Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Innen a béka segge alól temetjük az EU-t lassan 8 éve...hát ott kint elég jól mulatnának ezen, ha nem szarnák le teljesen, hogy mi van kis hazánkban...
Csak jelzem épp elfogadják a parlamentben, hogy akár 400 órát is túlórázhatunk, a legnagyobb örömünkre...persze majd pénzt is kapunk érte 3 év múlva...addigra akár 1200 túlórát is összehozhatunk...örülj magyar és ne érdekeljen, hogy a rohadt mocskos libsi EU-ban pont ellenkező irányba mennek a dolgok...de cserébe mi nézhetjük Orbán Viktort, ahogy magyar érdekeltségű mérkőzéseket tekint meg szerte a mocskos EU-ban és határain túl...de mi örülünk ennek is...Éljen Kádár! Vesszen a kapitalizmus!
Klaci79
Ha nem lennének jövőre eus választások, igazad is lehetne.
De lesznek.
A jövőről nem lehet érdemben vitázni, prognózisok ütköznek, eldönthetetlen.
De pár év, és kiderül egy csomó minden.
Vagyis pontosabban az, hogy Orbán géniusz és orákulum, és szépen Európa élére lavírozza magát, vagy az, hogy egy ugribugri opportunista maffiózó. Vagy mindezek egyszerre.
(Szerintem a jelenlegi 12/21 fideszes eu-képviselő 15-16-ra is felmehet jövőre, valamint Orbán egy legitim szélsőjobber véleményvezér miniszterelnök, és erre fog tudni alapozni a késöbbiekben.)

Én azt gondolom, ő sokkal komolyabban veszi magát, sokkal felkészültebb es összeszedettebb, mint a nyugati jólétben szocializálódott vezető. (Érdemes végignézni, hogy nyugaton szinte mindenhol többgenerációs jólétben szocializálódott családokból származó politikusok vezetik az országokat, míg ugye Orbán a “cigányputriból” jött, önerőből.)

Ez a túlórás szarakodás meg tipikus tematizálás, határfeszegetés, mint az összes többi, számára lényegtelen “apróság”.
Az megvan, hogy Habonyt, Vajnát kibaszta, és most reprivatizálta magának kb. a fél médiát? Ami önmagában egy komplett hatalmi ág. Nem titkos infó ez, volt is vagy ezer ember tüntetni ellene. A Fradi Mezőkövesd elleni meccsén többen voltak...
Sobri Jóska
Teljesen irreleváns az itt élőknek Orbán hatalma az EU-ban illetve hogy felkészültebb-e az ottani vezető mint itt.
Ha kint élhetőbb a légkör akkor szépen elmennek a fiatalok, aki meg marad és ügyes eléldegél, ha meg valaki jó helyre kerül kőgazdag lesz.
A többieket akik a 60-70% a társadalomnak meg kis jobbra-balra tologatott pénzekkel lehet irányítani, legyen az kis fizuemelés, kis erzsi utalvány, kis rezsicsökkentés vagy igazából lassan elég csak tolni, a saját médiában, hogy jobban éltek mint 8 éve és mindenki boldog.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Innen a béka segge alól temetjük az EU-t lassan 8 éve...hát ott kint elég jól mulatnának ezen, ha nem szarnák le teljesen, hogy mi van kis hazánkban...
Csak jelzem épp elfogadják a parlamentben, hogy akár 400 órát is túlórázhatunk, a legnagyobb örömünkre...persze majd pénzt is kapunk érte 3 év múlva...addigra akár 1200 túlórát is összehozhatunk...örülj magyar és ne érdekeljen, hogy a rohadt mocskos libsi EU-ban pont ellenkező irányba mennek a dolgok...de cserébe mi nézhetjük Orbán Viktort, ahogy magyar érdekeltségű mérkőzéseket tekint meg szerte a mocskos EU-ban és határain túl...de mi örülünk ennek is...Éljen Kádár! Vesszen a kapitalizmus!
Klaci79
Ha nem lennének jövőre eus választások, igazad is lehetne.
De lesznek.
A jövőről nem lehet érdemben vitázni, prognózisok ütköznek, eldönthetetlen.
De pár év, és kiderül egy csomó minden.
Vagyis pontosabban az, hogy Orbán géniusz és orákulum, és szépen Európa élére lavírozza magát, vagy az, hogy egy ugribugri opportunista maffiózó. Vagy mindezek egyszerre.
(Szerintem a jelenlegi 12/21 fideszes eu-képviselő 15-16-ra is felmehet jövőre, valamint Orbán egy legitim szélsőjobber véleményvezér miniszterelnök, és erre fog tudni alapozni a késöbbiekben.)

