NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
be kell raknom egy klasszikust az aktuális világpolitikai slágertémáról
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=7&id=100
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszönjük néked jó pintér uram (most már nem félek hazajönni éjjel a nyugatinál mert lesitteltük a Luger gyűjtő öregapót) Persze gondolom a gyűjtemény majd valamelyik nemzeti együttműködő raktárát gazdagítja majd...(akinek van egy Luger-e, ne tartsa magában. adja nekem. Én még sittre is megyek csak hogy legyen egy olyanom 😊 )
http://varanus.blog.hu/2011/02/21/kettotol_nyolc_evig?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
családbarát a kormányunkatapapa
A te kormányod. 😊Sobri Jóska
nocsak, külföldről írsz? 😛

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
családbarát a kormányunkatapapa
A te kormányod. 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
családbarát a kormányunk

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://index.hu/belfold/2011/02/21/schmitt_hivatala_alkalmazza_a_kabinetfonok_testveret_is/
Kiss Antal Huba, a cikk főhőse évfolyamtársam volt a Pázmányon. Kiugrott ferences szerzetes, nagy húzása volt, amikor még az első Orb.-kor. idején leszervezte a szentendrei szakirányú katolikus gimi évnyitójára Deutsch Tomit, aki a családi élet szentségéről tartott kiselőadást. Utána Huba sokáig eltűnt.Dzsokijuing
Családi Együttműködés Rendszereharomt
Nekem lassan a "Rokonok" jut ezekről eszembe Móricz Zsigmondtól...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/belfold/2011/02/21/schmitt_hivatala_alkalmazza_a_kabinetfonok_testveret_is/
Kiss Antal Huba, a cikk főhőse évfolyamtársam volt a Pázmányon. Kiugrott ferences szerzetes, nagy húzása volt, amikor még az első Orb.-kor. idején leszervezte a szentendrei szakirányú katolikus gimi évnyitójára Deutsch Tomit, aki a családi élet szentségéről tartott kiselőadást. Utána Huba sokáig eltűnt.Dzsokijuing
Családi Együttműködés Rendszere
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
http://index.hu/belfold/2011/02/21/schmitt_hivatala_alkalmazza_a_kabinetfonok_testveret_is/
Kiss Antal Huba, a cikk főhőse évfolyamtársam volt a Pázmányon. Kiugrott ferences szerzetes, nagy húzása volt, amikor még az első Orb.-kor. idején leszervezte a szentendrei szakirányú katolikus gimi évnyitójára Deutsch Tomit, aki a családi élet szentségéről tartott kiselőadást. Utána Huba sokáig eltűnt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Chávez szerintem nem a szó szoros értelmében vett diktátor. Szerintem.

Bár ugye papíron diktátorrá "választották" 18 hónapra anno, ha jól tudom...Vrijbloed
Chávez USA-mércével szalonképtelen, de amennyi kárt okozott Washington abban a térségben, Hugó, a víziló abszolút szimpátiámat élvezi 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hová lesz a világ?
Castro félhulla, a Kedves Vezető átadná a hatalmát, Mugabe visszaesett, Kadafi mingyá megbukik. Hol vannak a diktátorok?
Egyedül ez az idióta Lukasenko marad 😕

Mondjuk így van esélye OV-nak betörnie a piacra...haromt
Ott van al-Bashir Szudánban és Afrika más területein még biztos vannak számunkra ismeretlen tehetségek - főleg az Egyenlitő mentén. Meg még ott van Chavez bár nem tudom őt idesorolhatjuk-e.iktriad
Chavez fogjuk rá kategória.
Sajna afrikából is kiveszőben az igazi sztár diktátorok. Pedig igazi aranybánya volt. Idi Amin, Nguema, Mobutu, Charles Taylor, Bokassa, Eyadema...
A legfelháborítobb az volt, hogy pár hónapja hazatért Haiti-be Baby Doc, hogy segítsen a hazáján, erre letartóztatták a repülőtéren 😕
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Chávez szerintem nem a szó szoros értelmében vett diktátor. Szerintem.

