NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀apeszos
Tök komolyan beszélgettem erről sokat a közvetlen érdekeltségi körömbe, baráti körömbe tartozó emberekkel. Politológus barátom azt mondta, hogy először szerezzek egy olyan vezetőt, akit tudnának követni az embereket, meg laza 1-2 milliárdot, és akkor van miről beszélni. 😊

Jól hangzik a pártalapítás, de jelenleg állami pénz vagy "amerikai nagybácsi" (lásd LMP), esetleg nagyobb magánvagyon (továbbra is LMP) nélkül ez azért nehéz lenne.

De, tartsuk elvi szinten talonban 😊Gyurma Pappa
Van még olyan vezető aki még nem égette meg magát valamilyen szinten és mögé állnának az emberek? Ehhez képest azt az 1-2 milliárdot majdnemhogy molyfing beszerezni szerintem.
Bár ha jobban belegondolok ez sem igaz, mert ha valaki meglátja a lehetőséget és pénzt akarna belefektetni egy új pártba, egyből diktálni is akarna.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Megalapítani attul meglehetne, pötty most olvastam, hogy mennyien párttagok Mo-n. Hát elég gyatra. Lehet alulról is szervezni, meg nem kell mindig nagyvezír. Ami a nagy buktató, hogy ha támogatottságot akarsz, akkor a minimum, hogy minden marad a régiben - s ezzel el is buktál minden normális szóbajöhető programot. Itt kétmillió keres, abból nagyrésze állami alkalmazott - nagyon sokan lógnak a csecsen, s mihelyt a juttatásokról esik szó érdemben, abban a pillanatban kezdődik a zuhanás. Például veszel egy alapelvet, a munkabért, miszerint ne lehessen több juttatást szerezni semmilyen módon, ami megközelíti ezt az összeget - és meg is kaptad az aránypárodat kettő a nyolchoz. Senki se fog maga ellen szavazni. Namost jó okos vagyok 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀apeszos
Tök komolyan beszélgettem erről sokat a közvetlen érdekeltségi körömbe, baráti körömbe tartozó emberekkel. Politológus barátom azt mondta, hogy először szerezzek egy olyan vezetőt, akit tudnának követni az embereket, meg laza 1-2 milliárdot, és akkor van miről beszélni. 😊

Jól hangzik a pártalapítás, de jelenleg állami pénz vagy "amerikai nagybácsi" (lásd LMP), esetleg nagyobb magánvagyon (továbbra is LMP) nélkül ez azért nehéz lenne.

De, tartsuk elvi szinten talonban 😊Gyurma Pappa
Tartsuk. Én örülnék neki. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀apeszos
Tök komolyan beszélgettem erről sokat a közvetlen érdekeltségi körömbe, baráti körömbe tartozó emberekkel. Politológus barátom azt mondta, hogy először szerezzek egy olyan vezetőt, akit tudnának követni az embereket, meg laza 1-2 milliárdot, és akkor van miről beszélni. 😊

Jól hangzik a pártalapítás, de jelenleg állami pénz vagy "amerikai nagybácsi" (lásd LMP), esetleg nagyobb magánvagyon (továbbra is LMP) nélkül ez azért nehéz lenne.

De, tartsuk elvi szinten talonban 😊

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀apeszos
Radikális? Vagy csak mán én akarok úgy emlékezni, az én tagsági kérelmem is benn van.sutianap
A Te kérelmedre én is emlékszem.. 😀 apeszos
azér egy éven belül illik mindent elégetni 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀apeszos
Radikális? Vagy csak mán én akarok úgy emlékezni, az én tagsági kérelmem is benn van.sutianap
A Te kérelmedre én is emlékszem.. 😀
több mint 12 éve
deee 290
Én mán javasoltam legyen Összefogás Pártja tőlem lehet libsi meg jobsi is csak haladjon az ország méghozzá ELŐRE 😛!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀apeszos
Radikális? Vagy csak mán én akarok úgy emlékezni, az én tagsági kérelmem is benn van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyurma, mi van a liberális párttal, nem alakítod meg? 😊 Én jönnék tagnak... És nem lennék egyedül szerintem.. 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
zwei: Szerinted mi történne a nyugati gazdasággal, ha azt a sok szart, amit állami dotációval letermelnek, nem lehetne rásózni a déli, keleti államokra? Ha hirtelen visszaugrana a vám?sutianap
Számos más probléma is van: lásd mondjuk a napenergia kérdése. A németet széttámogatták az állampolgárokat, hogy térjenek át erre a formára, irreális átvételi árral. Mi lett az eredménye? Semmi. Illetve pár évig jól ment a napelem forgalmazóknak. Aztán idén év elejére elfogyott a beruházásokat finanszírozni akaró bankok "kedve". Pontosan ugyanannyira függ a gáztól Németország, mint előtte. Bezártak pár atomerőművet? Gratulálok, a legolcsóbb energia forrás, ami egyébként tiszta is (najó a hulladék nem az, de ez a németeket pont nem érdekli, nem náluk rakják le).

