Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Csakhogy jóval több csalódott MSZP szavazó volt annó, mint amennyi csalódott FIDESZ szavazó lesz 2014-ben.apeszos
Ami számomra érthetetlen az indulási létszámot és az elvárások szintjét tekintve.zinedine5
Sok szoci fülkeforradalmár inkább levágatná a nyelvét, minthogy bevallja: rosszul voksolt. És Orbán varázsa megkopott ugyan, de még mindíg él. Sok Fideszest ismerek, akik elengednek mindent a fülük mellett, annyi marad meg nekik😮RBÁN VIKTOR. Ők arra szavaznak, nem az elbaszott gazdaságra, meg a be nem váltott ígéretekre. Leszarják a földmutyit, meg egyáltalán mindent. A lényeg: az Isten van hatalmon, és mindent megtesznek, hogy maradjon is. Mondjuk Orbán is.apeszos
ez a baj a fanatikusokkal. Képtelenek gondolkodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csakhogy jóval több csalódott MSZP szavazó volt annó, mint amennyi csalódott FIDESZ szavazó lesz 2014-ben.apeszos
Ami számomra érthetetlen az indulási létszámot és az elvárások szintjét tekintve.zinedine5
Sok szoci fülkeforradalmár inkább levágatná a nyelvét, minthogy bevallja: rosszul voksolt. És Orbán varázsa megkopott ugyan, de még mindíg él. Sok Fideszest ismerek, akik elengednek mindent a fülük mellett, annyi marad meg nekik😮RBÁN VIKTOR. Ők arra szavaznak, nem az elbaszott gazdaságra, meg a be nem váltott ígéretekre. Leszarják a földmutyit, meg egyáltalán mindent. A lényeg: az Isten van hatalmon, és mindent megtesznek, hogy maradjon is. Mondjuk Orbán is.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Csakhogy jóval több csalódott MSZP szavazó volt annó, mint amennyi csalódott FIDESZ szavazó lesz 2014-ben.apeszos
Ami számomra érthetetlen az indulási létszámot és az elvárások szintjét tekintve.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(..)
mondjuk ha már a 2/3dtól sikerül elütni a Fideszt, akkor az részsiker. Koalícióra senki nem fog lépni senkivel, sikerült elérni, hogy mindenki utálja a másikat.Amadeus91
Ugyan már... A húsos fazék mindenkinek csábító. Van az a pénz, amiért korpásodik a haj.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Paul Ryan lett Romney alelnökjelöltje. Ha a kvalitásokat nézzük, remek választás, de egyben problémás is lehet, mert lehet Ryan jobb elnökjelölt lenne, mint Romney maga.iktriad
Nem látom tisztán milyen kvalitások is teszik Ryant remek választássá. Problémás inkább azért lesz, mert fiskális értelemben kőkonzervatív.
Szabler
(többek között ezért nem hiszem, hogy 2014-ben Bajnai tudna nyerni szoros állás esetén választás a sokkal y karizmatikusabb OV ellen). Gyurma Pappa
szerintem tudna. A magyar közvéleménynek úgy kell most egy még le nem járatott politikus mint egy falat kenyér az éhezőnek. Egyébként is indulatból szavaz a magyar, ebből kiindulva Viktorék jó úton vannak az MSZP sorsára való jutásban.

szerintemAmadeus91
Csakhogy jóval több csalódott MSZP szavazó volt annó, mint amennyi csalódott FIDESZ szavazó lesz 2014-ben. És ismerve az új választási törvényt, plusz ami még lesz majd...apeszos
mondjuk ha már a 2/3dtól sikerül elütni a Fideszt, akkor az részsiker. Koalícióra senki nem fog lépni senkivel, sikerült elérni, hogy mindenki utálja a másikat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul Ryan lett Romney alelnökjelöltje. Ha a kvalitásokat nézzük, remek választás, de egyben problémás is lehet, mert lehet Ryan jobb elnökjelölt lenne, mint Romney maga.iktriad
Nem látom tisztán milyen kvalitások is teszik Ryant remek választássá. Problémás inkább azért lesz, mert fiskális értelemben kőkonzervatív.
Szabler
(többek között ezért nem hiszem, hogy 2014-ben Bajnai tudna nyerni szoros állás esetén választás a sokkal y karizmatikusabb OV ellen). Gyurma Pappa
szerintem tudna. A magyar közvéleménynek úgy kell most egy még le nem járatott politikus mint egy falat kenyér az éhezőnek. Egyébként is indulatból szavaz a magyar, ebből kiindulva Viktorék jó úton vannak az MSZP sorsára való jutásban.

