NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Rajnával vagyok 😊
Egy adott tudományterületet nem a médiában mutatott teljesítménye alapján kell megítélni, inkább forgatni kell a Politikatudományi Szemlét.
Erről már Pokol megírta (lassan 20 éve, amikor még ő számított Ágh és Bihari mellett a nagybetűs politológusnak, mivel mindenhová őket hívták), hogy hiába ér el valaki hatalmas eredményeket az általa művelt tudományban, a közvélemény számára az lesz a nagy koponya és elismert tudós, akit a média foglalkoztat és aki foglalkoztatja a médiát.
Én annak idején politológiából, választási rendszerből évfolyamdolgoztam egy olyan docensnél, akinek az arcát egy tévéműsorban se láttam soha és jellemzően csak akkor olvastam hozzá feltett kérdést újságban, amikor speciális választási kérdésekről volt szó, és nem Orbán Viktor növekvő sörhasának választókra gyakorolt hatásáról.
Az a szakember ritkán van a tudományterülete csúcsán, akinek kutatás és oktatás mellett rendszeresen van ideje osztani az észt a Mokkában.atapapa
Aki nem tud vagy nem akar kilépni a társadalomtudományos elefántcsonttornyából, az hiába ír okosságokat 10-20-100 embernek, a közvélemény formálását átengedi a fideszes-emeszpés stb. lakájoknak.

Azzal, hogy valaki mondjuk hetente egyszer 5 percre bemegy a Mokkába értelmeset beszélni, mennyi időt vesz el a tudományos munkájától? 5 percet? 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Rajnával vagyok 😊
Egy adott tudományterületet nem a médiában mutatott teljesítménye alapján kell megítélni, inkább forgatni kell a Politikatudományi Szemlét.
Erről már Pokol megírta (lassan 20 éve, amikor még ő számított Ágh és Bihari mellett a nagybetűs politológusnak, mivel mindenhová őket hívták), hogy hiába ér el valaki hatalmas eredményeket az általa művelt tudományban, a közvélemény számára az lesz a nagy koponya és elismert tudós, akit a média foglalkoztat és aki foglalkoztatja a médiát.
Én annak idején politológiából, választási rendszerből évfolyamdolgoztam egy olyan docensnél, akinek az arcát egy tévéműsorban se láttam soha és jellemzően csak akkor olvastam hozzá feltett kérdést újságban, amikor speciális választási kérdésekről volt szó, és nem Orbán Viktor növekvő sörhasának választókra gyakorolt hatásáról.
Az a szakember ritkán van a tudományterülete csúcsán, akinek kutatás és oktatás mellett rendszeresen van ideje osztani az észt a Mokkában.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Ez egyszerűen ül: http://orulunkvincent.blog.hu/2012/03/11/latvany_politologia_biliDzsokijuing
Engem ez a politológiafikázás mindig idegesített. Nyilván ezekben a hétköznapi elemzőműsorokban csak a parasztvakítást mixelik a fingfűrészeléssel, valamint megy a pártpropaganda az eltartónak, és ezt látja az átlagember az egészből. Mondjuk néha ilyen esetekben is előkerülnek érdekes nézőpontok, de ez ritkaság. De matematikusokat sem a tévés szereplések során produkált eredmények alapján ítélünk meg... ezek az emberek elsősorban egyetemi tanárok és kutatók, esetleg tanácsadók, ezen minőségükben tesznek le az asztalra valamit. Csak mert a politológiának van egy ilyen értelmiségi kutyaszerepe is (amit a blog jogosan kritizál), attól még nagy hiba ezt ide redukálni. Bármelyik bölcsésszakmát lehetne ilyen alapon baszogatni, nyilván az irodalomtörténészek sem a tévés műsoroknak dolgoznak, hanem publikálgatnak.Rajna
A politológiatanárom azt mondta a tv-ben szereplő "politológusokról", hogy ezek beltenyészet, semmi (vagy inkább kevés) közük van az igazi szakmához, lévén, hogy eltűnt a politológia semleges, deskriptív leíró jellege. Ez 10 éve volt, azóta nem javult a helyzet.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Ez egyszerűen ül: http://orulunkvincent.blog.hu/2012/03/11/latvany_politologia_biliDzsokijuing
Engem ez a politológiafikázás mindig idegesített. Nyilván ezekben a hétköznapi elemzőműsorokban csak a parasztvakítást mixelik a fingfűrészeléssel, valamint megy a pártpropaganda az eltartónak, és ezt látja az átlagember az egészből. Mondjuk néha ilyen esetekben is előkerülnek érdekes nézőpontok, de ez ritkaság. De matematikusokat sem a tévés szereplések során produkált eredmények alapján ítélünk meg... ezek az emberek elsősorban egyetemi tanárok és kutatók, esetleg tanácsadók, ezen minőségükben tesznek le az asztalra valamit. Csak mert a politológiának van egy ilyen értelmiségi kutyaszerepe is (amit a blog jogosan kritizál), attól még nagy hiba ezt ide redukálni. Bármelyik bölcsésszakmát lehetne ilyen alapon baszogatni, nyilván az irodalomtörténészek sem a tévés műsoroknak dolgoznak, hanem publikálgatnak.Rajna
Sztem pedig nagyon jól ráérez, hogy az írástudók igazi árulása pontosan ez: beállnak a látványpékségbe sütögetni, pedig ehelyett a sokszor távlatos és nagyigényű publikációikat kéne közérthető formába megosztaniuk a nagyérdeművel. Pl. beszélhetnének arról, hogyan csúszunk lépésről-lépésre Kelet felé. Vagy értelmiségi kutya valaki vagy autonóm szellemi ember, a kettő együtt nem megy.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez egyszerűen ül: http://orulunkvincent.blog.hu/2012/03/11/latvany_politologia_biliDzsokijuing
Engem ez a politológiafikázás mindig idegesített. Nyilván ezekben a hétköznapi elemzőműsorokban csak a parasztvakítást mixelik a fingfűrészeléssel, valamint megy a pártpropaganda az eltartónak, és ezt látja az átlagember az egészből. Mondjuk néha ilyen esetekben is előkerülnek érdekes nézőpontok, de ez ritkaság. De matematikusokat sem a tévés szereplések során produkált eredmények alapján ítélünk meg... ezek az emberek elsősorban egyetemi tanárok és kutatók, esetleg tanácsadók, ezen minőségükben tesznek le az asztalra valamit. Csak mert a politológiának van egy ilyen értelmiségi kutyaszerepe is (amit a blog jogosan kritizál), attól még nagy hiba ezt ide redukálni. Bármelyik bölcsésszakmát lehetne ilyen alapon baszogatni, nyilván az irodalomtörténészek sem a tévés műsoroknak dolgoznak, hanem publikálgatnak.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
Ez egyszerűen ül: http://orulunkvincent.blog.hu/2012/03/11/latvany_politologia_bili