Én azt gondolom, ő sokkal komolyabban veszi magát, sokkal felkészültebb es összeszedettebb, mint a nyugati jólétben szocializálódott vezető. (Érdemes végignézni, hogy nyugaton szinte mindenhol többgenerációs jólétben szocializálódott családokból származó politikusok vezetik az országokat, míg ugye Orbán a “cigányputriból” jött, önerőből.)

Ez a túlórás szarakodás meg tipikus tematizálás, határfeszegetés, mint az összes többi, számára lényegtelen “apróság”.
Az megvan, hogy Habonyt, Vajnát kibaszta, és most reprivatizálta magának kb. a fél médiát? Ami önmagában egy komplett hatalmi ág. Nem titkos infó ez, volt is vagy ezer ember tüntetni ellene. A Fradi Mezőkövesd elleni meccsén többen voltak...

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Innen a béka segge alól temetjük az EU-t lassan 8 éve...hát ott kint elég jól mulatnának ezen, ha nem szarnák le teljesen, hogy mi van kis hazánkban...
Csak jelzem épp elfogadják a parlamentben, hogy akár 400 órát is túlórázhatunk, a legnagyobb örömünkre...persze majd pénzt is kapunk érte 3 év múlva...addigra akár 1200 túlórát is összehozhatunk...örülj magyar és ne érdekeljen, hogy a rohadt mocskos libsi EU-ban pont ellenkező irányba mennek a dolgok...de cserébe mi nézhetjük Orbán Viktort, ahogy magyar érdekeltségű mérkőzéseket tekint meg szerte a mocskos EU-ban és határain túl...de mi örülünk ennek is...Éljen Kádár! Vesszen a kapitalizmus!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Azért Jóska tüntetések itthon is voltak OV ellen mégsem bukott bele. Majd Macron is változtatja a gyülekezési törvényt, vagy nem ( mert ott nem szokás )
csebi
De milyen tuntetesek voltak itthon? Nem ilyen Francia szintu, egyedül 2006-ban volt hasonló jellegű, meg is lett az eredménye. Halvérűek vagyunk ebből a szempontból is.
ZoliMP
igen ott van 2006 is (megjegyzem szerintem egyetlen kézzel fogható eredménye az lett, hogy 2010-ben 2/3 lett a fidesznek a többi meg már történelem). de pl ott volt a net adós tüntetés is.
nem a mostani flashmobokra gondoltam, néha nagyobb távlatban is kell gondolkodni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Azért Jóska tüntetések itthon is voltak OV ellen mégsem bukott bele. Majd Macron is változtatja a gyülekezési törvényt, vagy nem ( mert ott nem szokás )
csebi
De milyen tuntetesek voltak itthon? Nem ilyen Francia szintu, egyedül 2006-ban volt hasonló jellegű, meg is lett az eredménye. Halvérűek vagyunk ebből a szempontból is.
ZoliMP
tudomásul kell venni, hogy itthon csak a hoolok azok, akik hajlandóak komolyabban is balhézni.
slowmotion
Most.
De 62 éve még azok, akik úgy vélték, hogy a "balhézás" sikeres lehet, ha nem érzik jól magukat a bőrükben.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Azért Jóska tüntetések itthon is voltak OV ellen mégsem bukott bele. Majd Macron is változtatja a gyülekezési törvényt, vagy nem ( mert ott nem szokás )
csebi
De milyen tuntetesek voltak itthon? Nem ilyen Francia szintu, egyedül 2006-ban volt hasonló jellegű, meg is lett az eredménye. Halvérűek vagyunk ebből a szempontból is.
ZoliMP
tudomásul kell venni, hogy itthon csak a hoolok azok, akik hajlandóak komolyabban is balhézni.
aki a kezében tartja őket, az tudja hívni, hogy legyenek-e zavargások, vagy minden maradjon a fáklyásmenet szintjén.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 9 839
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Azért Jóska tüntetések itthon is voltak OV ellen mégsem bukott bele. Majd Macron is változtatja a gyülekezési törvényt, vagy nem ( mert ott nem szokás )
csebi
De milyen tuntetesek voltak itthon? Nem ilyen Francia szintu, egyedül 2006-ban volt hasonló jellegű, meg is lett az eredménye. Halvérűek vagyunk ebből a szempontból is.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Azért Jóska tüntetések itthon is voltak OV ellen mégsem bukott bele. Majd Macron is változtatja a gyülekezési törvényt, vagy nem ( mert ott nem szokás )
csebi
Hát én nem nagyon láttam, hogy közmédia beszámolt róla 😊
(egyébként lehet, de én amikor rátévedtem az m1-re, szinte folyamatosan Párizsból jelentettek)
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Azért Jóska tüntetések itthon is voltak OV ellen mégsem bukott bele. Majd Macron is változtatja a gyülekezési törvényt, vagy nem ( mert ott nem szokás )

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Megeszem a
Szarót ?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Attól hogy van a szar meg a fos, még nem kötelező egyiket sem örömmel, fátyolos szemmel bekajálnom. 😉
ozibozi
Ha éhes vagy, és nincsen más, milyen opció marad?

