NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
a Fidesz meg csak azokat engedi be, akik maguktól, megfontoltan akarnak elmenni.

atapapa
Ezt kétlem. Számos olyan közélet iránt érdeklődő választó van, aki korábban csak az utolsó pillanatban döntötte el, egyáltalán elmegy-e és kire adja a voksát.Dzsokijuing
Szerencsére figyeli a közéletet és tudja, hogy előtte regisztrálni is kell majd 😉
Szerintem ne melegítsük fel a nemrég lefolytatott vitát erről, ott mindenki elmondta mit gondol róla, csak ismételni tudnánk magunkat.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
a Fidesz meg csak azokat engedi be, akik maguktól, megfontoltan akarnak elmenni.

atapapa
Ezt kétlem. Számos olyan közélet iránt érdeklődő választó van, aki korábban csak az utolsó pillanatban döntötte el, egyáltalán elmegy-e és kire adja a voksát. A Fidesz ezt pontosan tudja és ezt a feliratkozási fasságot is azért találta ki, hogy a számbeli fölényben lévő fan clubját az urnáknál lássa.
Tehát itt a rajongók és a Gyurma Pappa által emlegetett pénzes szavazók fogják eldönteni Fél-Ázsia sorsát.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Blablablabla... én ezt hallom az egész választási rendszer körül vitában. Ugyanúgy be lesz jelentkezve egy üres telekre 350 szavazó a kisfalvakban, ugyanúgy hordják majd regisztrálni az embereket, mint szavazni. Gyurma Pappa
Az lehet, csak kicsit energiaigényesebb lesz. Már ezért megéri a regisztráció 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Blablablabla... én ezt hallom az egész választási rendszer körül vitában. Ugyanúgy be lesz jelentkezve egy üres telekre 350 szavazó a kisfalvakban, ugyanúgy hordják majd regisztrálni az embereket, mint szavazni. Kötelező nem lesz a választás, a gyengeelméjű MSZP-s javaslat hamvába hulló, szerintem ahogy a másik is. Én regisztrálni fogok, mert érdekel a közélet, de mint már korábban kiderült, szinte biztos, hogy nem én döntöm el.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
De ez a bumfordi szoci javaslat legalább kiterjesztőleg értelmezte a választási aktivitást, nem kizáróan.Dzsokijuing
Szerintem ez nem a választási aktivitás értelmezése, de legyen, értelmezhetjük úgy is, hogy az MSZP olyanokat is el akar ráncigálni szavazni, akik nem akarnak elmenni (éljen a lelkiismereti szabadság), a Fidesz meg csak azokat engedi be, akik maguktól, megfontoltan akarnak elmenni.

Hozzáteszem nem értek egyet a nem megjelent előregisztrált szavazók szankcionálásával.
"Sejtem érteni" az ötlet mögött meghúzódó intenciót, de tök felesleges.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Szerintem egyébként adja magát a következtetés az elmondottak alapján:

Akkor lesz itt hivatalosan is diktatúra, ha nagyon szar lesz a gazdasági helyzet, mert akkor muszáj. Ezek után ne legyen illúziója senkinek, a cél, hogy minél szarabb legyen és ezt sikeresen megoldják a srácok, amint a példa mutatja.Kori
Szórul szóra:  www.youtube.com/watch?v=Q1-qlG8jjVM

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem egyébként adja magát a következtetés az elmondottak alapján:

Akkor lesz itt hivatalosan is diktatúra, ha nagyon szar lesz a gazdasági helyzet, mert akkor muszáj. Ezek után ne legyen illúziója senkinek, a cél, hogy minél szarabb legyen és ezt sikeresen megoldják a srácok, amint a példa mutatja.


több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Aki feliratkozott, az a jelöltállítás megkezdésétől kezdve minden papírt, információt megkap. Aki nem akar részt venni, kimarad - mondta a miniszterelnök, aki szerint csak arról van még vita, hogy a feliratkozók számára kötelezővé tegyék-e a részvételt a választáson.

