Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most hallom, hogy minden 6hónapnál öregebb kutyába chip-et kell rakni cirka 3500Ft-ért.
Ez már megint mekkora beteg gondolat...
Asszem 2013 január 1-től.Bazzani
Annyiból jó, hogy a chip így most feleannyiba fog kerülni mint eddig. Külföldi úthoz eddig is kellett, csak 7-8000 volt a berakás.Gyurma Pappa
Látom, hogy a 80 éves mamikámnak mennyire szüksége van egy chipre a "100" éves korcs kutyájába.
Bazzani
Nézd: a 80 éves mamit senki nem fogja ellenőrizni, ebben 100%-ig biztos vagyok. A néni elég ritkán viszi orvoshoz is azt a 100 éves korcsot, szóval nem is nagyon lesz rá lehetőség. Ha meg ezzel fognak szórakozni, akkor kapják be. Ez kb. olyan mint a 18 éveseket csesztetik az eü szolgáltatási járulékért. Végül is azt is megcsinálták. Szóval kapják be előre 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most hallom, hogy minden 6hónapnál öregebb kutyába chip-et kell rakni cirka 3500Ft-ért.
Ez már megint mekkora beteg gondolat...
Asszem 2013 január 1-től.Bazzani
Annyiból jó, hogy a chip így most feleannyiba fog kerülni mint eddig. Külföldi úthoz eddig is kellett, csak 7-8000 volt a berakás.Gyurma Pappa
Látom, hogy a 80 éves mamikámnak mennyire szüksége van egy chipre a "100" éves korcs kutyájába.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most hallom, hogy minden 6hónapnál öregebb kutyába chip-et kell rakni cirka 3500Ft-ért.
Ez már megint mekkora beteg gondolat...
Asszem 2013 január 1-től.Bazzani
Annyiból jó, hogy a chip így most feleannyiba fog kerülni mint eddig. Külföldi úthoz eddig is kellett, csak 7-8000 volt a berakás.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most hallom, hogy minden 6hónapnál öregebb kutyába chip-et kell rakni cirka 3500Ft-ért.
Ez már megint mekkora beteg gondolat...
Asszem 2013 január 1-től.Bazzani
Annyiból jó, hogy a chip így most feleannyiba fog kerülni mint eddig. Külföldi úthoz eddig is kellett, csak 7-8000 volt a berakás.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most hallom, hogy minden 6hónapnál öregebb kutyába chip-et kell rakni cirka 3500Ft-ért.
Ez már megint mekkora beteg gondolat...
Asszem 2013 január 1-től.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Több problémát gyúrtok egybe, szervezett bűnbandák a cigányságon belül, az etnikai hovatartozást, a mélyszegénység szociológiai rétegét. sutianap
Igazából nem illetve nem csak mi mossuk egybe a dolgokat, általános amit írsz.

Egyébként minden szavad arany. 😊

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Több problémát gyúrtok egybe, szervezett bűnbandák a cigányságon belül, az etnikai hovatartozást, a mélyszegénység szociológiai rétegét. Magyarországon félnek, mint a tűztől megnevezni a dolgokat, ezért nagyos sok ideig, mint a mélyszegénység szociológiai vetületei néven lett besöpörve a szőnyeg alá. Aztán sikerült egybemosni mindent. Etnikailag még mindig nem sikerült tiszta helyzetbe kerülni, hogy mik is, mért is. A legnagyobb probléma, s nekik is a legnagyobb problémájuk a szervezett bűnözői csoportok, s ezeknek a csoportoknak a kiterjedt rendszere, mármint az egész életre kiterjedt rendszerről beszélek, kezdve a családonbelüli erőszaktól, a kiskorú prostitúción keresztül mindenről. Az hogy ezen renszer tagjai nem romák kizárólag, hanem az adott bűnözői szegmens is romaizálódik hozzájuk. Nézzétek meg a Ross Kemp bulgáriai részét.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem hiszem hogy rasszista vagy, csak meg akartam világítani, hogy sajnos a "rossz" emberek és a "jó" emberek a mi kis környezetünkben is eléggé diverzifikáltak, bőrszín szerint is.

A cigányság szegénységben tartása egyszerű politikai indokokkal is magyarázható sajnos, egyfelől jó kampánytéma ellenük hangolni az embereket, másrészt olcsón lehet szavazatokat venni rajtuk keresztül.

