meg nem vezet jóra.
Nyilván nem lesz olyan a helyzet mint az örmény, de lehet párhuzamokat találni.Geeri
ilyen felütéssel kezd a cikk: "Az, hogy itthon észvesztő sebességgel (gyakorlatilag három év alatt) közelítünk ehhez az állapothoz..."

ebből már világosan látszik, hogy itt a szerző ha törik, ha szakad, párhuzamokat fog vonni a hazai helyzettel... a leggusztustalanabb hazugság benne szerintem a diaszpórával való példálózás, miszerint 15 millió örményből 2.9-en maradtak, mintha az '56-os emigránsokat is az Orbán-kormány hibájának rónánk fel

sajnos haromtjan már nincs a fórumon, hogy kicsit képbe helyezzen minket, de ezt ki kell emelnem: "a legnyomorultabb örmény is büszke a hazájára, míg mi magyarok világbajnokok vagyunk önmagunk állandó fikázásában (lásd ezt a posztot)"jjncaa
De ha valaki mégis büszke lenne a nemzetére, akkor ő rögtön "magyarkodik" (lásd index mai szösszenete az Attraction magyar tematikájú előadásáról)

BTW a lettek milyen faszán csinálták, követték az IMF -receptet A-túl Z-ig, most vezetik be az eurót, és vélhetően az egy évtized alatt 13 százalékkal csökkenő népességről is csak Orbán és az örmények tehetnek.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Őszinte leszek: én kedvezményezettje vagyok az egész II. OV kormánynak. Nekem jó a egykulcsos, nem érdekel a nyugdíj einstand, nagyon is megfelel az új Mt. stb. Még sem vagyok a rendszer nagy részének barátja, és ennek fő okai az ilyenek:

 index.hu/belfold/2013/06/14/az_egyutt_2014_part_marad_legfeljebb_nem_lesz_szovetseg/

Biztos, hogy a MSZP idejében is volt ilyen, de nekik sem vagyok nagy barátjuk, ahogy az MSZP utódpárt E14-nek sem. De ez akkor is baromság.Gyurma Pappa
Nem értem, az a bajod a kormánnyal, hogy a bíróság betartatja a jogszabályokat?

Talán a jogászukat kéne picsán rúgni, illett volna tudnia a jogszabályt meg nem ártott volna priorálnia a nevet az iratok benyújtása előtt.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Alapjai szerintem teljesen igazak, miszerint abból jó nem sül ki ha a kormánypárt mindent megtehet, mert nincs versenyképes ellenzéke. Nehéz lenne tagadni, hogy a gazdaság felosztása nem a pártok érdekei szerint történt. Az hogy most ez a Fidesznek minden eddigénél egyszerűbb ( no meg a felismerés, hogy valószínűleg politikai "elitünk" bármelyik csoportosulása ezt tenné) csak még nyilvánvalóbbá tette, hogy nincs olyan, nyerési eséllyel rendelkező erő akinek érdekében, és így szándékában állna a változtatás. A kevésbé roszra szavazás lesz a következő, már legalábbis a társadalom értelmesebb szelete számára, ez meg nem vezet jóra.
Nyilván nem lesz olyan a helyzet mint az örmény, de lehet párhuzamokat találni.Geeri
ilyen felütéssel kezd a cikk: "Az, hogy itthon észvesztő sebességgel (gyakorlatilag három év alatt) közelítünk ehhez az állapothoz..."

ebből már világosan látszik, hogy itt a szerző ha törik, ha szakad, párhuzamokat fog vonni a hazai helyzettel... a leggusztustalanabb hazugság benne szerintem a diaszpórával való példálózás, miszerint 15 millió örményből 2.9-en maradtak, mintha az '56-os emigránsokat is az Orbán-kormány hibájának rónánk fel

sajnos haromtjan már nincs a fórumon, hogy kicsit képbe helyezzen minket, de ezt ki kell emelnem: "a legnyomorultabb örmény is büszke a hazájára, míg mi magyarok világbajnokok vagyunk önmagunk állandó fikázásában (lásd ezt a posztot)"jjncaa
azon túl, hogy e poszt megítélésének a kérdésében egyetértek veled, erről a fikázásról csak annyit mondanék, hogy ha valami nem működik úgy, ahogy kéne, akkor ne legyen már tilos ezt a tényt megállapítani. Akár nyilvánosan is. A patriotizmus az önkritikával indul, szerintem.Amadeus91
Pedig nem.
A patriótizmus a nacionalizmussal indul, aztán embere válogatja mi fejlődik ki belőle.
Ezt meg most láttam, gondoltam neked tetszeni fog:

"Egy amerikai közgazdasági professzor egyszer kijelentette, hogy Ő
soha nem buktatott meg egy hallgatót sem , de a közelmúltban
megbuktatott egy egész osztályt .
Miért? Azért mert az osztály kitartott amellett, hogy az "Obama care"
szociális program nagyon is jól működik. Nem lesz tovább szegény , sem
gazdag , sőt mindenki egyenlő alapon fog élni és fogja jól érezni majd
magát.
A professzor azt mondta, OK , próbáljuk ki a tervet és majd meglátjuk
kinek lesz igaza. Mátol fogva mindenkinek az osztályzatát csak
összeadjuk és egy átlag osztályzatot fog kapni mindenki a végén. Jó?
Így majd meglátjuk kinek lesz igaza a végén. Mindenki az osztályban
beleegyezett. A legjobb az 5-ös és a legroszabb az 1-es osztályzat
lesz.
Az első teszt után mindenki 4-est kapott. Így azok akik tudtak ,mert
sokat tanultak , reklamáltak, viszont aki kevesebbet tanult az meg örült
az osztályzatnak.
A második teszt alkalmával a hallgatók akik az első esetben keveset
tanultak , még kevesebbet tanultak , és akik először sokat tanultak ,ugy
gondolták hogy akkor ők minek igyekezzenek es Ők is kevesebbet
tanultak. Így a második teszt eredménye csak egy elégséges 2-es lett.
A harmadik teszt után mindenki elégedetlen volt, mert mindenki kevesebbet
tanult és mindegyik a másikakat okolta az alacsony eredményekért . Tehát
senki nem volt megelégedve és mindenki megbukott.
Ekkor a professzor azt mondta nekik, hogy a szocializmus ugyan ilyen
módon működik, és ezért van bukásra ítélve. Mert ha a jutalom elég nagy,
a szorgalom is nagyobb, hogy valaki sikeres legyen. De ha egy kormány
elveszi a jutalmat az igyekvőktől, hogy a lusta is jól járjon, senki nem
fogja törni magát, ha Ő azért kevesebbet kap.
Még 5 tanulság:
1. Nem lehet a szegényeket sikeressé tenni azzal, hogy a gazdagabbakat
kifosztod.
2. Ha kapsz valamit amiért neked nem kellett dolgoznod, azért egész
biztos valaki másnak kellett megdolgozni.
3. A kormány nem tud adni senkinek semmit, addíg amíg azt valaki mástól
el nem veszi először.
4. Semmit nem tudsz megsokszorosítani úgy, hogy először elosztod.
5. Mikor a nép fele úgy gondolja, hogy nekik nem kell dolgozni mert a
másik fele úgyis eltartja. És mikor a másik fél rájön arra, hogy
akármennyit dolgozik, a kormány a fizetésük felét arra költi állandóan
aki nem csinál semmit. Ez a kezdete annak, hogy az a nemzet a bukás felé
halad."

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Alapjai szerintem teljesen igazak, miszerint abból jó nem sül ki ha a kormánypárt mindent megtehet, mert nincs versenyképes ellenzéke. Nehéz lenne tagadni, hogy a gazdaság felosztása nem a pártok érdekei szerint történt. Az hogy most ez a Fidesznek minden eddigénél egyszerűbb ( no meg a felismerés, hogy valószínűleg politikai "elitünk" bármelyik csoportosulása ezt tenné) csak még nyilvánvalóbbá tette, hogy nincs olyan, nyerési eséllyel rendelkező erő akinek érdekében, és így szándékában állna a változtatás. A kevésbé roszra szavazás lesz a következő, már legalábbis a társadalom értelmesebb szelete számára, ez meg nem vezet jóra.
Nyilván nem lesz olyan a helyzet mint az örmény, de lehet párhuzamokat találni.Geeri
ilyen felütéssel kezd a cikk: "Az, hogy itthon észvesztő sebességgel (gyakorlatilag három év alatt) közelítünk ehhez az állapothoz..."