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
http://index.hu/belfold/2012/07/07/oriasi_rendori_keszultseg_a_melegfelvonulas_utvonalan/

jó idő, jó hangulat, friss verni való, hideg sör. Minden adott egy jobbikos piknikhez.

edit: http://index.indavideo.hu/video/Pofanrugtak_egy_rendorkutyat_a_Kossuth_teren

ez is mekkora paraszt már.Amadeus91
Ez tényleg hatalmas paraszt. Ahogy felkiabálnak, hogy "kutyák" és már mennek is ingerelni őket. A kutyán meg szájkosár van, nagyon bátor ember ez, na. Ja igen, és ma jogos önvédelemnek mondja a két okos Jobbikos... Ilyenkor lecsatolni a kutyákról (mindről) a szájkosarat, és elengedni őket. Megnézném, ahogy futkosnak ezek az észlények. Vagy elővenni a lovasrendőröket.

Gyurma Pappa
azért az durva, hogy nem tudják a faszit beazonosítani aki belerúgott a kutyába. (még durvább, hogy még védik is őket) Elvileg a szolgálatban lévő kutya is hivatalos közegnek minősül, szóval ha belerúgsz, akkor olyan mintha a rendőrnek mennél neki. Ergo bűncselekmény.
Kicsit idegesítő példa lehet, de amikor a német szurkerek dobáltak az EB-n, és a Német Szövetség kapott egy 10k-s csekket az UEFA-tól, akkor a következő napra már az összes dobáló azonosítva volt a kamerák alapján és kapták meg a névre szóló csekket, hogy fizessék be ők a bírságot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://hazaeshaladas.blog.hu/2012/07/09/unios_forrasok_ujratervezes?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_07_09&utm_campaign=index

Lézer Jankó kezébe az uniós pénzeket. Nyilván egy központi eloszlás lehet jobb, mint a mostani, kellene is egy jobb. Persze a kutya nem fogja őket ellenőrizni, de eddig is szakajtóval lopták ki a lóvét, ezután csak sokkal egyszerűbb lesz, hát istenem. De egy olyan seggnyaló kezébe adni mindent, aki a saját putriját is csődbe vitte, talán nem szerencsés ötlet. Szóval az én tippem a következő időszakra: egyrészt kevesebb pénz, másrészt még rosszabb felhasználás. Kurva siralmasak a kilátásaink.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
http://index.hu/belfold/2012/07/07/oriasi_rendori_keszultseg_a_melegfelvonulas_utvonalan/

jó idő, jó hangulat, friss verni való, hideg sör. Minden adott egy jobbikos piknikhez.