szerintemAmadeus91
Csakhogy jóval több csalódott MSZP szavazó volt annó, mint amennyi csalódott FIDESZ szavazó lesz 2014-ben. És ismerve az új választási törvényt, plusz ami még lesz majd...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Paul Ryan lett Romney alelnökjelöltje. Ha a kvalitásokat nézzük, remek választás, de egyben problémás is lehet, mert lehet Ryan jobb elnökjelölt lenne, mint Romney maga.iktriad
Nem látom tisztán milyen kvalitások is teszik Ryant remek választássá. Problémás inkább azért lesz, mert fiskális értelemben kőkonzervatív.
Szabler
(többek között ezért nem hiszem, hogy 2014-ben Bajnai tudna nyerni szoros állás esetén választás a sokkal y karizmatikusabb OV ellen). Gyurma Pappa
szerintem tudna. A magyar közvéleménynek úgy kell most egy még le nem járatott politikus mint egy falat kenyér az éhezőnek. Egyébként is indulatból szavaz a magyar, ebből kiindulva Viktorék jó úton vannak az MSZP sorsára való jutásban.

szerintem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Paul Ryan lett Romney alelnökjelöltje. Ha a kvalitásokat nézzük, remek választás, de egyben problémás is lehet, mert lehet Ryan jobb elnökjelölt lenne, mint Romney maga.iktriad
Nem látom tisztán milyen kvalitások is teszik Ryant remek választássá. Problémás inkább azért lesz, mert fiskális értelemben kőkonzervatív.
Szabler
+1

Szerintem nem volt a legjobb választás, általában elmondható szerintem, hogy a közgazdászok nem túl érdekes emberek, még az USA-ban sem (többek között ezért nem hiszem, hogy 2014-ben Bajnai tudna nyerni szoros állás esetén választás a sokkal karizmatikusabb OV ellen). Vegyes hírek jönnek a gazdaságból, de szerintem túlzó a "reakció" Romneytól, ennyire gazdaságpolitikai oldalról erősíteni. Továbbá nem éppen a centrum felé tett lépés szerintem, tény hogy a konzervatívokat tudja mozgósítani, de nem biztos, hogy ez elég lesz.

A másik dolog, hogy szerintem Bidennek annyira nem lesz nehéz dolga, de tény, hogy 2008-nál könnyebb sosem lesz. Ahogy utána néztem, Ryan eléggé le van maradva más témákban a költségvetést és általában a gazdaságpolitikát kivéve, és egy vitán nem csak ez szokott azért a téma lenni.

Persze Obama szurkoló vagyok, így biztos elnagyolok dolgokat 😊

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Paul Ryan lett Romney alelnökjelöltje. Ha a kvalitásokat nézzük, remek választás, de egyben problémás is lehet, mert lehet Ryan jobb elnökjelölt lenne, mint Romney maga.iktriad
Nem látom tisztán milyen kvalitások is teszik Ryant remek választássá. Problémás inkább azért lesz, mert fiskális értelemben kőkonzervatív.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.blikk.hu/blikk_aktualis/havi-25-ezerert-lakhatnak-itt-a-hivatalnokok-2101649