A cigányság száma pedig nem növekszik, ez egy borzasztóan nagy érzékelési probléma. Egyfelől egyre kevesebb ember vallja magát cigánynak (főleg a Bp környéki cigányság, nagyrészükről nem is látszik már hogy romák, ők az ungaro romák ha jól emlékszem), másfelől a "vidéki" cigányok, akiknek a nagy része a lovári cigánysághoz tartozik, igen rövid ideig él. Korábban is így volt, genetikailag is kevesebb ideig élnek, a szar életkörülmények pedig ezt még lejjebb húzzák.

Kb. 10 éve a cigányság létszáma ugyanúgy 800 ezer körül mozog, de a tényleg, magukat cigánynak vallók száma (akiken látszik is ugye...) ennél jóval kevesebb, kb. 400-450 ezer volt a legutóbbi népszámláson. Ha nagyon elkezdek gondolkodni, akkor sem ismerek sem a régi időkből (nagymamáék falujából pl.) vagy a mostani ismerőseim közül sem (anyósom egy olyan faluban iskolaigazgató, ahol a gyereket 80%-a cigány), olyan cigányt aki 60 évnél idősebb, de a legtöbb akit személyesen ismertem "öreg", 50 párévesen elhunyt. Viszonylag alacsony tehát a várható élettartamuk, így mire sokan lehetnének, szépen meghalnak.

De elvileg jövő márciusra kijönnek az új népszámlálás eredményei, és akkor okosabbak leszünk, és lehet hogy nincs igazam.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Még mielőtt a totál rasszista kép kialakul rólam megjegyzem nekem is voltak cigány roma barátaim/ ismerőseim akikről teljesen pozitív volt a képem. Csak én valszeg Borsodi mivoltom is körzejátszik már inkább negatívan veszem őket, persze ha valaki pozitívan közeledik nem küldöm el a rákba.
Amúgy meg a te ügyednél (sajna faterral szemben is volt ilyen kisegítette a barátját x millával cseszett visszaadni aztán jó kis jelzálog lett a vége) azt látom hogy Mo-n az igazságszolgátatás és a politika tehet leginkább a helyzetről és nem a cigányok, nem cigányok. Ha az embereknek megengedik hogy segélyből éljenek,abból fognak. Ha leszarják hogy egyik ember meglopja a másikat, akkor megfogja tenni. Nem azért mert ez a normális,de minden társadalomban van aki ezt kijátsza csak itt engedve van.
Társadalmi megosztás/széttagolás tökéletes példája.
Viszont a cigányság növekvő mivolta miatt szerintem ez lesz még probléma,ne legyen igazam.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ellenem már tettek ,akik ellenem tesznek azokat nem csípem, megértem hogy ellened még nem és remélem nem is fognak, csak nem szeretem ezt a projekt/divat akármilyen dolgot akarják az emberek ráhúzni, mert szemellenzőt használnak vagy csak nem foglalkoznak egy meglévő problémával.Toca
Nézd: engem egy teljesen magyar vállalkozó, 190 cm magas, barna haj, kék szem, egy régi Avensis tulajdonosa megvágott ~17 millió forinttal. Ledolgoztuk neki (fuvarozó cégünk volt), nem fizette ki, eltűnt. Emiatt elvesztettük a cégünket, ami fénykorában 9 embernek, 9 családnak adott munkát rajtunk kívül. A 9 ember közül az egyik cigány volt. Soha nem lopott meg, egyszer sem vert át, és ha kellett dolgozott hajnali 4-től este 11-ig.

Ez egy létező probléma, de emiatt nem gyűlölhetek minden 190 cm magas, barna haj, kék szem, egy régi Avensis tulajdonost. Se pedig minden magyar vállalkozót sem.

Természetesen a cigányságot sem szeretem egyöntetűen, és én is elkerülöm őket az utcán, ha nagy tömegben vannak, sőt a táskámra is rárakom a kezemet, ha a közelemben mászkálnak. Nem bírom, ha büdösek. De én vagyok annyira óvatos, hogy elkerülöm a nagyobb tömegben ácsorgó fehér fiatalok is, sőt, a gyanúsan nézelődő fehér embereket is, és utálom fehérek közül is azokat, aki büdösek. Vagy nem szeretnek dolgozni.