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Attól hogy van a szar meg a fos, még nem kötelező egyiket sem örömmel, fátyolos szemmel bekajálnom. 😉
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
amilyen abszurd ez, még be is jöhet.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Minden szavaddal maximállisan egyet értek !!!!!!!!! 👏👏👌☝☝☝
Rózsa Sándor betyár (ex Bundi)
Ezzel a nicknévvel mondjuk el is várom.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.
Sobri Jóska
Minden szavaddal maximállisan egyet értek !!!!!!!!! 👏👏👌☝☝☝
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
A párizsi zavargások margójára:
Több, mint epic lenne, ha a magát Orbán nagy ellenfelének vízionáló Macron 2 év alatt be is bukna a gyíkba.
Európának, Magyarországnak akar vezényelni, de a saját országában nem bír rendet tartani.
Lassan ténylegesen is csak Viktorunk marad az európai politikai palettán, mint konzekvens, meghatározó politikus, és eképp igazodási pont.
És ez sokat elérul az EU, a Nyugat dekadenciájáról, puhapöcsűségéről, jövőjéről.

több mint 7 éve
hden Philadelphia Eagles 340
 velvet.hu/gumicukor/2018/12/07/nagy_alekosz_bejelentkezett_a_tv2_programigazgatoi_posztjara/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

nem lógna ki 😊
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Még van hová zülleni ezek szerint.

 444.hu/2018/12/05/orban-nemzetstrategiai-jelentoseguve-minositette-a-kormanyzati-mediaalapitvanyt-nem-lesz-versenyjogi-vizsgalat


Editke latja vótmá
Janek
6-tal lentebb már volt róla szó amúgy 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Még van hová zülleni ezek szerint.

 444.hu/2018/12/05/orban-nemzetstrategiai-jelentoseguve-minositette-a-kormanyzati-mediaalapitvanyt-nem-lesz-versenyjogi-vizsgalat


Editke latja vótmá

több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Zseniális!

 444.hu/2018/12/06/noar-a-bunt-lehet-buntetni-az-elethelyzetet-nem

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
hden Philadelphia Eagles 340
 index.hu/belfold/2018/12/05/a_fideszesek_iden_lenyultak_a_mikulast_is/

annyira átjár ilyenkor engem is a szeretet
hden
ez már nem hír, tavaly a nyóckerbe' ugyanezt már eljátszották.
nálunk óvodában is lesz valami mikulásos műsor amúgy, ma kellett alárni, hogy készülhet-e felvétel a gyerekről, és felhasználhatják-e azt.
voltunk páran, akik megtiltottuk.

itt a kerületben amúgy Simicskó legkedveltebb elfoglaltsága az átadás, az iskolai kortesbeszéd, és az átadással egybekötött iskolai kortesbeszéd.
slowmotion
átadni (sokszor még azelőtt hogy elkészülne), beszélni nagyon tudnak. Nálunk két falu közötti 400 méteres bicikli után volt hatalmas dínom dánom.
persze, ez nem egyedi dolog és nem csak a fidesz csinálnja, hanem kb mibdenki.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2018/12/05/a_fideszesek_iden_lenyultak_a_mikulast_is/

annyira átjár ilyenkor engem is a szeretet
hden
ez már nem hír, tavaly a nyóckerbe' ugyanezt már eljátszották.
nálunk óvodában is lesz valami mikulásos műsor amúgy, ma kellett alárni, hogy készülhet-e felvétel a gyerekről, és felhasználhatják-e azt.
voltunk páran, akik megtiltottuk.

itt a kerületben amúgy Simicskó legkedveltebb elfoglaltsága az átadás, az iskolai kortesbeszéd, és az átadással egybekötött iskolai kortesbeszéd.
több mint 7 éve
hden Philadelphia Eagles 340
 index.hu/belfold/2018/12/05/a_fideszesek_iden_lenyultak_a_mikulast_is/

annyira átjár ilyenkor engem is a szeretet
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
 index.hu/gazdasag/2018/12/05/nemzetstrategiai_jelentoseguve_minositette_a_kormany_a_fideszes_mediabirodalmat/

Sálálálá..nincs itt semmi látnivaló. Néhány diplomát meg fel lehet tenni a polcra, mert söralátéten kívül semmire nem jók!
VanillaSky
Legalább elárultak hogy ez a nemzeti stratégia, eddig van akinek ez nem esett le.
több mint 7 éve
VanillaSky 1 696
 index.hu/gazdasag/2018/12/05/nemzetstrategiai_jelentoseguve_minositette_a_kormany_a_fideszes_mediabirodalmat/

Sálálálá..nincs itt semmi látnivaló. Néhány diplomát meg fel lehet tenni a polcra, mert söralátéten kívül semmire nem jók!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"