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paul Ryan lett Romney alelnökjelöltje. Ha a kvalitásokat nézzük, remek választás, de egyben problémás is lehet, mert lehet Ryan jobb elnökjelölt lenne, mint Romney maga. Bár ez Cheney és W is így volt és nem zavarta a GOPt.
Joe Bidennek viszont fel kell majd kötnie az alsógatyót az alelnökjelöltek vitájára. Szemben 2008al most nagyon nem lesz könnyű dolga.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
a friss telefonszámlám alapján azt a következtetést vontam le, hogy nem a zemberek kategóriába soroltak.
a díjemelés ráadásul nagyobbnak tűnik mint a telefonadó önmagában jelentene.
"jobban élünk mint két év múlva fogunk"DiamondsHead44
Nekem viszont maradt minden ugyanúgy.
Biztos valaki más fizeti helyettem az adót.
Ha te, akkor kösz. 😊Sobri Jóska
nincs mit, de azért nézd át alaposan a díjtájékoztatót, ha magyarországi szolgáltatónál vagyDiamondsHead44
Átnéztem, sőt beszéltem is velük, mert semmit se változott semmi, és ugye Virág elvtárs óta tudjuk, hogy az a gyanús ami nem gyanús.
Szakszerű kérdezgetés után azt a tájékoztatást kaptam, hogy mivel kiemelt ügyfél vagyok, így ne aggódjak, nekem semmi se változik, mégpedig azért, mert a szolgáltatónak az összes ügyfele után kell egyben befizetnie ezt az adót, de azt ők döntik el házon belül, hogy melyik ügyfélre miként, milyen arányban terhelik tovább.
És az üzletpolitikájuk az, hogy a nagy cégek, kiemelt ügyfelek, ilyenolyan prémium, presztizs, stb. ügyfelek ne érezzék a változást, mert ha ők szolgáltatót váltanának, annak nem örülnének igazán, tehát az adót a feltöltőkártyásokon, és a nem kiemelt lakossági ügyfeleken hozzák be.
Ez így teljesen törvényes egyébként, hiszen az adót nem az ügyfelekre vetették ki egyénileg, nem is az ügyfeleknek kell befizetniük, hanem a telefonszolgáltatókra egyféle morbid átalányjelleggel.
Szóval ne aggódjak, nekem semmi se változik, én 0 százalékkal veszek részt az egyenletben és majd DiamondsHead44 és a többiek fizetnek kicsit többet. 😛

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a friss telefonszámlám alapján azt a következtetést vontam le, hogy nem a zemberek kategóriába soroltak.
a díjemelés ráadásul nagyobbnak tűnik mint a telefonadó önmagában jelentene.
"jobban élünk mint két év múlva fogunk"DiamondsHead44
Nekem viszont maradt minden ugyanúgy.
Biztos valaki más fizeti helyettem az adót.
Ha te, akkor kösz. 😊Sobri Jóska
nincs mit, de azért nézd át alaposan a díjtájékoztatót, ha magyarországi szolgáltatónál vagy

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
a friss telefonszámlám alapján azt a következtetést vontam le, hogy nem a zemberek kategóriába soroltak.
a díjemelés ráadásul nagyobbnak tűnik mint a telefonadó önmagában jelentene.
"jobban élünk mint két év múlva fogunk"DiamondsHead44
Nekem viszont maradt minden ugyanúgy.
Biztos valaki más fizeti helyettem az adót.
Ha te, akkor kösz. 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.magyarhirlap.hu/velemeny/valasz_a_celebeknek.html?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201208

Ez az ember egy zseni, nincs rá más szó, egy zseni. Nyilván a Rákosi korszak legnagyobb sikertörténete a magyar Aranycsapat jól jellemzi egy ország lelkületét, vagy az, hogy Észak-Korea és Kína szépen nyeri az aranyakat. Persze ahhoz sincs semmi köze, hogy az az olimpia Pekingben volt, és elég komoly megterhelés ennyit utazni. Természetesen az sem érdekes, hogy a csúcsformáját úszó Cseh Laci ellenfele pl. a csúcsformáját úszó Phelps volt. Meg persze azzal se foglalkozzunk, hogy az akkori 4.-5.-6. helyezettek közül többen most értek be. És még sorolhatnám.