Ennek tényleg elgurult a gyógyszere.
Gyurcsány egy fasz volt, ez viszont egy diktátor.zinedine5
Pont a szocik követelték egy hónapja a kötelező részvételt a választáson 😀

Igaz, ők "komolyabb diktatúrát" akartak, mert az elképzelésük szerint nem csak annak lett volna kötelező a részvétel, aki korábban feliratkozott és ezzel jelezte hogy szavazni akar, hanem mindenkinek, pl. annak is, aki úgy ahogy van, leszarja az egész közéletet 😉atapapa
De ez a bumfordi szoci javaslat legalább kiterjesztőleg értelmezte a választási aktivitást, nem kizáróan.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Aki feliratkozott, az a jelöltállítás megkezdésétől kezdve minden papírt, információt megkap. Aki nem akar részt venni, kimarad - mondta a miniszterelnök, aki szerint csak arról van még vita, hogy a feliratkozók számára kötelezővé tegyék-e a részvételt a választáson.

Ennek tényleg elgurult a gyógyszere.
Gyurcsány egy fasz volt, ez viszont egy diktátor.zinedine5
Pont a szocik követelték egy hónapja a kötelező részvételt a választáson 😀

Igaz, ők "komolyabb diktatúrát" akartak, mert az elképzelésük szerint nem csak annak lett volna kötelező a részvétel, aki korábban feliratkozott és ezzel jelezte hogy szavazni akar, hanem mindenkinek, pl. annak is, aki úgy ahogy van, leszarja az egész közéletet 😉

több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Teljesen bolond a fazon, már csak egy mesterlövész menthet meg minket.


több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Aki feliratkozott, az a jelöltállítás megkezdésétől kezdve minden papírt, információt megkap. Aki nem akar részt venni, kimarad - mondta a miniszterelnök, aki szerint csak arról van még vita, hogy a feliratkozók számára kötelezővé tegyék-e a részvételt a választáson.

Ennek tényleg elgurult a gyógyszere.
Gyurcsány egy fasz volt, ez viszont egy diktátor.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Azért ezek a mondatok az esetleges új politikai rendszerről és a népről aki csak erőből ért nem valami bíztatóak.zinedine5
Szerintem igenis bíztató. Láttunk már itt kurvaországról papolni és tudjuk, mi lett a vége.Dzsokijuing
Naaa. Ez most egy kicsit más irány. Öszödöt ne keverd ide, az egy manager beszéd volt, ennél durvább dolgok is elhangzanak cégeknél egy-egy vezetői értekezleten! Orbán Viktor nyilvánosan nevezte Magyarországot "félásziainak" (nem is értem), és jelentette ki: a demokráciára nem biztos, hogy van igény. Összefogást erővel elérni, pedig nem igazán jó irány...

Továbbra is tartom: jelenleg nincs jobb (igazságosabb lehet, hogy lehetne, de kérdés, hogy az igazságosabb az jobb is) a demokráciánál és a vele közel 200 éve kéz-a-kézben járó kapitalizmusnál. Aki ezt ma politikai szinten tagadja, az vagy kommunista vagy fasiszta vagy esetleg valami szakrális vezető. Állítólag OV egyik sem.

Meggyőződésem: a Fideszben sok értelmes ember van, a legfelsőbb szinteken is, akik nem értenek egyet azzal, amit OV elmondott.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Az utóbbi két év legerősebb kormányfői megnyilvánulása. A Nemzeti Együttműködés Rendszeréből félázsiai népség lett, aki csak az erőből ért. Most azon gondolkodom, melyik volt az utolsó magyar uralkodó, aki korbácsot emlegetett az alattvalói kapcsán.Dzsokijuing
És egymás között csak birkáknak neveznek minket. De van egy erős pásztorunk aki füttyent egyet és a pulik néhány (apró) harapással irányba terelnek.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Az utóbbi két év legerősebb kormányfői megnyilvánulása. A Nemzeti Együttműködés Rendszeréből félázsiai népség lett, aki csak az erőből ért. Most azon gondolkodom, melyik volt az utolsó magyar uralkodó, aki korbácsot emlegetett az alattvalói kapcsán.Dzsokijuing
hogy ez miért jutott az eszembe?
 www.youtube.com/watch?v=9VTq19IT1w4
Kicsi vagyok.
Kicsi vagyok,
Ha megnövök
Beléd rúgok.
Még, még, még, még, még
Ennyi nem elég!
Egyre feljebb furakodom
Jaj, de magas ez a torony.
Még, még, még, még, még
Ennyi nem elég!