Létező probléma, hogy a cigányság körében az átlagnál nagyobb a vagyon elleni bűncselekmények száma, ez tény, ezzel nem lehet nem foglalkozni. Az is probléma, hogy a körbetartozások miatt cégek, életek mennek tönkre. Amikor feljelentést tettünk a rendőrségen az emlegetett vállalkozó ellen (ismeretlen tettes ellen, ugye), akkor a rendőrség még arra sem méltatta az ügyet, hogy nyomozzon. Szerintük gazdasági esemény volt, hogy levélben megírta az egyik társának a fiatalember, hogy mielőtt mi és pár hozzánk hasonló vállalkozó végleg felmondta vele a szerződést, ő már 3 hónapja tudta, hogy csődbe fog menni a cég, és a ne aggódjon az ő pénze is biztonságban van (persze őt sem fizette ki, egyébként ugye nem adta volna oda az emailt).

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20120818_Mamoros_zsidozas_a_lelaton#rss

Olimpiát és EB-t a magyar népnek.Amadeus91
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
Ezt a soccer topicba sikerült írnod öreg, még az eb alatt. Történetesen igazad van, de nem igazán te vagy a hiteles felháborodó ebben a kérdésben..............csi77
Ja, most az a projekt, hogy utáljuk a cigányokat? Ha átmégy mondjuk Pozsonyba, ott meg az, hogy utáljuk a magyarokat, mert...
Jut eszembe, Vereckén megint lefirkálták a Honfoglalási Emlékművet valami elmebeteg ukránok. Most akkor gyűlöljem az összes ukránt?hajdu
Nem nem utáljuk, cigánybűnözés nincs, cigányok 99% dolgozik és nem a segélyből/lopásból/csalásból él és alapjában is csak fajilag van velük probléma nem az, hogy képtelenek beilleszkedni bármilyen rendszerben/folyamatosan dolgozni vagy hogy kb a villamoson azért rettegsz nehogy a hátadba állítsa a kést amivel előbb fenyítette be a kalauzt.
Bezzeg a szlovákok és a ukránok... Ne keverjünk már a szezon a fazonnal...
Ui.:Mondjuk ebbe a kérdésbe inkább ne menjünk bele, mert már párszor átrágtuk és felesleges.Toca
Nézd koma, én nem rágtam át semmit itt, de abban igazad van, hogy felesleges a vita. Gyűlölj, ha neked úgy jobb. Gyakorlatilag leszarom. hajdu
Szerinted ha a gyűlölet feléjük jó/nem jó mkedv/nemkedv ,divat alapján megy csak és nem szolgáltak rá akkor tényleg tök mindegy. Ellenem már tettek ,akik ellenem tesznek azokat nem csípem, megértem hogy ellened még nem és remélem nem is fognak, csak nem szeretem ezt a projekt/divat akármilyen dolgot akarják az emberek ráhúzni, mert szemellenzőt használnak vagy csak nem foglalkoznak egy meglévő problémával. (Utolsó nem ellened szól meg úgy az egész sem, csak te írtad az alapgondolatot)
Peace
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Szerintem pedig a fanyalgás teljesen jogos.
Csak Amadeus91 nem konzekvens ember.

Olyan ez, hogy ha egy balos korrupt politikus rámondja egy jobbos korrupt politikusra, hogy lopott, még igazat mond, csak az ő szájából visszás a fanyalgása, ahogy csi77 is írta.
De ettől még lopni nem szép dolog, felszólalni ellene pedig hasznos. Ez tény.
Ahogy az is, hogy az emberek már csak ilyenek: telve vannak megannyi ellentmondásos, visszás dologgal.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Srácok itt valami félreértés van. Én Amadeus91 felhívására reagáltam, aki belinkelte a magyar izraeli meccsbeli zsidózást és felháborodott. Csak én (mi) jól emlékszem, hogy az eb-n a spanyolokat és a portugálokat lecigányozta, ezt linkeltem be. Ezek után kissé visszás a fanyalgása....
Ennyi, nem több a sztori.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20120818_Mamoros_zsidozas_a_lelaton#rss

Olimpiát és EB-t a magyar népnek.Amadeus91
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
Ezt a soccer topicba sikerült írnod öreg, még az eb alatt. Történetesen igazad van, de nem igazán te vagy a hiteles felháborodó ebben a kérdésben..............csi77
Ja, most az a projekt, hogy utáljuk a cigányokat? Ha átmégy mondjuk Pozsonyba, ott meg az, hogy utáljuk a magyarokat, mert...
Jut eszembe, Vereckén megint lefirkálták a Honfoglalási Emlékművet valami elmebeteg ukránok. Most akkor gyűlöljem az összes ukránt?hajdu
Nem nem utáljuk, cigánybűnözés nincs, cigányok 99% dolgozik és nem a segélyből/lopásból/csalásból él és alapjában is csak fajilag van velük probléma nem az, hogy képtelenek beilleszkedni bármilyen rendszerben/folyamatosan dolgozni vagy hogy kb a villamoson azért rettegsz nehogy a hátadba állítsa a kést amivel előbb fenyítette be a kalauzt.
Bezzeg a szlovákok és a ukránok... Ne keverjünk már a szezon a fazonnal...
Ui.:Mondjuk ebbe a kérdésbe inkább ne menjünk bele, mert már párszor átrágtuk és felesleges.Toca
Nézd koma, én nem rágtam át semmit itt, de abban igazad van, hogy felesleges a vita. Gyűlölj, ha neked úgy jobb. Gyakorlatilag leszarom.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20120818_Mamoros_zsidozas_a_lelaton#rss