És lehet sorolni a számos ilyen problémát. Gyurma Pappa
Lássa ezért szokták némelyek a következő formulát alkalmazni: demokrácia=kleptokrácia, csak úgy van sok pénzed (tőkefelhalmozás), hogy mástól ellopod, átvered, erőelőnyben vagy. Majd ha lesz ferpléjkapitalizm, akkor hiszek nekik...sutianap
Azért vannak jelentős különbségek a nyugati országok és a mi észak-balkánunk között. Ott, a liberális demokrácianak, a működő kapitalizmusnak természetesen megvannak az árnyoldalai, 100%-ban igaz, amit írsz. Mifelénk (és tőlünk keletre méginkább) plutokrácia van, itt a helyzet annyival rosszabb, hogy a gazdagok nem is akarják, hogy odakerülj melléjük, és nem is szeretnék kiadni a hatalmat, sőt.

Na, de abbahagyom, meg túlizgatom magam...

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
zwei: Szerinted mi történne a nyugati gazdasággal, ha azt a sok szart, amit állami dotációval letermelnek, nem lehetne rásózni a déli, keleti államokra? Ha hirtelen visszaugrana a vám?sutianap
Számos más probléma is van: lásd mondjuk a napenergia kérdése. A németet széttámogatták az állampolgárokat, hogy térjenek át erre a formára, irreális átvételi árral. Mi lett az eredménye? Semmi. Illetve pár évig jól ment a napelem forgalmazóknak. Aztán idén év elejére elfogyott a beruházásokat finanszírozni akaró bankok "kedve". Pontosan ugyanannyira függ a gáztól Németország, mint előtte. Bezártak pár atomerőművet? Gratulálok, a legolcsóbb energia forrás, ami egyébként tiszta is (najó a hulladék nem az, de ez a németeket pont nem érdekli, nem náluk rakják le).

És lehet sorolni a számos ilyen problémát. Gyurma Pappa
Lássa ezért szokták némelyek a következő formulát alkalmazni: demokrácia=kleptokrácia, csak úgy van sok pénzed (tőkefelhalmozás), hogy mástól ellopod, átvered, erőelőnyben vagy. Majd ha lesz ferpléjkapitalizm, akkor hiszek nekik...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
zwei: Szerinted mi történne a nyugati gazdasággal, ha azt a sok szart, amit állami dotációval letermelnek, nem lehetne rásózni a déli, keleti államokra? Ha hirtelen visszaugrana a vám?sutianap
Számos más probléma is van: lásd mondjuk a napenergia kérdése. A németet széttámogatták az állampolgárokat, hogy térjenek át erre a formára, irreális átvételi árral. Mi lett az eredménye? Semmi. Illetve pár évig jól ment a napelem forgalmazóknak. Aztán idén év elejére elfogyott a beruházásokat finanszírozni akaró bankok "kedve". Pontosan ugyanannyira függ a gáztól Németország, mint előtte. Bezártak pár atomerőművet? Gratulálok, a legolcsóbb energia forrás, ami egyébként tiszta is (najó a hulladék nem az, de ez a németeket pont nem érdekli, nem náluk rakják le).

És lehet sorolni a számos ilyen problémát.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
mert az, hogy jön ide, hogy mennyit és hogy adózok?Amadeus91
Megmondod a tuti megoldást mindenre egy félmondatban, most épp az adózásról, aztán meg felháborodsz, hogy a te adózásod nem része a "normális adómorál"-nak, nehogymár számonkérjék rajtad...
Nem érzed/látod a problémát?

(A szálka és a gerenda mellé jöhet a bor és a víz is.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
mert az, hogy jön ide, hogy mennyit és hogy adózok? Semmi köze ennek ahhoz a szomorú tényhez, hogy a normális adómorált nem ismerő országok mint Magyarország és Dél-Európa együttvéve a semmiből nem fognak tudni magasabb életszínvonalon élni, ha meg más kontóján fogják megpróbálni, akkor ugyanez lesz a vége. Vagy úgy van elképzelve, hogy Skandinávia, Németország és a többi nyugati állami csecsén fog lengni egész Európa? Ezzel megint az a baj, hogy a franciák már beintettek és a tartományi választásokon is sorra buknak el a Merkel pártolók. Ha olyan kancellár lesz aki ezt nem támogatja - már pedig benne van a pakliban - akkor ez a terv kártyavárként fog összeomlani. Akkor mi lesz? Amadeus91
"1. Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.
2. Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek.
3. Miért nézed pedig a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van, a gerendát pedig, a mely a te szemedben van, nem veszed észre?
4. Avagy mi módon mondhatod a te atyádfiának: Hadd vessem ki a szálkát a te szemedből; holott ímé, a te szemedben gerenda van?
5. Képmutató, vesd ki előbb a gerendát a te szemedből, és akkor gondolj arra, hogy kivessed a szálkát a te atyádfiának szeméből!" Máté 7:1-5

