Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad? kittli
Ez nagy baromság, ha te magyarként megölsz egy szlovákot Spanyolországban 100%, hogy az ítélet után kiadnak.Rajna
Ki beszél itt Spanyolországról? Itthontörténik, itthon töltöm a büntetésem. Szerintem ez evidens.kittli
Ha egykori tanulmányi emlékeim nem csalnak, a most sokat emlegetett egyezmény szerint Magyarország nem adhat ki magyar állampolgárt az itthon elkövetett bűncselekménye miatt.
E tárgyban hoztak egy EU-s (Azerbajdzsán kizárva) egyezményt, amely alapján kiadható EU-s államnak a magyar állampolgár, ha ott követte el a bcs-t, de ugye a példád még erről sem szól.
Különben nem jellemző, hogy olyan nagyon könnyen kiadnánk a magyarokat, de ha nem is adja ki őt az ország, akkor is el kell küldeni az ügyet a magyar hatóságnak, és a külföldön elkövetett, magyar jog szerint is bűncselekmény miatt hozhat ítéletet a magyar bíróság, bár azt nem tudom ez mennyire jellemző.

Ez az ítéletvégrehajtás miatti kiadatás elvileg egy liberális vívmány, ami akkor kapott lábra, amikor egyesek rájöttek, hogy a börtönnek nem csak a büntetéssel, hanem a reszocializációval is kell foglalkoznia, és elvileg erre a legalkalmasabb a hazai közeg.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
 hvg.hu/itthon/20120901_jobbik_azeri_ugy

Heh, nincs még1 szélső - önmagát nemzetinek tartó - radikális párt Európában, amelyik a muszlim oldalra állna. Kedves jobbikosok, ti is kilóra adjátok el magatokat.

Shalom

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Hiba, de erős tippem, hogy ha nem adjuk ki, és ezért az azeriek magyar zászlót égetnének + nem vennének állampapírokat, akkor a fórum közönsége ugyanígy háborogna. Rajna
Én biztos nem.. az ugyanis az azerieket minősítené.

Költői kérdés, hány éve ül nálunk börtönben a csávó?Igor
Lehet, de egész biztosan akkor is menne valamilyen szinten a sírás. Csak az azeriek eddig követelő határozatokon kívül nem csináltak nagy dolgot az ügyből, gondolom hasonlóra számítottak az örményektől is. Hibásan, mint már ezerszer mondtam.Rajna
Sírás mindig megy.. de egy dolog, ha 20-30% sír (a mindig meglévő ellenzék), vagy az ország 80-90%-a, mert olyan kapitális baromságot csinálsz, ami abszolúte védhetetlen.

Ha eddig ült a börtönben, és nem lett nagy ügy belőle, ezután sem lett volna semmi, ha nem adjuk ki. Az, hogy 8 azeri kiment volna zászlót égetni.. nagy ívbe szart volna rá mindenki, és nem zavar vizet.

Ez kicsit más kaliberű diplomáciai move, és hatalmas baklövés.

Aki meg nem számít arra, hogy a csávó nem fog pardont kapni (legrosszabb esetben is mondjuk hónapokon belül.. az hogy órákon belül megkapta, engem is picit meglepett.. de annyira azért nem), az nem ismeri a saját szakterületét (a két ország viszonyát), és azt hogy hogy mennek arrafele a dolgok - az ne a külügyben dolgozzon.

Dilettáns, amatőr banda.. ha meg nem kértek ki szakmai tanácsot/ignorálták, akkor pláne röhejes.
És az, hogy ebből akartunk pénzt csinálni, az meg a legnagyobb kreténség.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hiba, de erős tippem, hogy ha nem adjuk ki, és ezért az azeriek magyar zászlót égetnének + nem vennének állampapírokat, akkor a fórum közönsége ugyanígy háborogna. Rajna
Én biztos nem.. az ugyanis az azerieket minősítené.

