Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
A magyar munkásoknak nem kötelező bevállalni, nem is rájuk van szabva. Az ukrán vendégmunkásoknak meg még így is hawaii az otthoni éhbérért robotolás és/vagy puskával kúszás-mászáshoz képest.
Atari
"kevesebbet akarsz dolgozni több pénzért?
Hülye vagy, majd hozok helyetted 10 ukránt ..."
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
A magyar munkásoknak nem kötelező bevállalni, nem is rájuk van szabva. Az ukrán vendégmunkásoknak meg még így is hawaii az otthoni éhbérért robotolás és/vagy puskával kúszás-mászáshoz képest.
Atari
És ez honnan is jött?


 www.parlament.hu/nyitolap?p_auth=BJ7oCQ0T&p_p_id=pairproxy_WAR_pairproxyportlet_INSTANCE_iBWcfkbPabw9&p_p_lifecycle=1&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&_pairproxy_WAR_pairproxyportlet_INSTANCE_iBWcfkbPabw9_pairAction=%2Finternet%2Fcplsql%2Fogy_irom.irom_adat%3Fp_ckl%3D41%26p_izon%3D3628

Mert bármennyire is szemlélem, nem látom a levezetést amiből kiderülne, hogy ez az ukrán vendégmunkásokra lenne szabva és a magyar munkavállalót ne érinthetné (mégha a kollektív szerződést is követeli meg hozzá)
VanillaSky
végülis nem kötelező betartani, fel is lehet mondani.
önérzet is van a világon, meg álltólag munkaerő-hiány az országban.

és a magyar munkaerő úgyis a kiváló mobilitásáról híres. | vagy nem. |
slowmotion
a munkaerőhiány realitás. Most már a "szellemi" munkák piacán is.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
A magyar munkásoknak nem kötelező bevállalni, nem is rájuk van szabva. Az ukrán vendégmunkásoknak meg még így is hawaii az otthoni éhbérért robotolás és/vagy puskával kúszás-mászáshoz képest.
Atari
És ez honnan is jött?


 www.parlament.hu/nyitolap?p_auth=BJ7oCQ0T&p_p_id=pairproxy_WAR_pairproxyportlet_INSTANCE_iBWcfkbPabw9&p_p_lifecycle=1&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&_pairproxy_WAR_pairproxyportlet_INSTANCE_iBWcfkbPabw9_pairAction=%2Finternet%2Fcplsql%2Fogy_irom.irom_adat%3Fp_ckl%3D41%26p_izon%3D3628

Mert bármennyire is szemlélem, nem látom a levezetést amiből kiderülne, hogy ez az ukrán vendégmunkásokra lenne szabva és a magyar munkavállalót ne érinthetné (mégha a kollektív szerződést is követeli meg hozzá)
VanillaSky
végülis nem kötelező betartani, fel is lehet mondani.
önérzet is van a világon, meg álltólag munkaerő-hiány az országban.

és a magyar munkaerő úgyis a kiváló mobilitásáról híres. | vagy nem. |
több mint 7 éve
VanillaSky 1 696
Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
A magyar munkásoknak nem kötelező bevállalni, nem is rájuk van szabva. Az ukrán vendégmunkásoknak meg még így is hawaii az otthoni éhbérért robotolás és/vagy puskával kúszás-mászáshoz képest.
Atari
És ez honnan is jött?


 www.parlament.hu/nyitolap?p_auth=BJ7oCQ0T&p_p_id=pairproxy_WAR_pairproxyportlet_INSTANCE_iBWcfkbPabw9&p_p_lifecycle=1&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&_pairproxy_WAR_pairproxyportlet_INSTANCE_iBWcfkbPabw9_pairAction=%2Finternet%2Fcplsql%2Fogy_irom.irom_adat%3Fp_ckl%3D41%26p_izon%3D3628

Mert bármennyire is szemlélem, nem látom a levezetést amiből kiderülne, hogy ez az ukrán vendégmunkásokra lenne szabva és a magyar munkavállalót ne érinthetné (mégha a kollektív szerződést is követeli meg hozzá)

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 444.hu/2018/12/04/kosa-lajos-szerint-a-ceu-nem-tud-budapestrol-elkoltozni-hiszen-soha-nem-is-volt-itt

Bitch, please!
Vrij6
a végső fegyver

ennek a díszpintynek inkább jogi pályára kellett volna mennie, ez minden meg tud magyarázni
slowmotion
azért minden hülyének köztünk sincs helye.
Amadeus
Vagytok már elegen? 😉
Sobri Jóska
jaja, ki kellene tennünk a megtelt táblát 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
 444.hu/2018/12/04/kosa-lajos-szerint-a-ceu-nem-tud-budapestrol-elkoltozni-hiszen-soha-nem-is-volt-itt