zwei: Szerinted mi történne a nyugati gazdasággal, ha azt a sok szart, amit állami dotációval letermelnek, nem lehetne rásózni a déli, keleti államokra? Ha hirtelen visszaugrana a vám?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
mert az, hogy jön ide, hogy mennyit és hogy adózok? Semmi köze ennek ahhoz a szomorú tényhez, hogy a normális adómorált nem ismerő országok mint Magyarország és Dél-Európa együttvéve a semmiből nem fognak tudni magasabb életszínvonalon élni, ha meg más kontóján fogják megpróbálni, akkor ugyanez lesz a vége. Vagy úgy van elképzelve, hogy Skandinávia, Németország és a többi nyugati állami csecsén fog lengni egész Európa? Ezzel megint az a baj, hogy a franciák már beintettek és a tartományi választásokon is sorra buknak el a Merkel pártolók. Ha olyan kancellár lesz aki ezt nem támogatja - már pedig benne van a pakliban - akkor ez a terv kártyavárként fog összeomlani. Akkor mi lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
 a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293842_363510897051428_613317267_n.jpg

😀
persze a "No Kapitalism" embertől megkérdezném, hogy jó, de akkor mi legyen? Építsük fel újra a Proletár paradicsomot vagy mindenki önellátásban kapáljon, kaszáljon?

Éljenek soká a dicsőséges spanyol bányászok!Amadeus91
Hol élsz, ember? A kapitalizmus jóléti korszakának vége. Dél-Európából csendben kivezetni az eurót, aztán nemzeti valuta leértékelés és újraépítés. Emberarcú kapitalizmus (ami majdnem szocializmus), mint Skandináviában. Dzsokijuing
ahhoz előbb annyit is kéne adózni. Amadeus91
te eddig mennyit adóztál? ha szabad kérdeznem?sutianap
És azt is Münchenben. 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293842_363510897051428_613317267_n.jpg

😀
persze a "No Kapitalism" embertől megkérdezném, hogy jó, de akkor mi legyen? Építsük fel újra a Proletár paradicsomot vagy mindenki önellátásban kapáljon, kaszáljon?

Éljenek soká a dicsőséges spanyol bányászok!Amadeus91
Hol élsz, ember? A kapitalizmus jóléti korszakának vége. Dél-Európából csendben kivezetni az eurót, aztán nemzeti valuta leértékelés és újraépítés. Emberarcú kapitalizmus (ami majdnem szocializmus), mint Skandináviában. Dzsokijuing
ahhoz előbb annyit is kéne adózni. Amadeus91
te eddig mennyit adóztál? ha szabad kérdeznem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293842_363510897051428_613317267_n.jpg

😀
persze a "No Kapitalism" embertől megkérdezném, hogy jó, de akkor mi legyen? Építsük fel újra a Proletár paradicsomot vagy mindenki önellátásban kapáljon, kaszáljon?

Éljenek soká a dicsőséges spanyol bányászok!Amadeus91
Hol élsz, ember? A kapitalizmus jóléti korszakának vége. Dél-Európából csendben kivezetni az eurót, aztán nemzeti valuta leértékelés és újraépítés. Emberarcú kapitalizmus (ami majdnem szocializmus), mint Skandináviában. Dzsokijuing
ahhoz előbb annyit is kéne adózni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
 a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293842_363510897051428_613317267_n.jpg

😀
persze a "No Kapitalism" embertől megkérdezném, hogy jó, de akkor mi legyen? Építsük fel újra a Proletár paradicsomot vagy mindenki önellátásban kapáljon, kaszáljon?

Éljenek soká a dicsőséges spanyol bányászok!Amadeus91
Hol élsz, ember? A kapitalizmus jóléti korszakának vége. Dél-Európából csendben kivezetni az eurót, aztán nemzeti valuta leértékelés és újraépítés. Emberarcú kapitalizmus (ami majdnem szocializmus), mint Skandináviában.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293842_363510897051428_613317267_n.jpg

😀
persze a "No Kapitalism" embertől megkérdezném, hogy jó, de akkor mi legyen? Építsük fel újra a Proletár paradicsomot vagy mindenki önellátásban kapáljon, kaszáljon?