edit: http://index.indavideo.hu/video/Pofanrugtak_egy_rendorkutyat_a_Kossuth_teren

ez is mekkora paraszt már.Amadeus91
Ez tényleg hatalmas paraszt. Ahogy felkiabálnak, hogy "kutyák" és már mennek is ingerelni őket. A kutyán meg szájkosár van, nagyon bátor ember ez, na. Ja igen, és ma jogos önvédelemnek mondja a két okos Jobbikos... Ilyenkor lecsatolni a kutyákról (mindről) a szájkosarat, és elengedni őket. Megnézném, ahogy futkosnak ezek az észlények. Vagy elővenni a lovasrendőröket.

Mindegy, ma megszavazták a tranzakciós illetéket. http://www.portfolio.hu/gazdasag/adozas/szavaztak_2013-ben_jon_a_penzugyi_tranzakcios_illetek_2.169848.html

Matolcsy érvelése konkrétan fenomenális, megint válság van, jobban kezeltük, mint mások a válságot stb. Sajnos az érvei mind hazugságok. Bár bevallotta, hogy lyukat tömködtek a nyugdíj vagyonnal. Közben a hiány elérte az éves előirányzat 90%-át, és egyszerűen áll a gazdaság, ezt nem fogja néhány alacsonyabb jövedelmű ember foglalkoztatásának fellendítése megoldani. Sajnos rossz az irány, pedig lehetőségek lennének.

Az általam értelmesnek tartott Balog Ádám adott egy interjút az adókkal kapcsolatosan, sok minden van, amivel nem értek egyet (szerintem egy részével egyébként ő sem, de ezt most hagyjuk), de mindenképp érdemes elolvasni:

http://www.portfolio.hu/gazdasag/adozas/cel_hogy_a_munkavallalot_minel_egyszerubben_adoztassuk_interju.169829-2.html

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
http://index.hu/belfold/2012/07/07/oriasi_rendori_keszultseg_a_melegfelvonulas_utvonalan/

jó idő, jó hangulat, friss verni való, hideg sör. Minden adott egy jobbikos piknikhez.

edit: http://index.indavideo.hu/video/Pofanrugtak_egy_rendorkutyat_a_Kossuth_teren

ez is mekkora paraszt már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
szerintem is teljesen jogos hogy nem fizetjük tovább pl a svéd orvoslást. Egyetlen egy baj van ezzel szerintem , hogy el kellene kezdeni így is közelíteni a béreket az Eu szinthez, ha nem is 100%-ig de legalább 70-80-ig, mert anélkül ez tényleg röghöz kötésnek is tűnhet. mondjuk ha szabad a piac külföldön a tanulás után szabad a tanuláskor is, tehát eljutunk oda hogy lehet idézni az "el lehet innen menni" szlogent.davemayer
csak azt felejted el, hogy nincs rögzítve, hogy mennyiért kell maradni MO-n. Majd a csóró rezidens x év szopás után, marad a pályakezdő minimálért: 80!ezer forintért? 😀 😀 😀 Tudjátok ti, hogy ez milyen nevetségesen kevés?
Amadeus91
Ezt írtam le azért hogy ne támadj be rögtön emiatt de látom még így is vörös posztó volt neked 😉davemayer
ja, pont a hsz előtt beszéltem unokaöcsémmel aki Szegeden tanul valami überhightech szakon, aztán neki is most nyűgje ez, mert ő am. nem menne el Magyarországról, ha lenne miért maradnia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Jogos vagy nem, tipikusan soha be nem hajtható kategória, ha az illető megpattant külföldre. Azt se fogják tudni mi van az emberrel, levelet meg nem küld majd a NAV-nak, hogy honnan lehet inkasszálni. Viszont egy érvvel több, miért ne jöjjön haza soha.

Volt kollégáim tetemes adóssággal (szokásos lakáshitel, kocsi, stb.) leléptek Angliába, köszönik jól vannak, néhány évente meg jön egy letiltás a céghez a bérükből, pedig már 5 éve visszaírtam, hogy "emigráltak". Kábé ennyit lehet majd tenni, de amúgy jól hangzik.

