Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jól rémlik, hogy a kártyával történő fizetéskor is csengetni kell a tranzakciós adót?
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 hvg.hu/gazdasag/20130617_Itt_az_ujabb_brutalis_megszoritas

most akkor jól állunk, vagy nem állunk jól?Amadeus91
Elmennek a faszomba most már tényleg. Korábban kb. 28e Ft volt a bankköltségünk, a tranzakciós óta úgy 75e, most majd lesz vagy 125e Ft. A telefonadó is ajándék pluszban, még jó hogy iszonyatosan megy a szekér 😛


több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
A forint kiváló célpont, most annyira nem is esik távol a kormányzat céljaitól, így az MNB nem fog beavatkozni. Mivel az elsődleges cél a növekedési fordulat, a gyenge Ft nagyon jó, hiszen pörög az export tőle. Várom a 305-t.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
ez a felháborító
 www.origo.hu/gazdasag/20130531-harom-nap-alatt-10-forintot-esett-az-euro-arfolyama.html

mindig mondtam, hogy a kis országok valutái mennyire ki vannak téve a nagybefektetők játszadozásainak, de azért ez már tényleg túlzásjjncaa
tetszettek volna saját pénzből ugrálni.

ezért nem gondolom, hogy van értelme nemzeti szuverenitásról, illetve annak megóvásáról beszélni. egyik dandy kicsit felpörög, mert kicsit kevesebb kreatint kevertek a kokszhoz a szokásosnál, aztán akár poénból is bedöntheti az országot ha úgy tetszik.gabtsi
és a hullámvasút folytatódik, egészen nevetséges
 www.origo.hu/gazdasag/20130617-erosodott-es-290-alatti-eurojegyzest-ert-el-a-forint-hetfo-delelott.htmljjncaa
hát igen, Laller meg Petike akármennyire próbálkozik is, csak kispályás azokhoz képest, akiknél tényleg van pénz...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
ez a felháborító
 www.origo.hu/gazdasag/20130531-harom-nap-alatt-10-forintot-esett-az-euro-arfolyama.html

mindig mondtam, hogy a kis országok valutái mennyire ki vannak téve a nagybefektetők játszadozásainak, de azért ez már tényleg túlzásjjncaa
tetszettek volna saját pénzből ugrálni.

ezért nem gondolom, hogy van értelme nemzeti szuverenitásról, illetve annak megóvásáról beszélni. egyik dandy kicsit felpörög, mert kicsit kevesebb kreatint kevertek a kokszhoz a szokásosnál, aztán akár poénból is bedöntheti az országot ha úgy tetszik.gabtsi
és a hullámvasút folytatódik, egészen nevetséges
 www.origo.hu/gazdasag/20130617-erosodott-es-290-alatti-eurojegyzest-ert-el-a-forint-hetfo-delelott.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
 hvg.hu/gazdasag/20130617_Itt_az_ujabb_brutalis_megszoritas