Bitch, please!
Vrij6
a végső fegyver

ennek a díszpintynek inkább jogi pályára kellett volna mennie, ez minden meg tud magyarázni
slowmotion
azért minden hülyének köztünk sincs helye.
Amadeus
Vagytok már elegen? 😉

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 444.hu/2018/12/04/kosa-lajos-szerint-a-ceu-nem-tud-budapestrol-elkoltozni-hiszen-soha-nem-is-volt-itt

Bitch, please!
Vrij6
a végső fegyver

ennek a díszpintynek inkább jogi pályára kellett volna mennie, ez minden meg tud magyarázni
slowmotion
azért minden hülyének köztünk sincs helye.
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
A magyar munkásoknak nem kötelező bevállalni, nem is rájuk van szabva. Az ukrán vendégmunkásoknak meg még így is hawaii az otthoni éhbérért robotolás és/vagy puskával kúszás-mászáshoz képest.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Ezt ide, érdemes:

 www.youtube.com/watch?v=9XC2-AZBi0E&t=7s

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2018/12/04/kosa-lajos-szerint-a-ceu-nem-tud-budapestrol-elkoltozni-hiszen-soha-nem-is-volt-itt

Bitch, please!
Vrij6
a végső fegyver

ennek a díszpintynek inkább jogi pályára kellett volna mennie, ez minden meg tud magyarázni
slowmotion
Szegény Bécsiek, meg azt hiszik, hogy a CEU tőlünk megy át, közben meg nem!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
 444.hu/2018/12/04/kosa-lajos-szerint-a-ceu-nem-tud-budapestrol-elkoltozni-hiszen-soha-nem-is-volt-itt

Bitch, please!
Vrij6
a végső fegyver

ennek a díszpintynek inkább jogi pályára kellett volna mennie, ez minden meg tud magyarázni
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2018/12/04/kosa-lajos-szerint-a-ceu-nem-tud-budapestrol-elkoltozni-hiszen-soha-nem-is-volt-itt

Bitch, please!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Én bevallom szórom most a hamut a femre. CEU ügyben azt hittem azt csinálja majd a kormány, mint menekült ügyben. Kifelé hangosan ellenkezik, majd csendben befogad évente pár ezer embert.
dawyd728
Fényes Vezér sztem ezt is szerette volna, csak a másik oldal úgy döntött hogy bazd meg a kurva anyádat akkor
Negritis
Szerintem meg az erkölcsi győzelemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítotok.

A felcsúti csillagszeműnek ez tökéletes eredmény, minden szempontból!

Ma történt az eset, mégse főhír már sehol. Talán még egy normális társadalomban sem keltett volna túl nagy hullámokat egy kicsi egyetem vegzálása, nemhogy a huzamos ideje agymosott, lényegi polgári réteg nélküli Magyarországon. Az amerikai fél is látványosan kivonult a téma mögül, mikor rájöttek, hogy Orbánnak ez olyan politikai hivatkozási pont ahonnan nem fújhat és nem is fújt visszavonulót, elég elolvasgatni a gyémántkereskedő konzul nyilatkozatait. Orbán meg pezsgőt bonthat, így, hogy a CEU Bécsbe viszi az amerikai akkreditációjú képzéseit még a narratíváját is alátámasztják. A CEU meg tökéletesen a két szék közül a pad alá esett. Egyrészt mivel normális, világlátott oktatói vannak a KEE magyar képzéseit legalább kifutó rendszerben - legalábbis én csak addig maradnék a helyükben - végig kell vinniük a diákok miatt, a több évtizedes munka és az ingatlanvagyon sem elenyésző tényező.

Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
mindent meg fognak magyarázni. mindent IS.
hogy kiterjeszthető, ésúgysemfogjasenkihasználni, satöbbi satöbbi.

Szathmáry meg Kósa? ugyan kérem... úgysem ők fognak szívni, amúgy meg valszeg fogalmuk sincs arról, milyen a termelés világa belülről, mert egy percet nem dolgoztak ilyen területen. (sem.)
slowmotion
Kósa, a bajnok ... 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Na, végre elüldözték a CEU-t, ideje volt már!