ebből már világosan látszik, hogy itt a szerző ha törik, ha szakad, párhuzamokat fog vonni a hazai helyzettel... a leggusztustalanabb hazugság benne szerintem a diaszpórával való példálózás, miszerint 15 millió örményből 2.9-en maradtak, mintha az '56-os emigránsokat is az Orbán-kormány hibájának rónánk fel

sajnos haromtjan már nincs a fórumon, hogy kicsit képbe helyezzen minket, de ezt ki kell emelnem: "a legnyomorultabb örmény is büszke a hazájára, míg mi magyarok világbajnokok vagyunk önmagunk állandó fikázásában (lásd ezt a posztot)"jjncaa
azon túl, hogy e poszt megítélésének a kérdésében egyetértek veled, erről a fikázásról csak annyit mondanék, hogy ha valami nem működik úgy, ahogy kéne, akkor ne legyen már tilos ezt a tényt megállapítani. Akár nyilvánosan is. A patriotizmus az önkritikával indul, szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Alapjai szerintem teljesen igazak, miszerint abból jó nem sül ki ha a kormánypárt mindent megtehet, mert nincs versenyképes ellenzéke. Nehéz lenne tagadni, hogy a gazdaság felosztása nem a pártok érdekei szerint történt. Az hogy most ez a Fidesznek minden eddigénél egyszerűbb ( no meg a felismerés, hogy valószínűleg politikai "elitünk" bármelyik csoportosulása ezt tenné) csak még nyilvánvalóbbá tette, hogy nincs olyan, nyerési eséllyel rendelkező erő akinek érdekében, és így szándékában állna a változtatás. A kevésbé roszra szavazás lesz a következő, már legalábbis a társadalom értelmesebb szelete számára, ez meg nem vezet jóra.
Nyilván nem lesz olyan a helyzet mint az örmény, de lehet párhuzamokat találni.Geeri
ilyen felütéssel kezd a cikk: "Az, hogy itthon észvesztő sebességgel (gyakorlatilag három év alatt) közelítünk ehhez az állapothoz..."

ebből már világosan látszik, hogy itt a szerző ha törik, ha szakad, párhuzamokat fog vonni a hazai helyzettel... a leggusztustalanabb hazugság benne szerintem a diaszpórával való példálózás, miszerint 15 millió örményből 2.9-en maradtak, mintha az '56-os emigránsokat is az Orbán-kormány hibájának rónánk fel

sajnos haromtjan már nincs a fórumon, hogy kicsit képbe helyezzen minket, de ezt ki kell emelnem: "a legnyomorultabb örmény is büszke a hazájára, míg mi magyarok világbajnokok vagyunk önmagunk állandó fikázásában (lásd ezt a posztot)"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Őszinte leszek: én kedvezményezettje vagyok az egész II. OV kormánynak. Nekem jó a egykulcsos, nem érdekel a nyugdíj einstand, nagyon is megfelel az új Mt. stb. Még sem vagyok a rendszer nagy részének barátja, és ennek fő okai az ilyenek:

 index.hu/belfold/2013/06/14/az_egyutt_2014_part_marad_legfeljebb_nem_lesz_szovetseg/

Biztos, hogy a MSZP idejében is volt ilyen, de nekik sem vagyok nagy barátjuk, ahogy az MSZP utódpárt E14-nek sem. De ez akkor is baromság.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Alapjai szerintem teljesen igazak, miszerint abból jó nem sül ki ha a kormánypárt mindent megtehet, mert nincs versenyképes ellenzéke. Nehéz lenne tagadni, hogy a gazdaság felosztása nem a pártok érdekei szerint történt. Az hogy most ez a Fidesznek minden eddigénél egyszerűbb ( no meg a felismerés, hogy valószínűleg politikai "elitünk" bármelyik csoportosulása ezt tenné) csak még nyilvánvalóbbá tette, hogy nincs olyan, nyerési eséllyel rendelkező erő akinek érdekében, és így szándékában állna a változtatás. A kevésbé roszra szavazás lesz a következő, már legalábbis a társadalom értelmesebb szelete számára, ez meg nem vezet jóra.
Nyilván nem lesz olyan a helyzet mint az örmény, de lehet párhuzamokat találni.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
 annyit.blog.hu/2013/06/13/a_magyar_jovo_megtekintheto_ormenyorszagban

Egyet tudok vele érteni sajnos.Geeri
Ezt az összehasonlítást remélem csak viccnek szánták, mert még hangulatkeltésnek is gyenge...

Az értelmieskedő kommentek meg felteszik a koronát a cikkre, ilyenkor mindig nyugodtan dőlök hátra, higy ennyi okos politológus van ebben az országban (is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 annyit.blog.hu/2013/06/13/a_magyar_jovo_megtekintheto_ormenyorszagban

Egyet tudok vele érteni sajnos.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
 ujszo.com/online/kulfold/2013/06/13/rendorsegi-kommando-orizetbe-vetelek-a-cseh-kormanyhivatalban

Álom álom édes álom....apeszos
Jobban értékelném az ilyesmit mint a rezsicsökkentést, az tuti.Kori
Én nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol a katonai hírszerzés feje, nem tudta, hogy mi fog történni vele...
Sobri Jóska
Én annyira nem látom vidámnak ezt az egész helyzetet, eltekintve, hogy nem is tudjuk igazán, hogy mi volt a letartóztatás oka. És ha egyszerűen rendőrpuccs van?Gyurma Pappa
korrupció volt az oka

