Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Csak én látok összefüggést a baltás elengedése és aközött, hogy az azeriek pár napja belengették, hogy pármilliárd euróért magyar állampapírokat vásárolnak? atapapa
Már az eredetileg belinkelt vastagbőr cikk is ezt mondta:  vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmitSchleck
Aha, kösz, ezt nem olvastam, csak a figyelő korábbi cikkét, meg az rémlik még a napokból hogy a MOL is próbál bizniszezni az azeri olajra.

Orbán nagyon rühellheti az IMF-t, ha már ilyen játékba is hajlandó belemenni egy kevés lovettáért. atapapa
inkább fél. Ezzel a hülye gazdaság politikával, amely befuccsolt+ az IMF és minden ellenes szabadságharccal gyakorlatilag saját magát csapdázta be, nem maradt más csak az ilyen hülye megoldások. Keresi az egérutat és ezért semmi sem nagy ár neki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csak én látok összefüggést a baltás elengedése és aközött, hogy az azeriek pár napja belengették, hogy pármilliárd euróért magyar állampapírokat vásárolnak? atapapa
Már az eredetileg belinkelt vastagbőr cikk is ezt mondta:  vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmitSchleck
Aha, kösz, ezt nem olvastam, csak pár napja a figyelő korábbi cikkét, meg az rémlik még a napokból hogy a MOL is próbál bizniszezni az azeri olajra.

Orbán nagyon rühellheti az IMF-t, ha már ilyen játékba is hajlandó belemenni egy kevés lovettáért.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak én látok összefüggést a baltás elengedése és aközött, hogy az azeriek pár napja belengették, hogy pármilliárd euróért magyar állampapírokat vásárolnak? atapapa
Szerinted miért írtam ezt öt perce?
"B@sszák meg! Egy jobboldali, kereszténységre úton-útfélen (alkotmányban, apjuk f@szában) hivatkozó kormány eljátssza Júdás szerepét."

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak én látok összefüggést a baltás elengedése és aközött, hogy az azeriek pár napja belengették, hogy pármilliárd euróért magyar állampapírokat vásárolnak? atapapa
Már az eredetileg belinkelt vastagbőr cikk is ezt mondta:  vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csak én látok összefüggést a baltás elengedése és aközött, hogy az azeriek pár napja belengették, hogy pármilliárd euróért magyar állampapírokat vásárolnak?

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Már maga a gyilkosság is a mi szégyenünk volt részben, a két háborúban álló nemzet egy-egy tisztjét egy szobában helyezték el a Zrínyin.)tomi-tomi
Gyakorlatilag mi voltunk a katalizátor, hihetetlen, hogy ilyenekre nem voltunk képesek odafigyelni.
Vrijbloed
Á, csak felb@szom az idegrendszerem! Miután két katonáról volt-van szó, hajszálpontosan lehetett tudni, hogy az élő szabadon engedésével a halott emlékmécsesét hugyozzuk le. A legutolsó maffiánál is szarabbak vagyunk.

Azt hiszem, hogy a TEK-es fiúknál összetartás van, az örményeknél ha elszakad a cérna (sikerült elszakítanunk), akkor nem ismernek se Istent, se embert.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha azt vesszük, hogy elvileg azt ígérték, hogy nem változtatnak az ígéreten, akkor azért nem volt egyértelmű, hogy kegyelmet adnak neki az azeriek. Persze benne volt a pakliban és valóban jobb lett volna inkább itt tartani.Schleck
A faszit (baltás gyilkost) nemzeti hősnek tartották eddig is, külön kiállítása van az azeri Hadtörténeti Múzeumban. Ezek után mennyire volt komolyan vehető az "ígéret" - akárcsak diplomáciailag??!!tomi-tomi
Ezt nem tudtam, hogy Azerbajdzsánban ennyire sztárolták már előtte is ezt az elmebeteget. Így viszont tényleg teljesen nonszensz lépés volt a kiadatás, ha hittek nekik azért, ha nem akkor meg azért.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20120831_azeri_gyilkos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
(Már maga a gyilkosság is a mi szégyenünk volt részben, a két háborúban álló nemzet egy-egy tisztjét egy szobában helyezték el a Zrínyin.)tomi-tomi
Gyakorlatilag mi voltunk a katalizátor, hihetetlen, hogy ilyenekre nem voltunk képesek odafigyelni.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bammeg, ezt a hozzá nem értést, és balf@szkodást. Reménykedtem egy budapesti SOAD koncertben, de így annak is annyi.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha azt vesszük, hogy elvileg azt ígérték, hogy nem változtatnak az ígéreten, akkor azért nem volt egyértelmű, hogy kegyelmet adnak neki az azeriek. Persze benne volt a pakliban és valóban jobb lett volna inkább itt tartani.Schleck
A faszit (baltás gyilkost) nemzeti hősnek tartották eddig is, külön kiállítása van az azeri Hadtörténeti Múzeumban. Ezek után mennyire volt komolyan vehető az "ígéret" - akárcsak diplomáciailag??!!
Ha már diplomácia és mielőtt legyintenénk az egészre, mondván két mitugrász kaukázusi állam hajtépése az egész. Az örmény diaszpóránál kevesebb befolyásosabb van a világon, jól átgondolt lépés volt.
B@sszák meg! Egy jobboldali, kereszténységre úton-útfélen (alkotmányban, apjuk f@szában) hivatkozó kormány eljátssza Júdás szerepét. Költsék gyógyszerre (a sajátjukra)!