Bár ugye papíron diktátorrá "választották" 18 hónapra anno, ha jól tudom...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hová lesz a világ?
Castro félhulla, a Kedves Vezető átadná a hatalmát, Mugabe visszaesett, Kadafi mingyá megbukik. Hol vannak a diktátorok?
Egyedül ez az idióta Lukasenko marad 😕

Mondjuk így van esélye OV-nak betörnie a piacra...haromt
Ott van al-Bashir Szudánban és Afrika más területein még biztos vannak számunkra ismeretlen tehetségek - főleg az Egyenlitő mentén. Meg még ott van Chavez bár nem tudom őt idesorolhatjuk-e.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hová lesz a világ?
Castro félhulla, a Kedves Vezető átadná a hatalmát, Mugabe visszaesett, Kadafi mingyá megbukik. Hol vannak a diktátorok?
Egyedül ez az idióta Lukasenko marad 😕

Mondjuk így van esélye OV-nak betörnie a piacra...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Atyaúristen...
http://index.hu/video/2011/02/17/szalai_annamaria_a_jo_legyen_jo_a_rossz_legyen_rossz/

Legalább már tudom, a Jóisten miért veri ezt a hazát árvízzel és vörösiszappal.Dzsokijuing
ennyi faszirígy picsát egy helyen szinte soha nem látni...

1,5 percig bírtamharomt
Hiszen csak ketten voltak!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó meggyes uram. Esztergom város zászlós ura. Ugye itt sem történhetett törvénysértés?
http://meggyesahibas.blog.hu/2011/02/18/titkos_asz_jelentes?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ahogy írtam korábban, eddig a fidesz intézkedéseinek kb a 35%-val vagyok elégedett, ami egy olyan közegben nagyon is soknak tűnhet, ahol a mostani kormány már a Gyurcsányékat is kezdi alulmúlni.atapapa
Gyurcsányékat, akik az impotens államot hagyták maguk után, nem lehet alulmúlni. Amit ez a kormány protekcionista cuccokban, pl. IMF-ügyben , multiszabályozás-kísérletben próbál tenni, azt én is támogatom. Azt, hogy ezt hogyan és milyen hatásfokkal műveli, nos.Dzsokijuing
Olyannal, ahogyan a médiatörvénnyel kapcsolatban sem enged a külföldi cúnya-cúnya kormányoknak és magyarellenes szervezeteknek. Teszi majd amit az IMF meg a többi szerv enged neki, játsza az államférfit és hatalmas eredménynek tünteti majd fel amit ajánlanak. Van olyan hiteltömegünk, amit 1982 óta törlesztünk, és kamataival együtt már a 30szorosát fizettük vissza... IMF, szeretlek, te gané!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Atyaúristen...
http://index.hu/video/2011/02/17/szalai_annamaria_a_jo_legyen_jo_a_rossz_legyen_rossz/

Legalább már tudom, a Jóisten miért veri ezt a hazát árvízzel és vörösiszappal.Dzsokijuing
ennyi faszirígy picsát egy helyen szinte soha nem látni...

1,5 percig bírtam
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Atyaúristen...
http://index.hu/video/2011/02/17/szalai_annamaria_a_jo_legyen_jo_a_rossz_legyen_rossz/