Most ezzel mi a baj?
Az állam pénzén diplomát szerző tanoncnak ne az legyen az első dolga, hogy lelécel külföldre.
Más egy cég, de rengeteg helyen működik az, hogy ha valami extra képzést (szakmai, nyelv, stb) kifizet neked a cég, akkor aláiratnak veled x évet, hogy nem léphetsz csak úgy le. Szerintem teljesen jogos.GRAFI


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
tehát eljutunk oda hogy lehet idézni az "el lehet innen menni" szlogent.davemayer
Ugye tudod, hogy ezt a "szlogen" az általam nem különösebben kedvelt politikus nem a hallgatóknak/orvosoknak/dolgozóknak mondta, hanem a Széles vállalkozók és iparmágnások egyesületének válaszolt arra a felvetésére, hogy az adók emelkedésére inkább elviszik a cégeiket Pozsonyba. Csak gondoltam tisztázzuk, hogy a szlogen nem annyira szlogen. Persze távol álljon tőlem, hogy védjem a Ferit vagy a kijelentéseit, csak tisztázni akartam a kérdést.

Egyébként a röghöz kötéssel egy gond van, rossz az üzenete. Ha valaki szakmát szerez csak, és nem megy főiskolára, egyetemre, akkor ő ettől még nyugodtan mehet külföldre? Csak a diplomásokat kötjük ide? És nekik ki fog munkát adni? Ez az egész az orvosok elvándorlása miatt van (/irony on kit érdekel pár "büdös bölcsész", aki elmegy pizzát kihordani Írországba /irony off), kissé elnagyolva a kérdést, szóval miért köti mondjuk röghöz a közgazdászokat, aki lehet hogy egy nemzetközi cégnél, ha a szakmában mennek el, többet tanulnak, mint itthon tanulhatnak, amit később hazahozhatnak, vagy egy logisztikai szakember sokkal többet tanulhat mondjuk egy forgalmas Hamburgban mint itthon.

Ráadásul az egész röghöz kötés mennyi, 3-5 év? És akkor? 28-30 évesen megy el (viszi a családot is), akkor az jobb?

Felesleges törvény, főleg úgy, hogy közben a felsőoktatás érdemi részének nagy része fizetős lesz.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Most ezzel mi a baj?
Az állam pénzén diplomát szerző tanoncnak ne az legyen az első dolga, hogy lelécel külföldre.
Más egy cég, de rengeteg helyen működik az, hogy ha valami extra képzést (szakmai, nyelv, stb) kifizet neked a cég, akkor aláiratnak veled x évet, hogy nem léphetsz csak úgy le. Szerintem teljesen jogos.GRAFI
szerintem is teljesen jogos hogy nem fizetjük tovább pl a svéd orvoslást. Egyetlen egy baj van ezzel szerintem , hogy el kellene kezdeni így is közelíteni a béreket az Eu szinthez, ha nem is 100%-ig de legalább 70-80-ig, mert anélkül ez tényleg röghöz kötésnek is tűnhet. mondjuk ha szabad a piac külföldön a tanulás után szabad a tanuláskor is, tehát eljutunk oda hogy lehet idézni az "el lehet innen menni" szlogent.davemayer
csak azt felejted el, hogy nincs rögzítve, hogy mennyiért kell maradni MO-n. Majd a csóró rezidens x év szopás után, marad a pályakezdő minimálért: 80!ezer forintért? 😀 😀 😀 Tudjátok ti, hogy ez milyen nevetségesen kevés?
Amadeus91
Ezt írtam le azért hogy ne támadj be rögtön emiatt de látom még így is vörös posztó volt neked 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Most ezzel mi a baj?
Az állam pénzén diplomát szerző tanoncnak ne az legyen az első dolga, hogy lelécel külföldre.
Más egy cég, de rengeteg helyen működik az, hogy ha valami extra képzést (szakmai, nyelv, stb) kifizet neked a cég, akkor aláiratnak veled x évet, hogy nem léphetsz csak úgy le. Szerintem teljesen jogos.GRAFI
szerintem is teljesen jogos hogy nem fizetjük tovább pl a svéd orvoslást. Egyetlen egy baj van ezzel szerintem , hogy el kellene kezdeni így is közelíteni a béreket az Eu szinthez, ha nem is 100%-ig de legalább 70-80-ig, mert anélkül ez tényleg röghöz kötésnek is tűnhet. mondjuk ha szabad a piac külföldön a tanulás után szabad a tanuláskor is, tehát eljutunk oda hogy lehet idézni az "el lehet innen menni" szlogent.davemayer
csak azt felejted el, hogy nincs rögzítve, hogy mennyiért kell maradni MO-n. Majd a csóró rezidens x év szopás után, marad a pályakezdő minimálért: 80!ezer forintért? 😀 😀 😀 Tudjátok ti, hogy ez milyen nevetségesen kevés? Hogy klasszikust idézzek: "Ennyiért a faszomat sem lóbálnám ki az ablakon". A fene nagy együttműködéssel meg a keresztény értékekkel meg nem lehet jól lakni. Nem véletlen csinálja a többség azt amit én, hogy érettségi után lép le.