Olimpiát és EB-t a magyar népnek.Amadeus91
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
Ezt a soccer topicba sikerült írnod öreg, még az eb alatt. Történetesen igazad van, de nem igazán te vagy a hiteles felháborodó ebben a kérdésben..............csi77
Ja, most az a projekt, hogy utáljuk a cigányokat? Ha átmégy mondjuk Pozsonyba, ott meg az, hogy utáljuk a magyarokat, mert...
Jut eszembe, Vereckén megint lefirkálták a Honfoglalási Emlékművet valami elmebeteg ukránok. Most akkor gyűlöljem az összes ukránt?hajdu
Nem nem utáljuk, cigánybűnözés nincs, cigányok 99% dolgozik és nem a segélyből/lopásból/csalásból él és alapjában is csak fajilag van velük probléma nem az, hogy képtelenek beilleszkedni bármilyen rendszerben/folyamatosan dolgozni vagy hogy kb a villamoson azért rettegsz nehogy a hátadba állítsa a kést amivel előbb fenyítette be a kalauzt.
Bezzeg a szlovákok és a ukránok... Ne keverjünk már a szezon a fazonnal...
Ui.:Mondjuk ebbe a kérdésbe inkább ne menjünk bele, mert már párszor átrágtuk és felesleges.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20120818_Mamoros_zsidozas_a_lelaton#rss

Olimpiát és EB-t a magyar népnek.Amadeus91
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
Ezt a soccer topicba sikerült írnod öreg, még az eb alatt. Történetesen igazad van, de nem igazán te vagy a hiteles felháborodó ebben a kérdésben..............csi77
Ja, most az a projekt, hogy utáljuk a cigányokat? Ha átmégy mondjuk Pozsonyba, ott meg az, hogy utáljuk a magyarokat, mert...
Jut eszembe, Vereckén megint lefirkálták a Honfoglalási Emlékművet valami elmebeteg ukránok. Most akkor gyűlöljem az összes ukránt?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem skót hozzáállás ez, mindenhol vannak, akik így gondolják, és vannk, akik nem. A harminc évnyi háború elsőorban úgy él, mint párhuzom a harmincéves háborúval, amely szakaszai között mvolt bőven béke is, mégis egy harcfolyamnak tekintjük.Rajna
A régi harmincéves háború azért egészen más, ott egy sokkal "nagyobb" világban folytak a harcok, míg az első vh, de főleg a második vh gépesítése folytán egy "kisebb" világban voltak csaták (a hírközlésről már ne is beszéljünk), és szerintem sokkal behatárolhatóbb a háború és a béke.

Persze értem, amit mondani akarsz, de nem tudom elfogadni, hogy gyakorlatilag a két világháború egy volt.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20120818_Mamoros_zsidozas_a_lelaton#rss

Olimpiát és EB-t a magyar népnek.Amadeus91
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
Ezt a soccer topicba sikerült írnod öreg, még az eb alatt. Történetesen igazad van, de nem igazán te vagy a hiteles felháborodó ebben a kérdésben..............

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ja, erre már teljes az immunitásom, mióta megtudtam, hogy 1914 óta tartott 1945-ig az angol-német háború.Gyurma Pappa
Szerintem nem volt 30 évig háború a két ország között, és ez egy borzasztó nagy kisarkítása a történelemnek. Ha az lett volna, már az Anschluss idején mozdulnia kellett volna a nagyhatalmaknak, de nem tették, sőt akár Csehország után is beavatkozhattak volna, és a szóbeli hadüzenettől eltekintve sok minden nem is történt sokáig Lengyelország megtámadása után sem.

