Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ez megvolt? nem azt mondom, hogy ez most a legrosszabb dolog, de valahol annyira nyomor:

 www.reddit.com/r/hungary/comments/a0wqca/a_figyel%C5%91_az_elten/
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 025 — nabege2@yahoo.com
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Az usa kihasználja Ukrajnát. Csak ezt ott baromira nem látják. Persze ha a ruszkik elindulnának és mondjuk átstrukturálnák az orosz-ukrán határt, akkor lenne pislogás. Egyébként nem izgatna az orosz-usa harc, ha éppen nem itt lenn a közelünkben. Most olvasom, hogy lehetséges egy amerikai bázis Ukrajnában. Nah az lenne a 3. vh kezdete. Nem a szívem csücskei az oroszok, de Amerika ölég pofátlanul tolja...
NB2
És egy (sok) orosz bázis Ukrajnában, az minek a kezdete? Hmmm?
Lehet, hogy USA kihasználja Ukrajnát, de Oroszország meg megszállja. Nem tudom, melyik a rosszabb.
Lecsó
Oroszország és Ukrajna szomszédosak egymással, ami magával vonzza az afférokat. Szerintem ha nem bőszítik fel Putyin megelégszik Krim visszavételével és békén hagyja az ukránokat. Egyébként nem ellenfél Ukrajna a medvének, kb 2 hét alatt megoldaná.
De az Usa elég messze van, nem hiszem, hogy bármi fenyegetettség érné őket és emlékezzünk csak a kubai rakétaválságra, fordított esetben mekkora nyüszítés ment!
NB2
Most hogy mondod, tényleg.
Lehet, ha nem bőszítik fel, Hitler megelégedett volna Ausztriával, a Szudéta vidékkel, meg egy kisvasúttal, ami Kelet-Poroszországba ingázik. De felkúrták az agyát a rohadt lengyelek, ezért inkább felgyújtotta a világot. Erről is a zsidók tehetnek. Faszért nem hagyták magukat?
Érdekes világképed van, meg a szuverenitásról alkotott fogalmad is elég unortodox.
Krím "visszavétele"??? Ukránok békén hagyása??? A kettő nem ellentmondás kicsit? A visszavétel az maga a nem békén hagyás...
Én elhiszem, hogy mostanában sokaknak az USA a gonosz imperialista, amúgy is az amerikautálat divat, meg Soros is onnan jön (ja nem, inkább innen...). Putyin meg a tökös orosz medve, aki seggbe bassza, aki vele packázik (meg azt is aki nem, de ez most mellékes). Azt is elhiszem, hogy ez a történelmet kevésbé tanult embereknek még imponálhat is. De azt nehezen hiszem el, hogy valaki ennyire hülye legyen...
Lecsó
Én elismerem, hogy Oroszország él az erőfölényével. De tetszik-nem tetszik nagyhatalom, a maga katonai erejével. Épp ezért az ukránok helyében nem nagyon kekeckednék. Valóban lehet hasonlatokat kreálni, de szerintem kár belelátni Hitleri párhuzamot a dolgokba.
USA-Oroszország megítélés: jó magam egyiket sem szeretem, mert tudom, hogy mi magyarok bármelyik oldalra állnánk/állunk csak bábok lennénk. Szemrebbenés nélkül feláldozna bármelyik oldal ha úgy adódna és/vagy nem segítene nekünk a másik ellenében. Amit sokan nem akarnak elfogadni, hogy Oroszország egy kőhajításnyira van. Lehet ellenük harcolni, de esélytelen. Muszáj velük is jó viszonyt ápolni. Hogy miért utálják jobban USA-t? A külpolitikájuk miatt. Sokan nehezen tudják benyelni hazájuktól több ezer kilométerre harcoló amerikai haderőt. Akár Irakban, akár Afganisztánban, a több 10 titokban végzett hadműveletekről nem is beszélve.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
zseniális:
 index.hu/video/2018/11/29/kosa_lajos_parlament_laptop_tulora/
eaglesmcnabb
Bennem csak egy kérdés merült fel. Nincs fűtés a Parlamentben?