most akkor jól állunk, vagy nem állunk jól?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
fidesz, már elnézést, de buzira fogja magát nyerni a történelem legkisebb látogatottságú szavazásán. Ha pedig össze kellene állni a Jobbikkal, akkor 2-3 év alatt elérnék hogy szakadjanak, és kihasítanának maguknak egy akkora szeletet ami elég a többséghez. A probléma az, hogy sajnos nem hülyék a vezéreink.Geeri
Abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy a végén az a 45 % nem tudja/nem megy el szavazni polgár valóban ugyanezen az állásponton lesz.
A Jobbik bekebelezése pedig nem lehet és nem is lesz olyan egyszerű, mert amíg a kisgazdákat, MDF-et, KDNP-t kellett importálni, addig max egy-két jelszóval több lett. A Jobbik szemléletét azért nehéz egy mainstream pártnak magáévá tennie. (Keresztényként feltüntetni magam, nem ugyanolyan egyszerű mint antiszemitaként.)zinedine5
Én is inkább úgy tartom elképzelhetőnek a Jobbik felkoncolását, hogy annak ürügye a szélsőségektől való elhatárolódás. Biztos vagyok benne, hogy a Jobbikban vannak olyan képviselők, akik lefeküdnének a Fidesznek, ha ezzel pozícióhoz jutnak. A mostani vezetéstől pedig elhatárolódnának, szerintem pont amiatt, hogy azok egyre inkább minden bokorban zsidót látnak, ami egyrészt egyre vállalhatatlanabb, másrészt megalapozatlansága csak rontja a jogos kritikák széles körű elfogadásának esélyeit.Geeri
A képviselők persze, hogy eladnák az anyjukat is a hatalomért, azonban a szavazóiknak szükségük van erre a "mindenért a zsidók és a cigányok a hibásak" mantrára. Mint mindenhol nálunk is van igény erre, de nálunk több tényező miatt ez egy viszonylag nagy választótömeget érint. Tehát szerintem hiába kebelezi be a Jobbik képviselőit a Fidesz, attól még lesz egy kb. mai Jobbikra vágyó tömeg.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
fidesz, már elnézést, de buzira fogja magát nyerni a történelem legkisebb látogatottságú szavazásán. Ha pedig össze kellene állni a Jobbikkal, akkor 2-3 év alatt elérnék hogy szakadjanak, és kihasítanának maguknak egy akkora szeletet ami elég a többséghez. A probléma az, hogy sajnos nem hülyék a vezéreink.Geeri
Abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy a végén az a 45 % nem tudja/nem megy el szavazni polgár valóban ugyanezen az állásponton lesz.
A Jobbik bekebelezése pedig nem lehet és nem is lesz olyan egyszerű, mert amíg a kisgazdákat, MDF-et, KDNP-t kellett importálni, addig max egy-két jelszóval több lett. A Jobbik szemléletét azért nehéz egy mainstream pártnak magáévá tennie. (Keresztényként feltüntetni magam, nem ugyanolyan egyszerű mint antiszemitaként.)zinedine5
Én is inkább úgy tartom elképzelhetőnek a Jobbik felkoncolását, hogy annak ürügye a szélsőségektől való elhatárolódás. Biztos vagyok benne, hogy a Jobbikban vannak olyan képviselők, akik lefeküdnének a Fidesznek, ha ezzel pozícióhoz jutnak. A mostani vezetéstől pedig elhatárolódnának, szerintem pont amiatt, hogy azok egyre inkább minden bokorban zsidót látnak, ami egyrészt egyre vállalhatatlanabb, másrészt megalapozatlansága csak rontja a jogos kritikák széles körű elfogadásának esélyeit.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Amadeus91
Az évszázad árvizét nehogymár számonkérd Viktoron.
Még a napszélkitörésekről is ő tehet, mi?

Ha meg jobban megnézed a tájékoztató táblát, akkor láthatod, hogy még több, mint fél év van vissza a kivitelezésből.
Akár még kész is lehet időre.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Szerintem ezt nagyban nem meri bevállalni a Fidesz, de érthető a gondolatmenet.zinedine5
Ha nincs meg se a jobbikmentes ellenzéknek (az LMP-t még nemtom hova sorolni ilyen esetben, de tegyük fel, hogy irrelevánsak lesznek), se a Fidesznek a többsége, akkor a Jobbik lesz a királycsináló.

...
A negyedikben bár mindketten akarják a hatalmat, de a Fidesz van annyival erősebb, hogy a Jobbikot külső támogatásra kényszerítse. Ekkor kisebbségi kormányzás lesz, a Jobbik külső támogatásával, rendkívül instabil rendszernek néz ki, és komoly döntéseket nem lehetne a Jobbik nélkül végigcsniálni, szóval nem lenne sokkal jobb, mint az előző változat, de mégis.