Költői kérdés, hány éve ül nálunk börtönben a csávó?Igor
Lehet, de egész biztosan akkor is menne valamilyen szinten a sírás. Csak az azeriek eddig követelő határozatokon kívül nem csináltak nagy dolgot az ügyből, gondolom hasonlóra számítottak az örményektől is. Hibásan, mint már ezerszer mondtam.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad? kittli
Ez nagy baromság, ha te magyarként megölsz egy szlovákot Spanyolországban 100%, hogy az ítélet után kiadnak.Rajna
Ki beszél itt Spanyolországról?kittli
Mondtam egy országot. Most mondjam Azerbajdzsánt? Valsz onnan is kiadnának, bár az kevésbé kulturált hely, min t látjuk.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad? kittli
Ez nagy baromság, ha te magyarként megölsz egy szlovákot Spanyolországban 100%, hogy az ítélet után kiadnak.Rajna
Ki beszél itt Spanyolországról? Itthontörténik, itthon töltöm a büntetésem. Szerintem ez evidens.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad? kittli
Ez nagy baromság, ha te magyarként megölsz egy szlovákot Spanyolországban 100%, hogy az ítélet után kiadnak.Rajna
Tóásó miért van még Bolíviában?apeszos
Jó kérdés, fel is illik rajta háborodni. Nincs velük kiadatási egyezményünk (Azerbajdzsánnal se mondjuk), tehát nem kötelességük, de illene meglépni. Csak a magyar állam számára mondjuk Tóásó nem nemzeti hős, ezért ebből nem fog nagy diplomáciai vihart kavarni, ami az azerieknél várható lett volna.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Hiba, de erős tippem, hogy ha nem adjuk ki, és ezért az azeriek magyar zászlót égetnének + nem vennének állampapírokat, akkor a fórum közönsége ugyanígy háborogna. Rajna
Én biztos nem.. az ugyanis az azerieket minősítené.

Költői kérdés, hány éve ül nálunk börtönben a csávó?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ki mondta, hogy az? Azt mondom, hogy a különlegesen szigorú (mellesleg jelen esetben jogos) bánásmódon kiakadt azeriek felháborodása sem biztos, hogy kisebb lett volna, legalábbis így számolhattak a minisztériumban, hibásan.

Az meg, hogy az amerikaiak rápörögtek az ügyre, elsősorban azért van, mert ők az örmények melltt állnak a konfliktusban, ha egy örmény gyilkos kerülne hasonló helyzetbe, szájzár lenne a Fehér Házon.

Azt továbbra is tartom, hogy nagy hiba volt a lépés, de egyáltalán nem akkora dilettáns hülyeség, mint azt mindenki láttatni akarja itt szerintem.Rajna
Éppenséggel Te írtad...
Értem, Te tudod, hogy az örmények mellett áll az USA, én meg azt teszem hozzá, hogy valamilyen rejtélyes oknál fogva az oroszok is. A magyar kormány mégis az azeri felháborodástól retteg, s nem jut eszébe hónapok alatt, amit mi itt három perc alatt összerakunk. (Btw mi a túróért háboroghatnának az azeriek?? A kiadás lehetőség nem szükségszerűség.)
De, ez egy dilettáns hülyeség volt, s ez csak az egyik - talán a jobbik - lehetséges megoldás.tomi-tomi
Én nem írtam, azt írtam, hogy az azeriek nem örülnének a kivételezésnek, és szokásos kiadásnak állítanák/állítják be.

Nem rejtélyes okok ezek, az azeriek mellett csak a tröökök állnak elsősorban kulturális és gazdasági érdekek miatt (egyik ország sem muszlim és az azeri energiahordozók sem nekik dolgoznak). Nem azért, mert az örmények, akik megszállás latt tartják Karabahot jófejek, az elnökükkel az élen 😊

A kiadás alapvető szokás, a legritkább esetben tagadják meg (az ír esetben egy írt nem adnak ki nekünk, az más, mint amikor egy elítélt hazájában töltheti le a kiszabott büntetését). Ez a elgritkább eset kéne legyen, de nem nehéz kitalálni, hogy az azeriek nem értenének egyet a döntéssel. Más kérdés, hogy az örmények durvábban reagáltak, amivel hiba volt nem számolni. Hiba, de erős tippem, hogy ha nem adjuk ki, és ezért az azeriek magyar zászlót égetnének + nem vennének állampapírokat, akkor a fórum közönsége ugyanígy háborogna.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan

Egy nagyon enyhe köpönyegforgatás.
(Félreértés elkerülése végett semmi bajom azzal, hogy zsidó származású.)Bazzani
Ellenkező irányba jár a damaszkuszi úton, Paulusból lesz Saulus.😀
Nem gondolom köpönyegforgatásnak, valami pszichológiai kifejezés jobban illik erre szerintem. (identitás keresés, valahová tartozás igénye stb.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad? kittli
Ez nagy baromság, ha te magyarként megölsz egy szlovákot Spanyolországban 100%, hogy az ítélet után kiadnak.Rajna
Tóásó miért van még Bolíviában?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad? kittli
Ez nagy baromság, ha te magyarként megölsz egy szlovákot Spanyolországban 100%, hogy az ítélet után kiadnak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Egy nagyon enyhe köpönyegforgatás.
(Félreértés elkerülése végett semmi bajom azzal, hogy zsidó származású.)

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha mondjuk én Magyarországon megölök egy azerit és (értelemszerűen) lecsuknak ezért a pénzért engem is kiadnak ha kérik? (persze itt más lenne kikérés miértje) Rövidebben és érthetőbben. Van az a pénz amennyiért a MAGYAR kormány egy MAGYAR állampolgárt is elad?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Rajna, valamiért úgy érzem, hogy ezt Te sem gondolod komolyan, hogy ez az egész egy nemzetközileg szokásos kiadatási eljárás. Bizonyára ezért kért magyarázatot a Fehér Ház 12(!) órán belül Magyarországtól, s ezért figyelmeztette Azerbajdzsánt kötelezettségeire.
tomi-tomi
Ki mondta, hogy az? Azt mondom, hogy a különlegesen szigorú (mellesleg jelen esetben jogos) bánásmódon kiakadt azeriek felháborodása sem biztos, hogy kisebb lett volna, legalábbis így számolhattak a minisztériumban, hibásan.

Az meg, hogy az amerikaiak rápörögtek az ügyre, elsősorban azért van, mert ők az örmények melltt állnak a konfliktusban, ha egy örmény gyilkos kerülne hasonló helyzetbe, szájzár lenne a Fehér Házon.

Azt továbbra is tartom, hogy nagy hiba volt a lépés, de egyáltalán nem akkora dilettáns hülyeség, mint azt mindenki láttatni akarja itt szerintem.Rajna
Éppenséggel Te írtad...
Értem, Te tudod, hogy az örmények mellett áll az USA, én meg azt teszem hozzá, hogy valamilyen rejtélyes oknál fogva az oroszok is. A magyar kormány mégis az azeri felháborodástól retteg, s nem jut eszébe hónapok alatt, amit mi itt három perc alatt összerakunk. (Btw mi a túróért háboroghatnának az azeriek?? A kiadás lehetőség nem szükségszerűség.)
De, ez egy dilettáns hülyeség volt, s ez csak az egyik - talán a jobbik - lehetséges megoldás.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna, valamiért úgy érzem, hogy ezt Te sem gondolod komolyan, hogy ez az egész egy nemzetközileg szokásos kiadatási eljárás. Bizonyára ezért kért magyarázatot a Fehér Ház 12(!) órán belül Magyarországtól, s ezért figyelmeztette Azerbajdzsánt kötelezettségeire.
tomi-tomi
Ki mondta, hogy az? Azt mondom, hogy a különlegesen szigorú (mellesleg jelen esetben jogos) bánásmódon kiakadt azeriek felháborodása sem biztos, hogy kisebb lett volna, legalábbis így számolhattak a minisztériumban, hibásan.

Az meg, hogy az amerikaiak rápörögtek az ügyre, elsősorban azért van, mert ők az örmények melltt állnak a konfliktusban, ha egy örmény gyilkos kerülne hasonló helyzetbe, szájzár lenne a Fehér Házon.