Matthew99
legalább nem a haja miatt kezdik ki.
egyébként meg tudom érteni, ha nincs. mennyivel nagyobb hodály, mint a Friends stúdiója, aztán ott se volt elég pénz a fűtésre.
slowmotion
Rákerestem Rachel képeire és sok különbözőt találtam a témában. Ebből arra a megállapításra jutottam, hogy ott direkt csinálták 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
zseniális:
 index.hu/video/2018/11/29/kosa_lajos_parlament_laptop_tulora/
eaglesmcnabb
Bennem csak egy kérdés merült fel. Nincs fűtés a Parlamentben?


Matthew99
legalább nem a haja miatt kezdik ki.
egyébként meg tudom érteni, ha nincs. mennyivel nagyobb hodály, mint a Friends stúdiója, aztán ott se volt elég pénz a fűtésre.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 948 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Az usa kihasználja Ukrajnát. Csak ezt ott baromira nem látják. Persze ha a ruszkik elindulnának és mondjuk átstrukturálnák az orosz-ukrán határt, akkor lenne pislogás. Egyébként nem izgatna az orosz-usa harc, ha éppen nem itt lenn a közelünkben. Most olvasom, hogy lehetséges egy amerikai bázis Ukrajnában. Nah az lenne a 3. vh kezdete. Nem a szívem csücskei az oroszok, de Amerika ölég pofátlanul tolja...
NB2
És egy (sok) orosz bázis Ukrajnában, az minek a kezdete? Hmmm?
Lehet, hogy USA kihasználja Ukrajnát, de Oroszország meg megszállja. Nem tudom, melyik a rosszabb.
Lecsó
Oroszország és Ukrajna szomszédosak egymással, ami magával vonzza az afférokat. Szerintem ha nem bőszítik fel Putyin megelégszik Krim visszavételével és békén hagyja az ukránokat. Egyébként nem ellenfél Ukrajna a medvének, kb 2 hét alatt megoldaná.
De az Usa elég messze van, nem hiszem, hogy bármi fenyegetettség érné őket és emlékezzünk csak a kubai rakétaválságra, fordított esetben mekkora nyüszítés ment!
NB2
Most hogy mondod, tényleg.
Lehet, ha nem bőszítik fel, Hitler megelégedett volna Ausztriával, a Szudéta vidékkel, meg egy kisvasúttal, ami Kelet-Poroszországba ingázik. De felkúrták az agyát a rohadt lengyelek, ezért inkább felgyújtotta a világot. Erről is a zsidók tehetnek. Faszért nem hagyták magukat?
Érdekes világképed van, meg a szuverenitásról alkotott fogalmad is elég unortodox.
Krím "visszavétele"??? Ukránok békén hagyása??? A kettő nem ellentmondás kicsit? A visszavétel az maga a nem békén hagyás...
Én elhiszem, hogy mostanában sokaknak az USA a gonosz imperialista, amúgy is az amerikautálat divat, meg Soros is onnan jön (ja nem, inkább innen...). Putyin meg a tökös orosz medve, aki seggbe bassza, aki vele packázik (meg azt is aki nem, de ez most mellékes). Azt is elhiszem, hogy ez a történelmet kevésbé tanult embereknek még imponálhat is. De azt nehezen hiszem el, hogy valaki ennyire hülye legyen...

Szerkesztette: Lecsó
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
zseniális:
 index.hu/video/2018/11/29/kosa_lajos_parlament_laptop_tulora/
eaglesmcnabb
Bennem csak egy kérdés merült fel. Nincs fűtés a Parlamentben?