De ehhez szélsőséges eredmény kell szülessen, ebben a rendszerben kétlem, hogy a Jobbik komoly eredményt érne el, 1-2 választókerületben van csak reális esélyük nyerni, így pedig nem hiszem, hogy a vázolt szitu előállna. Valakinek meglesz a többsége, és akkor legalább annyi fix, hogy a Jobbik kimarad a buliból.Rajna
Én is ezt tartom (ebben az esetben) a legvalószínűbbnek, ugyanezzel a végső szemponttal.


fidesz, már elnézést, de buzira fogja magát nyerni a történelem legkisebb látogatottságú szavazásán. Ha pedig össze kellene állni a Jobbikkal, akkor 2-3 év alatt elérnék hogy szakadjanak, és kihasítanának maguknak egy akkora szeletet ami elég a többséghez. A probléma az, hogy sajnos nem hülyék a vezéreink.Geeri
Abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy a végén az a 45 % nem tudja/nem megy el szavazni polgár valóban ugyanezen az állásponton lesz.
A Jobbik bekebelezése pedig nem lehet és nem is lesz olyan egyszerű, mert amíg a kisgazdákat, MDF-et, KDNP-t kellett importálni, addig max egy-két jelszóval több lett. A Jobbik szemléletét azért nehéz egy mainstream pártnak magáévá tennie. (Keresztényként feltüntetni magam, nem ugyanolyan egyszerű mint antiszemitaként.)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
 444.hu/2013/06/15/na-most-akkor-ki-lesz-orban-kihivoja/

and the winner is Viktor Orban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
fidesz, már elnézést, de buzira fogja magát nyerni a történelem legkisebb látogatottságú szavazásán. Ha pedig össze kellene állni a Jobbikkal, akkor 2-3 év alatt elérnék hogy szakadjanak, és kihasítanának maguknak egy akkora szeletet ami elég a többséghez. A probléma az, hogy sajnos nem hülyék a vezéreink.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Szerintem ezt nagyban nem meri bevállalni a Fidesz, de érthető a gondolatmenet.zinedine5
Ha nincs meg se a jobbikmentes ellenzéknek (az LMP-t még nemtom hova sorolni ilyen esetben, de tegyük fel, hogy irrelevánsak lesznek), se a Fidesznek a többsége, akkor a Jobbik lesz a királycsináló.

Van egy olyan forgatókönyv, hogy a Jobbik kiáll amellett, hogy nem közösködik az elmúlt húsz év korrupt bandájával, és új választást írnak ki. Ennyire nem hiszem, hogy utálják a hatalmat.

Valószínűbb, hogy szeretnének valamiképp kormányozni, mégpedig feltehetően nem a szocikkal, hanem éppenséggel a Fidesszel. Ekkor lehet az, hogy a Fidesz kijelenti, hogy részükről ez nem fér bele, ismételten új választások. Ez btw garantálná, hogy mind a Fidesz, mind a Jobbik szavazótábora csökkenne, tulajdonképp OV lemondana a kormányrúdról Mesterházy vagy Bajnai javára. Ja, simán.

Szóval még valószínűbb, hogy a Fidesz és a Jobbik is akarja a hatalmat (végülis annak megszerzésére jöttek létre). Ez esetben is két forgatókönyv van: a Jobbik elég nagy zsarolópotenciállal rendelkezik, hogy bevegyék a kormányba, és akkor minden bizonnyal a vidékfejlesztési tárcát és még valamit (gondolom hadügyet vagy neadjisten a kultúrát) hozzájuk vágnak. Ez talán a legrosszabb a négy forgatókönyvemből.

A negyedikben bár mindketten akarják a hatalmat, de a Fidesz van annyival erősebb, hogy a Jobbikot külső támogatásra kényszerítse. Ekkor kisebbségi kormányzás lesz, a Jobbik külső támogatásával, rendkívül instabil rendszernek néz ki, és komoly döntéseket nem lehetne a Jobbik nélkül végigcsniálni, szóval nem lenne sokkal jobb, mint az előző változat, de mégis.