Legalább már tudom, a Jóisten miért veri ezt a hazát árvízzel és vörösiszappal.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Ahogy írtam korábban, eddig a fidesz intézkedéseinek kb a 35%-val vagyok elégedett, ami egy olyan közegben nagyon is soknak tűnhet, ahol a mostani kormány már a Gyurcsányékat is kezdi alulmúlni.atapapa
Gyurcsányékat, akik az impotens államot hagyták maguk után, nem lehet alulmúlni. Amit ez a kormány protekcionista cuccokban, pl. IMF-ügyben , multiszabályozás-kísérletben próbál tenni, azt én is támogatom. Azt, hogy ezt hogyan és milyen hatásfokkal műveli, nos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Ez egy újabb teljesen nyilvánvaló lopás, kár erről rizsázni. Az meg, h a Lázár féle tevékenységet képes vagy pusztán etikai vétségnek tekinteni egyenesen nevetséges 😊 Az, h 10 milliót vesz fel valaki ktgtérítés címén egyszerű lopás, az h valakinek havi 600e-ért bérelnek egy válság közepén audit szintén lopás.Szesze
Semmi gond, ha szerinted lopás, jelentsd fel.
Az utóbbi időben egyébként még te is csak azzal tudod megvédeni őket, h más példákat hozol fel lopásokra/csalásokra, nem érzed úgy h ez esetleg kevés? Férgek ezek mind, akik ráadásul még arra is képtelenek, h a múlt hibáiból tanuljanak, de inkább arról van szó, h le is szarják az egészet.Szesze
Egy politikus lopását, csalását, ügyeskedését se védtem. Feltéve, hogy ezen cselekedetek általános politikusi magatartássá nyilvánítása azt nem jelenti. Ja, és ezt nem tavaly május óta gondolom így, már a tavalyi választások előtt is írtam, talán haromtvel való eszmefuttatásom során kifejtve, hogy nem várom a "politikusbűnözés" megszűnését a kormányváltástól. De bíztam annak csökkenésében, mivel a vadprivatizációs korszakot leszámítva szvsz ez csúcsra volt járatva az elmúlt 8 évben.

Amúgy érdekes, itt mindenkinek én vagyok a nagybetűs fideszes, közben a rokonság bizonyos körében engem tartanak a liberális elhajlónak. De nem zavar 😉atapapa
Jólvan bocsánat a személyeskedésért, csak én ezt a Lázárt annyira utálom, h hihetetlen 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Amúgy érdekes, itt mindenkinek én vagyok a nagybetűs fideszes, közben a rokonság bizonyos körében engem tartanak a liberális elhajlónak. De nem zavar 😉atapapa
Kik lehetnek a rokonok? 😉zinedine5
😊 anyám például tagja a fidesznek, nála már évekkel ezelőtt láttam az előző oldalon linkelt, Viktortól érkező üdvözlőlapokat, viktoros hűtőmágnesei vannak, a tévéje paneljébe pedig beégett a hír tv logója 😀
Nagyon elfogult, bár ő még a könnyebb eset, hosszas beszélgetésekkel lehet alakítgatni


Ahogy írtam korábban, eddig a fidesz intézkedéseinek kb a 35%-val vagyok elégedett, ami egy olyan közegben nagyon is soknak tűnhet, ahol a mostani kormány már a Gyurcsányékat is kezdi alulmúlni.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Amúgy érdekes, itt mindenkinek én vagyok a nagybetűs fideszes, közben a rokonság bizonyos körében engem tartanak a liberális elhajlónak. De nem zavar 😉atapapa
Kik lehetnek a rokonok? 😉
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ez egy újabb teljesen nyilvánvaló lopás, kár erről rizsázni. Az meg, h a Lázár féle tevékenységet képes vagy pusztán etikai vétségnek tekinteni egyenesen nevetséges 😊 Az, h 10 milliót vesz fel valaki ktgtérítés címén egyszerű lopás, az h valakinek havi 600e-ért bérelnek egy válság közepén audit szintén lopás.Szesze
Semmi gond, ha szerinted lopás, jelentsd fel.
Az utóbbi időben egyébként még te is csak azzal tudod megvédeni őket, h más példákat hozol fel lopásokra/csalásokra, nem érzed úgy h ez esetleg kevés? Férgek ezek mind, akik ráadásul még arra is képtelenek, h a múlt hibáiból tanuljanak, de inkább arról van szó, h le is szarják az egészet.Szesze
Egy politikus lopását, csalását, ügyeskedését se védtem. Feltéve, hogy ezen cselekedetek általános politikusi magatartássá nyilvánítása azt nem jelenti. Ja, és ezt nem tavaly május óta gondolom így, már a tavalyi választások előtt is írtam, talán haromtvel való eszmefuttatásom során kifejtve, hogy nem várom a "politikusbűnözés" megszűnését a kormányváltástól. De bíztam annak csökkenésében, mivel a vadprivatizációs korszakot leszámítva szvsz ez csúcsra volt járatva az elmúlt 8 évben.