(Már maga a gyilkosság is a mi szégyenünk volt részben, a két háborúban álló nemzet egy-egy tisztjét egy szobában helyezték el a Zrínyin.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692


komolyan most ezt kellett elérni?! megérte? Nagyon várom már az mno cikkét az ügyről, gyanúsan kussol minden fidesz közeli orgánum.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Ha azt vesszük, hogy elvileg azt ígérték, hogy nem változtatnak az ígéreten, akkor azért nem volt egyértelmű, hogy kegyelmet adnak neki az azeriek. Persze benne volt a pakliban és valóban jobb lett volna inkább itt tartani.Schleck
Az az igéret annyit ért, mint annak a szava aki elhitte.
Ennek a apeszos által linkelt dolog az egyenes következménye.
Mi jelenleg, diplomáciailag az ilyen azeri kormányokkal vagyunk egy szinten. Olyan a kormány, mint a nép...félázsiai...zinedine5
igen erre mondja ki az egyik Ferengi-vagyongyűjtési szabály, hogy a szóbeli szerződés nem éri meg azt a papírt sem, amire ráírnák.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
"így azt sem tudják, volt-e garanciavállalás Safarov börtönbüntetése kérdésében. Azt azonban megjegyezte, hogy Azerbajdzsánnak a kiadatás után joga van a saját törvényei szerint felülvizsgálni egy bírói ítéletet"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Ha azt vesszük, hogy elvileg azt ígérték, hogy nem változtatnak az ígéreten, akkor azért nem volt egyértelmű, hogy kegyelmet adnak neki az azeriek. Persze benne volt a pakliban és valóban jobb lett volna inkább itt tartani.Schleck
Az az igéret annyit ért, mint annak a szava aki elhitte.
Ennek a apeszos által linkelt dolog az egyenes következménye.
Mi jelenleg, diplomáciailag az ilyen azeri kormányokkal vagyunk egy szinten. Olyan a kormány, mint a nép...félázsiai...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
„Hivatalosan bejelentem, hogy mától megszakítjuk diplomáciai kapcsolatainkat és minden hivatalos viszonyt Magyarországgal” – jelentette be Szerzs Szargszján a kaukázusi országban akkreditált ENSZ-tagállamok nagykövetei előtt Jerevánban.
 index.hu/kulfold/2012/08/31/ormenyorszag_szakit_magyarorszaggal/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ehh kiadtak egy életfogytiglanira ítélt gyilkost. (Nem Átlag József 55 éves nyírségi lakost, aki ellopott 1 rúd szalámit a teszkaubó' mert éhes volt) Egyébként úgy ölte meg a csóró örmény srácot, hogy azért lehet jobb helyen villamosszéket kapott volna....Amadeus91
A jobb hely alatt mit értesz? Kínát, Iránt?
 vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

no commentAmadeus91
Én ezektől már semmin nem lepődök meg. Kül-, bel-, helyi politikai szinten is szarházaik, nem beszélve a gazdaság vagy társadalompolitikájukról.zinedine5
Itt azért az azeriek voltak iszonyúan undorítóak...