De ehhez szélsőséges eredmény kell szülessen, ebben a rendszerben kétlem, hogy a Jobbik komoly eredményt érne el, 1-2 választókerületben van csak reális esélyük nyerni, így pedig nem hiszem, hogy a vázolt szitu előállna. Valakinek meglesz a többsége, és akkor legalább annyi fix, hogy a Jobbik kimarad a buliból.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
napalmmal ontozne draga anyafoldunket es kozben a 13. keruleten probalna ki az uj fejlesztesu pszichoaktiv szereit, amivel stabilizalni fogja hatalmat tovabbi 39453946583294752578058 evre.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Sztem 2014-ben 2 forgatókönyv lehetséges az egyéni jelöltállításnál.
1, Lesz mindenhol Fideszes jelölt, Jobbikos, és egy ellenzéki, aki hol MSZP-s, hol Bajnais, 1-2 LMP, DK, stb., ha meg tudnak állapodni ebben. De csak egy kormányváltó jelölt.
Így vagy simán nyeri a Fidesz a választásokat, vagy ha több képviselőt is juttatna be az ellenzék, mint a Fidesz, akkoris a Fidesz-Jobbik tudna csak kormányt alakítani.Sobri Jóska
A Fidesz-Jobbikot azért írtad, mert elképzelhetőnek érzed a koalíciót?berger90
Ha csak úgy van meg a kormányzáshoz szükséges többség mi más történhetne?
A Jobbik, mint már írtam többször, technikailag egy szélsőjobbos kisfidesznek indult, a Miép-es szavazatokért, és kőkeményen üzleti alapon, Vona Orbán polgári köréből bújt ki, csak ugye közben szépen alájuk épült az agyhalottak, helyi nácik, mindenhonnan máshonnan kiutáltak csapata, infrastruktúrája.
Rengeteg helyen, önkormányzati testületek, megyei közgyűlések, stb, flott együttműködés van már most is a Fidesz és a Jobbik között.
Ha máshogy nem menne, akkor kormányon is ez történhet.Sobri Jóska
Szerintem ezt nagyban nem meri bevállalni a Fidesz, de érthető a gondolatmenet.zinedine5
még. Kíváncsi vagyok, hogy egy esetleges döntéskényszerben Viktor mit reagálna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Sztem 2014-ben 2 forgatókönyv lehetséges az egyéni jelöltállításnál.
1, Lesz mindenhol Fideszes jelölt, Jobbikos, és egy ellenzéki, aki hol MSZP-s, hol Bajnais, 1-2 LMP, DK, stb., ha meg tudnak állapodni ebben. De csak egy kormányváltó jelölt.
Így vagy simán nyeri a Fidesz a választásokat, vagy ha több képviselőt is juttatna be az ellenzék, mint a Fidesz, akkoris a Fidesz-Jobbik tudna csak kormányt alakítani.Sobri Jóska
A Fidesz-Jobbikot azért írtad, mert elképzelhetőnek érzed a koalíciót?berger90
Ha csak úgy van meg a kormányzáshoz szükséges többség mi más történhetne?
A Jobbik, mint már írtam többször, technikailag egy szélsőjobbos kisfidesznek indult, a Miép-es szavazatokért, és kőkeményen üzleti alapon, Vona Orbán polgári köréből bújt ki, csak ugye közben szépen alájuk épült az agyhalottak, helyi nácik, mindenhonnan máshonnan kiutáltak csapata, infrastruktúrája.
Rengeteg helyen, önkormányzati testületek, megyei közgyűlések, stb, flott együttműködés van már most is a Fidesz és a Jobbik között.
Ha máshogy nem menne, akkor kormányon is ez történhet.Sobri Jóska
Szerintem ezt nagyban nem meri bevállalni a Fidesz, de érthető a gondolatmenet.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Sztem 2014-ben 2 forgatókönyv lehetséges az egyéni jelöltállításnál.
1, Lesz mindenhol Fideszes jelölt, Jobbikos, és egy ellenzéki, aki hol MSZP-s, hol Bajnais, 1-2 LMP, DK, stb., ha meg tudnak állapodni ebben. De csak egy kormányváltó jelölt.
Így vagy simán nyeri a Fidesz a választásokat, vagy ha több képviselőt is juttatna be az ellenzék, mint a Fidesz, akkoris a Fidesz-Jobbik tudna csak kormányt alakítani.Sobri Jóska
A Fidesz-Jobbikot azért írtad, mert elképzelhetőnek érzed a koalíciót?berger90
Ha csak úgy van meg a kormányzáshoz szükséges többség mi más történhetne?
A Jobbik, mint már írtam többször, technikailag egy szélsőjobbos kisfidesznek indult, a Miép-es szavazatokért, és kőkeményen üzleti alapon, Vona Orbán polgári köréből bújt ki, csak ugye közben szépen alájuk épült az agyhalottak, helyi nácik, mindenhonnan máshonnan kiutáltak csapata, infrastruktúrája.
Rengeteg helyen, önkormányzati testületek, megyei közgyűlések, stb, flott együttműködés van már most is a Fidesz és a Jobbik között.
Ha máshogy nem menne, akkor kormányon is ez történhet.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Sztem 2014-ben 2 forgatókönyv lehetséges az egyéni jelöltállításnál.
1, Lesz mindenhol Fideszes jelölt, Jobbikos, és egy ellenzéki, aki hol MSZP-s, hol Bajnais, 1-2 LMP, DK, stb., ha meg tudnak állapodni ebben. De csak egy kormányváltó jelölt.
Így vagy simán nyeri a Fidesz a választásokat, vagy ha több képviselőt is juttatna be az ellenzék, mint a Fidesz, akkoris a Fidesz-Jobbik tudna csak kormányt alakítani.Sobri Jóska
A Fidesz-Jobbikot azért írtad, mert elképzelhetőnek érzed a koalíciót?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Egészen más téma, de nagy részben ide tartozik.