Olyan világ jön,
amikor mindenki gyanús, aki szép.
És aki tehetséges.
És akinek jelleme van…

A szépség inzultus lesz.
A tehetség provokáció.
És a jellem merénylet!…

Mert most ők jönnek…
A rútak.
A tehetségtelenek.
A jellemtelenek.

És leöntik vitriollal a szépet.
Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.
Szíven döfik azt, akinek jelleme van.
Vrij6
Márai (annak, aki nem tudná)
Amadeus
Radnótira tippeltem volna, aztán rájöttem, hogy az egy másik vers
Kampman
Pont ugyanezen gondolkodtam (bár a stílus miatt nekem egyértelmű volt h nem Radnóti, de nem tudtam megmondani ki/mi a cím 😕), illetve azon h kb azért minden költőnk megírta ezt a fajta "csalódottságról" szóló érzést.. Ady, vagy mondjuk az én "kedvencem" a témában (Vörösmarty: Az emberek)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
Én bevallom szórom most a hamut a femre. CEU ügyben azt hittem azt csinálja majd a kormány, mint menekült ügyben. Kifelé hangosan ellenkezik, majd csendben befogad évente pár ezer embert.
dawyd728
Fényes Vezér sztem ezt is szerette volna, csak a másik oldal úgy döntött hogy bazd meg a kurva anyádat akkor
Negritis
Szerintem meg az erkölcsi győzelemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítotok.

A felcsúti csillagszeműnek ez tökéletes eredmény, minden szempontból!

Ma történt az eset, mégse főhír már sehol. Talán még egy normális társadalomban sem keltett volna túl nagy hullámokat egy kicsi egyetem vegzálása, nemhogy a huzamos ideje agymosott, lényegi polgári réteg nélküli Magyarországon. Az amerikai fél is látványosan kivonult a téma mögül, mikor rájöttek, hogy Orbánnak ez olyan politikai hivatkozási pont ahonnan nem fújhat és nem is fújt visszavonulót, elég elolvasgatni a gyémántkereskedő konzul nyilatkozatait. Orbán meg pezsgőt bonthat, így, hogy a CEU Bécsbe viszi az amerikai akkreditációjú képzéseit még a narratíváját is alátámasztják. A CEU meg tökéletesen a két szék közül a pad alá esett. Egyrészt mivel normális, világlátott oktatói vannak a KEE magyar képzéseit legalább kifutó rendszerben - legalábbis én csak addig maradnék a helyükben - végig kell vinniük a diákok miatt, a több évtizedes munka és az ingatlanvagyon sem elenyésző tényező.

Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!
VanillaSky
mindent meg fognak magyarázni. mindent IS.
hogy kiterjeszthető, ésúgysemfogjasenkihasználni, satöbbi satöbbi.

Szathmáry meg Kósa? ugyan kérem... úgysem ők fognak szívni, amúgy meg valszeg fogalmuk sincs arról, milyen a termelés világa belülről, mert egy percet nem dolgoztak ilyen területen. (sem.)
több mint 7 éve
VanillaSky 1 696
Én bevallom szórom most a hamut a femre. CEU ügyben azt hittem azt csinálja majd a kormány, mint menekült ügyben. Kifelé hangosan ellenkezik, majd csendben befogad évente pár ezer embert.
dawyd728
Fényes Vezér sztem ezt is szerette volna, csak a másik oldal úgy döntött hogy bazd meg a kurva anyádat akkor
Negritis
Szerintem meg az erkölcsi győzelemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítotok.

A felcsúti csillagszeműnek ez tökéletes eredmény, minden szempontból!

Ma történt az eset, mégse főhír már sehol. Talán még egy normális társadalomban sem keltett volna túl nagy hullámokat egy kicsi egyetem vegzálása, nemhogy a huzamos ideje agymosott, lényegi polgári réteg nélküli Magyarországon. Az amerikai fél is látványosan kivonult a téma mögül, mikor rájöttek, hogy Orbánnak ez olyan politikai hivatkozási pont ahonnan nem fújhat és nem is fújt visszavonulót, elég elolvasgatni a gyémántkereskedő konzul nyilatkozatait. Orbán meg pezsgőt bonthat, így, hogy a CEU Bécsbe viszi az amerikai akkreditációjú képzéseit még a narratíváját is alátámasztják. A CEU meg tökéletesen a két szék közül a pad alá esett. Egyrészt mivel normális, világlátott oktatói vannak a KEE magyar képzéseit legalább kifutó rendszerben - legalábbis én csak addig maradnék a helyükben - végig kell vinniük a diákok miatt, a több évtizedes munka és az ingatlanvagyon sem elenyésző tényező.