Azt továbbra is tartom, hogy nagy hiba volt a lépés, de egyáltalán nem akkora dilettáns hülyeség, mint azt mindenki láttatni akarja itt szerintem.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezt nem gondolhatod komolyan. Egész egyszerűen a 2-3 mrd juróért bepucsítottunk az azerieknek.zinedine5
Mit? Szerintem félreértettél, nem a kegyelem lepte meg őket, hanem az örmény reakció.Rajna
Valóban félreértettelek, viszont akkor szerinted is tudták, hogy ennek szabadon engedés lesz a következménye.
Így pedig a képlet egyszerű. 2-3 mrd = egy gyilkos szabad.
Gondolom ez után majd Gíró-Szász megmagyarázza, hogy igazából keresztény cselekedet a megbocsátás.zinedine5
Igen, szerintem kb. ez történt. Az volt a helyzet, hogy dönthettek: az azeriek lesznek dühösek mert a nemzetközileg szokásos kiadatást nem lépik meg, vagy az örmények mert kiadják és elengedik. Mivel az azeriek haragja gazdasági hátrányt jelentene, ezért az örményeket választották, de nem gondolták, hogy ilyen durva reakció fog következni. Ami hiba, de nem ők engedték el a gyilkost, hanem nem akadályozták meg ezt. Ami azért nem ugyanaz, még ha mindkettő elítélendő is, de én azért úgy gondolom, hogy a három ország közül még a mi viselkedésünk a legvállalhatóbb.Rajna
Ez fasság, már bocs. Ez a eset azért nem az a klasszikus "szokásos kiadatás", eléggé speciális ügy volt...

Amúgy meg nem is tudom már melyik ügy volt, de ha Thaiföld képes volt a ruszki nyomásnak ellenállni, nehogy már a hatalmas azeri haragtól behorpadjunk baszki.. ami speciel iksz éven át hidegen hagyott minket, de most hirtelen, rögtön sutyiban kell hazacsempészni a csávót.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, szerintem kb. ez történt. Az volt a helyzet, hogy dönthettek: az azeriek lesznek dühösek mert a nemzetközileg szokásos kiadatást nem lépik meg, vagy az örmények mert kiadják és elengedik. Mivel az azeriek haragja gazdasági hátrányt jelentene, ezért az örményeket választották, de nem gondolták, hogy ilyen durva reakció fog következni. Ami hiba, de nem ők engedték el a gyilkost, hanem nem akadályozták meg ezt. Ami azért nem ugyanaz, még ha mindkettő elítélendő is, de én azért úgy gondolom, hogy a három ország közül még a mi viselkedésünk a legvállalhatóbb.Rajna
Rajna, valamiért úgy érzem, hogy ezt Te sem gondolod komolyan, hogy ez az egész egy nemzetközileg szokásos kiadatási eljárás. Bizonyára ezért kért magyarázatot a Fehér Ház 12(!) órán belül Magyarországtól, s ezért figyelmeztette Azerbajdzsánt kötelezettségeire.
Szó nem volt itt semmiféle kényszerről, nyolc év alatt néhányszor már el lett utasítva az elítélt kérelme. Ha már cinikus megközelítés, OV kereshette az azerieket, ha nektek ennyire fontos ez a fószer, akkor pontosítsuk már.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezt nem gondolhatod komolyan. Egész egyszerűen a 2-3 mrd juróért bepucsítottunk az azerieknek.zinedine5
Mit? Szerintem félreértettél, nem a kegyelem lepte meg őket, hanem az örmény reakció.Rajna
Valóban félreértettelek, viszont akkor szerinted is tudták, hogy ennek szabadon engedés lesz a következménye.
Így pedig a képlet egyszerű. 2-3 mrd = egy gyilkos szabad.
Gondolom ez után majd Gíró-Szász megmagyarázza, hogy igazából keresztény cselekedet a megbocsátás.zinedine5
Igen, szerintem kb. ez történt. Az volt a helyzet, hogy dönthettek: az azeriek lesznek dühösek mert a nemzetközileg szokásos kiadatást nem lépik meg, vagy az örmények mert kiadják és elengedik. Mivel az azeriek haragja gazdasági hátrányt jelentene, ezért az örményeket választották, de nem gondolták, hogy ilyen durva reakció fog következni. Ami hiba, de nem ők engedték el a gyilkost, hanem nem akadályozták meg ezt. Ami azért nem ugyanaz, még ha mindkettő elítélendő is, de én azért úgy gondolom, hogy a három ország közül még a mi viselkedésünk a legvállalhatóbb.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.168ora.hu/itthon/embereletekbe-kerulhet-orbanek-baklovese-101791.html