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
 ujszo.com/online/kulfold/2013/06/13/rendorsegi-kommando-orizetbe-vetelek-a-cseh-kormanyhivatalban

Álom álom édes álom....apeszos
Jobban értékelném az ilyesmit mint a rezsicsökkentést, az tuti.Kori
Én nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol a katonai hírszerzés feje, nem tudta, hogy mi fog történni vele...
Sobri Jóska
Én annyira nem látom vidámnak ezt az egész helyzetet, eltekintve, hogy nem is tudjuk igazán, hogy mi volt a letartóztatás oka. És ha egyszerűen rendőrpuccs van?

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 ujszo.com/online/kulfold/2013/06/13/rendorsegi-kommando-orizetbe-vetelek-a-cseh-kormanyhivatalban

Álom álom édes álom....apeszos
Jobban értékelném az ilyesmit mint a rezsicsökkentést, az tuti.Kori
Én nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol a katonai hírszerzés feje, nem tudta, hogy mi fog történni vele...

Az ugrott be, hogy volt régen nézők elött egy talk show keretében egy beszélgetésem egy jósnővel, akitől annyi hülyét kérdeztem, hogy szépen felhúzta magát, és annyit mondott:
- Ha tudom, hogy ez történik, el se jövök!
Jósnő, ugyebár...Sobri Jóska
A katonai hírszerzésnek (jó esetben) semmi köze a saját rendőrséghez...
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha a kérdés az, hogy a Vitya erre vágyik-e, a válasz szerintem az, hogy igen. Ugyanezt az árat simán megfizetné érte, azaz megfizettetné velünk:
 index.hu/bloghu/annyit/2013/06/13/a_magyar_jovo_megtekintheto_ormenyorszagban


több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
 ujszo.com/online/kulfold/2013/06/13/rendorsegi-kommando-orizetbe-vetelek-a-cseh-kormanyhivatalban

Álom álom édes álom....apeszos
Jobban értékelném az ilyesmit mint a rezsicsökkentést, az tuti.Kori
Én nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol a katonai hírszerzés feje, nem tudta, hogy mi fog történni vele...

Az ugrott be, hogy volt régen nézők elött egy talk show keretében egy beszélgetésem egy jósnővel, akitől annyi hülyét kérdeztem, hogy szépen felhúzta magát, és annyit mondott:
- Ha tudom, hogy ez történik, el se jövök!
Jósnő, ugyebár...

több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 ujszo.com/online/kulfold/2013/06/13/rendorsegi-kommando-orizetbe-vetelek-a-cseh-kormanyhivatalban

Álom álom édes álom....apeszos
Jobban értékelném az ilyesmit mint a rezsicsökkentést, az tuti.


több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 ujszo.com/online/kulfold/2013/06/13/rendorsegi-kommando-orizetbe-vetelek-a-cseh-kormanyhivatalban

Álom álom édes álom....
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Szerinted én beadok egy ilyen pályázatot, kapok rá 20 milliót?somoskovig
Nem. Meg nyilván azért kapták meg a pénzt, mert a "baráti kör" tagjai, de ehhez ennek az anyagnak semmi köze. Ez nem a pályázat volt, hanem egy kötelezően kitöltendő bírósági anyag, ami teljesen irreleváns volt a szervezet számára, és gondolom emiatt csúszott bele a hiba. Valószínűleg más szervezet is adott be már hibás papírokat ilyen esetekben, ezért is nem értem én ezt a felháborodást.Schleck
a konkrét esettől elvonatkoztatva: ennek a csodacsapatnak a (gondolom, választott) alelnöke D.E.
megérdemelnek kétszer ennyi támogatást is, mert jól láthatóan esélyt (és helyenként tisztséget) adnak a szellemileg csökkent képességűeknek is, tehát az esélyegyenlőség bajnokai...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerinted én beadok egy ilyen pályázatot, kapok rá 20 milliót?somoskovig
Nem. Meg nyilván azért kapták meg a pénzt, mert a "baráti kör" tagjai, de ehhez ennek az anyagnak semmi köze. Ez nem a pályázat volt, hanem egy kötelezően kitöltendő bírósági anyag, ami teljesen irreleváns volt a szervezet számára, és gondolom emiatt csúszott bele a hiba. Valószínűleg más szervezet is adott be már hibás papírokat ilyen esetekben, ezért is nem értem én ezt a felháborodást.