Az egyik régi ismerősöm "Afrika kutató" (politológus a szentem), ez a mániája, lehet mondani. Olvasgattam a blogját (szándékosan nem linkelem, voltunk annyira jóban), hogy honnan, mennyi pénzt vittek ki, meg hogy mennyi önkéntessel voltak ott, akik még fizettek is ezért, mert ez új fajta nyaralás stb. Mindenféle prekoncepció nélkül olvastam, ami leírt, de ahogy adtam össze a számokat, azon kaptam magam, hogy bizony 8 jegy felett tartok, és még nem értem időrendben csak 2012 elejéig.

Én megértem, hogy ez nagyon egzotikus, meg hogy biztos nagyon fontos, hogy Közép-Afrikában legyen valami a nyugati kultúrából a betegségeken kívül. Azt is megértem, hogy unatkozó amerikai diákok, hogy kitöltsék a szabad idejüket, esetleg egyetem előtt, főiskola után akad egy évük szabadon, kimennek, és a tényleges gazdagságukból visznek. Az USA-ban a filantrópiának hagyománya van, a helyiek segítenek egymásnak, jótékony vacsorák stb. Ott teljesen természetes (volt erről itt is szó), hogy valaki pénzt ad a volt iskolájának, vagy az iskolapénzbe többet tesz be, akinek több van. Ez nem kaland, hanem egy természetes folyamat. Amikor egy nyári egyetemi programon megkaptuk az egyetemi marketinget, mint projektet, egyszerűen nem értették az amerikai srácok, hogy mi a probléma, hiszen nálunk teljesen természetes, hogy a helyi egyetemet a helyi vállalkozók, volt diákok támogatják. Nekik el kellett magyarázni, hogy ez itt nem így megy. Bevallom őszintén, nekünk meg a filantrópia szót kellett elmagyarázni...

De könyörgöm, egy olyan országban, ahol 100 ezres nagyságrendben (nem merek millióst írni, bár kitudja) élnek gyerek létminimum alatt, miért nem odamennek önkénteskedni? Bennem nincs ilyen irányultság, nem érzem magam többnek attól, hogy éhezőket segítek, de ha valaki úgy érzi, hogy ettől ő jobb ember, akkor ne utazzon már el ezért K-Afrikába. Ugorjon ki Borsodba vagy ide mellénk az Ormánságba, és itt legyen jófej. Fessen iskolát, építsen házat, segítsen csatornázni. Ennyi pénzből itthon is lehetett volna segíteni, és lehet hogy hasznosabb lenne 100-1000-10000 cigánygyereket "jó útra" terelni, mint pár afrikai kis srácot megtanítani a Tavaszi szélre.