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 025 — nabege2@yahoo.com
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Az usa kihasználja Ukrajnát. Csak ezt ott baromira nem látják. Persze ha a ruszkik elindulnának és mondjuk átstrukturálnák az orosz-ukrán határt, akkor lenne pislogás. Egyébként nem izgatna az orosz-usa harc, ha éppen nem itt lenn a közelünkben. Most olvasom, hogy lehetséges egy amerikai bázis Ukrajnában. Nah az lenne a 3. vh kezdete. Nem a szívem csücskei az oroszok, de Amerika ölég pofátlanul tolja...
NB2
És egy (sok) orosz bázis Ukrajnában, az minek a kezdete? Hmmm?
Lehet, hogy USA kihasználja Ukrajnát, de Oroszország meg megszállja. Nem tudom, melyik a rosszabb.
Lecsó
Oroszország és Ukrajna szomszédosak egymással, ami magával vonzza az afférokat. Szerintem ha nem bőszítik fel Putyin megelégszik Krim visszavételével és békén hagyja az ukránokat. Egyébként nem ellenfél Ukrajna a medvének, kb 2 hét alatt megoldaná.
De az Usa elég messze van, nem hiszem, hogy bármi fenyegetettség érné őket és emlékezzünk csak a kubai rakétaválságra, fordított esetben mekkora nyüszítés ment!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 445 — je suis poloska
Ezért mondom, legalább stílusa lenne az embernek(?)... vagy kezdem érteni, mire kellenek a chatbotok a munkahelyen...

"A mai napon ebben a napirendi pontban már nem szólalhat fel..."
 index.hu/video/2018/11/28/igy_hallgattatak_el_az_ellenzeket_a_parlamentben/
Igor
Röhejes bazdmeg, hogy már a parlamentben sem lehet csak olyat mondani ami nekik tetszik. Ha meg kérdeznek valami olyat, amire nem akarnak válaszolni akkor Boldog karácsonyt.
És csicskázhatnak, buzizhatnak, az nyugodtan mehet

zseniális:
 index.hu/video/2018/11/29/kosa_lajos_parlament_laptop_tulora/

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Az usa kihasználja Ukrajnát. Csak ezt ott baromira nem látják. Persze ha a ruszkik elindulnának és mondjuk átstrukturálnák az orosz-ukrán határt, akkor lenne pislogás. Egyébként nem izgatna az orosz-usa harc, ha éppen nem itt lenn a közelünkben. Most olvasom, hogy lehetséges egy amerikai bázis Ukrajnában. Nah az lenne a 3. vh kezdete. Nem a szívem csücskei az oroszok, de Amerika ölég pofátlanul tolja...
NB2
És egy (sok) orosz bázis Ukrajnában, az minek a kezdete? Hmmm?
Lehet, hogy USA kihasználja Ukrajnát, de Oroszország meg megszállja. Nem tudom, melyik a rosszabb.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Vagy hülye, vagy csak szimplán tájékozatlan az, aki nem tudja hogy mennyire nem az ukránok irányítják ezt az egész ‘bohócsipkás’ bábjátékot, putykóékkal szemben.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 025 — nabege2@yahoo.com
És a nyuggerek Erzsébet-utalványt sem kapnak...
Sok birka most remélem tapsol!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Ezért mondom, legalább stílusa lenne az embernek(?)... vagy kezdem érteni, mire kellenek a chatbotok a munkahelyen...

"A mai napon ebben a napirendi pontban már nem szólalhat fel..."
 index.hu/video/2018/11/28/igy_hallgattatak_el_az_ellenzeket_a_parlamentben/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
VanillaSky 1 696
A gyönyörűséges K-Ei Sajtó és Média Alapítvány és az "önkéntes" felajánlások a lemmingek részéről, remélem a szakmai szempontok alapján működő, független GVH rekordgyorsasággal hagyja jóvá az egyesülést!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Az usa kihasználja Ukrajnát. Csak ezt ott baromira nem látják. Persze ha a ruszkik elindulnának és mondjuk átstrukturálnák az orosz-ukrán határt, akkor lenne pislogás. Egyébként nem izgatna az orosz-usa harc, ha éppen nem itt lenn a közelünkben. Most olvasom, hogy lehetséges egy amerikai bázis Ukrajnában. Nah az lenne a 3. vh kezdete. Nem a szívem csücskei az oroszok, de Amerika ölég pofátlanul tolja...
NB2
szórják a chemtrailt is?
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 025 — nabege2@yahoo.com
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Az usa kihasználja Ukrajnát. Csak ezt ott baromira nem látják. Persze ha a ruszkik elindulnának és mondjuk átstrukturálnák az orosz-ukrán határt, akkor lenne pislogás. Egyébként nem izgatna az orosz-usa harc, ha éppen nem itt lenn a közelünkben. Most olvasom, hogy lehetséges egy amerikai bázis Ukrajnában. Nah az lenne a 3. vh kezdete. Nem a szívem csücskei az oroszok, de Amerika ölég pofátlanul tolja...
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Ahogy itthon meg minden az eu-s és az önkormányzati választások elötti kampány része.
2019 októberig.
Mert akkor a választások utáni hétfőn indul a 2022-es országgyűlési.
És így megy, míg világ a világ.
Sobri Jóska
egy nagy kampány az élet.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 720
" ez sokkal kínosabb volt számomra, mint a Maradona "interjú".