Beszélgessünk már arról okostojás, hogy miért nem jutott ki a tradicionális magyar vívósport nagyobb számban, amikor a köztársasági elnök úr vívó olimpikon volt. Ja igen, az az úriember, aki 2008-ban a MOB elnöke volt...

Ember, könyörgöm, kapjál már magadhoz. Hagyjuk ki a politikát meg a néplelket a sportból, kurvára semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, illetve annyi, hogy jobb kedvű lesz a nép egy-egy sikertől, meg több sör fogy. Megnézem majd, hogy jövőre hányan fogják nézni az aktuális úszó EB/VB küzdelmeit, vagy az atlétika GP-t, ahol esetleg újabb érmeket szerzünk...Gyurma Pappa
😀 Legjobban a finn olimpián ment. Éljen Rákosi!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a friss telefonszámlám alapján azt a következtetést vontam le, hogy nem a zemberek kategóriába soroltak.
a díjemelés ráadásul nagyobbnak tűnik mint a telefonadó önmagában jelentene.
"jobban élünk mint két év múlva fogunk"

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Az olimpiai sikerek árnyékában folyik az ATV nézőinek NAGY MAGYAR KORMÁNYALAKÍTÁSA! 😀

A miniszterelnöki versenyben egyelőre - a gazdasági tárcát már megkapó - Bajnai vezet. Orbán még éppen felfér a dobogóra.


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Már látom a szemeim elött OV-t, ahogy mondja: ezekben a nehéz időkben ők adnak nekünk példát, ők mutatják az utat, hogy a nehézségek ellenére, az akadályok mellett, csak a maguk utját járva elérték céljaikat. Kb valami ilyet várok. zinedine5
Ha csak ilyenek lesznek, az nem gond. Mindenhol "felhasználják" a politikusok a sportolók sikereit, nincsenek illúzióim. Gyurma Pappa
Persze, ez igaz, csak szerintem (ahogy a cikkben is céloznak rá) ezzel kvázi igazolják majd a saját kamikaze politikájukat. Mert a nép most már boldog és kiegyensúlyozott és nem depressziós stb...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Már látom a szemeim elött OV-t, ahogy mondja: ezekben a nehéz időkben ők adnak nekünk példát, ők mutatják az utat, hogy a nehézségek ellenére, az akadályok mellett, csak a maguk utját járva elérték céljaikat. Kb valami ilyet várok. zinedine5
Ha csak ilyenek lesznek, az nem gond. Mindenhol "felhasználják" a politikusok a sportolók sikereit, nincsenek illúzióim. A faszi azzal verte ki a biztosítékot, hogy:
1) Önmagának ellentmond (54-ben szarban volt NSZK, akkor mégis hogy nyertek VB-t, mert ők eléggé depik voltak akkor)
2) Nem tudják kihagyni az alkalmat egy jókis elmúlt 8 évezésre (amibe egyébként benne van 2004 is, ahol abszolút nem volt rossz a magyar küldöttség, és akkor GYF sportminiszter volt éppen)
3) Schmitt Pál volt a MOB elnöke 2008-ban, és ez is meg látszott, lásd bíráskodás a női kézilabdában az oroszok és dél-korea ellen, a magyar sportdiplomácia legalja volt a 2000-2010-es időszak, amikor SP már csak az agyát játszotta a NOB-ban, és dolgozni baszott. Minden a sportolóink eredménye, mert támogatást diplomáciai oldalról nem kaptak.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
 www.magyarhirlap.hu/velemeny/valasz_a_celebeknek.html?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201208

Ez az ember egy zseni, nincs rá más szó, egy zseni. Nyilván a Rákosi korszak legnagyobb sikertörténete a magyar Aranycsapat jól jellemzi egy ország lelkületét, vagy az, hogy Észak-Korea és Kína szépen nyeri az aranyakat. Persze ahhoz sincs semmi köze, hogy az az olimpia Pekingben volt, és elég komoly megterhelés ennyit utazni. Természetesen az sem érdekes, hogy a csúcsformáját úszó Cseh Laci ellenfele pl. a csúcsformáját úszó Phelps volt. Meg persze azzal se foglalkozzunk, hogy az akkori 4.-5.-6. helyezettek közül többen most értek be. És még sorolhatnám.