közben már lövik egymást az örmények és az azeriek. Amadeus91
Nagy újdonság, mióta létezik ez a két állam, nincs de facto fegyverszünet.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Senki nem akarja védeni az örményeket, kurvára nem szabadott volna ebbe az egészbe beleszólni. Megkapta az ítéletét, le kellett volna ülnie, mint minden rendes gyilkosnak.
Gyurma Pappa
Azért a legtöbb gyilkost általában kiadják, egy muszlimnak eleve szarabb egy keresztény börtönben lenni az egyéb különbségekről nem is beszélve. Évente kb. 20 fogoly megy ki-be az országból hasonló megállapodások alapján, ez a standard eljárás, amit most nem volt okos lépés megtenni, de ne tegyünk úgy, mintha egy fogoly kiadása az anyaországnak példátlan lenne. Hunyók vagyunk itt, de Azerbajdzsánhoz képest még mindig sztenek az ügyben.
Rajna
Ne haragudj, de ha így gondolod, a lényeget nem akarod látni. Nem beszélhetünk standardokról, meg szokásos eljárásról, mert ez az ügy minden csak nem szokásos. Kiadunk egy német/holland/amerikai elítéltet? Persze, mert bízhatunk benne, hogy nem basznak át, és engedik ki. De ez Azerbajdzsán, basszus, és a csávó előtte is háborús hős volt, amikor épp fegyverszünet van.

Nem úgy teszünk, mintha egy fogoly kiadás lenne problémás, hanem ennek a fogolynak a kiadása volt problémás.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Az igazságügyi minisztérium szerint nem volt titkos paktum a két ország közt, a külügy még értékel, miközben az azeri illetékesek már a magyar-azeri titkos tárgyalások eredményességéről beszélnek. Magyarország még sem az elítélt szabadon engedésére, sem az örmény diplomáciai kapcsolatok megszakítására nem reagált." 😀 😀
 index.hu/belfold/2012/09/01/hallgat_a_magyar_kormany_a_baltas_gyilkos_hazaengedeserol/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dehogy viccelek! Ha szenátorasszony közli, hogy az ügy le van zárva, akkor 3-4 hónap múltán az ügy főszereplője lemond.
Ez a szerencsétlen annyira hülye, hogy a saját hibájából sem tanul. Egy ügy nem akkor lesz lezárva, amikor az egyik fél szerint vége van.tomi-tomi
Te a fideszről beszélsz ember! Amit ők megmondanak az úgy van. Mindenki aki mást mond, nem magyar és áruló.

Lemond, vagy kirúgnak valakit nem tudom, de ha tippelni kellene,akkor a már hónapok (évek) óta láthatatlan gumigerincű ex-mszmp-s Martonyira tennék.
xrace77
Ha ezen múlna, a fél fidesz lemondhatna.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szenátor asszony már nyilatkozott, nem történt semmi különös.
 www.origo.hu/itthon/20120901-lezartnak-tekinti-a-fidesz-az-azeri-gyilkos-ugyet.htmlxrace77
Nem lep meg. Kb minden kellemetlenségre ez a válaszuk.zinedine5
(Nekem) Utoljára a plágium-ügyben mondta ezt szó szerint, miután Pali közölte, hogy ő nem plagizált. Most már csak az a kérdés, hogy ki fog lemondani, elhullani az ügy kapcsán 3-4 hónap múlva.tomi-tomi
Most ugye viccelsz?apeszos
Dehogy viccelek! Ha szenátorasszony közli, hogy az ügy le van zárva, akkor 3-4 hónap múltán az ügy főszereplője lemond.
Ez a szerencsétlen annyira hülye, hogy a saját hibájából sem tanul. Egy ügy nem akkor lesz lezárva, amikor az egyik fél szerint vége van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Szenátor asszony már nyilatkozott, nem történt semmi különös.
 www.origo.hu/itthon/20120901-lezartnak-tekinti-a-fidesz-az-azeri-gyilkos-ugyet.htmlxrace77
Nem lep meg. Kb minden kellemetlenségre ez a válaszuk.zinedine5
(Nekem) Utoljára a plágium-ügyben mondta ezt szó szerint, miután Pali közölte, hogy ő nem plagizált. Most már csak az a kérdés, hogy ki fog lemondani, elhullani az ügy kapcsán 3-4 hónap múlva.tomi-tomi
Lemond, vagy kirúgnak valakit nem tudom, de ha tippelni kellene,akkor a már hónapok (évek) óta láthatatlan gumigerincű ex-mszmp-s Martonyira tennék.