 www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=sug8WFWsZEw

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
dawyd728
Ahogy itthon meg minden az eu-s és az önkormányzati választások elötti kampány része.
2019 októberig.
Mert akkor a választások utáni hétfőn indul a 2022-es országgyűlési.
És így megy, míg világ a világ.

több mint 7 éve
dawyd728 4 267
Lenne egy fogadáson, h a hétvégi orosz-ukrán csetepaté már az ukrán választások előtti kampány része.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Egy olyan világban élünk jelenleg ahol büntetlenül lemészárolhatsz bárkit a nagykövetségeden, utána elég venned pár milliárdért néhány skulót, de akár kinyírhatod, megmérgezheted a neked nem tetsző újságírókat is és stb stb stb,

akkor ugye joggal gondolhatja a jövő nagy fényességes vezetője, hogy neki is bármit szabad. Most még csak Teszteli a piacot, és láthatja hogy ez is simán belefér. Várjuk a következőt.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Megint csak a picsogás.
Nem fogadunk be - nem jó.
Befogadunk - úgy se jó.
Bár, aki azt hiszi, hogy ez a történet Gruevszkiről, korrupcióról, menekültstátuszról, összetartó maffiadiktátorokról vagy akár Orbánról szól, az tuti téved.
Az a durva a 21. században, hogy történik egy ránézésre egyértelmű szitu, de valójában nem tudható, hogy ki van kivel, ki a jófiú, ki a rossz, mi Magyarország valódi érdeke, amcsik, oroszok miként szopatnak minket vagy egymást, szóval, az egyszeri álampógár a tok burkának felszínéről diskurálhat maximum.
Ez a szopó.
Sobri Jóska
jaj már, gyere mesélj mikor beszélgetett,beszélgethetett az egyszeri állagpolgár a tok belsejéről? mikor volt lehetősége, és persze igénye megismerni a valót?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
közben sunyiban nyert a szatorlobbi is itthon.

több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
VanillaSky 1 696
Mondjuk ezt elég bénán oldottuk meg, én azt hittem hogy a kérelem elbírálása során "véletlenül" továbbszökik a ruszkikhoz, mi pedig bőszen kiadtuk volna a macedónoknak, csak hát "megszökött". Ez így gázabb lesz.
gabokocka
Nagyon nem értek egyet!

Az EP választásokig az EPP azért nem lép fel ellenük, mert profitálnak Orbán szélsőségességéből (utána meg azért nem fognak mert a csillagszemű párton belül mégjobb helyzetben lesz mint most). Az oroszoktól egyértelműen megkapja a buksisimit. Akkor mitől kéne tartaniuk? Az amerikai nagykövet annyira van képben kiküldött országából, mint Maci Laci a mechanika-rezgéstan tantárgyból, a macedónok meg kívülről befelé vágyódva szintúgy nem fognak ugrálni. Orbán meg demonstrálta ismét a nyájnak, hogy őt semmi nem befolyásolja, ezáltal az akaratkijelentése egyet jelent az ország működési mechanizmusával.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"