Ami sokkal izgalmasabb téma az a debreceni sertésnevelde ékköve. A három éves munkaidőkeret elszámolásával és a 400 óra elrendelhető túlmunkával (az gyakorlatilag 48 órás munkahét, amit már elég üzemi tanácsi szinten átnyomni) a saját szavazóbázisukat is érinti. Ha ezt lángoló Lendvay utcai székház nélkül megússzák, akkor innét tényleg meneküljön akinek lehetősége van és várja, hogy kipusztuljanak vagy gyámság alá helyezzék ezt a kretén népséget!

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Segítsetek, mert nem értem ezt az egész CEU-úgyet. Egy darabig azt hittem, hogy csak a szokásos ellenségkeresés és politikai figyelemelterelés, de most már kezdem azt hinni, hogy Vitya addig fújta Sorost, hogy ő is elhitte.
Szokol
Mit nem értesz rajta? Befenyitett gondolta majd a CEU enged kicsit és minden szép lesz. A CEU meg azt mondta csá.
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Segítsetek, mert nem értem ezt az egész CEU-úgyet. Egy darabig azt hittem, hogy csak a szokásos ellenségkeresés és politikai figyelemelterelés, de most már kezdem azt hinni, hogy Vitya addig fújta Sorost, hogy ő is elhitte.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 478
Na, végre elüldözték a CEU-t, ideje volt már!


Olyan világ jön,
amikor mindenki gyanús, aki szép.
És aki tehetséges.
És akinek jelleme van…

A szépség inzultus lesz.
A tehetség provokáció.
És a jellem merénylet!…

Mert most ők jönnek…
A rútak.
A tehetségtelenek.
A jellemtelenek.

És leöntik vitriollal a szépet.
Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.
Szíven döfik azt, akinek jelleme van.
Vrij6
Márai (annak, aki nem tudná)
Amadeus
Radnótira tippeltem volna, aztán rájöttem, hogy az egy másik vers
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Na, végre elüldözték a CEU-t, ideje volt már!


Olyan világ jön,
amikor mindenki gyanús, aki szép.
És aki tehetséges.
És akinek jelleme van…

A szépség inzultus lesz.
A tehetség provokáció.
És a jellem merénylet!…

Mert most ők jönnek…
A rútak.
A tehetségtelenek.
A jellemtelenek.

És leöntik vitriollal a szépet.
Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.
Szíven döfik azt, akinek jelleme van.
Vrij6
Márai (annak, aki nem tudná)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 948 — The Mathematician
Én bevallom szórom most a hamut a femre. CEU ügyben azt hittem azt csinálja majd a kormány, mint menekült ügyben. Kifelé hangosan ellenkezik, majd csendben befogad évente pár ezer embert.
dawyd728
Fényes Vezér sztem ezt is szerette volna, csak a másik oldal úgy döntött hogy bazd meg a kurva anyádat akkor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dawyd728 4 267
Én bevallom szórom most a hamut a femre. CEU ügyben azt hittem azt csinálja majd a kormány, mint menekült ügyben. Kifelé hangosan ellenkezik, majd csendben befogad évente pár ezer embert.
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Na, végre elüldözték a CEU-t, ideje volt már!


Olyan világ jön,
amikor mindenki gyanús, aki szép.
És aki tehetséges.
És akinek jelleme van…

A szépség inzultus lesz.
A tehetség provokáció.
És a jellem merénylet!…

Mert most ők jönnek…
A rútak.
A tehetségtelenek.
A jellemtelenek.

És leöntik vitriollal a szépet.
Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.
Szíven döfik azt, akinek jelleme van.

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ezeket a sorokat olvasva csak nekem nyíllik ki a bicska a zsebembe, és érzek haragot és mély megvetést e nép iránt ????

 index.hu/kulfold/2018/12/02/erdely_100_ev_romaniaban_gyulafehervar_riport/amp
Rózsa Sándor (betyár)
Biztos van más rasszista is, ne aggódj.
Sobri Jóska
A rasszizmusnak semmi köze !
Egyszerűen csak szerintem felháboritó amit művelnek habiszti "nemzeti ünnep" címszó alatt !!!!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Ezeket a sorokat olvasva csak nekem nyíllik ki a bicska a zsebembe, és érzek haragot és mély megvetést e nép iránt ????

 index.hu/kulfold/2018/12/02/erdely_100_ev_romaniaban_gyulafehervar_riport/amp
Rózsa Sándor (betyár)
Biztos van más rasszista is, ne aggódj.