Nyilván idealista vagyok, de akkor sem gondolom, hogy ez a jó irány. Nem hiszem, hogy Fókusz riport (mert az is volt) megéri ezt. Inkább álljanak neki, és fessenek ki 10 iskolát Dél-Baranyában. De nem kell messze menni, sokszor elég ha a szomszéd idős bácsinak segítesz levágni a füvet, vagy elmész neki boltba. És igen, lehet, hogy az afrikai önkéntesek ezt megteszik itthon is, de akkor inkább beszéljünk erről, mert talán akkor többen fognak segíteni (lehet, engem is rávesznek, ahogy mondjuk most rávettek, hogy segítsek a játszón, ahova a gyerekem jár).

Amíg a helyi szint nem megy, addig a többi szerintem képmutatás.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Sztem 2014-ben 2 forgatókönyv lehetséges az egyéni jelöltállításnál.
1, Lesz mindenhol Fideszes jelölt, Jobbikos, és egy ellenzéki, aki hol MSZP-s, hol Bajnais, 1-2 LMP, DK, stb., ha meg tudnak állapodni ebben. De csak egy kormányváltó jelölt.
Így vagy simán nyeri a Fidesz a választásokat, vagy ha több képviselőt is juttatna be az ellenzék, mint a Fidesz, akkoris a Fidesz-Jobbik tudna csak kormányt alakítani.
2, Külön állít jelöltet Bajnai, az MSZP, LMP, DK, meg aki csak akar, akkor totális Fidesz győzelem.
Vagyis az ellenzéknek elemi érdeke egy megállapodás, de aki ebbe belemegy, az egyedül soha az életben nem tud már majd nyerni, hanem egyberohad ez a Népfront-szerűség ciklusokon át.
Ha viszont valaki azt gonolná, hogy 2014 úgyis elment, de 18 vagy 22 lehet sanszos (LMP? megújult MSZP?), akkor bevállalva Orbánt, a saját érdekeit tartva szem előtt, távol tartja magát mindenféle Schmuckoktól, Gyurcsányoktól, és az egész romlott szarkupactól, amit könnyen le lehet elmúltnyolcévezni.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Andor vissza akar kerülni a fősodorba?

 www.hir24.hu/belfold/2013/06/14/bajnai-es-schmuck-a-keresztapa-kulcsjeleneteben-video/laccoo74
Nem bír magával, még szerencse, hogy senkit nem fog érdekelni. Mondjuk Bajnai is odafigyelhetne, kivel égeti magát.berger90
A vékonytestű hívei is szavaznak!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Andor vissza akar kerülni a fősodorba?

 www.hir24.hu/belfold/2013/06/14/bajnai-es-schmuck-a-keresztapa-kulcsjeleneteben-video/laccoo74
Nem bír magával, még szerencse, hogy senkit nem fog érdekelni. Mondjuk Bajnai is odafigyelhetne, kivel égeti magát.berger90
Bárkivel.Sobri Jóska
Lassan már teljesen mindegy, mert mindenki hozzá akar dörgölőzni, ő meg mindenkivel dörgölőzik, akitől lát 1-2% többletet. Szegény Atisnak meg még mindig komoly önértékelési zavarai vannak. Szép lesz ez a 2014 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Andor vissza akar kerülni a fősodorba?

 www.hir24.hu/belfold/2013/06/14/bajnai-es-schmuck-a-keresztapa-kulcsjeleneteben-video/laccoo74
Nem bír magával, még szerencse, hogy senkit nem fog érdekelni. Mondjuk Bajnai is odafigyelhetne, kivel égeti magát.berger90
Bárkivel.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Andor vissza akar kerülni a fősodorba?

 www.hir24.hu/belfold/2013/06/14/bajnai-es-schmuck-a-keresztapa-kulcsjeleneteben-video/laccoo74
Nem bír magával, még szerencse, hogy senkit nem fog érdekelni. Mondjuk Bajnai is odafigyelhetne, kivel égeti magát.

Mindig jövőre