2 határral arrébb egy minijob a Mekiben(= pár óra munka/hét) fizet 400 eurot/hó(=120k forint kb.) A keresett ápolók (beteg és idős), orvosok, ilyen-olyan gyógyászok meg kb. úgy írnak alá a kórházakba, hogy mondják nekik: "Annyi pénzt kérsz amennyit akarsz".

Made My Day.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Most ezzel mi a baj?
Az állam pénzén diplomát szerző tanoncnak ne az legyen az első dolga, hogy lelécel külföldre.
Más egy cég, de rengeteg helyen működik az, hogy ha valami extra képzést (szakmai, nyelv, stb) kifizet neked a cég, akkor aláiratnak veled x évet, hogy nem léphetsz csak úgy le. Szerintem teljesen jogos.GRAFI
szerintem is teljesen jogos hogy nem fizetjük tovább pl a svéd orvoslást. Egyetlen egy baj van ezzel szerintem , hogy el kellene kezdeni így is közelíteni a béreket az Eu szinthez, ha nem is 100%-ig de legalább 70-80-ig, mert anélkül ez tényleg röghöz kötésnek is tűnhet. mondjuk ha szabad a piac külföldön a tanulás után szabad a tanuláskor is, tehát eljutunk oda hogy lehet idézni az "el lehet innen menni" szlogent.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Most ezzel mi a baj?
Az állam pénzén diplomát szerző tanoncnak ne az legyen az első dolga, hogy lelécel külföldre.
Más egy cég, de rengeteg helyen működik az, hogy ha valami extra képzést (szakmai, nyelv, stb) kifizet neked a cég, akkor aláiratnak veled x évet, hogy nem léphetsz csak úgy le. Szerintem teljesen jogos.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
http://index.hu/belfold/2012/07/05/torvenyben_szentesitik_a_hallgatok_roghoz_koteset/

tapstapstapstapstaps

éljen a párt!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
http://index.hu/belfold/2012/07/04/ismet_tilosban_parkolt_a_fenevad/

ez a kivagyi pökhendi faszfej stílus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
A történelem ismétli önmagát, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium ma ugyanúgy működik, mint az első Orbán-kormány földművelésügyi tárcája: a miniszterelnök emberei kiszorultak, csak ott a Torgyán-Szabadi-féle kisgazda vonal sokkal amatőrebb módon intézte az okosságot, mint Németh Lászlóné felett a közgépes nertársak.

http://hvg.hu/gazdasag/20120704_NFM_vezetovaltasok_koltsegvetes

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 854 — Saturday Night Lights
http://index.hu/belfold/2012/07/04/furst_gyorgy_afrikai_nagykovet_akart_lenni/
A legalja politikusok mintapéldánya...Schleck
az lenne neki az igazi büntetés ha tényleg odaküldenék. 😀Amadeus91
Ami a cikkből kimaradt, de jellemző, hogy a Rolls Royce-ának a rendszáma BEAST-1.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
http://index.hu/belfold/2012/07/04/furst_gyorgy_afrikai_nagykovet_akart_lenni/
A legalja politikusok mintapéldánya...Schleck
az lenne neki az igazi büntetés ha tényleg odaküldenék. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://index.hu/belfold/2012/07/04/furst_gyorgy_afrikai_nagykovet_akart_lenni/
A legalja politikusok mintapéldánya...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
http://www.portfolio.hu/gazdasag/adozas/balog_marad_az_eva_is.169643.html

Balog Ádám ma, ő egyébként tényleg értelmes, adózáshoz értő államtitkár, nem is értem, mit csinál a minisztériumban...

Ha hagyják őt beszélni, akkor értelmes dolgok hangzanak el, az egyik aggályom a 6 milliós adóval kapcsolatban fel is oldotta, és így már kezd érdekes lenni, a másikat (ahogy én is éreztem), még ők sem gondolták végig.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagy az Isten állatkertje sokadik fejezet, Miss Holokauszttúlélő szépségverseny Izraelben: http://www.nytimes.com/2012/06/29/world/middleeast/holocaust-survivors-pageant-taps-into-a-conflict-in-israel.html?_r=1&pagewanted=allDzsokijuing
Ez már súlyos elmezavar, ezek betegek...