Mindegy, nyilván nem akarom felülírni a skót történelem oktatást, és persze úgy tanítják a történelem ahogy akarják.Rajna
Nem skót hozzáállás ez, mindenhol vannak, akik így gondolják, és vannk, akik nem. A harminc évnyi háború elsőorban úgy él, mint párhuzom a harmincéves háborúval, amely szakaszai között mvolt bőven béke is, mégis egy harcfolyamnak tekintjük.Gyurma Pappa

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
kurva mind1 kinek milyen a nemzeti hova tartozása, ez amiről linkeltem istentelenül alja dolog. Olyan országba meg, ahol ez nem hogy nem büntetett, de még el is van társadalmilag fogadva, nem való világesemény. Mondhatsz rám bármit - erre való a fórum - ettől még ez nem lesz emelkedettebb. Ez nem magyarfóbia, ez tény. Hovatovább én nekem nem a magyar emberekkel van bajom - rengeteg tehetséges és rendes embert ismerek aki magyarnak vallja magát - nem, nekem a magyar társadalommal és az azt jellemző gondolkodással van bajom. Amadeus91
Nyilván az nem magyarfóbia, hogy mivel van egy réteg Mo-n akiknek a véleménye nem tetszik, ráhúzod a teljes társadalomra és szerinted mivel van egy ilyen réteg az egész ország szar. Mondjuk meglehetősen vicces, hogy egyik pillanatban egyik oldalról osztod az észt másikban átállsz,de biztos ez is normális.

Ui.:Hupsz 2 hsz kimaradt, bocs az ismétlésért
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 www.azzurri.co.hu/Inter/Kinai-befektetokkel-erositett-az-Inter-uj-korszak-vette-kezdetet-Milanoban

már csak a sárga majmok hiányoztak... Inter.Amadeus91
Te vagy ezen az egész kibaszott fórumon a legnagyobb rasszista és közben folytan arról pofázol, hogy mekkora szar Magyarországon minden, mekkora rasszisták a magyarok stb. stb.
Ezt te tényleg nem érzed nevetségesnek?? Mert akkor valami komoly baj lehet nálad...

Bocsi az offért, de ez már iszonyúan kikívánkozott belőlem.Schleck
Egyszerű: amikor Amadeus rasszista, azt magyarként teszi, amikor a rasszista magyarokat szidja, akkor előtte németre vált.

Így nem lehet hibázni 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.azzurri.co.hu/Inter/Kinai-befektetokkel-erositett-az-Inter-uj-korszak-vette-kezdetet-Milanoban

már csak a sárga majmok hiányoztak... Inter.Amadeus91
Te vagy ezen az egész kibaszott fórumon a legnagyobb rasszista és közben folytan arról pofázol, hogy mekkora szar Magyarországon minden, mekkora rasszisták a magyarok stb. stb.
Ezt te tényleg nem érzed nevetségesnek?? Mert akkor valami komoly baj lehet nálad...


Bocsi az offért, de ez már iszonyúan kikívánkozott belőlem.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
én nekem nem a magyar emberekkel van bajom - rengeteg tehetséges és rendes embert ismerek aki magyarnak vallja magát - nem, nekem a magyar társadalommal és az azt jellemző gondolkodással van bajom. Amadeus91
És a magyar társadalmat milyen egyének alkotják, belgák?

Engem az zavar, hogy rutinszerűen vonsz le bizonyos szűk csoportokra jellemző tulajdonságokból széleskörű következtetéseket. Nem az általad ismert "rengeteg tehetséges és rendes, magát magyarnak valló emberből" általánosítasz, ha magyarozni támad kedved, hanem hülye jobbikosokból, eszetlen huligánokból, etikátlan politikusokból.
Szerintem te is joggal háborodnál fel, ha a drezdai focihuligánok, az NSU rémtettei vagy a plagizáló miniszter, Guttenberg alapján ekézném a német társadalom egészét.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Tényleg rasszista, azt ebadta antiturán


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
kurva mind1 kinek milyen a nemzeti hova tartozása, ez amiről linkeltem istentelenül alja dolog. Olyan országba meg, ahol ez nem hogy nem büntetett, de még el is van társadalmilag fogadva, nem való világesemény. Mondhatsz rám bármit - erre való a fórum - ettől még ez nem lesz emelkedettebb. Ez nem magyarfóbia, ez tény. Hovatovább én nekem nem a magyar emberekkel van bajom - rengeteg tehetséges és rendes embert ismerek aki magyarnak vallja magát - nem, nekem a magyar társadalommal és az azt jellemző gondolkodással van bajom.

criminal lawyer or criminal lawyer?