Éljenek soká a dicsőséges spanyol bányászok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Megint egy jelképes, kvázi lényegtelen ügyön veszítenek politikai értelemben. Érthetetlen a ragaszkodás ehhez a kérdéshez, de beleillik abba a láncolatba, hogy Viktor & Co képtelen beismerni a vereséget.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Game over: http://www.origo.hu/itthon/20120716-alktomanyellenes-a-birajk-ido-elotti-nyugdijazasa.html

A fideszes alkotmánybírák (ahogyan a röghözkötés elmeszelésénél is) azért kapaszkodtak.Dzsokijuing
Ez a kormány eddigi legnagyobb veresége, egy látszólag "kis" ügyben, ami óriási veszteség lesz a Handó & Co.-nak. Nem állítom, hogy ettől helyre áll az igazságszolgáltatás, de a Fidesz döntő befolyása nagyot fog zuhanni. Szarügy.Gyurma Pappa
"Orbán: A rendszer marad
Marad a bírák nyugdíjazásának új rendszere - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, reagálva az Alkotmánybíróság (Ab) döntésére, amely szerint alkotmányellenes a bírák nyugdíjazásának szabályozása, ezért azt a hatálybalépés napjára visszaható hatállyal megsemmisítette a testület.

A kormány a tervek szerint még a hét vége előtt javaslatot tesz a parlamentnek az alaptörvény, a bíróságokról szóló jogszabály és a nyugdíjtörvény közötti összhang megteremtésére - jelentette ki a kormányfő a KDNP vezetőivel folytatott tárgyalása utáni sajtótájékoztatóján. "A rendszer marad" - nyomatékosította Orbán Viktor."

 index.hu/belfold/2012/07/16/elkaszaltak_a_biroi_nyugdijszabalyt/apeszos
Mindegy, mit mond. Innen már az EU elé megy az ügy és ott majd megint lábhoz megy, mint IMF-ügyben.

És persze itt az újabb botrány bíróügyben, ebből egyszerűen nem jöhetnek ki jól: http://index.hu/belfold/2012/07/17/nem_mondjak_meg_mikor_szignalta_schmitt_az_elbocsato_leveleket/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Game over: http://www.origo.hu/itthon/20120716-alktomanyellenes-a-birajk-ido-elotti-nyugdijazasa.html

A fideszes alkotmánybírák (ahogyan a röghözkötés elmeszelésénél is) azért kapaszkodtak.Dzsokijuing
Ez a kormány eddigi legnagyobb veresége, egy látszólag "kis" ügyben, ami óriási veszteség lesz a Handó & Co.-nak. Nem állítom, hogy ettől helyre áll az igazságszolgáltatás, de a Fidesz döntő befolyása nagyot fog zuhanni. Szarügy.Gyurma Pappa
"Orbán: A rendszer marad
Marad a bírák nyugdíjazásának új rendszere - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, reagálva az Alkotmánybíróság (Ab) döntésére, amely szerint alkotmányellenes a bírák nyugdíjazásának szabályozása, ezért azt a hatálybalépés napjára visszaható hatállyal megsemmisítette a testület.

A kormány a tervek szerint még a hét vége előtt javaslatot tesz a parlamentnek az alaptörvény, a bíróságokról szóló jogszabály és a nyugdíjtörvény közötti összhang megteremtésére - jelentette ki a kormányfő a KDNP vezetőivel folytatott tárgyalása utáni sajtótájékoztatóján. "A rendszer marad" - nyomatékosította Orbán Viktor."

 index.hu/belfold/2012/07/16/elkaszaltak_a_biroi_nyugdijszabalyt/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Game over: http://www.origo.hu/itthon/20120716-alktomanyellenes-a-birajk-ido-elotti-nyugdijazasa.html

A fideszes alkotmánybírák (ahogyan a röghözkötés elmeszelésénél is) azért kapaszkodtak.Dzsokijuing
Ez a kormány eddigi legnagyobb veresége, egy látszólag "kis" ügyben, ami óriási veszteség lesz a Handó & Co.-nak. Nem állítom, hogy ettől helyre áll az igazságszolgáltatás, de a Fidesz döntő befolyása nagyot fog zuhanni. Szarügy.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Game over: http://www.origo.hu/itthon/20120716-alktomanyellenes-a-birajk-ido-elotti-nyugdijazasa.html

A fideszes alkotmánybírák (ahogyan a röghözkötés elmeszelésénél is) azért kapaszkodtak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)