Repül a bálna
Repül a bálna
Ez a parancs
Érik a narancs
Repül a bálna
Repül a bálna
Aki hülye, az is marad!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Azért ezek a mondatok az esetleges új politikai rendszerről és a népről aki csak erőből ért nem valami bíztatóak.zinedine5
Szerintem igenis bíztató. Láttunk már itt kurvaországról papolni és tudjuk, mi lett a vége.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Azért ezek a mondatok az esetleges új politikai rendszerről és a népről aki csak erőből ért nem valami bíztatóak.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Az utóbbi két év legerősebb kormányfői megnyilvánulása. A Nemzeti Együttműködés Rendszeréből félázsiai népség lett, aki csak az erőből ért. Most azon gondolkodom, melyik volt az utolsó magyar uralkodó, aki korbácsot emlegetett az alattvalói kapcsán.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
" "Elfogadom, hogy ezek a munkahelyek nem olyan értékesek, de ha nincs jobb, akkor ez kell. Idén 200 ezer embernek adunk így munkát, 2013-ban 300 ezer a cél, de el szeretnék oda is jutni, hogy azt tudjam mondani, hogy aki fizikailag képes dolgozni, annak nem adunk segélyt. Szeretném, ha az összes szociális segélyt a munka rendszerén keresztül juttatnánk el az emberekhez."


""Az összefogás nem szándék kérdése, hanem erő kérdése. Lehet hogy vannak országok, ahol ez nem így működik, például a Skandinávoknál, de egy ilyen félázsiai népség, mint mi, akkor tud összefogni, ha erő van"

na mind1. Talán most kéne, féltávnál azt mondania, hogy "srácok, bocsi, kevés voltam ehhez, jöjjön valaki más a helyemre akinek jobban megy".

 index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/26/orban/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Orbán Viktor: "Reméljük a demokrácia helyett nem kell új politikai rendszert bevezetni, de új gazdasági rendszerek, új elgondolások kellenek."

Na lassan kibújik a szög a zsákból.
zinedine5
Nincs igazad, mert REMÉLI, hogy nem kell.
Dzsokijuing
Sőt, királyi többesben, remélik, hogy nem kell.
Mondjuk nem tudom kire gondolhatott. A benne élő többi politikusra?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Orbán Viktor: "Reméljük a demokrácia helyett nem kell új politikai rendszert bevezetni, de új gazdasági rendszerek, új elgondolások kellenek."

Na lassan kibújik a szög a zsákból.
zinedine5
Nincs igazad, mert REMÉLI, hogy nem kell.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Orbán Viktor: "Reméljük a demokrácia helyett nem kell új politikai rendszert bevezetni, de új gazdasági rendszerek, új elgondolások kellenek."

Na lassan kibújik a szög a zsákból.
zinedine5
nem normális.

közben a jobbik meg szépen aprítja magát. Egyébként ha jól néztem meg lesz a fél millió új magyar állampolgár a ciklus végére. Kemény...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Orbán Viktor: "Reméljük a demokrácia helyett nem kell új politikai rendszert bevezetni, de új gazdasági rendszerek, új elgondolások kellenek."

Na lassan kibújik a szög a zsákból.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/24/a_csekkado_serti_a_jegybank_fuggetlenseget/

És miujtán beleszaladtunk a késbe, következhet az újabb ötletelés.
Nem tudom kik azok akik még most is elégedettek ezzel a "kormányzásnak" nevezett burleszkkel.zinedine5
Még mindig éppen elegen ahhoz, hogy maradjanak továbbra is... Mármint a következő ciklusra..
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
reméljük komoly, mert viccnek elég durva. ezek az új logoi a közmédiának. tuti valami kapcsolási rajz volt az inspiráció:
 www.hirado.hu/Hirek/2012/07/24/13/Uj_arculattal_jelentkezik_a_kozmedia_pentektol.aspx

viszont az ideológia zseniális hozzá:
"A képi elrendezésről szólva azt mondta, az aranymetszés ősi arányrendszere alapján készült, a teret a Leonardo által ábrázolt vitruviusi arányok szervezik, de a tervező a természetet is segítségül hívta akkor, amikor a Fibonacci-számok alapján rendezte be a képeket."DiamondsHead44
Lassan bezárhat a hírcsárda. Az élet ugyanolyan.zinedine5
"A Vida Zoltán vezette csapat által tervezett egységes arculat alapmotívumait a tűz, a víz, a levegő és a föld jelképrendszere adja, mindegyik alapja a kör."

szív, Bolygó Kapitány!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
 index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/24/a_csekkado_serti_a_jegybank_fuggetlenseget/

És miujtán beleszaladtunk a késbe, következhet az újabb ötletelés.
Nem tudom kik azok akik még most is elégedettek ezzel a "kormányzásnak" nevezett burleszkkel.