Persze tőlünk sem volt szép teljesítmény külpolitikailag, de ha egy ország felé közeledünk diplomáciailag, akkor azért ez érthető lépés volt, hogy kiadjuk egy elítéltet, hogy ott ülje le. A kegyelem már nem, bármennyire is utálja egymást a két ország.Schleck
Ugyan már, ezt pontosan tudta az aki kiadta. Mi segédkeztünk, ehhez az undorító lépéshez.
Persze, diplomáciailag érthető, csak ez is mutatja, hogy milyen komoly elvekkel rendelkeznek.zinedine5
Ha azt vesszük, hogy elvileg azt ígérték, hogy nem változtatnak az ígéreten, akkor azért nem volt egyértelmű, hogy kegyelmet adnak neki az azeriek. Persze benne volt a pakliban és valóban jobb lett volna inkább itt tartani.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

no commentAmadeus91
Én ezektől már semmin nem lepődök meg. Kül-, bel-, helyi politikai szinten is szarházaik, nem beszélve a gazdaság vagy társadalompolitikájukról.zinedine5
Itt azért az azeriek voltak iszonyúan undorítóak...

Persze tőlünk sem volt szép teljesítmény külpolitikailag, de ha egy ország felé közeledünk diplomáciailag, akkor azért ez érthető lépés volt, hogy kiadjuk egy elítéltet, hogy ott ülje le. A kegyelem már nem, bármennyire is utálja egymást a két ország.Schleck
Ugyan már, ezt pontosan tudta az aki kiadta. Mi segédkeztünk, ehhez az undorító lépéshez.
Persze, diplomáciailag érthető, csak ez is mutatja, hogy milyen komoly elvekkel rendelkeznek.zinedine5
ehh kiadtak egy életfogytiglanira ítélt gyilkost. (Nem Átlag József 55 éves nyírségi lakost, aki ellopott 1 rúd szalámit a teszkaubó' mert éhes volt) Egyébként úgy ölte meg a csóró örmény srácot, hogy azért lehet jobb helyen villamosszéket kapott volna....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
 vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

no commentAmadeus91
Én ezektől már semmin nem lepődök meg. Kül-, bel-, helyi politikai szinten is szarházaik, nem beszélve a gazdaság vagy társadalompolitikájukról.zinedine5
Itt azért az azeriek voltak iszonyúan undorítóak...

Persze tőlünk sem volt szép teljesítmény külpolitikailag, de ha egy ország felé közeledünk diplomáciailag, akkor azért ez érthető lépés volt, hogy kiadjuk egy elítéltet, hogy ott ülje le. A kegyelem már nem, bármennyire is utálja egymást a két ország.Schleck
Ugyan már, ezt pontosan tudta az aki kiadta. Mi segédkeztünk, ehhez az undorító lépéshez.
Persze, diplomáciailag érthető, csak ez is mutatja, hogy milyen komoly elvekkel rendelkeznek.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

no commentAmadeus91
Én ezektől már semmin nem lepődök meg. Kül-, bel-, helyi politikai szinten is szarházaik, nem beszélve a gazdaság vagy társadalompolitikájukról.zinedine5
Itt azért az azeriek voltak iszonyúan undorítóak...

Persze tőlünk sem volt szép teljesítmény külpolitikailag, de ha egy ország felé közeledünk diplomáciailag, akkor azért ez érthető lépés volt, hogy kiadjuk egy elítéltet, hogy ott ülje le. A kegyelem már nem, bármennyire is utálja egymást a két ország.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
 vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

no commentAmadeus91
Én ezektől már semmin nem lepődök meg. Kül-, bel-, helyi politikai szinten is szarházaik, nem beszélve a gazdaság vagy társadalompolitikájukról.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 vastagbor.blog.hu/2012/08/31/a_penzert_barmit

no comment

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Mitt Romney már hivatalosan is a republikánusok elnökjelöltje, de az elnökjelölő konvenció most leginkább egy új mém kapcsán lesz beszédtéma.

Eastwooding.



 www.nydailynews.com/news/politics/eastwooding-inspires-social-media-users-upload-empty-chair-pics-clint-eastwood-speech-article-1.1148602

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Amadeus91
Persze, hogy egyből elhalnak a narancssárga ügyek.
Ha én vizsgálnám a fatert, biztos nem találnék semmi említésre méltót.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Amadeus91
Valamit mondani kell a szekértábornak, mert különben még feltünik, hogy mi van az országban.