Amúgy érdekes, itt mindenkinek én vagyok a nagybetűs fideszes, közben a rokonság bizonyos körében engem tartanak a liberális elhajlónak. De nem zavar 😉

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
jaj itt a mai adag ami miatt szerethetjük a mi bölcs vezérünket
az első vicces, a második kurvára nem
http://vastagbor.blog.hu/2011/02/17/szulinapi_udvozlet_a_legmagasabb_szintrol?fullcommentlist=1#comments
vicces de nem értem hogyan született

http://www.origo.hu/itthon/20110216-ket-milliardert-vesz-tanacsokat-az-nfu.html
ez meg...haromt
A másodikról nyilatkozott az NFÜ, annyit bírtak mondani, hogy ez egy 4 éves szerződés, ami 16.000 forintos órabért tartalmaz, ami megfelel a piaci átlagnak.

Kicsit számoltam:

2.000.000.000 HUF az elegendő ugyebár 125.000 órára. Ez évente 31250 óra, vagyis naponta közel 86 óra. Napi 8 órás munkaidővel számolva ez 11 tanácsadó, akik folyamatosan dolgoznak hétvégén, ünnepnapon egyaránt.

Kérdés: ha valaki nem tud értelmes magyarázatot adni a korrupcióra, miért nem fogja be inkább a pofáját???somoskovig
ahol van kétmilliárd, ott futja 30 "szakértő" bérére is
Mondjuk nem tudom mit kell szakérteni ennyiért ennyi időn keresztül.
Pont az ilyen szakértői közbeszerzéseket kéne minél több részletre, szakterületre bontva kiírni, hogy minél több indulónak lehetőséget biztosítsanak, nagyobb versenyhelyzetet teremtve.
Szívesen megnézném a nyertes cég tulajdonosi körét, komoly holdudvaretetésnek látszik a sztori

ami 16.000 forintos órabért tartalmaz, ami megfelel a piaci átlagnak.somoskovig
Heh? Ehhez mi is kell pontosan, kapcsolatok? Sign me up...Igor
az ügy szagától eltekintve az ekkora órabér egyáltalán nem kiemelkedő, egy teljesen átlagos ügyvéd óradíja is simán 10 rúgó. Még sok éve is volt olyan, hogy egy volt szdszes képviselő ügyvédi irodájával kötött 30 rugó feletti óradíjra (és még ez se volt kiemelkedően sok) szerződést egy szdszes minisztérium, persze ott szó se volt milliárdokról. De Oszkó is beszélt arról, hogy az ő óradíja a Deloitte-nál bőven 100 rúgó felett volt, persze egy multicég hazai csúcsvezetője más kategóriaatapapa
Ez egy újabb teljesen nyilvánvaló lopás, kár erről rizsázni. Az meg, h a Lázár féle tevékenységet képes vagy pusztán etikai vétségnek tekinteni egyenesen nevetséges 😊 Az, h 10 milliót vesz fel valaki ktgtérítés címén egyszerű lopás, az h valakinek havi 600e-ért bérelnek egy válság közepén audit szintén lopás. Az utóbbi időben egyébként még te is csak azzal tudod megvédeni őket, h más példákat hozol fel lopásokra/csalásokra, nem érzed úgy h ez esetleg kevés? Férgek ezek mind, akik ráadásul még arra is képtelenek, h a múlt hibáiból tanuljanak, de inkább arról van szó, h le is szarják az egészet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matolcsy már a véleményvezérnél is kiverte a biztosítékot. Egy idézet a cikkből: "Az NGM elkészített ugyanis egy előrejelzést, amely előrejelzés egy hónapon belül tarthatatlannak bizonyult."
a kommentek a legjobbak
http://velemenyvezer.blog.hu/2011/02/17/napi_abszurd_elszamoltak_a_koltsegvetestDiamondsHead44
sok moriarty.
nem kellenek a negatív hullámok.
gondoljátok erősen hogy ott van az a 250 milliárd és akkor ott lesz.