Beszélgessünk már arról okostojás, hogy miért nem jutott ki a tradicionális magyar vívósport nagyobb számban, amikor a köztársasági elnök úr vívó olimpikon volt. Ja igen, az az úriember, aki 2008-ban a MOB elnöke volt...

Ember, könyörgöm, kapjál már magadhoz. Hagyjuk ki a politikát meg a néplelket a sportból, kurvára semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, illetve annyi, hogy jobb kedvű lesz a nép egy-egy sikertől, meg több sör fogy. Megnézem majd, hogy jövőre hányan fogják nézni az aktuális úszó EB/VB küzdelmeit, vagy az atlétika GP-t, ahol esetleg újabb érmeket szerzünk...Gyurma Pappa
Csak várd meg, milyen fürdőzés lesz itthon majd a sikereikben.
Már látom a szemeim elött OV-t, ahogy mondja: ezekben a nehéz időkben ők adnak nekünk példát, ők mutatják az utat, hogy a nehézségek ellenére, az akadályok mellett, csak a maguk utját járva elérték céljaikat. Kb valami ilyet várok.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 www.magyarhirlap.hu/velemeny/valasz_a_celebeknek.html?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201208

Ez az ember egy zseni, nincs rá más szó, egy zseni. Nyilván a Rákosi korszak legnagyobb sikertörténete a magyar Aranycsapat jól jellemzi egy ország lelkületét, vagy az, hogy Észak-Korea és Kína szépen nyeri az aranyakat. Persze ahhoz sincs semmi köze, hogy az az olimpia Pekingben volt, és elég komoly megterhelés ennyit utazni. Természetesen az sem érdekes, hogy a csúcsformáját úszó Cseh Laci ellenfele pl. a csúcsformáját úszó Phelps volt. Meg persze azzal se foglalkozzunk, hogy az akkori 4.-5.-6. helyezettek közül többen most értek be. És még sorolhatnám.

Beszélgessünk már arról okostojás, hogy miért nem jutott ki a tradicionális magyar vívósport nagyobb számban, amikor a köztársasági elnök úr vívó olimpikon volt. Ja igen, az az úriember, aki 2008-ban a MOB elnöke volt...

Ember, könyörgöm, kapjál már magadhoz. Hagyjuk ki a politikát meg a néplelket a sportból, kurvára semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, illetve annyi, hogy jobb kedvű lesz a nép egy-egy sikertől, meg több sör fogy. Megnézem majd, hogy jövőre hányan fogják nézni az aktuális úszó EB/VB küzdelmeit, vagy az atlétika GP-t, ahol esetleg újabb érmeket szerzünk...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 index.hu/belfold/2012/08/08/jobbikos_dobta_fejbe_a_jobbikost/

Isten finom iróniával osztogatja a Darwin díjatAmadeus91
Újabb beépített zsidó lehet, ráadásul az egyetlen vörös(!) pólóban.
 atv.hu/belfold/20120807_az_atv_kideritette_o_dobta_fejbe_a_jobbikos_honatyatSobri Jóska
nem csak zsidó, de még kommennyista szabadkőmíves is. Teringettét, lehet most indulnak meg az izraeli páncélos dandárok, hogy elfoglalják a Kárpát-medencét?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
 index.hu/belfold/2012/08/08/jobbikos_dobta_fejbe_a_jobbikost/

Isten finom iróniával osztogatja a Darwin díjatAmadeus91
Újabb beépített zsidó lehet, ráadásul az egyetlen vörös(!) pólóban.
 atv.hu/belfold/20120807_az_atv_kideritette_o_dobta_fejbe_a_jobbikos_honatyat

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 index.hu/belfold/2012/08/08/jobbikos_dobta_fejbe_a_jobbikost/

Isten finom iróniával osztogatja a Darwin díjat

criminal lawyer or criminal lawyer?